phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite

Výhody nabídky

 • skvělá zábava pro celou rodinu
 • pokoje s možností 2 přistýlek
 • originální bazén
 • pirátská loď v bazénu
 • mini klub, animační program
 • ocenění Żagiel Itaky

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite Kód: KGSGARD

PLN
Itaka

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite Kód: KGSGARD Řecko \ Kos

Část patřící ke komplexu Blue Lagoon, jejichž sportovně-rekreační zařízení mohou hosté využívat. V areálu moderního, zelenou zahradou obklopeného komplexu, je spousta atrakcí: originálně navržený bazén, jeden z největších v Řecku, elegantní restaurace, exkluzivní Spa centrum a mnoho dalšího - všude se dostanete jednoduše hotelovým autem na elektrický pohon. Garden Satellite jsou barevné nízké budovy s komfortními světlými pokoji, které jsou pěkně začleněny do okolní zeleně. Přímo u hotelu jsou bazény, nabízí animační program a zkrátka vše, co je potřebné pro rodinnou dovolenou. Ideální pro kompletní relaxaci na lehátku či provozování vodních sportů v teplém řeckém slunci. V roce 2021 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

cca 800 m od LAMBI, cca 2 km od obchodů, barů a restaurací, u místní komunikace, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/Kos).

Lambi Beach, veřejná, oblázkově-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, dostupná přes silnici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/sada).

pětihvězdičkový, moderní a udržovaný, otevřený od roce 2006, částečně renovovaný v roce 2016, 205 pokojů, 3 budovy, do 3 pater, 3 výtahy, malé lobby, recepce (hlavní recepce v komplexu Blue Lagoon Resort), restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů, s obsluhou, pozdní snídaně a obědy, k dispozici židličky pro děti, Karavi – stravování formou švédských stolů, snídaně s obsluhou a během večeře à la carte, víno za příplatek, italská a mezinárodní kuchyně; v restauracích k dispozici vegetariánská jídla; v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); bar u bazénu, piano bar na recepci, bar pro děti u bazénu, restaurace a bary komplexu Blue Lagoon Resort, bankomat; konferenční centrum pro 670 osob, terasa s výhledem na bazén, zahrada; za poplatek: internetový koutek (cca 5 EUR/hod.), au-pair (cca 10 EUR/hod.); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti; patrová postel), cca 18-25 m², moderní a udržovaný, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička, varná konvice, trezor (placený: cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; pokoj se 2 přistýlkami za příplatek.

bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², hl. 0,8-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 15 m², hl. 0,6 m, dětský bazén, sladká voda, cca 130 m², hl. 0,2-0,9 m, pirátská loď v bazénu, 2 skluzavky, bazén pro dospělé, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 150 m², hl. 1,5 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma; dětské hřiště, mini klub (4-12 let, v Blue Lagoon Resort), piano bar, animační zóna pro děti ve stanu, animační program pro dospělé a pro děti: sportovní aktivity, večerní show; nabízíme sportovní a rekreační aktivity v areálu komplexu Blue Lagoon Resort; spa centrum v komplexu Blue Lagoon Resort (starší než 16. let); aquapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky) s bazénem, dětský bazén s vodním hřištěm, líná řeka, skluzavky (pro osoby starší než 10 let nebo vyšší než 120 cm) a bazén pro menší děti.

snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-12.00), oběd (12.00-14.30), svačina (16.00-18.00), večeře (18.30-21.30) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; občerstvení ve snack baru ve vodním parku, v baru u bazénu (14.30-16.00); nealkoholické nápoje (7.00-24.00) a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; nutno nosit náramek all inclusive.

0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

 • vstup do vodního parku
5,4 / 6
98% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: cca 800 m od LAMBI, cca 2 km od obchodů, barů a restaurací, u místní komunikace, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/Kos).

PLÁŽ: Lambi Beach, veřejná, oblázkově-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, dostupná přes silnici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/sada).

HOTEL: pětihvězdičkový, moderní a udržovaný, otevřený od roce 2006, částečně renovovaný v roce 2016, 205 pokojů, 3 budovy, do 3 pater, 3 výtahy, malé lobby, recepce (hlavní recepce v komplexu Blue Lagoon Resort), restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů, s obsluhou, pozdní snídaně a obědy, k dispozici židličky pro děti, Karavi – stravování formou švédských stolů, snídaně s obsluhou a během večeře à la carte, víno za příplatek, italská a mezinárodní kuchyně; v restauracích k dispozici vegetariánská jídla; v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); bar u bazénu, piano bar na recepci, bar pro děti u bazénu, restaurace a bary komplexu Blue Lagoon Resort, bankomat; konferenční centrum pro 670 osob, terasa s výhledem na bazén, zahrada; za poplatek: internetový koutek (cca 5 EUR/hod.), au-pair (cca 10 EUR/hod.); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti; patrová postel), cca 18-25 m², moderní a udržovaný, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička, varná konvice, trezor (placený: cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; pokoj se 2 přistýlkami za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², hl. 0,8-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 15 m², hl. 0,6 m, dětský bazén, sladká voda, cca 130 m², hl. 0,2-0,9 m, pirátská loď v bazénu, 2 skluzavky, bazén pro dospělé, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 150 m², hl. 1,5 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma; dětské hřiště, mini klub (4-12 let, v Blue Lagoon Resort), piano bar, animační zóna pro děti ve stanu, animační program pro dospělé a pro děti: sportovní aktivity, večerní show; nabízíme sportovní a rekreační aktivity v areálu komplexu Blue Lagoon Resort; spa centrum v komplexu Blue Lagoon Resort (starší než 16. let); aquapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky) s bazénem, dětský bazén s vodním hřištěm, líná řeka, skluzavky (pro osoby starší než 10 let nebo vyšší než 120 cm) a bazén pro menší děti.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-12.00), oběd (12.00-14.30), svačina (16.00-18.00), večeře (18.30-21.30) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; občerstvení ve snack baru ve vodním parku, v baru u bazénu (14.30-16.00); nealkoholické nápoje (7.00-24.00) a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

ZDARMA:
 • vstup do vodního parku

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 1706 recenze
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2022
Bardzo dobry hotel tworzący całość z Blue Lagoon Resort. Duża przestrzeń, kilka basenów, barów, restauracji, dla chętnych spa. Internet hotelowy działa bezproblemowo na terenie całego ośrodka. (...) více informací
Bardzo dobry hotel tworzący całość z Blue Lagoon Resort. Duża przestrzeń, kilka basenów, barów, restauracji, dla chętnych spa. Internet hotelowy działa bezproblemowo na terenie całego ośrodka. Pokoje czyste, sprzątane codziennie, tak jak i cały hotel. Wyżywienie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, dodatkowo można na kolację zapisać się poprzez stworzoną przez hotel aplikację do greckiej, włoskiej lub chińskiej restauracji. Pomimo, że byliśmy poza sezonem w październiku animacje były organizowane codziennie w strefie dla dzieci, na basenie i wieczorem w amfiteatrze. Hotel położony jest niedaleko miasta Kos i spokojnie można wybrać się na spacer, ewentualnie wypożyczyć rower (5 Euro/dzień) z pobliskiej wypożyczalni i podjechać do centrum. Słowem bardzo dobry wybór na tygodniowy wypoczynek.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Říjen 2022
Co nam się podobało: All inclusive karta barowa Żywność Program wieczorny dla dzieci i dorosłych. Park wodny. Minigolf, tenis, piłka nożna Personel hotelu i pracownicy Nie polubiłem: (...) více informací
Co nam się podobało: All inclusive karta barowa Żywność Program wieczorny dla dzieci i dorosłych. Park wodny. Minigolf, tenis, piłka nożna Personel hotelu i pracownicy Nie polubiłem: Brudna narzuta Widok z okna pokoju
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Říjen 2022
Hotel Blue Lagoon Garden Satellite jest doskonałym wyborem, w szczególności dla rodzin z dziećmi, ale też np. par, które chcą po prostu odpocząć na Kos w dobrym hotelu, a przy okazji mieć (...) více informací
Hotel Blue Lagoon Garden Satellite jest doskonałym wyborem, w szczególności dla rodzin z dziećmi, ale też np. par, które chcą po prostu odpocząć na Kos w dobrym hotelu, a przy okazji mieć możliwość wyskoczenia pieszo na miasto lub imprezę do stolicy Kos lub pozwiedzania miasta autobusem lub wynajętym samochodem. Sam hotel zajmuje duży teren, składa się z wielu budynków, w tym restauracji, basenów, aqua parku, boisk otwartych (do piłki nożnej, koszykówki, tenisa) czy budynku spa/fitness. Po hotelu kursują nieodpłatne melexy (przydatne zwł. w dniu przyjazdu i odjazdu z bagażem), niemniej da się w max. 10-15 minut spacerkiem spokojnym dotrzeć nawet z jednego końca hotelu na drugi, więc my np. z melexa zasadniczo nie korzystaliśmy, bo i sam spacer przez teren hotelu jest przyjemny (zadbane i czyste ogrody itd.). Pokoje czyste (codziennie sprzątane), schludne, z TV, suszarką do włosów, ręcznikami, czajnikiem elektrycznym, stolikiem i krzesłami na balkonie. Łóżko wygodne. Wbrew obawom wynikającym z innych opinii, okazał się całkiem przestronny, a szafy wystarczające, żeby rozpakować do nich ubrania z dwóch dużych walizek. Jedzenie (all inclusive) całkiem przyzwoite, zawsze można znaleźć coś smacznego, nawet jeśli jest się wybrednym. Dużym plusem jest to, że praktycznie przez cały dzień można coś zjeść (restauracje mają nieco przesunięte godziny otwarcia w ramach poszczególnych posiłków, a nawet jeśli zgłodniejemy w czasie, w którym zasadniczo żadna restauracja nie jest czynna, to zawsze możemy skorzystać z przekąsek jak lody, owoce albo robione na świeżo naleśniki). Lokalne napoje alkoholowe (klasyka na AI) całkiem OK, na plus również, że można domówić inne napoje nieuwzględnione w AI (można rozliczyć płatność w dniu wyjazdu - opłata zostanie dopisana do pokoju). W hotelu znajdują się również 3 restauracje tematyczne serwujące kolację (grecka, chińska i włoska), na które trzeba zrobić rezerwację wcześniej (poprzez aplikację lub na recepcji) - sama rezerwacja i posiłki są darmowe, natomiast w restauracji chińskiej i włoskiej za napoje trzeba odrębnie zapłacić (można na pokój jw.). Nam smakowała grecka i chińska, włoska naszym zdaniem była słaba i daleko jej było w smaku do prawdziwej włoskiej kuchni, ale po pierwsze, to rzecz gustu, a po drugie, nawet jeśli komuś nie zasmakuje restauracja tematyczna, to zawsze można się przejść w tym samym dniu do jednej z ogólnodostępnych restauracji w ramach AI. Obsługa we wszystkich restauracjach bardzo pomocna i życzliwa. W restauracjach znajdują się foteliki dla małych dzieci. Na terenie hotelu można wynająć samochód (ceny nie odbiegają od cen rynkowych, minusem jest fakt, że samochód trzeba zwrócić do określonej godziny danego dnia, w październiku 2022 była to 21:00), więc np. odpada rozpoczynanie romantycznej kolacji w miejscowości Sia dopiero o 20:00). Duże ręczniki do leżenia na leżakach basenowych można codziennie wymieniać na czyste. Jedynym minusem basenów w październiku było to, że woda w nich była dość chłodna (nie są podgrzewane). Animatorzy hotelowi zapewniają również wiele atrakcji - w ciągu dnia są organizowane różne zajęcia (np. taniec w basenie, waterpolo, gra w darty, mecz w piłkę nożną), a wieczorami zawsze są jakieś tematyczne eventy (jeśli ktoś nie chce korzystać, zawsze może udać się do baru z muzyką w innej części hotelu). Animatorzy zapewniają również różne zabawy dla małych dzieci, więc rodzice co do zasady mogą przez jakiś czas odpocząć od swoich pociech. Hotel jest położony niemal przy samej plaży, która jest całkiem przyjemna (piaskowa). Oprócz tego można w 30-40 minut spacerem dojść do miasta Kos (ew. skorzystać z busa lub taxi). W hotelu jest również możliwość wykupienia różnych wycieczek od rezydenta (np. zwiedzanie wyspy).
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem Říjen 2022
Jesteśmy zadowoleni. Prawdziwe 5 gwiazdek. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, zawsze świeże. více informací
Jesteśmy zadowoleni. Prawdziwe 5 gwiazdek. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne, zawsze świeże.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
3 / 6
26-30 lat, s rodinou Říjen 2022
Pokój w porządku, jednak dojście do głównej restauracji od pokoju w którym się znaleźliśmy to dobre 10 minut pieszo, z dzieckiem to dość uciążliwe. Plus za mały basen dla dziecka dość blisko. (...) více informací
Pokój w porządku, jednak dojście do głównej restauracji od pokoju w którym się znaleźliśmy to dobre 10 minut pieszo, z dzieckiem to dość uciążliwe. Plus za mały basen dla dziecka dość blisko. Pokoje czasem sprzątane dokładnie, czasem wymienione ręczniki i przetarta podłoga na której było więcej smug niż przed myciem. Łazienka nie sprzątana w ogóle. Jedzenie w porządku ale bardzo monotematyczne, jeśli ktoś nie je mięsa to może jeść frytki, pizzę, spaghetti… niemal codziennie. Karty do pokoju non stop nie działały. Stanie pod drzwiami z dzieckiem lub pójście do recepcji 10 minut w jedna stronę to dość duży problem. Można zadzwonić - ktoś przywiezie nowa kartę, ok ale tez trzeba czekać długo. Obsługa - w większości uprzejma i pomocna.
 • 2
 • 2
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 2
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Říjen 2022
Hotel Blue Lagoon to dobre miejsce na urlop, zwłaszcza z dziećmi. Świetne zjeżdżalnie i darmowy Aquapark gwarantują, że dzieci nie będą się nudzić. Hotel jest bardzo rozległy ale nie stanowi to (...) více informací
Hotel Blue Lagoon to dobre miejsce na urlop, zwłaszcza z dziećmi. Świetne zjeżdżalnie i darmowy Aquapark gwarantują, że dzieci nie będą się nudzić. Hotel jest bardzo rozległy ale nie stanowi to problemu, ponieważ ciągle jeżdżą po jego terenie melexy i kierowca podwozi w wybrane miejsce na terenie hotelu. Pokoje nie są super nowoczesne ale zadbane i przede wszystkim czyste (codziennie sprzątane). Ręczniki wymieniane są codziennie, co ważne jest również możliwość pobierania ręczników kąpielowych. Na minus zasłonka pod prysznicem w łazience, która nie pasuje do pięciogwiazdkowego hotelu. Jeśli chodzi o posiłki to w wariancie ALL inclusive na pewno nie można być głodnym. Hotel oferuje kilka restauracji czynnych w różnych godzinach. O każdej porze można zatem coś zjeść, a na środku centralnego basenu funkcjonuje wyspa z naleśnikami. Ponadto, na terenie hotelu znajdują się trzy restauracje: grecka, włoska i chińska w których należy dokonywać rezerwacji na konkretną godzinę za pomocą aplikacji w telefonie. Najbardziej polecam chińską, jedzenie tam jest naprawdę przepyszne! Położenie hotelu jest naprawdę dobre. Wystarczy przejść przez ulicę, żeby dostać się na niewielką plażę z płatnymi leżakami z której mamy piękny widok na Turcję. Tuż obok hotelu znajduje się także przystanek autobusowy, z którego można dostać się do miasta Kos w którym pełno kramarków i restauracji oraz zabytków. Pieszo do miasta Kos idzie się jakieś 40 minut. Przed samym hotelem działa również duża wypożyczalnia rowerów, skuterów i popularnych na wyspie aut Buggy. W hotelu znajdziemy również sklep w którym ceny są dość wysokie, ale w razie czego jest pod ręką. Codziennie wieczorem w hotelu odbywają się również animacje. Początkowo dla dzieci, a o późniejszych godzinach konkursy dla dorosłych. Można zagrać w bingo. Co ważne, animacje prowadzone są również przez Polaków którzy mówią do publiczności również po polsku. Pisząc opinie o hotelu nie można pominąć tego jak pięknie zadbane jest jego otoczenie. Nigdy nie widziałam tak pięknych, wypielęgnowanych i egzotycznych ogrodów jak tam. Sama przyjemność chodzić po terenie hotelu! My spędziliśmy wakacje na Kos w połowie października. O tej porze jest tam bardzo wietrznie, ale w słońcu gorąco i można złapać piękną opaleniznę. Na wieczór polecam jednak zabrać jakieś cieplejsze ubrania. Podsumowując, Hotel Blue Logoon jest świetnym miejscem na urlop, zwłaszcza z dziećmi. Na pewno nie będziecie się nudzić!!
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Říjen 2022
Hotel ogromny. Przez 7dni można z niego nie wychodzić i nie bedzię nudy. Moze nie ma złota na scianach ale wszystko co jest w tym hotelu jest przynajmniej na satysfakcjonjacym poziomie. Piękna (...) více informací
Hotel ogromny. Przez 7dni można z niego nie wychodzić i nie bedzię nudy. Moze nie ma złota na scianach ale wszystko co jest w tym hotelu jest przynajmniej na satysfakcjonjacym poziomie. Piękna zieleń . Jedyna wada to brak podgrzewanej wody w basenie dla dzieci. W październiku jednak jest to pożadane. No i do centrum miasta jak na wieczorną wycieczkę to trochę za daleko. Wyżywienie generalnie w porządku. Wiele restauracji tematycznych i przez 7 dni można zawszę zjeść coś innego i ze smakiem. Chociaz Anglicy i tak zawsze to samo jedzą - bekon z fasolą . Mnie trochę przeszkadały napoje gdzie soki to raczej sokopodobne, a kawa niezbyt wyrafinowana. No ale przy allinlcusive to trudno spodziewać sie jakości w tej materii. Plaża w porządku, ale są na wyspie ładniejsze.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2022
Miałam przyjemność spędzać w hotelu Blue Lagoon Garden Satellite urlop w połowie października, pogoda dopisała, słoneczko grzało, wiaterek powiewał, czasem był chłodny. Hotel czyściutki, z (...) více informací
Miałam przyjemność spędzać w hotelu Blue Lagoon Garden Satellite urlop w połowie października, pogoda dopisała, słoneczko grzało, wiaterek powiewał, czasem był chłodny. Hotel czyściutki, z przepięknym zadbanym ogrodem, piękny duży basen oraz osobny dla małych pociech. Woda w basenie i w morzu jak dla mnie za zimna, kąpiących się też nie było wiele, ale może wynikało to z pory roku. Spory, smaczny wybór jedzenia, myślę, że wybredni mogli znaleźć coś dla siebie. Pokoje niewielkie, ale schludne, sprzątane na bieżąco, akurat my swój oddawaliśmy co drugi dzień. Zdziwiłam się, że umywalki były w pokoju, a nie w łazience, jednak nie robiło to jakiegoś problemu. Troszkę brakowało szaf z półkami, ale poradziliśmy sobie. Plaża hotelowa niewielka, z leżakami i parasolami płatnymi, mało zadbana, bar tylko z napojami. Ponadto ciągle mocno wiał wiatr i fale były spore. Dla nas rozwiązaniem było pójście lub pojechanie do miasteczka Kos i korzystanie z tamtych plaż, które były czyste, a woda spokojna. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu i polecam innym.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
3 / 6
26-30 lat, se svými přáteli Říjen 2022
Obsługa pomocna , sympatyczna. czystość pokoju jak i hotelu nie spełniła naszych oczekiwań,wyżywienie jak najbardziej ok . Plaża blisko hotelu . více informací
Obsługa pomocna , sympatyczna. czystość pokoju jak i hotelu nie spełniła naszych oczekiwań,wyżywienie jak najbardziej ok . Plaża blisko hotelu .
 • 2
 • 4
 • 5
 • 2
 • 3
 • 5
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Říjen 2022
Piękny hotel, dostaliśmy bardzo wygodny pokój (byliśmy z dziećmi), część dla dzieci ze specjalną pościelą i zasłonami w piratów. Obsługa przemiła i pomocna, w recepcji nawet 1 osoba mówiąca po (...) více informací
Piękny hotel, dostaliśmy bardzo wygodny pokój (byliśmy z dziećmi), część dla dzieci ze specjalną pościelą i zasłonami w piratów. Obsługa przemiła i pomocna, w recepcji nawet 1 osoba mówiąca po polsku. Nie uczestniczyliśmy w animacjach, nie mieliśmy nawet czasu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, se svými přáteli Říjen 2022
Na duży plus zasługuje obsługa hotelu, bardzo mili i pomocni. Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i uzupełniane artykuły takie jak szampony, mydła czy herbaty i kawy. Drinki w (...) více informací
Na duży plus zasługuje obsługa hotelu, bardzo mili i pomocni. Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i uzupełniane artykuły takie jak szampony, mydła czy herbaty i kawy. Drinki w barach bardzo pyszne. Ogólnie miło zaskoczeni jesteśmy obsługa. Na recepcji był Pan z Polski.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Říjen 2022
Pokoje czyste, sprzątanie codziennie. Wymiana ręczników codziennie, obsługa bardzo sympatyczna. Jedzenie bardzo dobre. Plaża trochę brudna , ale ogólnie ok. více informací
Pokoje czyste, sprzątanie codziennie. Wymiana ręczników codziennie, obsługa bardzo sympatyczna. Jedzenie bardzo dobre. Plaża trochę brudna , ale ogólnie ok.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Říjen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 3
 • 5
 • 1
 • 4
 • 4
 • 2
 • 3
méně informací
5 / 6
50+ lat, se svými přáteli Říjen 2022
polecam více informací
polecam
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli září 2022
To był już drugi mój pobyt w Hotel Blue Lagoon Garden Satellite- co już samo za siebie wiele mówi. Bardzo przyjazne miejsce dla odpoczynku, szczególnie dla wczasowiczów, którzy cenią sobie luz, (...) více informací
To był już drugi mój pobyt w Hotel Blue Lagoon Garden Satellite- co już samo za siebie wiele mówi. Bardzo przyjazne miejsce dla odpoczynku, szczególnie dla wczasowiczów, którzy cenią sobie luz, niewielką odległość od morza i centrum miasteczka, poprawną kuchnię, czystość. To miejsce zdaje się być stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi, jednak świetna organizacja, wygodna lokalizacja, przyjazna obsługa i ilość atrakcji w niedalekiej odległości, moim zdaniem sprawiają, iż każdy będzie zadowolony. Szukając minusów: - brak suszarek na pranie, trzeba sobie radzić balustradami balkonowymi/ krzesłami; - restauracja tematyczna azjatycka (wybitnie mierna);
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2022
Dwupiętrowe bloki w otoczeniu pięknej, zadbanej roślinności. Pokój codziennie solidnie sprzątany. Kilka basenów ( jeden olbrzymi) dla dorosłych i kilka dla dzieci z krystalicznie czystą wodą. (...) více informací
Dwupiętrowe bloki w otoczeniu pięknej, zadbanej roślinności. Pokój codziennie solidnie sprzątany. Kilka basenów ( jeden olbrzymi) dla dorosłych i kilka dla dzieci z krystalicznie czystą wodą. Meleksy dowożące, " na zawołanie". Jedzenie i napoje dostępne właściwie w każdym momencie w kilku miejscach. Obsługa na prawdę bardzo dobra, pomocna. Każdy powinien wybrać coś dla siebie. Wybór owoców. W pobliżu hotelu dostępne potężne zjeżdżalnie z basenem, różne boiska do gier, korty tenisowe, różne gry terenowe. Plaża kamienisto-piaszczysta.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s rodinou září 2022
Można śmiało rzecz, że hotel to raj na ziemi! Jedzenie różnorodne i świeże, tematyczne kolacje. Pokoje sprzątane codziennie, w lodówce uzupełniany zapas wody. Świetne mini cluby dla (...) více informací
Można śmiało rzecz, że hotel to raj na ziemi! Jedzenie różnorodne i świeże, tematyczne kolacje. Pokoje sprzątane codziennie, w lodówce uzupełniany zapas wody. Świetne mini cluby dla najmłodszych, moja 7-letnia córa była bardzo zadowolona! Cudowna okolica z dostępem do dużego supermarketu i najpotrzebniejszych rzeczy. Rewelacyjna organizacja od samego początku, bez żadnych komplikacji. Z czystym sumieniem bardzo i to bardzo polecam!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2022
Bardzo dobra obsługa, niestety widać, że hotel nie jest już pierwszej młodości, kilka elementów wymaga już odświeżenia. Klimatyzacja niestety zapleśniała w naszym pokoju. Talerze w restauracjach (...) více informací
Bardzo dobra obsługa, niestety widać, że hotel nie jest już pierwszej młodości, kilka elementów wymaga już odświeżenia. Klimatyzacja niestety zapleśniała w naszym pokoju. Talerze w restauracjach zdarzyły się, że nie były dostatecznie umyte. Z mojej strony rekompensatą jest basen - olbrzym i każdy się w nim zmieści, czysty i głęboki, SPA oraz siłownia też na plus. Animacje nie były najgorsze ale do najwybitniejszych też nie należały. Plaża długa czysta, zejście do wody kamieniste ale po chwili piasek i dość mały spadek do morza. Jedzenie rozmaite i pare kilo extra przywiozłem do kraju ;)
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2022
Hotel zaskoczył nas pozytywnie. Obsługa bardzo miła, zawsze witająca z uśmiechem. Jedzenie zróżnicowane, każdy może znaleźć coś dla siebie (spory wybór nawet dla osób będących wege). Alkohol (...) více informací
Hotel zaskoczył nas pozytywnie. Obsługa bardzo miła, zawsze witająca z uśmiechem. Jedzenie zróżnicowane, każdy może znaleźć coś dla siebie (spory wybór nawet dla osób będących wege). Alkohol dobry, z szerokim wyborem, a barmani pozytywnie zakręceni, kontaktowi z turystami. Animacje dla każdej grupy wiekowej, zapewniające zabawę każdego dnia oraz integrację z innymi gośćmi hotelowymi. Położenie hotelu na duży plus, blisko plaży oraz miasta Kos. W okolicy znajduje się spora ilość wypożyczalni rowerowych, samochodowych oraz biur organizujących lokalne wycieczki. Obszar hotelu jest ogromny, ale dla osób ceniących sobie lenistwo zorganizowane są meleksy :) Zdecydowanie możemy polecić ten hotel dla rodzin z dziećmi, młodych osób, czy seniorów ponieważ przystosowany jest pod każdą grupę wiekową. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem Hotelu Blue Lagoon, to możemy jednogłośnie powiedzieć "rezerwuj, bo to miejsce pozwalające na zabawę i odpoczynek". Sami jeszcze weźmiemy ten hotel pod uwagę, planując wakacje w kolejnych sezonach (z nadzieją, że rogaliki serwowane na śniadanie dalej będą w menu :) ).
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2022
Hotel z piękną i wspaniale utrzymaną zielenią. Wieczorami podświetlenia palm i bonsai sprawiają duże wrażenie. Spacery to była duża przyjemność, zwłaszcza, że teren ogromny wynikający z (...) více informací
Hotel z piękną i wspaniale utrzymaną zielenią. Wieczorami podświetlenia palm i bonsai sprawiają duże wrażenie. Spacery to była duża przyjemność, zwłaszcza, że teren ogromny wynikający z położenia obok siebie dwóch hoteli. Meleksy można zamawiać na konkretną godzinę i dowożą w wybrane miejsca na terenie hoteli. Jedzenia dużo, w różnych restauracjach i barach. Był koniec września i woda w wielu basenach i morzu była letnia. Basen wewnętrzny też, a szkoda. Aquapark raczej dla mniejszych dzieci. Na terenie oddzielne kompleksy budynków i basenów dla dzieci i dorosłych, co było dla nas dużym plusem. Plaża niedaleko, ale wejście do wody nieprzyjemne, po kamieniach i bardzo nierównej kamienistej płycie już w wodzie? Bolą stopy bez butów i wyginają się nogi. Ruchomy pomost z uszkodzonym zejściem nie ułatwi wchodzenia do wody. Rybki morza egejskiego są w odcieniach piaskowych i widać je z pomostu. Przy hotelu dużo wypożyczalni rowerów, skuterów i aut. Na autobus po prostu trzeba czekać na pobliskim przystanku, bo jeździ co kilkadziesiąt minut. Warto wybrać się na wycieczkę wokół wyspy oraz na pobliskie wyspy. Ze wzniesień rozpościerają się wspaniałe widoki na wyłaniające się z wody wyspy oraz wybrzeże Turcji.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2022
Hotel jest bardzo dużym obiektem, po którym można poruszać się meleksami. Ogród jest bardzo zadbany i zielony. Plaża jest piaszczysta ale zejście do wody jest po kamieniach, wejście znacznie (...) více informací
Hotel jest bardzo dużym obiektem, po którym można poruszać się meleksami. Ogród jest bardzo zadbany i zielony. Plaża jest piaszczysta ale zejście do wody jest po kamieniach, wejście znacznie ułatwia pomost. Pokoje przestronne, bardzo czysto, obsługa miła i usmiechnieta. Na terenie hotelu wypożyczalnia rowerów, aut itd. na dzieci zadowolone z animacji i klub kids.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2022
Obiekt jest bardzo duży. Ma mnóstwo atrakcji. Nie ma czasu na nudę. Każdy znajdzie coś dla siebie. W pierwszych dniach wydawał się przytłaczający, ale po kilku dniach okazało się, że wokół (...) více informací
Obiekt jest bardzo duży. Ma mnóstwo atrakcji. Nie ma czasu na nudę. Każdy znajdzie coś dla siebie. W pierwszych dniach wydawał się przytłaczający, ale po kilku dniach okazało się, że wokół każdego z budynków (pokoi) znajduje się wszystko czego potrzeba i nie trzeba koniecznie chodzić do głównych sali np. na śniadanie, obiad, kolację, czy basen. Wielki plus hotelu to jego ogrody, są po prostu przepiękne. Polecam hotel wszystkim rodzinom z dziećmi. Obsługa bardzo życzliwa i pomocna. Czysto, jedzenie smaczne, plaża blisko z łagodnym zejściem, ale potrzebne konieczne buty do wody. Blisko do centrum Kos. Możliwość wykupienia fajnej wycieczki do Bodrum (Turcja)
 • 5
 • 5
 • 6
 • 1
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter