phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Dimitra Beach Hotel & Suites

Výhody nabídky

 • doporučeno pro páry
 • nachází se na kopci
 • krásný výhled na moře
 • dobře udržované pokoje
 • wellness centrum se saunou a vířivkou
 • Żagiel Itaky
 • Dostupný online check-in

Dimitra Beach Hotel & Suites Kód: KGSDIMI

20 355PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Ne 13.06 – Ne 20.06.21 (8 dní)
Itaka

Dimitra Beach Hotel & Suites Kód: KGSDIMI Řecko \ Kos

Ideální pro dovolenou pro milovníky krásné krajiny a bytí v harmonii s přírodou. Hotel umístěný na kopci jako amfiteátr, s krásným výhledem na Egejské moře a Turecko. Pro nadšence aktivního odpočinku jsou k dispozici 3 bazény pro dospělé a 3 dětské brouzdaliště a sportovní animace. Během jídel na terase restaurace si můžete vychutnat krásný výhled na moře. Stojí za to vyrazit na výlet po okolí, hotel je umístěný v blízkosti termálních lázní a města Kos.

Popis nabídky

v historické oblasti AGIOS FOKAS, cca 7 km od Kosu, mini market cca 20 m od hotelu, cca 3 km od termálních pramenů; cca 32 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka před hotelem (cca 2 EUR/Kos).

Agios Fokas, hotelová, oblázkovo-kamenitá pláž, mírný sestup do more, doporučená ochranná obuv, 10 m od břehu hluboká voda, cca 30 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, osušky.

pětihvězdičkový, udržovaný, postavený v roce 1974, renovovaný v zimě 2019/2020, plánovaná rekonstrukce v zimě 2019/2020, 256 pokojů, hlavní budova, 5 vedlejších budov, 2 patra, 83 jednopatrových bungalovů, výtah, lobby, 24hodinová recepce, hlavní restaurace Flavors - jídla formou bufetu, 2 à la carte restaurace: Thalasa & Alati - řecká kuchyně, Cucina - italská kuchyně, židličky pro děti a vegetariánská jídla k dispozici v restauracích, show cooking během večeře (nutná dřívější rezervace), formální oděv vyžadovaný během večeře (pánové - dlouhé kalhoty), 6 barů: snack bar Thalasa & Alati, pool bar Water – swim-up, Veranda – w lobby, Thallasa Lounge – u relaxačního bazénu, White Lounge - pouze pro dospělé; mini market, TV místnost, knihovna; terasa s výhledem na Egejské moře, bezdrátový internet zdarma v areálu hotelu; za příplatek: pečovatelka od 3 let (na objednávku), prádelna; rozdíly v úrovních - hotel se nedoporučuje pro hosty s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Meastro.

double sea view: 2 osoby, cca 23 m², elegantní, ve světlých barvách, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén), satelitní TV, telefon, lednička, trezor, sada pro přípravu kávy a čaje, župany a pantofle, bezdrátové připojení k internetu; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na moře; deluxe family suite: pro 3 os. (možnost 1 přistýlky), cca 45 m², 2 ložnice, vybavení jako v pokoji double sea view, postýlka pro díte do 2 let zdarma, nutno objednat před příjezdem, výhled na moře; pokoj deluxe family suite na objednávku, za poplatek; deluxe junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², vybavení jako v pokoji double sea view; navíc kávovar na espresso; bungalow garden view: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 33 m², v bungalovu, vybavení jako v pokoji double sea view, výhled na moře za poplatkem; bungalow beach front: 2 osoby, cca 23 m², v bungalovu, vybavení jako v pokoji double sea view, na pláži, s terasou se soukromými lehátky; pokoj bungalov beach front na vyžádání za poplatek.

bazény, sladká voda: hlavní cca 300 m², hl. 1,2-1,8 m, obdélníkový tvar, cca 270 m², hl. 1,4 - 1,8 m, hydromasážní bazén, cca 200 m², hl. 1-1,8 m, bazén s barem swim-up, 3 dětské brouzdaliště u každého bazénu, hl. 0,4 - 0,5 m, slunečníky, lehátka a ručníky k dispozici u bazénů zdarma; tenisový kurt s půjčovnou vybavení, mini fotbal, fitness místnost v sesterském hotelu Michelangelo Resort & Spa, boccia; dětské hřiště, mini klub (4-12 let), sportovní a zábavní animace pro dospělé a děti; za příplatek: kulečník (cca 2 EUR/hra), půjčovna kol; SPA centrum v sesterském hotelu Michelangelo Resort & Spa za poplatek.

časná kontinentální snídaně (6.30-7.00), snídaně (7.00-10.30) v restauraci Flavours, oběd (12.30-14.30) v restauracích Flavours a Thalasa & Alati, jídla formou bufetu a à la carte, večeře (18.30-21.30); občerstvení, zmrzlina, dezerty (10.30 – 17.30) ve vyznačených barech, pozdní občerstvení (23.00 – 24.00) v restauraci Flavours; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v barech (09.30-01.00); nutno nosit náramky all inclusive.

0030/2242028900, www.dimitrabeachotel.gr

 • plážový servis
 • Wi-Fi
5,2 / 6
96% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Dobré jídlo
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: v historické oblasti AGIOS FOKAS, cca 7 km od Kosu, mini market cca 20 m od hotelu, cca 3 km od termálních pramenů; cca 32 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka před hotelem (cca 2 EUR/Kos).

PLÁŽ: Agios Fokas, hotelová, oblázkovo-kamenitá pláž, mírný sestup do more, doporučená ochranná obuv, 10 m od břehu hluboká voda, cca 30 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, osušky.

HOTEL: pětihvězdičkový, udržovaný, postavený v roce 1974, renovovaný v zimě 2019/2020, plánovaná rekonstrukce v zimě 2019/2020, 256 pokojů, hlavní budova, 5 vedlejších budov, 2 patra, 83 jednopatrových bungalovů, výtah, lobby, 24hodinová recepce, hlavní restaurace Flavors - jídla formou bufetu, 2 à la carte restaurace: Thalasa & Alati - řecká kuchyně, Cucina - italská kuchyně, židličky pro děti a vegetariánská jídla k dispozici v restauracích, show cooking během večeře (nutná dřívější rezervace), formální oděv vyžadovaný během večeře (pánové - dlouhé kalhoty), 6 barů: snack bar Thalasa & Alati, pool bar Water – swim-up, Veranda – w lobby, Thallasa Lounge – u relaxačního bazénu, White Lounge - pouze pro dospělé; mini market, TV místnost, knihovna; terasa s výhledem na Egejské moře, bezdrátový internet zdarma v areálu hotelu; za příplatek: pečovatelka od 3 let (na objednávku), prádelna; rozdíly v úrovních - hotel se nedoporučuje pro hosty s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Meastro.

POKOJ:double sea view: 2 osoby, cca 23 m², elegantní, ve světlých barvách, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén), satelitní TV, telefon, lednička, trezor, sada pro přípravu kávy a čaje, župany a pantofle, bezdrátové připojení k internetu; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na moře; deluxe family suite: pro 3 os. (možnost 1 přistýlky), cca 45 m², 2 ložnice, vybavení jako v pokoji double sea view, postýlka pro díte do 2 let zdarma, nutno objednat před příjezdem, výhled na moře; pokoj deluxe family suite na objednávku, za poplatek; deluxe junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², vybavení jako v pokoji double sea view; navíc kávovar na espresso; bungalow garden view: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 33 m², v bungalovu, vybavení jako v pokoji double sea view, výhled na moře za poplatkem; bungalow beach front: 2 osoby, cca 23 m², v bungalovu, vybavení jako v pokoji double sea view, na pláži, s terasou se soukromými lehátky; pokoj bungalov beach front na vyžádání za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazény, sladká voda: hlavní cca 300 m², hl. 1,2-1,8 m, obdélníkový tvar, cca 270 m², hl. 1,4 - 1,8 m, hydromasážní bazén, cca 200 m², hl. 1-1,8 m, bazén s barem swim-up, 3 dětské brouzdaliště u každého bazénu, hl. 0,4 - 0,5 m, slunečníky, lehátka a ručníky k dispozici u bazénů zdarma; tenisový kurt s půjčovnou vybavení, mini fotbal, fitness místnost v sesterském hotelu Michelangelo Resort & Spa, boccia; dětské hřiště, mini klub (4-12 let), sportovní a zábavní animace pro dospělé a děti; za příplatek: kulečník (cca 2 EUR/hra), půjčovna kol; SPA centrum v sesterském hotelu Michelangelo Resort & Spa za poplatek.

ALL INCLUSIVE (za příplatek): časná kontinentální snídaně (6.30-7.00), snídaně (7.00-10.30) v restauraci Flavours, oběd (12.30-14.30) v restauracích Flavours a Thalasa & Alati, jídla formou bufetu a à la carte, večeře (18.30-21.30); občerstvení, zmrzlina, dezerty (10.30 – 17.30) ve vyznačených barech, pozdní občerstvení (23.00 – 24.00) v restauraci Flavours; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v barech (09.30-01.00); nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242028900, www.dimitrabeachotel.gr

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Celkové hodnocení
z 324 recenze
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Dobré jídlo
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Hotel ok ale nie w rezimie covidovym . Sala fitnes do 6 osob ( malo kto przestrzegal ) w sasiednim Hotelu czyli na kilkuset gości .W recepcji na dzien dobry informacja ze maski nosic nie trzeba (...) více informací
Hotel ok ale nie w rezimie covidovym . Sala fitnes do 6 osob ( malo kto przestrzegal ) w sasiednim Hotelu czyli na kilkuset gości .W recepcji na dzien dobry informacja ze maski nosic nie trzeba -- no to nie nosili .
 • 5
 • 4
 • 4
 • 1
 • 5
 • 4
 • 1
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli září 2020
Szczególnie muszę podkreślić zaangażowanie pary rezydentów w ułatwienie życia turystom Itaki. Poinformują, umożliwią, ułatwią, załatwią, dołżą starań. Dziękujemy. více informací
Szczególnie muszę podkreślić zaangażowanie pary rezydentów w ułatwienie życia turystom Itaki. Poinformują, umożliwią, ułatwią, załatwią, dołżą starań. Dziękujemy.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 2
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2020
Bardzo przyjazny hotel. Jego pracownicy są bardzo mili i pomocni. Wysoka profesjonalnosc jest ich atutem. Hotel bardzo czysty i zadbany. Pomimo podawania posiłków przez obsługę (niestety takie (...) více informací
Bardzo przyjazny hotel. Jego pracownicy są bardzo mili i pomocni. Wysoka profesjonalnosc jest ich atutem. Hotel bardzo czysty i zadbany. Pomimo podawania posiłków przez obsługę (niestety takie przepisy), jedzenie jest różnorodne i smaczne Dużo regionalnych potraw.. Jednym słowem hotel jest wart polecenia.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2020
Podróż w dobie pandemii odbyła się bezproblemowo. Nadaliśmy bagaże 3 godziny przed odlotem, co było miłym zaskoczeniem. Samolot linii Raynair Sun nowiutki, wygodny, dużo miejsca na nogi. (...) více informací
Podróż w dobie pandemii odbyła się bezproblemowo. Nadaliśmy bagaże 3 godziny przed odlotem, co było miłym zaskoczeniem. Samolot linii Raynair Sun nowiutki, wygodny, dużo miejsca na nogi. Cała podroż od momentu wejścia na lotnisko w Polsce do zameldowania w hotelu odbywa się w maseczkach. Serwis na pokładzie był ograniczony. Tylko napoje, batony, a płatność tylko kartą . Po przylocie do Grecji sprawdzano nam kody QR. Tutaj było tłoczno, bo równocześnie z nami wylądował samolot z Włoch.Niektóre osoby były typowane losowo do testów na Covid. Transfer z lotniska do hotelu odbył się sprawnie, tak samo zameldowanie w hotelu. Wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.Wszystkie standardy zachowane.Pojemniki z płynami dezynfekcyjnymi na każdym miejscu. Jedzenie, obsługa sprawna.Po każdym gościu dezynfekcja stolików, krzeseł. Goście hotelowi przy zameldowaniu podzieleni zostali na tury do posiłków, co pół godziny. Na początku wydawało nam się, że pół godziny to za mało , by spokojnie zjeść, delektować się np kawą , ale można było spokojnie zjeść, unikając kolejek. Różnorodność jedzenia, owoców, słodkości. Goście hotelowi obsługiwani przez kelnerów, podaje wskazane potrawy. Sam hotel , jego położenie, infrastruktura oraz pokój milo nas zaskoczył. Obszerny, cudne widoki na morze i wyspę Nisyros z każdego miejsca hotelowego i na dodatek z większości pokoi również. Nasz rezydent bardzo profesjonalny. Sprawnie nas odebrał z lotniska, przeprowadził spotkanie, przekazał najważniejsze informacje. Wykupiliśmy wycieczkę na Nisyros, podczas której był również przewodnikiem. Polecamy ! Zwłaszcza wizytę na największym na Świecie czynnym kraterze geotermalnym Stefanos. Hotel położony właściwie na bezludziu, co naszym zdaniem w czasie pandemii miało pozytywne znaczenie. Przed hotelem przystanek autobusowy. Samemu można dojechać za 2 euro do źródeł Termalnych. Polecamy. Z animacji dziennych nie korzystaliśmy. Wieczorami można było posłuchać klimatycznej muzyki na żywo. Odbył się również występ 4 osobowego zespołu greckiego. Hotel położony tarasowo, z miejscami gdzie można spokojnie odpocząć, zrelaksować się. Plaża długa, ale wąska, przez co była tylko jedna linia brzegowa z leżakami. Uważamy to za duży plus. Ogólnie oceniamy pobyt za bardzo udany. Hotel polecamy.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem srpen 2020
Hotel przepięknie położony, zadbany i czysty. Są miejsca odnowione, są i trochę starsze, jednak ogólnie hotel wygląda bardzo dobrze. Obsługa jest bardzo miła, uśmiechnięta i wykonuje swoją pracę (...) více informací
Hotel przepięknie położony, zadbany i czysty. Są miejsca odnowione, są i trochę starsze, jednak ogólnie hotel wygląda bardzo dobrze. Obsługa jest bardzo miła, uśmiechnięta i wykonuje swoją pracę jak należy. Nie ma problemu z komunikacją w języku angielskim. Ponieważ byliśmy w okresie pandemii, w restauracji obowiązywał podział na grupy w trakcie śniadania i kolacji. Jedzenie wydawane było przez obsługę. Może nie było to zbyt komfortowe, jednak posiłki były bardzo smaczne i każdy mógł wybrać coś dla siebie. Kolację można było również zjeść w restauracji ala carte - do wyboru dwie - włoska i grecka. W obydwu bardzo smaczne dania. Oczywiście wymagana była rezerwacja stolika. Jedynie ceny drinków w opcji HB były zdecydowanie zawyżone. Piwo 0,33L za 4€, najprostszy drink z lokalnych alkoholi 8€. Zdecydowanie hotel nastawiony jest na opcję all inclusive. Tuż obok hotelu jest świetny Beach bar, gdzie można smacznie zjeść i poczuć klimat wakacji. Przed hotelem jest przystanek autobusowy - za 2€ można dojechać do miasta Kos (około 15 minut). Kursuje dość często od rana do nocy. Morze przepiękne, z kamienistą plażą. Zdecydowanie należy mieć buty do wody. Ogólnie w hotelu niewiele się dzieje. Polecam osobom, które chcą odpocząć. A także tym, którzy chcieliby trochę pozwiedzać. Warto wypożyczyć samochód i w 1 dzień na spokojnie objechać całą wyspę.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Červenec 2020
Hotel znakomity, atmosfera tworzona przez obsługe znakomita. Wyżywienie doskonałe, urozmaicone, dużo lokalnych potraw. wszelkie wsparcie ze strony obsługi hotelu. Pokoje czyste, codziennie zadbane. více informací
Hotel znakomity, atmosfera tworzona przez obsługe znakomita. Wyżywienie doskonałe, urozmaicone, dużo lokalnych potraw. wszelkie wsparcie ze strony obsługi hotelu. Pokoje czyste, codziennie zadbane.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červenec 2020
Fantastyczna lokalizacja hotelu! Przemiła zatoczka oświetlona słońcem od godzin porannych do całkiem późna w lipcu/sierpniu do około 19:00 (greckiego czasu). Kompleks hotelowy składa się z (...) více informací
Fantastyczna lokalizacja hotelu! Przemiła zatoczka oświetlona słońcem od godzin porannych do całkiem późna w lipcu/sierpniu do około 19:00 (greckiego czasu). Kompleks hotelowy składa się z dominującego głównego budynku, gdzie wszystkie pokoje mają balkon (~8m2) i przepiękny widok na morze. W tym budynku ulokowana jest też główna restauracja i funkcje pomocnicze - recepcja, bar, strefa relaksu z tarasem. Poniżej budynku głównego rozlokowane są bungalowy w 2 (dwóch) liniach zabudowy. Jeśli ktoś chce codziennie być pierwszym na plaży lub mieć fantastyczny, niezakłócony niczym widok na morze ... zdecydowanie wybrać trzeba wersję premium - bungalow w 1-szej linii! Drobnym mankamentem mogą być tylko spacerowicze przemykający tuż przed nosem/tarasem. Załoga hotelu to wyjątkowo mili i uśmiechnięci ludzie! Grecka gościnność na wysokim poziomie. Mimo pleksiglasowych tarcz, masek na twarzach, etc. są uśmiechnięci, niezależnie od pory dnia! : ) W czasach pandemii (covid-19) należy wspomnieć: - pokoje są raczej pozbawione wymyślnych dekoracji (w sumie dobrze, widok morza z okna/balkonu jest fantastyczny!) - czystość na wysokim poziomie (choć nie tip-top ... perfekcyjna pani domu znalazłaby to i owo na białej rękawiczce) - cała załoga nosi maski lub pół-przyłbice ... LECZ MIMO wielu próśb i rekomendacji turyści/goście mają to kompletnie w poważaniu :( niezależnie od narodowości. Szkoda wielka, gdyż u podstaw wymogu noszenia zasłony ust i nosa (maseczka) leży zasada "ja chronię ciebie, ty chronisz mnie"! Może hotel powinien wprowadzić zasadę "no mask = no service/meal" ? Podsumowując. + Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja! Perfekcyjna ... trochę na uboczu, lecz dzięki temu cicho i spokojnie. + Transfer do miasta Kos lokalnym autobusem (2 EUR bilet kupiony u kierowcy) w zaledwie 9-15 minut. Idealnie! + Ogólny poziom: 4,5 gwiazdki + Zdecydowanie udany pobyt - relaks i wypoczynek - z dostępem do miasta dla urozmaicenia : ) Dodatkowy (+) za przyjazną użytkowikowi aplikację mobilną hotelu. Każdy gość otrzymuje specjalny kod identyfikujący i może bez kontaktu z recepcją zarezerwować stolik w restauracji a'la carte, sprawdzić harmonogram spa czy wyświetlić mapę ośrodka.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 3
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2015
Nasze wielkie greckie wakacje :-) mały skrawek nieba na ziemi. Standard hotelu oraz obsługa na najwyższym poziomie více informací
Nasze wielkie greckie wakacje :-) mały skrawek nieba na ziemi. Standard hotelu oraz obsługa na najwyższym poziomie
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2015
cała obsługa w hotelu bardzo miła, życzliwa i pomocna. více informací
cała obsługa w hotelu bardzo miła, życzliwa i pomocna.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2015
Hotel ładny, ale łazienki w pokojach brudne. více informací
Hotel ładny, ale łazienki w pokojach brudne.
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 2
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2015
Jednym słowem: Super Wakacje více informací
Jednym słowem: Super Wakacje
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2015
Hotel super! Obsługa świetna. Piękne widoki. Po prostu boskie wakacje více informací
Hotel super! Obsługa świetna. Piękne widoki. Po prostu boskie wakacje
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 5
 • 5
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2015
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2015
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2015
Hotel bardzo ładny, jeśli mielibyśmy wybierać wakacje jeszcze raz na wyspie Kos myślę, że pewnie wybralibyśmy Dimitra Beach, pomimo kilku małych mankamentów. Plusy: wygląd okolicy hotelu, (...) více informací
Hotel bardzo ładny, jeśli mielibyśmy wybierać wakacje jeszcze raz na wyspie Kos myślę, że pewnie wybralibyśmy Dimitra Beach, pomimo kilku małych mankamentów. Plusy: wygląd okolicy hotelu, plaże, baseny, bardzo pomocna obsługa hotelowa Minusy: pokoje na tą chwilę odbiegające od standardu jaki prezentuje okolica hotelu, ale i tak większość czasu spędza się poza pokojem więc nie przeszkadza to w wypoczynku.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2015
Hotel przepięknie położony - w tej kategorii na pewno najładniej położony hotel na Kosie. Góry, piękna plaża, widok na tureckie wyżyny i księżyc który oświetla wodę morza. Teren (...) více informací
Hotel przepięknie położony - w tej kategorii na pewno najładniej położony hotel na Kosie. Góry, piękna plaża, widok na tureckie wyżyny i księżyc który oświetla wodę morza. Teren wokół hotelu ładnie utrzymany, stylistyka wnętrz biała - ładnie wyważona. Pokoje trącą myszką - widać pełno elementów którę trzeba poprawić, na szczeście codziennie sprzątane. Jedzenie niezłe, chociaz po dłuższym pobycie wydaje się monotematyczne. Plaża kamienista bardzo fajna - bezpośrednio przy hotelu (nie jak w większości hoteli na Kosie, oddzielone drogą). Sporo rybek więc można z maską ponurkować. Hotel jest oddalony od wszystkich atrakcji - dla mnie bomba (cisza i spokój). Do głównego miasta Kos można dojechać autobusem (1,5 euro w jedną stronę). W hotelu można wypożyczyć samochody/quady/rowery/skutery/buggi dzięki czemu można objechać wyspę w jeden dzień i pozwiedzać główne atrakcje na własną ręke. Około 3-4km od hotelu znajdują się źródła termalne - polecam pod wieczór podejść i wygrzać się w blasku księżyca.
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 6
 • 5
 • 2
 • 4
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2015
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
4 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2015
Hotel położony na różnych płaszczyznach, z fantastycznymi basenami, które urozmaicają pobyt w hotelu (łącznie 3 sztuki). Na plus zasługuje także bardzo miła obsługa, zwłaszcza baru (...) více informací
Hotel położony na różnych płaszczyznach, z fantastycznymi basenami, które urozmaicają pobyt w hotelu (łącznie 3 sztuki). Na plus zasługuje także bardzo miła obsługa, zwłaszcza baru położonego tuż przy recepcji oraz obsługa restauracji włoskiej. Zawsze dostępne były czyste ręczniki do plażowania oraz łóżka z materacami, zarówno przy plaży, jak i na basenach. Jedyny minus dla tego hotelu to restauracja główna, w której niestety czuć było często zapach spalenizny, co przekładało się na pozostałe jedzenie, które niestety często przesiąknięte było tym zapachem. Przy śniadaniach obsługa zapominała o małych łyżeczkach do kawy/herbaty i przy poproszeniu o nie obsługę, trzeba było czekać nieraz 20 minut. Nieciekawe były również animacje, szczególnie muzyka na żywo - zapraszani artyści niestety nie mieli zbyt dobrego głosu, co skutkowało fatalnym występem. Zdecydowanie lepiej spędzało się czas, gdy na barach była włączona muzyka z CD. Jeśli chodzi o pokoje, to nie wszystkie są jeszcze w pełni odremontowane, my trafiliśmy na całkiem niezły, natomiast była łazienka, w której widać było już duży upływ czasu (zaśniedziałe mocno baterie łazienkowe oraz mimo wanny brak kurka do wanny czy zasłona prysznicowa w formie folii. Na plus zasługuje utrzymywanie czystości przez sprzątaczkę (zawsze wymiana ręczników, pościelone łóżko, umyta podłoga, wyrzucone śmieci) i co najważniejsze brak mrówek. Ostatnie 4 dni spędziliśmy w sąsiednim hotelu Michael Angelo ze względu na zamknięcie posezonowe hotelu Dimitra Beach i mimo swoich 5* MA nie spełnił oczekiwań (w pokojach były mrówki, a w restauracji latały muchy oraz ptaki). Wersja all inclusive obejmowała w Dimitra Beach wszystko (bardzo fajne drinki i w porządku przekąski, ale bez rewelacji, bardzo dobre lody i ciasta/ciasteczka). Bardzo miłe podczas pobytu w Dimitra Beach było to, że obsługa z barów obsługiwała gości na leżakach na basenie - byli bardzo mili kelnerzy. Jeśli chodzi o położenie hotelu to jest to również plus - plaża mimo iż kamienista to bardzo ładna, zadbana, z infrastrukturą.
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2015
Hotel położony około 8km od miasta Kos, przy hotelu przystanek autobusowy 1,5euro za bilet. Hotel duży z głównym budynkiem w którym znajduje się restauracja, bar i pokoje oraz (...) více informací
Hotel położony około 8km od miasta Kos, przy hotelu przystanek autobusowy 1,5euro za bilet. Hotel duży z głównym budynkiem w którym znajduje się restauracja, bar i pokoje oraz kilkunastoma budynkami bungalow. Na terenie hotelu znajdują się też 3 baseny z oddzielnymi brodzikami dla dzieci oraz przy każdym są bary. Plaża niezbyt szeroka ale długa i kamienista. Na terenie hotelu znajduje się tez minimarket. Jedzenie bardzo dobre jak i napoje :) Pokój ogólnie w porządku poza łazienka a tak naprawdę to prysznicem który chyba nawet w hotelach dwu gwiazdkowych jest lepszy... Hotel jak najbardziej polecam. Wakacje udane |)
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2015
Witam, niestety nasz pokoj nie spelnial naszych oczekiwan (w lazience brzydko pachnialo,byl zepsuty telewizor i daleko od recepcji) ale dogadalismy sie z recepcja na zmiane pokoju na lepszy. (...) více informací
Witam, niestety nasz pokoj nie spelnial naszych oczekiwan (w lazience brzydko pachnialo,byl zepsuty telewizor i daleko od recepcji) ale dogadalismy sie z recepcja na zmiane pokoju na lepszy. Udalo sie za kilka dni po przyjezdzie, zmienilismy pokoj za doplata za 30euro/noc na wspanialy nowiutki swiezy zaraz przy plazy.
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 3
méně informací
4 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2015
Dymitra- Bardzo udane více informací
Dymitra- Bardzo udane
 • 2
 • 4
 • 2
 • 2
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2015
Hotel zadbany,odnowiony, pokoje o różnym standardzie sprzątane codziennie poziom sprzątania pozostawia wiele do życzenia.Obsługa Hotelowa miła aczkolwiek nie zawsze spełniająca prośby (...) více informací
Hotel zadbany,odnowiony, pokoje o różnym standardzie sprzątane codziennie poziom sprzątania pozostawia wiele do życzenia.Obsługa Hotelowa miła aczkolwiek nie zawsze spełniająca prośby klientów. ( wymiana baterii w pilocie do telewizora trwała tydzień, sprzątania balkonu po burzy nie doczekaliśmy sie wogóle etc). Wakacje ogólnie udane polecamy innym ten hotel pomimo tych niedogodności które były.
 • 3
 • 5
 • 4
 • 2
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2015
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
26-30 lat, se svými přáteli září 2015
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 3
 • 2
 • 2
 • 2
 • 3
 • 1
 • 2
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2015
Hotel z zewnątrz bardzo ładnie się prezentuje. Bardzo miło spędza się czas przy basenach oraz w lobby, ale pokoje odstają od tego komfortu znacznie. Wiele z nich jest nieodnowiona, a room (...) více informací
Hotel z zewnątrz bardzo ładnie się prezentuje. Bardzo miło spędza się czas przy basenach oraz w lobby, ale pokoje odstają od tego komfortu znacznie. Wiele z nich jest nieodnowiona, a room service się niezbyt przykłada, co dodatkowo obnaża bylejaki standard. Nudy. Nic się nie działo w hotelu, ani w bezpośrednim sąsiedztwie ze względu na jego położenie. Hotel nadaje się wyłącznie dla par, które poza objechaniem wyspy w ciagu jednego dnia, bedą potrafiły się cieszyć przewalaniem się w hotelu przez cały pobyt.
 • 4
 • 4
 • 3
 • 1
 • 3
 • 1
 • 1
 • 3
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
33 057 Czk -38%
20 355czk Celkem Podrobnosti o ceně 40 710 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter