phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Blue Lagoon Complex Kos

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • spa centrum s krytým bazénem
 • velký bazénový komplex, skluzavky
 • aquapark
 • bohatý all inclusive
 • Żagiel Itaky v roce 2020

Blue Lagoon Complex Kos Kód: KGSLAGO

17 934PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 07.05 – So 14.05.22 (8 dní)
Itaka

Blue Lagoon Complex Kos Kód: KGSLAGO Řecko \ Kos

Potěší elegancí a moderností, znamenitě zařízený, dokonale přizpůsobený požadavkům turistické dovolené 21. století! Luxusní, krásně navržený resort zasazený do rozsáhlého areálu v obrovské pěstěné zahradě. Ústředním bodem hotelu je fantastický bazén, jeden z největších v Řecku, s velkými zakomponovanými můstky, bary a prosluněnou terasou. Impozantní lobby blyštící se mramorem, stejně jako v hotelových restauracích a barech s originálním a elegantním designem. Komfortní pokoje v elegantním a jednoduchém stylu skýtají veškerý komfort a jsou udržovány čisté, bez poskvrny. Celkový dojem doplňuje vynikající a pestrá kuchyně se širokým výběrem dezertů. Požitkem pro tělo je exkluzivní hotelové spa s lákavou nabídkou procedur. V roce 2020 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

cca 900 m od LAMBI s restauracemi a obchody, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka před hotelem (cca 1,6 EUR/Kos).

Lambi Beach, veřejná, kamenitě-oblázková, pozvolný vstup do moře, cca 75 m od hotelu, přístup přes ulici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/den).

pětihvězdičkový, moderní a luxusní, otevřen v roce 2006, renovovány v roce 2016, celkem 455 pokojů různého typ, hlavní budova, 1 patro a 6 vedlejších budov, 1-2 patra; prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, restaurace: Nissos – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mesogeios – u bazénu, bufet, středomořská kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mythos – v zahradě, bufet, řecká kuchyně, Karavi – à la carte (víno za poplatek), italská; v restauraci k dispozici židličky pro děti; v restauracích se vyžaduje v době večeře formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), Satellite u bazénu – stravování formou švédských stolů, snack bar, čínská restaurace u aquaparku (alkoholické nápoje za příplatek), bary: Meduza, Ilios u recepce, Faros u bazénu, Corali (placený), piano bar, Ammos Kids u bazénu; TV sál, mini market, směnárna; konferenční centrum pro 670 osob, terasa, velká zahrada; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 5 EUR/hod.), kadeřnictví, lékař na vyžádání, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - patrová postel), cca 18-25 m², moderní a komorní, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), v obnovených pokojích dřez uvnitř, TV-sat, telefon, lednička (voda na uvítání), varná konvice; za poplatek: připojení k internetu (cca 5 EUR/hod), trezor (cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle); částečný výhled na moře za příplatek; rodinný: 4 os., cca 43 m², 2 ložnice, vybaven stejně jako  pokoj standardní; pokoj se 2 přistýlkami a rodinný pokoj za příplatek.

bazény, sladká voda: hlavní: cca 4000 m², hl. 0,5-1,7 m, hydromasáž, cca 350 m², hl. 0,5-1,6 m, cca 200 m², hl. 0,2-0,9 m, dětské bazény: cca 200 m², hl. 0,5 m a cca 130 m², hl. 0,4-0,9 m, barevné dětské skluzavky a pirátská loď, u bazénu zdarma slunečníky, lehátka a osušky; akvapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky, mimo areál hotelu) s bazénem, dětským bazénem s vodním hřištěm, línou řekou a tobogánem (pro osoby starší 10 let nebo nad 120 cm) a bazén pro menší děti; 2 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (osvětlení placené: cca 5 EUR/hod.), mini fotbal, plážový volejbal, basketbal, minigolf, pétanque, fitness centrum pro osoby starší 16 let; dětské hřiště a herna, mini klub (4-12 let), stan s animacemi, animace pro děti a dospělé: sportovní aktivity, večerní show, sportovně-rekreační nabídka; za poplatek: kulečník, půjčovna kol (cca 7 EUR/den).

Apivita & Votsalo, krytý bazén, cca 50 m², hl. 1-1,4 m, posilovna, vířivka, 2 sauny, parní lázně, kosmetické procedury pro obličej a tělo: regenerační, výživný, rozjasňujíce, relaxační; kosmetické procedury exkluzivními produkty řecké společnosti Apivita, která se specializuje na produkty vyrobené z mořských řas, rostlinných extraktů, esenciálních olejů a bylin; vstup do lázní od 16 let.

snídaně (7.00-10.00) v restauraci Nissos, pozdní snídaně (10.00-11.30) v Mesogeios, oběd (12.00-14.30) v restauracích Mesogeios a Satellite, lehký oběd (12.00-15.00) ve snack baru v aquaparku; všechna jídla formou švédských stolů, svačina (16.00-18.00) servírované ve Faros a v Satellite, večeře (18.00-21.30) v Mesogios, v Nissos nebo Mythos (18.30-21.30, bez omezení, vyžadována rezervace předem), v Karavi (víno za příplatek), v čínské restauraci (nutná rezervace předem, alkoholické nápoje navíc placené); snack (14.30-16.00) v Mesogeios, Satellite; nealkoholické nápoje: voda, sodovky a alkoholické nápoje místní výroby: víno, pivo, koktejly (10.00-24.00) v barech; v balíčku: krytý bazén, sauna, parní lázně, posilovna, vířivka (pro osoby starší 16 let); nutno nosit náramek all inclusive.

0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

 • vstup do akvaparku
 • vstup do spa
5,4 / 6
98% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Poloha hotelu
 • Dobré jídlo
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: cca 900 m od LAMBI s restauracemi a obchody, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka před hotelem (cca 1,6 EUR/Kos).

PLÁŽ: Lambi Beach, veřejná, kamenitě-oblázková, pozvolný vstup do moře, cca 75 m od hotelu, přístup přes ulici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/den).

HOTEL: pětihvězdičkový, moderní a luxusní, otevřen v roce 2006, renovovány v roce 2016, celkem 455 pokojů různého typ, hlavní budova, 1 patro a 6 vedlejších budov, 1-2 patra; prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, restaurace: Nissos – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mesogeios – u bazénu, bufet, středomořská kuchyně, dětská menu, vegetariánská jídla, Mythos – v zahradě, bufet, řecká kuchyně, Karavi – à la carte (víno za poplatek), italská; v restauraci k dispozici židličky pro děti; v restauracích se vyžaduje v době večeře formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), Satellite u bazénu – stravování formou švédských stolů, snack bar, čínská restaurace u aquaparku (alkoholické nápoje za příplatek), bary: Meduza, Ilios u recepce, Faros u bazénu, Corali (placený), piano bar, Ammos Kids u bazénu; TV sál, mini market, směnárna; konferenční centrum pro 670 osob, terasa, velká zahrada; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu (cca 5 EUR/hod.), kadeřnictví, lékař na vyžádání, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ: standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - patrová postel), cca 18-25 m², moderní a komorní, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), v obnovených pokojích dřez uvnitř, TV-sat, telefon, lednička (voda na uvítání), varná konvice; za poplatek: připojení k internetu (cca 5 EUR/hod), trezor (cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle); částečný výhled na moře za příplatek; rodinný: 4 os., cca 43 m², 2 ložnice, vybaven stejně jako  pokoj standardní; pokoj se 2 přistýlkami a rodinný pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazény, sladká voda: hlavní: cca 4000 m², hl. 0,5-1,7 m, hydromasáž, cca 350 m², hl. 0,5-1,6 m, cca 200 m², hl. 0,2-0,9 m, dětské bazény: cca 200 m², hl. 0,5 m a cca 130 m², hl. 0,4-0,9 m, barevné dětské skluzavky a pirátská loď, u bazénu zdarma slunečníky, lehátka a osušky; akvapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky, mimo areál hotelu) s bazénem, dětským bazénem s vodním hřištěm, línou řekou a tobogánem (pro osoby starší 10 let nebo nad 120 cm) a bazén pro menší děti; 2 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (osvětlení placené: cca 5 EUR/hod.), mini fotbal, plážový volejbal, basketbal, minigolf, pétanque, fitness centrum pro osoby starší 16 let; dětské hřiště a herna, mini klub (4-12 let), stan s animacemi, animace pro děti a dospělé: sportovní aktivity, večerní show, sportovně-rekreační nabídka; za poplatek: kulečník, půjčovna kol (cca 7 EUR/den).

SPA: Apivita & Votsalo, krytý bazén, cca 50 m², hl. 1-1,4 m, posilovna, vířivka, 2 sauny, parní lázně, kosmetické procedury pro obličej a tělo: regenerační, výživný, rozjasňujíce, relaxační; kosmetické procedury exkluzivními produkty řecké společnosti Apivita, která se specializuje na produkty vyrobené z mořských řas, rostlinných extraktů, esenciálních olejů a bylin; vstup do lázní od 16 let.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00) v restauraci Nissos, pozdní snídaně (10.00-11.30) v Mesogeios, oběd (12.00-14.30) v restauracích Mesogeios a Satellite, lehký oběd (12.00-15.00) ve snack baru v aquaparku; všechna jídla formou švédských stolů, svačina (16.00-18.00) servírované ve Faros a v Satellite, večeře (18.00-21.30) v Mesogios, v Nissos nebo Mythos (18.30-21.30, bez omezení, vyžadována rezervace předem), v Karavi (víno za příplatek), v čínské restauraci (nutná rezervace předem, alkoholické nápoje navíc placené); snack (14.30-16.00) v Mesogeios, Satellite; nealkoholické nápoje: voda, sodovky a alkoholické nápoje místní výroby: víno, pivo, koktejly (10.00-24.00) v barech; v balíčku: krytý bazén, sauna, parní lázně, posilovna, vířivka (pro osoby starší 16 let); nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

ZDARMA:
 • vstup do akvaparku
 • vstup do spa

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 1904 recenze
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Poloha hotelu
 • Dobré jídlo
5 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2021
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2021
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2021
Hotel batrdzo czysty z dużym zapleczem atrakcji dla dzieci. Bardzo dobre animacje dla dzieci. Czysto pomimo dość sporej ilości mrówek. Jedzenie mogłoby być lepsze. Obsługa bardzo miła. více informací
Hotel batrdzo czysty z dużym zapleczem atrakcji dla dzieci. Bardzo dobre animacje dla dzieci. Czysto pomimo dość sporej ilości mrówek. Jedzenie mogłoby być lepsze. Obsługa bardzo miła.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s rodinou září 2021
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli září 2021
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2021
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou září 2021
Bardzo fajny hotel. Jeden z kierowców odworzących nas z wycieczki nazwał go małą Polską i rzeczywiście dużo w nim Polaków, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Fajnie się z rodakami odpoczywało. Było (...) více informací
Bardzo fajny hotel. Jeden z kierowców odworzących nas z wycieczki nazwał go małą Polską i rzeczywiście dużo w nim Polaków, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Fajnie się z rodakami odpoczywało. Było też trochę Niemców i Anglików. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, była nawet kapusta modra zasmażana z kiełbasą, jak w domu
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2021
HOTEL PIĘKNIE POŁOŻONY Z MNÓSTEM ATRAKCJI DLA DZIECI, KTÓRE STANOWIĄ DUŻĄ CZĘŚĆ GOŚCI , ANIMACJI DUŻO ,PIĘKNY 40- AROWY BASEN , WSZĘDZIE BARY Z NAPOJAMI , MNÓSTWO LEŻAKÓW , DOJŚCIE DO MORZA (...) více informací
HOTEL PIĘKNIE POŁOŻONY Z MNÓSTEM ATRAKCJI DLA DZIECI, KTÓRE STANOWIĄ DUŻĄ CZĘŚĆ GOŚCI , ANIMACJI DUŻO ,PIĘKNY 40- AROWY BASEN , WSZĘDZIE BARY Z NAPOJAMI , MNÓSTWO LEŻAKÓW , DOJŚCIE DO MORZA ŁATWE I ZAGOSPODAROWANE,HOTEL OGROMNY ALE MOŻNA KORZYSTAĆ Z WENĘTRZNEJ KOMUNIKACJI
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem srpen 2021
Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo mili kelnerzy. Przestrzegali noszenia maseczek u siebie jak i u klientów. Na wejściu do restauracji było sprawdzane czy klienci mają maseczkę oraz (...) více informací
Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo mili kelnerzy. Przestrzegali noszenia maseczek u siebie jak i u klientów. Na wejściu do restauracji było sprawdzane czy klienci mają maseczkę oraz rozdawano jednorazowe rękawiczki. Było dużo stacji do dezynfekcji dłoni. Znali kilka słów w języku polskim oraz na recepcji był pan, który mówił po polsku. Hotel ma piękne zadbane ogrody. Pokoje sprzątane codziennie - przestronne. Plaża piaszczysto żwirkowa. Można było skorzystać z płatnych leżaków lub pójść kawałek dalej i położyć się na ręczniku. Śniadania trochę monotonne ale kolację były z dużo większym wyborem. Codziennie inny temat przewodni kolacji np.: BBQ, kuchnia grecka, indyjska itp. Duży wybór drinków. Polecam ten hotel
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel bardzo dobry, główny minus to jego rozmiar i tłumy na posiłkach více informací
Hotel bardzo dobry, główny minus to jego rozmiar i tłumy na posiłkach
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2021
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2021
Fantastyczny hotel, doskonała lokalizacja , cudowne animacje, / też w języku polskim /, smaczna kuchnia, miły personel, pozytywne nastawienie do gości, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, (...) více informací
Fantastyczny hotel, doskonała lokalizacja , cudowne animacje, / też w języku polskim /, smaczna kuchnia, miły personel, pozytywne nastawienie do gości, przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo. To tylko cześć zebranych na szybko po dzisiejszym powrocie opinii jakie na gorąco przychodzą mi do głowy. Zdecydowanie polecam ten hotel jak i organizacje perfekcyjną - Itaki . Hotel całkowicie wart swoich rekomendacji jak i wydanych pieniędzy . Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wakacje ! Marcin z rodziną
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel świetny, duży kopleks, dużo atrakcji dla każdego wieku, wybredni znajdą dla siebie zajecie. Blisko do plaży. Wszystko nanajwyższym poziomie, více informací
Hotel świetny, duży kopleks, dużo atrakcji dla każdego wieku, wybredni znajdą dla siebie zajecie. Blisko do plaży. Wszystko nanajwyższym poziomie,
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli srpen 2021
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie było smaczne (urozmaicone) pokoje codziennie sprzątane, czyste. Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna. Polecam wynajęcie samochodu aby zwiedzić wyspę. (...) více informací
Hotel spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie było smaczne (urozmaicone) pokoje codziennie sprzątane, czyste. Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna. Polecam wynajęcie samochodu aby zwiedzić wyspę. Hotel godny polecenia !!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, se svými přáteli srpen 2021
Hotel zaskoczył nas przygotowaniem. Ze względu podróży z małym dzieckiem, otrzymaliśmy jeden z większych pokoi w hotelu, nie było też problemów z przedłużeniem doby hotelowej (późny wylot). Z (...) více informací
Hotel zaskoczył nas przygotowaniem. Ze względu podróży z małym dzieckiem, otrzymaliśmy jeden z większych pokoi w hotelu, nie było też problemów z przedłużeniem doby hotelowej (późny wylot). Z racji podróży poślubnej otrzymaliśmy również zaproszenie na kolację oraz szampana. Jedzenie było smaczne, obsługa hotelowa miła. Pokój był czysty i codziennie wysprzątany. Otoczenie zadbane, czyste. Blisko do plaży, możliwość podwożenia melexem na terenie hotelu. Bardzo ciekawe animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Obsługa hotelu była przemiła. Atrakcje dla dzieci były super. Dzieci nie chciały wracać. Baseny dla dzieci bardzo fajne. Naprawdę polecam zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. (...) více informací
Obsługa hotelu była przemiła. Atrakcje dla dzieci były super. Dzieci nie chciały wracać. Baseny dla dzieci bardzo fajne. Naprawdę polecam zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Rzeczywiście jest blisko do kos. Przystanek bezpośrednio przy hotelu. Bardzo fajne animacje dla dzieci. Dzieciaki nie chciały wracać z "disco". Do plaży na pewno nie ma 70m. To zależy, w której części hotelu jest pokój. My mieliśmy zdecydowanie dalej. Niestety większość gości przyjeżdża w nocy. Codziennie w nocy budził nas hałas toreb oraz gości szukających swojego pokoju. Budzily nas również koguty o 5 rano. Także wyspać się ciężko. Pokoje nie były przystosowane dla dzieci. Wykupiliśmy pokój rodzinny. Dzieci 3 i 5 lat. Łóżka nie były przystosowane dla dzieci. Były bardzo wysokie. Połączyliśmy łóżka i obstawiliśmy je dookoła torbami i kołdrami. Zlew w łazience był tak wysoko, że młodsze dziecko nie dosięgało do kranu. To nie był zdecydowanie pokój dla rodziny z dziećmi. A dodatkowo dopłaciliśmy za tą usługę. Do hotelu Djechalismy po 1 w nocy. Podróż z lotniska do hotelu była okropna. Kierowca jechał szybko po dziurawych drogach. Dosłownie skakaliśmy na siedzeniach. Obsługa hotelowa nie była przygotowana na przyjęcie dużej ilości gości. Ze śpiącymi dziećmi na rękach czekaliśmy godzinę na zakwaterowanie. Kazano nam wyjść na zewnątrz po torby i czekać na pojazd, który zawiezie nas do pokoju. Duża grupę obsługiwał tylko 1 pojazd. Znowu czekaliśmy ok 20 min. Wejście do morza nie jest łagodne. Ostre kamienie przy wejściu, po 2-3 m od brzegu, woda do brzucha. Nie jest to wejście do morza dla małych dzieci. Na plaży sporo kamieni. Śniadania bardzo monotonne. Właściwie codziennie było to samo. Obiady nie były smaczne. Kolacje nieco lepsze. Generalnie każdy coś znalazł dla siebie, ale szału nie było. Przy basenie dla dzieci (obok statku) jedyna czynna łazienka była w jakichs dziwnych godzinach. Trzeba było biegać z dzieckiem do pokoju na toaletę. Nie wiem dlaczego toaleta nie była czynna w godzinach pracy ratownika, kiedy to działały wszystkie wodne atrakcje. W naszym "mkeszkaniu" działała klimatyzacja tylko w 1 pokoju. Hotel dla dzieci fajny że względu na świetne baseny. Ale my dorosli byliśmy niezadowoleni. Że względu na duży wiatr (wyjazd 28.09 -04.09) woda była zmacona przez piasek. Nie było szans na snurklowanie czy spokojne pływanie. Jednego dnia przyszliśmy na późny lunch i okazało się, że późny lunch to resztki z obiadu. A dlatego, że wszystko zostało zjedzone, późnego lunchu nie było....
 • 3
 • 2
 • 6
 • 6
 • 5
 • 2
 • 6
 • 4
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem srpen 2021
Teren hotelowy rozległy, zielony. Trafiliśmy niestety na pokój na parterze z małym oknem więc był dość ciemny. Na plus codzienne sprzątanie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Kilka basenów, (...) více informací
Teren hotelowy rozległy, zielony. Trafiliśmy niestety na pokój na parterze z małym oknem więc był dość ciemny. Na plus codzienne sprzątanie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Kilka basenów, aquapark, sala zabaw dla dzieci. Największy minus hotelu to jedzenie - niestety dość monotonne i średnio smaczne w mojej ocenie.
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Wszystko super, hotel idealny dla rodzin z dziećmi, pyszne jedzenie. Bardzo polecam více informací
Wszystko super, hotel idealny dla rodzin z dziećmi, pyszne jedzenie. Bardzo polecam
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
czystość super obsługa Ok wyżywienie porażka, jeśli nie pójdziesz na początku każdych posiłków to później nie ma co zjeść i zbierają wszystko pół godziny przed końcem posiłków plaża daleko i (...) více informací
czystość super obsługa Ok wyżywienie porażka, jeśli nie pójdziesz na początku każdych posiłków to później nie ma co zjeść i zbierają wszystko pół godziny przed końcem posiłków plaża daleko i kamienista pokój standard Grecki czyli mały
 • 4
 • 1
 • 4
 • 4
 • 4
 • 2
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel zasługuje nawet na więcej niż 5*. Przedmaczne jedzenie, przemiła obsługa. Komentarz dzieci po drugim dniu: mamo nie chce stąd wyjeżdżać nawet za milion milionów dni! To były rodzinne (...) více informací
Hotel zasługuje nawet na więcej niż 5*. Przedmaczne jedzenie, przemiła obsługa. Komentarz dzieci po drugim dniu: mamo nie chce stąd wyjeżdżać nawet za milion milionów dni! To były rodzinne wakacje życia i już myślimy o powrocie do tego miejsca.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel czysty i zadbany , dużo zieleni více informací
Hotel czysty i zadbany , dużo zieleni
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
3 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel nie spełnił moich oczekiwań. Miał mieć standard 5-ciu gwiazdek ale niestety może 3 by się znalazły. Dostaliśmy pokoj na samym dole ,z dwoma pomieszczeniami sypialnianymi w tym jeden pokój (...) více informací
Hotel nie spełnił moich oczekiwań. Miał mieć standard 5-ciu gwiazdek ale niestety może 3 by się znalazły. Dostaliśmy pokoj na samym dole ,z dwoma pomieszczeniami sypialnianymi w tym jeden pokój bez dostępu światła...jak w piwnicy...a standard pokoju pozostawiał wiele do życzenia. Jednak pomimo tego pokój był codziennie sprzątany i był czysty. Jedzenie bylo ok. Obsługa w miarę choć dało się wyczuć podział na narodowości. Obiekt posiada wiele atrakcji dla dzieci.
 • 3
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel bardzo dobry, jedzonko pyszne, chociaż trochę zbyt monotonne. Pokoje duże, czyste. Obsługa niezmiernie miła i uprzejma, język angielski właściwie niepotrzebny :) více informací
Hotel bardzo dobry, jedzonko pyszne, chociaż trochę zbyt monotonne. Pokoje duże, czyste. Obsługa niezmiernie miła i uprzejma, język angielski właściwie niepotrzebny :)
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Super hotel położony blisko przepięknego morza, pół godziny autokarem od lotniska. Jest wiele możliwości spędzania czasu (wycieczki, rowery, aqualand, boiska itp.), cudowna międzynarodowa grupa (...) více informací
Super hotel położony blisko przepięknego morza, pół godziny autokarem od lotniska. Jest wiele możliwości spędzania czasu (wycieczki, rowery, aqualand, boiska itp.), cudowna międzynarodowa grupa animatorów, dba o atrakcje dla dzieci i dorosłych przez niemal cały dzień. Do miasta Kos prowadzi prosta droga, czas dojścia to ok. pół godziny. Miasteczko urokliwe, w sam raz na popołudniowy spacer. Jedzenie w hotelu pyszne (po 8 dniach 2kg do przodu ;)), obsługa na wysokim poziomie. Obiekt jest duży, ale na sporej powierzchni, do pokoju zawozi meleks. Po uliczkach między budynkami biegają koty i kurczaczki, co wywołuje uśmiech na twarzy. Byliśmy z dwójką dzieci w drugiej połowie sierpnia, wiał przyjemny wiatetek, dzięki któremu można było bez problemu spędzać czas na dworze. Dodatkowa gwiazdka należy się za zieleń na terenie hotelu, która zachwyca. Wszechobecne palmy i egzotyczne kwiaty są pieknym tlem do zdjęć. Plaża piaszczysta, z kamyczkami przy brzegu. Atrakcją dla starszych dzieci i dorosłych jest znajdujący się na plaży pływający most, z którego można skakać do wody.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2021
Do hotelu trafiliśmy po godzinie 24 dość późno ale czekały na nas kanapki także nikt do pokoju nie trafił głodny. Recepcja pracowała na wysoki obrotach i szybko uwijali się aby nas obsłużyć. (...) více informací
Do hotelu trafiliśmy po godzinie 24 dość późno ale czekały na nas kanapki także nikt do pokoju nie trafił głodny. Recepcja pracowała na wysoki obrotach i szybko uwijali się aby nas obsłużyć. Dostaliśmy kartki z informacją po polsku takimi jak kiedy i gdzie posiłki, jakie atrakcje oraz kiedy spotkanie z opiekunem, tutaj akurat Itaka. Następnie melexem zostaliśmy przetransportowani do pokoju. Pan wniósł nam walizki, co uważam za duży plus. Następnego dnia odbyło się spotkanie z opiekunem ITaki. Pani wszystko wyjaśniła co gdzie znajdziemy, jakie atrakcje na nas czekają. Dodatkowo powiedziała o wycieczkach i powiem szczerze warto z tych wycieczek korzystać. Świetnych mają przewodników. W ciekawy sposób opowiadają o wyspie Kos. Wiele rzeczy mnie osobiście zaciekawiło. Nie wiedzialam jak wygląd życie na przykład cykad. Wiem zawsze można znaleźć taką wiadomość w internecie. Na początku ich dźwięk mi przeszkadzał ale jak posłuchałam że po 9 latach wychodzą z ziemi zwiastując początek sezonu i tylko przez parę miesięcy potem żyją, rozmnażają się a następnie umierają inaczej odbierałam ich dzwięk. Przewodniczka opowiadała wiele ciekawych historii związanych z Grekami i na pewno warto posłuchać. Jedzenie bardziej dobre. Obsługa dwoi się i troi aby z troską każdą osobę obsłużyć. Dodatkowo za każdym razem pytają czy wszystko dobrze. Zapamiętałam jednego kelnera Daini, który miałam wrażenie że był wszędzie. Miły, komunikatywny, starał się zgadzać co kto lubi, imiona co przy tylu osobach na pewno jest wyzwanie. Oczywiście pozostałe osoby tam pracujące również wysoko oceniam tylko nie pamiętam imion. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne. Są też restauracje gdzie ściągając aplikację można sobie zamówić rezerwacje kolacji. W tych miejscach jest mniej ludzi, bardziej klimatycznie i konkretne menu. Tak jak w prawdziwej ekskluzywnej restauracji. Zabawy dla dzieci, dorosłych także na pewno nikt nie będzie się nudził ciągle coś się dzieje ( zomba, joga i wiele innych). Plaża bliziutko, chociaż poleć wziąć ze sobą buty do pływania bo jest wejście kamieniste. Świetnie, że jest platforma z której można skakać do morza a przy okazji jest fajna atrakcja bo rusza się razem z falami. Na plaży jest też ratownik. Pokoje codziennie sprzątane przez bardzo miłe Panie. Zmieniane ręczniki, ścielane łóżka, myta podłoga itp. Brak komarów czy czegokolwiek latającego co uważam za duży plus. Dużo Polaków. Na recepcji też był Pan który mówił po polsku w razie potrzeby jak również było stanowisko do relacji z klientami gdzie też była osoba mówiąca po polsku. Jeśli ktoś obawia się że język obcy jest przeszkodą na pewno przy tym hotelu nie musi się o to obawiać. Po przylocie od razu było widać stanowisko Itaka gdzie Pani skierowała nas do właściwego autokaru. Przy wylocie też była Pani która czekają aż wszyscy zostaną odprawienie i gdyby była potrzebna pomoc to można było na nią liczyć. Pobyt uważam za bardzo udany i mogę z czystym sumieniem go każdej osobie polecić. Lokalne przysmaki mnóstwo przywiezionych z Kos jak na przykład polecam dżem z pomidorów. Warto!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 237 Czk -28%
17 934czk Celkem Podrobnosti o ceně 35 869 czk
 • Promocja Léto 2020 - dítě -50% Léto 2020 - dítě -50%

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter