phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Blue Lagoon Complex Kos

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • spa centrum s krytým bazénem
 • velký bazénový komplex, skluzavky
 • aquapark
 • bohatý all inclusive
 • Żagiel Itaky v roce 2020

Blue Lagoon Complex Kos Kód: KGSLAGO

18 894PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 01.05 – So 08.05.21 (8 dní)
Itaka

Blue Lagoon Complex Kos Kód: KGSLAGO Řecko \ Kos

Potěší elegancí a moderností, znamenitě zařízený, dokonale přizpůsobený požadavkům turistické dovolené 21. století! Luxusní, krásně navržený resort zasazený do rozsáhlého areálu v obrovské pěstěné zahradě. Ústředním bodem hotelu je fantastický bazén, jeden z největších v Řecku, s velkými zakomponovanými můstky, bary a prosluněnou terasou. Impozantní lobby blyštící se mramorem, stejně jako v hotelových restauracích a barech s originálním a elegantním designem. Komfortní pokoje v elegantním a jednoduchém stylu skýtají veškerý komfort a jsou udržovány čisté, bez poskvrny. Celkový dojem doplňuje vynikající a pestrá kuchyně se širokým výběrem dezertů. Požitkem pro tělo je exkluzivní hotelové spa s lákavou nabídkou procedur. V roce 2020 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

cca 900 m od LAMBI s restauracemi a obchody, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka před hotelem (cca 1,6 EUR/Kos).

Lambi Beach, veřejná, kamenitě-oblázková, pozvolný vstup do moře, cca 75 m od hotelu, přístup přes ulici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/den).

pětihvězdičkový, moderní a luxusní, otevřen v roce 2006, renovovány v roce 2016, celkem 455 pokojů různého typ, hlavní budova, 1 patro a 6 vedlejších budov, 1-2 patra; prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, restaurace: Nissos – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mesogeios – u bazénu, bufet, středomořská kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mythos – v zahradě, bufet, řecká kuchyně, Karavi – à la carte (víno za poplatek), italská; v restauraci k dispozici židličky pro děti; v restauracích se vyžaduje v době večeře formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), Satellite u bazénu – stravování formou švédských stolů, snack bar, čínská restaurace u aquaparku (alkoholické nápoje za příplatek), bary: Meduza, Ilios u recepce, Faros u bazénu, Corali (placený), piano bar, Ammos Kids u bazénu; TV sál, mini market, směnárna; konferenční centrum pro 670 osob, terasa, velká zahrada; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 5 EUR/hod.), kadeřnictví, lékař na vyžádání, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - patrová postel), cca 18-25 m², moderní a komorní, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička (voda na uvítání), varná konvice; za poplatek: připojení k internetu (cca 5 EUR/hod), trezor (cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle); částečný výhled na moře za příplatek; rodinný: 4 os., cca 43 m², 2 ložnice, vybaven stejně jako  pokoj standardní; pokoj se 2 přistýlkami a rodinný pokoj za příplatek.

bazény, sladká voda: hlavní: cca 4000 m², hl. 0,5-1,7 m, hydromasáž, cca 350 m², hl. 0,5-1,6 m, cca 200 m², hl. 0,2-0,9 m, dětské bazény: cca 200 m², hl. 0,5 m a cca 130 m², hl. 0,4-0,9 m, barevné dětské skluzavky a pirátská loď, u bazénu zdarma slunečníky, lehátka a osušky; akvapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky, mimo areál hotelu) s bazénem, dětským bazénem s vodním hřištěm, línou řekou a tobogánem (pro osoby starší 10 let nebo nad 120 cm) a bazén pro menší děti; 2 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (osvětlení placené: cca 5 EUR/hod.), mini fotbal, plážový volejbal, basketbal, minigolf, pétanque, fitness centrum pro osoby starší 16 let; dětské hřiště a herna, mini klub (4-12 let), stan s animacemi, animace pro děti a dospělé: sportovní aktivity, večerní show, sportovně-rekreační nabídka; za poplatek: kulečník, půjčovna kol (cca 7 EUR/den).

Apivita & Votsalo, krytý bazén, cca 50 m², hl. 1-1,4 m, posilovna, vířivka, 2 sauny, parní lázně, kosmetické procedury pro obličej a tělo: regenerační, výživný, rozjasňujíce, relaxační; kosmetické procedury exkluzivními produkty řecké společnosti Apivita, která se specializuje na produkty vyrobené z mořských řas, rostlinných extraktů, esenciálních olejů a bylin; vstup do lázní od 16 let.

snídaně (7.00-10.00) v restauraci Nissos, pozdní snídaně (10.00-11.30) v Mesogeios, oběd (12.00-14.30) v restauracích Mesogeios a Satellite, lehký oběd (12.00-15.00) ve snack baru v aquaparku; všechna jídla formou švédských stolů, svačina (16.00-18.00) servírované ve Faros a v Satellite, večeře (18.00-21.30) v Mesogios, v Nissos nebo Mythos (18.30-21.30, bez omezení, vyžadována rezervace předem), v Karavi (víno za příplatek), v čínské restauraci (nutná rezervace předem, alkoholické nápoje navíc placené); snack (14.30-16.00) v Mesogeios, Satellite; nealkoholické nápoje: voda, sodovky a alkoholické nápoje místní výroby: víno, pivo, koktejly (10.00-24.00) v barech; v balíčku: krytý bazén, sauna, parní lázně, posilovna, vířivka (pro osoby starší 16 let); nutno nosit náramek all inclusive.

0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

 • vstup do akvaparku
 • vstup do spa
5,4 / 6
98% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: cca 900 m od LAMBI s restauracemi a obchody, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka před hotelem (cca 1,6 EUR/Kos).

PLÁŽ: Lambi Beach, veřejná, kamenitě-oblázková, pozvolný vstup do moře, cca 75 m od hotelu, přístup přes ulici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/den).

HOTEL: pětihvězdičkový, moderní a luxusní, otevřen v roce 2006, renovovány v roce 2016, celkem 455 pokojů různého typ, hlavní budova, 1 patro a 6 vedlejších budov, 1-2 patra; prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, restaurace: Nissos – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mesogeios – u bazénu, bufet, středomořská kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mythos – v zahradě, bufet, řecká kuchyně, Karavi – à la carte (víno za poplatek), italská; v restauraci k dispozici židličky pro děti; v restauracích se vyžaduje v době večeře formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), Satellite u bazénu – stravování formou švédských stolů, snack bar, čínská restaurace u aquaparku (alkoholické nápoje za příplatek), bary: Meduza, Ilios u recepce, Faros u bazénu, Corali (placený), piano bar, Ammos Kids u bazénu; TV sál, mini market, směnárna; konferenční centrum pro 670 osob, terasa, velká zahrada; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 5 EUR/hod.), kadeřnictví, lékař na vyžádání, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ: standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - patrová postel), cca 18-25 m², moderní a komorní, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička (voda na uvítání), varná konvice; za poplatek: připojení k internetu (cca 5 EUR/hod), trezor (cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle); částečný výhled na moře za příplatek; rodinný: 4 os., cca 43 m², 2 ložnice, vybaven stejně jako  pokoj standardní; pokoj se 2 přistýlkami a rodinný pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazény, sladká voda: hlavní: cca 4000 m², hl. 0,5-1,7 m, hydromasáž, cca 350 m², hl. 0,5-1,6 m, cca 200 m², hl. 0,2-0,9 m, dětské bazény: cca 200 m², hl. 0,5 m a cca 130 m², hl. 0,4-0,9 m, barevné dětské skluzavky a pirátská loď, u bazénu zdarma slunečníky, lehátka a osušky; akvapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky, mimo areál hotelu) s bazénem, dětským bazénem s vodním hřištěm, línou řekou a tobogánem (pro osoby starší 10 let nebo nad 120 cm) a bazén pro menší děti; 2 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (osvětlení placené: cca 5 EUR/hod.), mini fotbal, plážový volejbal, basketbal, minigolf, pétanque, fitness centrum pro osoby starší 16 let; dětské hřiště a herna, mini klub (4-12 let), stan s animacemi, animace pro děti a dospělé: sportovní aktivity, večerní show, sportovně-rekreační nabídka; za poplatek: kulečník, půjčovna kol (cca 7 EUR/den).

SPA: Apivita & Votsalo, krytý bazén, cca 50 m², hl. 1-1,4 m, posilovna, vířivka, 2 sauny, parní lázně, kosmetické procedury pro obličej a tělo: regenerační, výživný, rozjasňujíce, relaxační; kosmetické procedury exkluzivními produkty řecké společnosti Apivita, která se specializuje na produkty vyrobené z mořských řas, rostlinných extraktů, esenciálních olejů a bylin; vstup do lázní od 16 let.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00) v restauraci Nissos, pozdní snídaně (10.00-11.30) v Mesogeios, oběd (12.00-14.30) v restauracích Mesogeios a Satellite, lehký oběd (12.00-15.00) ve snack baru v aquaparku; všechna jídla formou švédských stolů, svačina (16.00-18.00) servírované ve Faros a v Satellite, večeře (18.00-21.30) v Mesogios, v Nissos nebo Mythos (18.30-21.30, bez omezení, vyžadována rezervace předem), v Karavi (víno za příplatek), v čínské restauraci (nutná rezervace předem, alkoholické nápoje navíc placené); snack (14.30-16.00) v Mesogeios, Satellite; nealkoholické nápoje: voda, sodovky a alkoholické nápoje místní výroby: víno, pivo, koktejly (10.00-24.00) v barech; v balíčku: krytý bazén, sauna, parní lázně, posilovna, vířivka (pro osoby starší 16 let); nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

ZDARMA:
 • vstup do akvaparku
 • vstup do spa

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 1694 recenze
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
5 / 6
26-30 lat, se svými přáteli září 2020
Jedzenie dobre, resort ogromny, polecamy dla rodzin z dziećmi ale raczej powyżej 2.5rz více informací
Jedzenie dobre, resort ogromny, polecamy dla rodzin z dziećmi ale raczej powyżej 2.5rz
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2020
Hotel ogromny z przepięknym ogrodem. Mnóstwo różnych animacji dla małych i dużych. Obsługa hotelowa bardzo pomocna, bardzo życzliwa. Pokój jak na 4 osobową rodzinę trochę mały, na pewno nie na 5 (...) více informací
Hotel ogromny z przepięknym ogrodem. Mnóstwo różnych animacji dla małych i dużych. Obsługa hotelowa bardzo pomocna, bardzo życzliwa. Pokój jak na 4 osobową rodzinę trochę mały, na pewno nie na 5 gwiazdek może 3, ręczniki wymieniane codziennie. Do każdego miejsca na terenie hotelu obsługa może zawieźć meleksem. Fajny park wodny poza hotelem, na terenie obiektu ogromy basen i przynajmniej 2 mniejsze dla dzieci, place zabaw. Brakowało tylko odkurzenia podłogi w pokoju. Poza tym ok.
 • 3
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Hotel bardzo czysty, w dobie pandemii obsługa zapewniała bezpieczeństwo higieniczne na najwyższym poziomie. Ogromny wybór atrakcji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, basen wielkości (...) více informací
Hotel bardzo czysty, w dobie pandemii obsługa zapewniała bezpieczeństwo higieniczne na najwyższym poziomie. Ogromny wybór atrakcji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, basen wielkości małego jeziora dzięki czemu nie ma się co martwić o brak miejsca lub ciasnotę. Jedzenie smaczne, bardzo duży wybór, codziennie inna kolacja tematyczna zabierająca nas w różne zakątki świata. Plaża hotelowa na dobrym poziomie, toalety, przebieralnie oraz bar w zupełności wystarcza dla amatorów morskich kąpieli. Okolica hotelu wiejska, przez co naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta, a do centrum to zaledwie 2km przyjemnego spacerku wzdłuż linii brzegowej. Z czysta przyjemnością polecam ten hotel i z pewnością jeszcze kiedyś tam wrócimy.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Hotel robi pozytywne wrażenie do dyspozycji gości jest wiele atrakcji. Przede wszystkim basen główny, który jest ogromny ale można również skorzystać z basenu tylko dla dorosłych oraz jest basen (...) více informací
Hotel robi pozytywne wrażenie do dyspozycji gości jest wiele atrakcji. Przede wszystkim basen główny, który jest ogromny ale można również skorzystać z basenu tylko dla dorosłych oraz jest basen dla dzieci z wieloma atrakcjami ale największe wrażenie na nas zrobił aquapark, który jest fantastyczny i sprawia wiele radości. Jest wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych. Do dyspozycji gości jest również pięć restauracji ale osobiście skorzystaliśmy tylko z trzech, jedzenie było dobre a obsługa miła. Jeśli chodzi o pokoje są nieduże klimatyzowane z dostępem do balkonu. Miłym zaskoczeniem było spotkanie w pośród personelu hotelu kilku Polaków. Hotel wart polecenia...
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2020
Hotel z pewnością nie zasługuje na 5*, być może 15 lat temu był to stanadard na taką liczbę gwiazdek ale nie w tym momencie. Jeśli chodzi o wyżywienie to bez zarzutów, a na duży plus restauracja (...) více informací
Hotel z pewnością nie zasługuje na 5*, być może 15 lat temu był to stanadard na taką liczbę gwiazdek ale nie w tym momencie. Jeśli chodzi o wyżywienie to bez zarzutów, a na duży plus restauracja włoska a przede wszystkim chińska. Obsługa w restauracjach czy za barem bardzo miła i pomocna, czego nie można powiedzieć o recepcji. Jeśli chodzi o czystości na terenie hotelu to w porównaniu do tego co dzieję się poza nim jest Ok. Podsumowując cena=jakość.
 • 4
 • 4
 • 3
 • 2
 • 3
 • 2
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli září 2020
Wszystko ok. Jedynym minusem brak przekąski między posiłkami typu kawałki pizzy , czy jakis owoc. Owszem były naleśniki , ale bardziej pod dzieci . více informací
Wszystko ok. Jedynym minusem brak przekąski między posiłkami typu kawałki pizzy , czy jakis owoc. Owszem były naleśniki , ale bardziej pod dzieci .
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, se svými přáteli září 2020
pokoje proponowane polskim turystom maja ok.10m i znajduja sie ponizej poziomu ziemi . Umywalka znajduje sie w pokoju ,nie ma gdzie powiesic recznikow bo brak wieszakow .Pobyt w tym pokoju (...) více informací
pokoje proponowane polskim turystom maja ok.10m i znajduja sie ponizej poziomu ziemi . Umywalka znajduje sie w pokoju ,nie ma gdzie powiesic recznikow bo brak wieszakow .Pobyt w tym pokoju umila stechly zapach wilgoci. Po interwencji nastepnego dnia dostalismy inny pokoj. Oczywiscie rezydent nie mial czasu i checi aby nam pomoc zalatwilismy to sami.
 • 2
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 2
 • 2
 • 4
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Byliśmy w hotelu wraz z partnerem i to są naszę obserwacje. Po pierwsze hotel jest ogromny, prawie male miasto. Gdy przyjechaliśmy do hotelu o godzinie 21 do godziny 24 staliśmy w kolejce po (...) více informací
Byliśmy w hotelu wraz z partnerem i to są naszę obserwacje. Po pierwsze hotel jest ogromny, prawie male miasto. Gdy przyjechaliśmy do hotelu o godzinie 21 do godziny 24 staliśmy w kolejce po pokój, przed nami stało koło 150 osób, żebyście rozumieli skale tego miejsca. Jedzenie dobre, hotelowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Dobra silownia, sauna, dostępne terminy zawsze. Z uwag to męczące koncerty do 23 w nocy, na których ani można tanczyć, ani bawić się. Mega przeszkadzają w odpoczynku, bo slychać na cale miasto. W pokojach nie ma nic, ani herbaty, ani kawy, ani czajnika, ani wody w butelkach. Wiec należy do podróży doliczyć koszt w 15-20 euro na wode. Pokoje są czyste, pod tym wzgledem wszystko ok. Plaza - ok, 2,5 euro za leżak. Jednak na końcu Itaka zostawiła nam koszt dojazdu do lotniska ponad 35 euro za taksówkę. Staliśmy w kolejce na wymeldowaniu i mieliśmy niepoprawnie policzonych rachunek wiec trochę zajęło to czasu. Autobus transferowy w tym czasie pojechał nie czekając na nas, a Pan od Itaki nie chciał kompletnie z nami wspólpracować, nie działały nam też karty bankowe, nie mogliśmy wyjąć gotówki. Wiec sytuacja dość kryzysowa, w której nie otrzymaliśmy pomocy.
 • 5
 • 5
 • 3
 • 2
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2020
Hotel bardzo czysty i zadbany. Pokój standardowy jest dosyć mały ale to nie przeszkadza jeśli ktoś nie planuje spędzać tam dużo czasu. Piekny, ogromny basen z wyspa na środku rekompensuje mały (...) více informací
Hotel bardzo czysty i zadbany. Pokój standardowy jest dosyć mały ale to nie przeszkadza jeśli ktoś nie planuje spędzać tam dużo czasu. Piekny, ogromny basen z wyspa na środku rekompensuje mały pokój i robi super wrażenie. Obsługa przemiła, sama zagaduje czy czegoś nie potrzeba, zawsze uśmiechnięta i pozytywna wobec gości. Jedziecie jak na bemary może byc, każdy znajdzie cos dla siebie. Można zarezerwować kolacje z karty w 3 dostępnych restauracjach. Chińska jest przepyszna. Szczerze obawiałem sie troche All inclusive ale te wakacje były naprawdę bomba.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Dobry hotel z fajną lokalizacją. 5 minut do plaży hotelowej, ale można za 20-25 minut dojść do innej plaży obok Lambi. Tam są mniejsze fale i jeszcze mniej ludzi. Morze jest bardzo czyste, ale (...) více informací
Dobry hotel z fajną lokalizacją. 5 minut do plaży hotelowej, ale można za 20-25 minut dojść do innej plaży obok Lambi. Tam są mniejsze fale i jeszcze mniej ludzi. Morze jest bardzo czyste, ale plaża z dużą ilością kamienia, dla tego warto kupić specjalne buty do plaży i to bardzo ułatwi wchodzenie do wody. Wyżywienie jest dobre: smaczne potrawy, wielki wybór, różne mięso i ryby, różne tematyki kolacji (meksykańska, grecka i inne). Dodatkowo 3 restauracji la carte. Jedynie, że warto się zapisać przez aplikację mobilną. Polecam Włoska restauracje. Hotel ma duża terytorium i niesamowicie wielki basen. Teoretycznie można i nie chodzić na morze, jak komuś się nie chce. Pokoje są proste, ale wszystkiego wystarcza. Łóżka są twardości powyżej średniej i wygodne. Są moskitiery na oknach, dla tego komary nie wlatują i nie przeszkadzają spać. Ręczniki są wymieniane codziennie, ale podłoga była sprzątana 1 raz na 7 dni pobytu. Niedaleko od hotelu jest wypożyczalnia rowerów, mopedów i buggy. Rower na dzień kosztował 5 euro. Ogólnie wszystko jest dobrze w tym hotelu i dookoła niego. 
 • 3
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 6
 • 2
 • 5
 • 6
 • 2
 • 5
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2020
Hotel zlokalizowany przy samym morzu. Wszystkie usługi w ramach all inclusive na najwyższym poziomie. Wybór alkoholi bardzo duży, jedzenie bardzo smaczne, kolacje a'la carte przepyszne, w (...) více informací
Hotel zlokalizowany przy samym morzu. Wszystkie usługi w ramach all inclusive na najwyższym poziomie. Wybór alkoholi bardzo duży, jedzenie bardzo smaczne, kolacje a'la carte przepyszne, w szczególności w restauracji chińskiej. Basen hotelowy jest tak duży, że każdy znajdzie sobie miejsce na na lerzakach tuż przy wodzie. W stu procentach polecam, nie mogę się doczekać kiedy wrócę za parę lat na wyspę Kos i napewno pojadę znowu do Hotelu Blue Lagoon Resort.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Uboższa oferta wyżywienia niż w greckich hotelach czterogwiazdkowych w których poprzednio spędzaliśmy wakacje. více informací
Uboższa oferta wyżywienia niż w greckich hotelach czterogwiazdkowych w których poprzednio spędzaliśmy wakacje.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Hotel położony zarówno blisko plaży jak i blisko miasteczka Kos. Czysty ,pokoje sprzątane codziennie. Obsługa hotelowa i jej podejście do gości hotelowych super- zawsze służyli pomocą . Posiłki (...) více informací
Hotel położony zarówno blisko plaży jak i blisko miasteczka Kos. Czysty ,pokoje sprzątane codziennie. Obsługa hotelowa i jej podejście do gości hotelowych super- zawsze służyli pomocą . Posiłki urozmaicone-mozliwosc korzystania z 3 restauracji. Przyjazny dla rodzin z dziećmi.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
wszystko ok více informací
wszystko ok
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2020
Hotel bardzo duży, niska zabudowa, liczne budynki, zadbany ogród. SUPER baseny. Dużo leżaków. Zjeżdżalnie dla dzieci powyżej 120 cm - świetna zabawa. Plaża ok, trochę kamieni, łagodne zejście. (...) více informací
Hotel bardzo duży, niska zabudowa, liczne budynki, zadbany ogród. SUPER baseny. Dużo leżaków. Zjeżdżalnie dla dzieci powyżej 120 cm - świetna zabawa. Plaża ok, trochę kamieni, łagodne zejście. Leżaki płatne 5 euro za komplet. Cicha okolica. Smaczne jedzenie. Samochód wypożyczaliśmy z recepcji - ok. Bardzo udane wakacje!
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2020
Bardzo duży kompleks, dobrze zorganizowany. Czysto, schludnie, obsługa bardzo miła i chętnie służy pomocą. více informací
Bardzo duży kompleks, dobrze zorganizowany. Czysto, schludnie, obsługa bardzo miła i chętnie służy pomocą.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Hotel przepięknie położony, w zieleni. Wybraliśmy pokoje z widokiem na morze i takie polecamy. Otoczenie zadbane. Wakacje udane przede wszystkim dla dzieci (4, 6 lat). Atrakcyjny aquapark. Sklep (...) více informací
Hotel przepięknie położony, w zieleni. Wybraliśmy pokoje z widokiem na morze i takie polecamy. Otoczenie zadbane. Wakacje udane przede wszystkim dla dzieci (4, 6 lat). Atrakcyjny aquapark. Sklep przy wejściu na teren kompleksu hotelowego ma ceny wyraźnie wyższe niż podobny sklep przy stacji benzynowej, 5 minut spaceru od hotelu. W pokoju wymieniają ręczniki, ale kompletnie nie sprzątano w ciągu 2 tygodni. Plaża kamienista i zaśmiecona, więc korzystaliśmy z basenów i aquaparku.
 • 3
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2020
Świetny Hotel dla każdego, obsługa bardzo miła a lokalizacja perfekcyjna. Jedzenie przez cały czas, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko można załatwić w hotelu a także z przewodnikami Itaki (...) více informací
Świetny Hotel dla każdego, obsługa bardzo miła a lokalizacja perfekcyjna. Jedzenie przez cały czas, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko można załatwić w hotelu a także z przewodnikami Itaki którzy mają bardzo dobre podejście oraz lubią swoją pracę co widać na wycieczkach które również polecam, przewodnicy opowiadają z pasją i wielką ciekawością.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Hotel bardzo rozległy, położony w dużym zadbanym ogrodzie. Ogromny basen z dużą ilością leżaków - bez problemu każdy znajdzie miejsce wg własnych preferencji. Bardzo miła i pomocna obsługa w (...) více informací
Hotel bardzo rozległy, położony w dużym zadbanym ogrodzie. Ogromny basen z dużą ilością leżaków - bez problemu każdy znajdzie miejsce wg własnych preferencji. Bardzo miła i pomocna obsługa w każdym miejscu hotelu. Wszyscy dbają o przyjemny pobyt swoich gości. W zakresie wyżywienia do dyspozycji jest główna restauracja oraz 3 restauracje wymagające rezerwacji przez aplikację (nigdy nie ma problemu z miejscem). Wyżywienie OK chociaż bez rewelacji. Często dania się powtarzają, taka hotelowa kuchnia. Praktycznie brak dobrych ryb i owoców morza. Podsumowując z głodu się nie umrze, ale nie ma co liczyć na zachwyt :) Animacje dzienne mało uciążliwe, ale na bardzo dobrym poziomie. Natomiast wieczorne show jedne z lepszych jakie mieliśmy okazję oglądać w tego typu hotelach: bardzo zdolna i zaangażowana ekipa. Najsłabsza chociaż najmniej istotna kwestia to pokoje. Niezbyt duże, słabo wyposażone i ciemne. My mieliśmy pokój z widokiem na morze - widok bez rewelacji (przez drogę i łąkę), ale za to budynek zlokalizowany blisko basenu i restauracji. Pokoje sprzątane z grubsza - chociaż nie wiem czy to nie kwestia COVID. Podsumowując: piękny ogród i basen, świetne animacje i obsługa, spoko jedzenie i ok pokoje. Na 5* to trochę za mało, ale mimo tego wakacje bardzo udane :)
 • 3
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 2
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2020
Przesympatyczna obsługa. Szczególne pochwały dla Polskiego recepcjonisty. Hotel bardzo czysty jedyny mankament to plaża více informací
Przesympatyczna obsługa. Szczególne pochwały dla Polskiego recepcjonisty. Hotel bardzo czysty jedyny mankament to plaża
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 694 Czk -20%
18 894czk Celkem Podrobnosti o ceně 37 788 czk
 • Promocja Léto 2020 - dítě -50% Léto 2020 - dítě -50%

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter