phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Atlantis

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • v plážové čtvrti
 • 2 velké bazény
 • profesionální animace a dětské hřiště
 • v centru Lambi a v blízkosti města Kos

Hotel Atlantis Kód: KGSATLA

13 219PLN
Dorośli: 2 all inclusive Út 01.06 – Út 08.06.21 (8 dní)
Itaka

Hotel Atlantis Kód: KGSATLA Řecko \ Kos

Obklopený krásnou zahradou s palmami a trávníky v plážové čtvrti města Kos zajišťuje komfortní, bezstarostnou dovolenou. Do hlavního města ostrova s restauracemi, bary a noční zábavou se můžete dostat pěšky nebo vhodným autobusem. Udržované bazény, velká, krásná zahrada a moře na dosah ruky ponoukají k aktivnímu odpočinku a plnému využívání slunečné dovolené ve výborné atmosféře ostrova.

Popis nabídky

v centrum LAMBI s bary, tavernami a obchody, cca 2 km od centra města Kos; cca 30 km od letiště v Kosu; autobusová zastávka cca 10 m od hotelu (cca 1,5 EUR/Kos); cca 20 km od vodního parku Lido.

Lambi, písčitě-štěrková, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 3 EUR/slunečník a lehátko).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1973, obnoven na přelomu roku 2007, 510 pokojů, celkem 8 budov: hlavní – 4 patra, 3 výtahy, 2 budovy – 3 patra, 5 přízemních budov, 1 budova - 4 patra a 116 bungalovů; prostorné a elegantní lobby, 24h recepce, hlavní restaurace s terasou – stravování formou švédských stolů, show-cooking, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti, restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů; lounge-bar s terasou, snack-bar u bazénu, bar v blízkosti lobby; TV místnost, mini market; terasa s výhledem do zahrady a na bazén, velká zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: internetový koutek (cca 3,5 EUR/hod.), půjčovna aut (u hotelu); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, v hotelu je možný check-in online (https://myhotel-wallet.com:22350/precheckin/barcode?h=c5e6f3e03b).

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 20 m², elegantní a udržovaný, klimatizovaný v hlavní budově, individuálně nastavitelná klimatizace v bungalovech a boční budově, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednice, trezor (zdarma); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle); rodinný: pro 3 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², obývací pokoj a část na spaní oddělené dveřmi – část pokojů s kuchyňským koutem, vybavení jako ve standardním pokoji; rodinný pokoj za příplatek.

bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 450 m², hl. 0,9-1,4 m, dětské brouzdaliště, cca 40 m², hl. do 0,5 m, bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 350 m², hl. 1-1,2 m, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma; plážový volejbal; dětské hřiště, rekreačně-sportovní animace pro děti a dospělé: taneční klub, mini-disco, představení; za poplatek: stolní tenis (cca 5 EUR/hod.), tenisový kurt s půjčovnou vybavení (cca 5 EUR/hod., půjčení zařízení: cca 7 EUR/hod.), biliard (cca 2 EUR/hra), masáže.

snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-14.30), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci a restauraci u bazénu; káva, čaj, zákusky, občerstvení: obložené chlebíčky, pizza, zmrzlina v restauraci u bazénu (10.00-18.00); nealkoholické nápoje: perlivé nápoje, voda a alkoholické nápoje místní výroby: pivo, víno, silnější alkoholy: whisky, vodka, gin, rum, tequila v barech (10.00-23.00); nutno nosit náramek all inclusive.

0030/2242028731, www.atlantishotel-kos.com

 • Wi-Fi
5,0 / 6
93% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Dobré jídlo
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: v centrum LAMBI s bary, tavernami a obchody, cca 2 km od centra města Kos; cca 30 km od letiště v Kosu; autobusová zastávka cca 10 m od hotelu (cca 1,5 EUR/Kos); cca 20 km od vodního parku Lido.

PLÁŽ: Lambi, písčitě-štěrková, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 3 EUR/slunečník a lehátko).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1973, obnoven na přelomu roku 2007, 510 pokojů, celkem 8 budov: hlavní – 4 patra, 3 výtahy, 2 budovy – 3 patra, 5 přízemních budov, 1 budova - 4 patra a 116 bungalovů; prostorné a elegantní lobby, 24h recepce, hlavní restaurace s terasou – stravování formou švédských stolů, show-cooking, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti, restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů; lounge-bar s terasou, snack-bar u bazénu, bar v blízkosti lobby; TV místnost, mini market; terasa s výhledem do zahrady a na bazén, velká zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: internetový koutek (cca 3,5 EUR/hod.), půjčovna aut (u hotelu); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, v hotelu je možný check-in online (https://myhotel-wallet.com:22350/precheckin/barcode?h=c5e6f3e03b).

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 20 m², elegantní a udržovaný, klimatizovaný v hlavní budově, individuálně nastavitelná klimatizace v bungalovech a boční budově, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednice, trezor (zdarma); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle); rodinný: pro 3 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², obývací pokoj a část na spaní oddělené dveřmi – část pokojů s kuchyňským koutem, vybavení jako ve standardním pokoji; rodinný pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 450 m², hl. 0,9-1,4 m, dětské brouzdaliště, cca 40 m², hl. do 0,5 m, bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 350 m², hl. 1-1,2 m, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma; plážový volejbal; dětské hřiště, rekreačně-sportovní animace pro děti a dospělé: taneční klub, mini-disco, představení; za poplatek: stolní tenis (cca 5 EUR/hod.), tenisový kurt s půjčovnou vybavení (cca 5 EUR/hod., půjčení zařízení: cca 7 EUR/hod.), biliard (cca 2 EUR/hra), masáže.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-14.30), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci a restauraci u bazénu; káva, čaj, zákusky, občerstvení: obložené chlebíčky, pizza, zmrzlina v restauraci u bazénu (10.00-18.00); nealkoholické nápoje: perlivé nápoje, voda a alkoholické nápoje místní výroby: pivo, víno, silnější alkoholy: whisky, vodka, gin, rum, tequila v barech (10.00-23.00); nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242028731, www.atlantishotel-kos.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,0 / 6
Celkové hodnocení
z 554 recenze
93%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
93%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Dobré jídlo
4 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Pierwszy raz piszę opinię... dlaczego? Bo niestety mało które są użyteczne i niestety ale w niczym nie pomagają... więc mam nadzieję, że ja komuś pomogę w wyborze wakacji! + hotel sam w sobie (...) více informací
Pierwszy raz piszę opinię... dlaczego? Bo niestety mało które są użyteczne i niestety ale w niczym nie pomagają... więc mam nadzieję, że ja komuś pomogę w wyborze wakacji! + hotel sam w sobie posiada PRZEDE WSZYSTKIM zjawiskowy ogród. To było nietypowe!!! ogromne drzewa odbijające się w pięknie podświetlanych basenach. Światło księżyca... Bajka :) Za dnia jednak słuszne 4* :) + REWELACYJNA GRUPA ANIMATORÓW!!! To również na tle wcześniejszego doświadczenia z wakacjami all inclusive było nietypowe. Ci ludzie autentycznie przelewali swoją energię na gości! Zachęcali do tańców, zabaw i co dla mnie było super- podczas zajęć tai chi animator mnie tak zachęcił, że po powrocie zapisałam sie na zajecia!!!! Disco Night ? Brzmi kiczowato i zazwyczaj na takich wakacjach to kilka osób mocno zakropionych alkoholem pląsających się w rytm standardowego Despasito... a tu???? DJ z szokująco wyglądającą konsoletą w kształcie garbusa! Ogromna ilość bawiących sie ludzi oczywiscie w bezpiecznym dystansie czego MOCNO pilnowali animatorzy!!!! :) czuliśmy sie jak na festiwalu a w czasie koronowirusa.... trudno o dobra zabawę tego typu w bezpieczeństwie :) + oprócz zwykłych restauracji- mała restauracja przy basenie ktora była czynna cały czas. Zazwczaj to spotykaliśmy na innych wakacjach- jednak były to przekąski czy ciasto. A tutaj? Greckie pity wypiekane w specjalnym piecu, świeże owoce, PYSZNE przekąski, pizze, bułki, sałatki :) +kultura osobista obsługi- 90% z nich z ogromnym uśmiechem, życzliwością! +ogólnie jedzenie było bardzo smaczne, jednak w pewnym momencie troszke sie przejadło :) ogromny plus to warzywa, owoce, greckie słodkości (baklava, chalvaaaaa rewelacja! ) grecka tradycyjna kawa :) +lokalizacja hotelu bardzo dobra! Na przeciwko jest super wypożyczalnia- dzięki temu do pięknych plaż (Np. Tigkaki)quadem jedzie sie około 10-15 min. Do NAJLEPSZEJ DARMOWEJ ATRAKCJI- naturalnych term 30 minut - tutaj koniecznie nocą! Spadające gwiazdy, gorąca woda, księżyc odbijający się w wodzie....... coś pięknego :) ) No i do kos 2km- stad koniecznie wycieczka 3 wyspy! :) A teraz to, co hotel mogłby zmienić, aby było idealnie :) - największym zaskoczeniem był brak ręczników plażowych. Nie tylko my byliśmy zaskoczeni tym faktem. Co więcej- wypożyczenie na tydzien jednego ręcznika to koszt 10E, troche przesada gdy w sklepiku za rogiem mozna kupic swoj za 7 :) -dostaliśmy pokój z 2 łóżkami jednoosobowymi połączonymi ze sobą. Mało wygodne wpadać w dziurę.. ;p -na niektóre Dania warto uważać, mi zaszkodziła rybka. Ale jak dla mnie jest to jak najbardziej zrozumiałe i też mocno zależne od organizmu :) -Niektórzy z Polski narzekali na brak pokoju w budynku głównym, natomiast No... to rownież można zrozumieć :) Nikt nie daje nam takiej gwarancji- a pokoje tutaj sa rozne. Nawet sa domki wiec warto miec to na uwadze :) -Drobna sugestia: Byłoby baaardzo miło, gdyby była butelka wody w pokoju. Jest to koszt bardzo niski, a komfort wczasowicza, zadowolenie i zdrowie mocno rośnie :) bo gdy trzeba sie nawadniać i co chwile biegać po kubek wody do baru.. Warto zabrać ze sobą butelkę z Filtrem. - Ilość plastiku.... podczas pandemii wszystko było jednorazowe .... ależ serce bolało, gdy kazdy kolejny drink musiał byc w osobnym plastikowym kubku.... :( ale to dosyć powszechne w hotelach, wiec tutaj rownież „marzenie” i ogólna sugestia :( PODSUMOWUJĄC: 1. Sama wyspa KOS jest cudownością samą w sobie i z takim nastawieniem polecam tam jechać :) 2. Hotel 4* zasłużone, ANIMATORZY zrobili największą robotę oraz miła obsługa. 3. PAMIĘTAJCIE O RĘCZNIKACH PLAŻOWYCH I BUTELCE NA WODĘ :) resztę tutaj znajdziecie! Wspaniałych wakacji!
 • 3
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Hotel położony bardzo blisko plaży. Bar z napojami i przekąskami znajduje się zaraz obok basenu. Tawerna, która również znajduje się obok basenu oferuje typowo greckie dania. Dobrze rozbudowany (...) více informací
Hotel położony bardzo blisko plaży. Bar z napojami i przekąskami znajduje się zaraz obok basenu. Tawerna, która również znajduje się obok basenu oferuje typowo greckie dania. Dobrze rozbudowany program animacji. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Jedzenie ok.
 • 3
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Odwiedziliśmy hotel Atlantis w połowie września 2020. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno samym hotelem, jak i otoczeniem. Na wielkie brawa zasługuje przede wszystkim obsługa hotelu. Mimo, że (...) více informací
Odwiedziliśmy hotel Atlantis w połowie września 2020. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno samym hotelem, jak i otoczeniem. Na wielkie brawa zasługuje przede wszystkim obsługa hotelu. Mimo, że posiłki są podawane przez obsługę to sami mogliśmy dokonywać wyboru serwowanych posiłków. Fajnie, że można dokonać wyboru godziny posiłku i dzięki temu uniknąć tłoku. Obsługa pracowała na najwyższych obrotach i dbała o to, aby wszelkie wymogi sanitarne były zachowane. Posiłki były ok, na pewno każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Śniadania również na ciepło - live cooking. Obiady polecamy jeść w tawernie przy basenie - pyszny gyros i souvlaki. Do każdego posiłku mnóstwo świeżych owoców - melony, pomarańcze, arbuzy, winogrono, banany, jabłka- i warzyw. Nie ma się też co obawiać problemów z komunikacją - jak nie dacie radę zamówić po angielsku to wystarczy pokazać paluszkiem;)Jeśli chodzi o sam pokój to byliśmy przygotowani na warunki PRL;), bo takie opinie panowały. Pokój na prawdę w porządku, w budynku bocznym. Duże łóżko, toaletka, duża szafa, łazienka w świetnym stanie. Sprzątanie co dwa dni, wymiana ręczników także. Polecamy zostawić drobny napiwek, a można się mile zaskoczyć:) Jeśli chodzi o samo otoczenie to hotel ma piękny ogród - palmy, drzewka oliwne, hibiskusy cieszą oko. W ogóle nie korzystaliśmy z basenów - są dwa duże i brodzik, ale klimat nad nimi przyjemny. Sama plaża dla nas super. Leżaki płatne 3 EURO w barze przy plaży i można z nich korzystać od 9 do 18. Polecamy wybrać się na plażę przed 9, aby wybrać miejsce w pierwszej linii. Mimo, żer na plaży nie ma baru, gdzie można korzystać z oferty all in to do tego na basenie jest na prawdę kilka kroków. Plaża dość kamienista z łagodnym zejściem do wody. Zabierzcie koniecznie buty, będzie na pewno przyjemniej. Plażą można wybrać się na spacer do miasteczka Kos, około 20 - 30 minut. W okolicy hotelu, ok. 10 minut spacerkiem ( na lewo od wyjścia głównego) supermarket Konstantinos z fajnymi cenami lokalnych produktów - oliwy, oliwek, alkoholi, więc można zakupić pamiątki z podróży. Polecamy przede wszystkim oliwę, miód tymiankowy oraz syrop cynamonowy do lemoniady czy piwka. Dla zapominalskich jak jaw dobrych cenach kosmetyki, pasta do zębów. Tą samą drogą idą dalej dojdzie się do miasteczka Kos. Można też wypożyczyć rower i wybrać się na przejażdżkę. Miasteczko Kos urokliwe, można wybrać się na poranny lub wieczorny spacer. Ceny w knajpkach przystępne - kawa około 3-4 EURO, koniecznie spróbujcie freddo espresso, piwo około 4 EURO. Jeśli wylot macie wieczorem polecamy zarezerwować sobie w recepcji hotelu późniejsze wymeldowanie, koszt 40 EURO - to duża wygoda. Z dodatkowych wydatków warto w budżecie uwzględnić też podatek turystyczny - ok. 3 EURO za dzień płatny przy zameldowaniu. Z opcji all in można korzystać do samego końca, nikt wam nie zabierze wcześniej opasek:) Wyjazd na Kos był dla nas wyborem dość przypadkowym, ale nie żałujemy ani minutki spędzonej na tej greckiej wyspie. Na prawdę warto się tam wybrać na leniwy późny urlop.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2020
hotel u plaze super vyber jidel jak v hlavní jídelně tak u bazenu + lody,pivo,rakija a míchané drinky do 23hod. blízko do přístavu města Kos 20min pěšky. animační programy každý večer vše OK s (...) více informací
hotel u plaze super vyber jidel jak v hlavní jídelně tak u bazenu + lody,pivo,rakija a míchané drinky do 23hod. blízko do přístavu města Kos 20min pěšky. animační programy každý večer vše OK s pozdravem
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Hotel bardzo fajny, położony w pięknym ogrodzie, z dobrymi basenami i przy samej plaży. Położenie świetne - spokojnie, a do portu i historycznego centrum Kos 20 minut spaceru (można też wrócić (...) více informací
Hotel bardzo fajny, położony w pięknym ogrodzie, z dobrymi basenami i przy samej plaży. Położenie świetne - spokojnie, a do portu i historycznego centrum Kos 20 minut spaceru (można też wrócić taksówka za stałą cenę 7 euro). Zakwaterowanie (pomimo, że w bocznym budynku) bardzo nam odpowiadało. Duży, wygodny pokój z klimatyzacją, lodówką, telewizją satelitarną oraz z dużym balkonem z widokiem na ogród. Niestety są też słabsze strony: w naszej opinii jedzenie było bardzo słabe - niby spory wybór, ale wszystko było niesmaczne, niedoprawione, a mięso po prostu bardzo niskiej jakości. Drinki w barze olbrzymie, ale wybór niewielki (dosłownie kilka pozycji dostępnych w opcji all, reszta płatne). Obsługa hotelowa raczej miła. Sprzątanie pokoi co drugi dzień, co było zupełnie wystarczające. Czysto wszędzie, poza ogólnodostępnymi toaletami. Ogólnie polecam.
 • 6
 • 2
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Super více informací
Super
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
hotel rewelacyjnie położony tuż przy plaży z dogodnym dojściem do miasta Kos w otoczeniu przepięknej roślinności více informací
hotel rewelacyjnie położony tuż przy plaży z dogodnym dojściem do miasta Kos w otoczeniu przepięknej roślinności
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
4 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Dwa tygodnie spędzone we wrześniu w hotelu Atlantis, to był strzał w 10! Lokalizacja hotelu w świetnym miejscu ( niedaleko do sklepów, tawern i wypożyczalni samochodów, skuterów i rowerów ) (...) více informací
Dwa tygodnie spędzone we wrześniu w hotelu Atlantis, to był strzał w 10! Lokalizacja hotelu w świetnym miejscu ( niedaleko do sklepów, tawern i wypożyczalni samochodów, skuterów i rowerów ) Jest gdzie pospacerować wieczorem. Do stolicy wyspy Kos, spacerkiem ok.20 minut. Można też pojechać autobusem, przystanek jest naprzeciwko hotelu. Sam hotel położony jest w dużym zadbanym ogrodzie. Zakwaterowani byliśmy w bungalow, ale było czysto. Obsługa hotelu zasługuje na medal! Dwoili się i troili, żeby dogodzić turystom. Dbali również o bezpieczeństwo w czasie pandemii. Przez cały czas nosili maseczki. Stoliki, leżaki dezynfekowane na bieżąco, sprzątanie pokoju i wymieniana ręczników z pościelą co drugi dzień. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone, podawane na talerzu przez obsługę, ( wystarczyło pokazać palcem co się chce i nie było to kłopotliwe ) Bardzo sympatyczni animatorzy, którzy potrafili wciągnąć do zabawy turystów. Panie sprzątające zawsze uśmiechnięte i życzliwe. Na terenie hotelu znajdują się dwa duże baseny i jeden brodzik. Hotel ma również dostęp do plaży, ale leżaki są płatne. Plaża piaszczysto żwirkowa, cudowna cieplutka woda...czego chcieć więcej! Wakacje w hotelu uważam za udane i z całego serca polecam! PS. Zaprzyjaźniliśmy się z hotelowymi kotami :) Rudy, gruby "prezes" wymiata! :)
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Sam hotel bardzo duży, obok kilka wolnostojących budynków i bungalowy. Położony wśród zieleni. Pokój duży, czysty, sprzątany co 2dni. Balkon duży, wyposażony w mini suszarkę. Klimatyzacja (...) více informací
Sam hotel bardzo duży, obok kilka wolnostojących budynków i bungalowy. Położony wśród zieleni. Pokój duży, czysty, sprzątany co 2dni. Balkon duży, wyposażony w mini suszarkę. Klimatyzacja działała bez zarzutu. Wifi hotelowe działało wszędzie, nawet na plaży czasem. Obsługa hotelowa życzliwa, uśmiechnięta. Hotel pod względem ochrony covid doskonale wyposażony, siedzenia, leżaki stoliki dezynfekowane cały czas. Wszystko serwowane przez obsługę w maseczkach i rękawiczkach. Wyjście na plaże bezpośrednio z hotelu. Minus, że leżaki były płatne, ale plaża piękna, szeroka. Plażą skręcając w prawo można dojść do Kos, ok 2km, w lewo, sama plaża i widok na Turcję Dodatkowo na plus super ekipa animatorów. Nie można było się z nimi nudzić. Polecam ogromnie ten hotel. Świetna baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
hotel nie jest nowy ale czysty i posiada wszystko to co powinien- przestronne czyste pokoje, świetne wyżywienia, rozległy pełen zieleni i ścieżek teren do długich spacerów. Obsługa bardzo (...) více informací
hotel nie jest nowy ale czysty i posiada wszystko to co powinien- przestronne czyste pokoje, świetne wyżywienia, rozległy pełen zieleni i ścieżek teren do długich spacerów. Obsługa bardzo sprawna pomimo dodatkowych obowiązków związanych z pandemią. Wyżywienie bardzo smaczne i urozmaicone każdy znajdzie tu coś dla siebie. Położenia hotelu umożliwia spacer do pobliskiego miasta Kos (ok. 20 minut drogi) gdzie można spędzić miłe chwile zagłębiając się w urokliwe uliczki miasta. Hotel i cała wyspa Kos godna są odwiedzenia.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Hotel bardzo czysty, szczególnie w czasach pandemiu dbałość o higienę, dezynfekcję i bezpieczeństwo jest tam szczególnie dokładna. Posiłki smaczne, oferta all-inclusive na wysokim poziomie. (...) více informací
Hotel bardzo czysty, szczególnie w czasach pandemiu dbałość o higienę, dezynfekcję i bezpieczeństwo jest tam szczególnie dokładna. Posiłki smaczne, oferta all-inclusive na wysokim poziomie. Basen i infrastruktura wokół czysta i w dobrym stanie. Plaża przy hotelu również. Obsługa bardzo miła, mówi w kilku językach.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Jestem pod wrażeniem wspaniałej organizacji pobytu w hotelu i ciężkiej pracy obsługi pracującej w upałach w maseczkach na twarzy. Po dwóch tygodniach pobytu polecam wszystkim ten hotel za bardzo (...) více informací
Jestem pod wrażeniem wspaniałej organizacji pobytu w hotelu i ciężkiej pracy obsługi pracującej w upałach w maseczkach na twarzy. Po dwóch tygodniach pobytu polecam wszystkim ten hotel za bardzo dobrą obsługę, niesamowite menu i bardzo przyjazną atmosferę.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Hotel ogromny, z tego trzeba sobie zdawać sprawę - mnóstwo ludzi na posiłki. Trzeba jednak przyznać, że w dobie COVID personel hotelu dwoił się i troił, aby sprostać wymogom bezpieczeństwa i (...) více informací
Hotel ogromny, z tego trzeba sobie zdawać sprawę - mnóstwo ludzi na posiłki. Trzeba jednak przyznać, że w dobie COVID personel hotelu dwoił się i troił, aby sprostać wymogom bezpieczeństwa i wymaganiom klientów. Bardzo ładne otoczenie - ogród, dobrze utrzymane baseny. Standard pokojów różny, ale czysto i schludnie. Dostaliśmy pokój 4 osobowy, mimo, że byliśmy we dwójkę, a więc było dużo miejsca. Blisko do plaży - kamienisto-żwirowej, gdzieniegdzie trochę piasku. Specjalne buty jednak nie są potrzebne. Akurat na linii hotelu na plaży naniesione było mnóstwo wodorostów morskich. Rano było to grabione, ale akurat taka natura morza i plaży w tej okolicy. Na plaży leżaki dodatkowo płatne, ale duży wybór i w różnych wersjach. Nie było tez większych problemów ze znalezieniem leżaka przy basenach (wliczone w cenę, a wiec bez dodatkowych opłat). Wypożyczenie ręcznika plażowego za kaucją 10 euro, dodatkowo jego wymiana płatna 2 euro.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 3
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Super hotel poloha jídlo prostě vse více informací
Super hotel poloha jídlo prostě vse
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Znakomite,przeszły nasze oczekiwania. Panie z recepcji bardzo pomocne, panie sprzątające profesjonalne,kuchnia bardzo dobra. více informací
Znakomite,przeszły nasze oczekiwania. Panie z recepcji bardzo pomocne, panie sprzątające profesjonalne,kuchnia bardzo dobra.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2020
Hotel z bardzo ładnym i zadbanym ogrodem w dobrej lokalizacji. Przy hotelu bardzo ładna plaża (6 euro za leżaki dla 2 osób za dzień) i blisko do miasta Kos. Zostaliśmy ulokowani w bungalowie (...) více informací
Hotel z bardzo ładnym i zadbanym ogrodem w dobrej lokalizacji. Przy hotelu bardzo ładna plaża (6 euro za leżaki dla 2 osób za dzień) i blisko do miasta Kos. Zostaliśmy ulokowani w bungalowie blisko restauracji przy basenie. Pokoje starsze z niewygodnymi materacami. Łóżko podwójne, to tak naprawdę dwa pojedyncze łóżka połączone ze sobą, które się w nocy „rozjeżdżają”. Sprzątane raz na dwa dni, chyba ze względu na epidemię, ale dokładnie. Jedzenie dobre i różnorodne, jedynie śniadania codziennie takie same. Jeśli chodzi o alkohole z all inclusive to bardzo dobre wino, piwo (słabe, ale smaczne), jeśli chodzi o drinki, to według nas były tragiczne. Słaby alkohol z mnóstwem bardzo słodkich likierów, raczej woleliśmy zapłacić i napić się czegoś dobrego. Dla nas duży minus za bardzo dużą produkcje plastiku w hotelu- w ciągu dnia w barze przy basenie napoje dostawało się w plastikowych kubkach, które nie mogły być ponownie uzupelnione, tylko za każdym razem nowe(myśle, ze to tez z powodu epidemii). Jeśli chodzi o animacje, to widać było mnóstwo pozytywnej energii wśród prowadzących, którzy chętnie i z uśmiechem potrafili rozbawiać ludzi. Jedyny minus, to często te same piosenki codziennie, których mieliśmy po tygodniu trochę dość. Wieczorami w naszym pokoju przy otwartych drzwiach tez dość głośno było słuchać wieczorne animacje, które tez często były podobne. W hotelu przestrzegano zasad higieny na bardzo wysokim poziomie. Wrażenia ogólnie pozytywne i myśle, ze w tej cenie hotel jest warty polecenia, natomiast pokoje to na pewno nie jest standard 4 gwiazdek.
 • 3
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Hotel położony w bliskiej odległości do plaży. Pokój bardzo czysty co jest zasługa bardzo miłej kadry sprzątającej. Pracownicy recepcji kiepskiej jakość. Obsługa na stołówce stanęła na wysokości (...) více informací
Hotel położony w bliskiej odległości do plaży. Pokój bardzo czysty co jest zasługa bardzo miłej kadry sprzątającej. Pracownicy recepcji kiepskiej jakość. Obsługa na stołówce stanęła na wysokości zadania pomimo trodnej sytuacji związanej z co v d. Jedzenie na 4.i
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem srpen 2020
Wspaniała obsługa, pyszne i różnorodne jedzenie, świetna lokalizacja przy samym morzu, czysto i schludnie, zadbany i ładny teren hotelu. Specjalny plus za fajne koty :) více informací
Wspaniała obsługa, pyszne i różnorodne jedzenie, świetna lokalizacja przy samym morzu, czysto i schludnie, zadbany i ładny teren hotelu. Specjalny plus za fajne koty :)
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem srpen 2020
Pierwszy raz w Grecji , piękny kraj, super pogoda, obsługa najwyzszym poziomie, uprzejmi ludzie, hotel do lekkiego remontu ale za to bardzo czysto, położenia rewelacyjne, każdy znajdzie coś (...) více informací
Pierwszy raz w Grecji , piękny kraj, super pogoda, obsługa najwyzszym poziomie, uprzejmi ludzie, hotel do lekkiego remontu ale za to bardzo czysto, położenia rewelacyjne, każdy znajdzie coś dla siebie,
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel Atlantis położony jest wśród pięknego ogrodu przy dużej żwirkowo piaszczystej plaży,pokoje czyste i schludne,obsługa miła i przyjazna,jedzenie bardzo dobre.Dużo miejsc na wypoczynek i (...) více informací
Hotel Atlantis położony jest wśród pięknego ogrodu przy dużej żwirkowo piaszczystej plaży,pokoje czyste i schludne,obsługa miła i przyjazna,jedzenie bardzo dobre.Dużo miejsc na wypoczynek i zabawę pool bary, beach bary i inne. Morze krystalicznie czyste i cudne widoki na pobliskie tureckie i greckie wyspy. Wyjazd uważam za bardzo dobry.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem srpen 2020
Hotel położony na dużym terenie z pięknymi nasadzeniami przeróżnej roślinności. Obsługa bardzo miła zwłaszcza kelnerzy. Pokoje przestronne czyste sprzątane co drugi dzień. Jedzenie każdy (...) více informací
Hotel położony na dużym terenie z pięknymi nasadzeniami przeróżnej roślinności. Obsługa bardzo miła zwłaszcza kelnerzy. Pokoje przestronne czyste sprzątane co drugi dzień. Jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie . Wszystkiego pod dostatkiem. Plaża zadbana z możliwością schronienia się przed słońcem pod drzewami jak ktoś już ma dość opalania. Dwa duże baseny + jeden mały dla dzieci. Codziennie prowadzone animacje także w języku polskim
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2020
Hotel składa się z budynku głównego budynków bocznych oraz bungalow. My mieliśmy pokój w budynku głównym. Piękny duży teren z basenami oraz z plaża przy samym hotelu. Piękne widoki z plaży. (...) více informací
Hotel składa się z budynku głównego budynków bocznych oraz bungalow. My mieliśmy pokój w budynku głównym. Piękny duży teren z basenami oraz z plaża przy samym hotelu. Piękne widoki z plaży. Hotel i jego teren jest tak czysty że ten zapach czystości czuć już przed samym wejściem. Jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Pokój który my mieliśmy może nie nowoczesny ale duży i nic w nim nie brakowało poza tym że jest tylko jedno gniazdko. Ale nie było to jakimś wielkim problemem.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem srpen 2020
Jeden z najlepszych hoteli w jakich byliśmy pod kątem infrastruktury hotelu, a także lokalizacji. Doskonałe animacje w ciągu dnia zapewniające odrobinę ruchu w leniwe dni, bardzo dobry wybór (...) více informací
Jeden z najlepszych hoteli w jakich byliśmy pod kątem infrastruktury hotelu, a także lokalizacji. Doskonałe animacje w ciągu dnia zapewniające odrobinę ruchu w leniwe dni, bardzo dobry wybór drinków w barze, a także smaczne jedzenie - i mówię to z perspektywy wegetarianki, gdzie zwykle moją główną obawą przed wyjazdem jest głodówka lub męczarnia podczas wakacji. W czasach covid-19 byliśmy też pod ogromnym wrażeniem dbałości o szczegóły - jedzenie w stołówce podawali kelnerzy, każdy pracownik hotelu (z animatorami włącznie) nosił maseczki w prawidłowy sposób, a w pokojach wszelkie rzeczy codziennego użytku po dezynfekcji były pakowane w torebki plastikowe przez osoby sprzątające. Jedyną wadą, która w związku z doskonałym otoczeniem nie była w stanie wpłynąć na nasze zadowolenie z wakacji, był sam pokój. Zdjęcia z oferty prezentują ładne, nowoczesne pokoje, my jednak dostaliśmy już wysłużony bangalow. Nie jesteśmy szczególnie wymagający, więc pewnie byśmy się nawet nie zorientowali, gdyby nie bardzo głośna klimatyzacja uniemożliwiająca korzystanie z niej w nocy, brak moskitier w niezamykających się oknach w łazience, co dosyć mocno odczuwam do tej pory ( :D), oraz łóżko małżeńskie stworzone z dwóch wąskich pojedynczych, które się rozjeżdżało, uniemożliwiając wieczorne przytulanie się do partnera (:DD). Ogólnie jednak całokształt wynagrodził braki w pokoju.
 • 2
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 3
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
22 707 Czk -41%
13 219czk Celkem Podrobnosti o ceně 26 439 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter