phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite

Výhody nabídky

 • skvělá zábava pro celou rodinu
 • pokoje s možností 2 přistýlek
 • originální bazén
 • pirátská loď v bazénu
 • mini klub, animační program
 • ocenění Żagiel Itaky

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite Kód: KGSGARD

18 455PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 08.10 – So 15.10.22 (8 dní)
Itaka

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite Kód: KGSGARD Řecko \ Kos

Část patřící ke komplexu Blue Lagoon, jejichž sportovně-rekreační zařízení mohou hosté využívat. V areálu moderního, zelenou zahradou obklopeného komplexu, je spousta atrakcí: originálně navržený bazén, jeden z největších v Řecku, elegantní restaurace, exkluzivní Spa centrum a mnoho dalšího - všude se dostanete jednoduše hotelovým autem na elektrický pohon. Garden Satellite jsou barevné nízké budovy s komfortními světlými pokoji, které jsou pěkně začleněny do okolní zeleně. Přímo u hotelu jsou bazény, nabízí animační program a zkrátka vše, co je potřebné pro rodinnou dovolenou. Ideální pro kompletní relaxaci na lehátku či provozování vodních sportů v teplém řeckém slunci. V roce 2021 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

cca 800 m od LAMBI, cca 2 km od obchodů, barů a restaurací, u místní komunikace, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/Kos).

Lambi Beach, veřejná, oblázkově-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, dostupná přes silnici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/sada).

pětihvězdičkový, moderní a udržovaný, otevřený od roce 2006, částečně renovovaný v roce 2016, 205 pokojů, 3 budovy, do 3 pater, 3 výtahy, malé lobby, recepce (hlavní recepce v komplexu Blue Lagoon Resort), restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů, s obsluhou, pozdní snídaně a obědy, k dispozici židličky pro děti, Karavi – stravování formou švédských stolů, snídaně s obsluhou a během večeře à la carte, víno za příplatek, italská a mezinárodní kuchyně; v restauracích k dispozici vegetariánská jídla; v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); bar u bazénu, piano bar na recepci, bar pro děti u bazénu, restaurace a bary komplexu Blue Lagoon Resort, bankomat; konferenční centrum pro 670 osob, terasa s výhledem na bazén, zahrada; za poplatek: internetový koutek (cca 5 EUR/hod.), au-pair (cca 10 EUR/hod.); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti; patrová postel), cca 18-25 m², moderní a udržovaný, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička, varná konvice, trezor (placený: cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; pokoj se 2 přistýlkami za příplatek.

bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², hl. 0,8-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 15 m², hl. 0,6 m, dětský bazén, sladká voda, cca 130 m², hl. 0,2-0,9 m, pirátská loď v bazénu, 2 skluzavky, bazén pro dospělé, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 150 m², hl. 1,5 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma; dětské hřiště, mini klub (4-12 let, v Blue Lagoon Resort), piano bar, animační zóna pro děti ve stanu, animační program pro dospělé a pro děti: sportovní aktivity, večerní show; nabízíme sportovní a rekreační aktivity v areálu komplexu Blue Lagoon Resort; spa centrum v komplexu Blue Lagoon Resort (starší než 16. let); aquapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky) s bazénem, dětský bazén s vodním hřištěm, líná řeka, skluzavky (pro osoby starší než 10 let nebo vyšší než 120 cm) a bazén pro menší děti.

snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-12.00), oběd (12.00-14.30), svačina (16.00-18.00), večeře (18.30-21.30) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; občerstvení ve snack baru ve vodním parku, v baru u bazénu (14.30-16.00); nealkoholické nápoje (7.00-24.00) a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; nutno nosit náramek all inclusive.

0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

 • vstup do vodního parku
5,4 / 6
98% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: cca 800 m od LAMBI, cca 2 km od obchodů, barů a restaurací, u místní komunikace, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/Kos).

PLÁŽ: Lambi Beach, veřejná, oblázkově-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, dostupná přes silnici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/sada).

HOTEL: pětihvězdičkový, moderní a udržovaný, otevřený od roce 2006, částečně renovovaný v roce 2016, 205 pokojů, 3 budovy, do 3 pater, 3 výtahy, malé lobby, recepce (hlavní recepce v komplexu Blue Lagoon Resort), restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů, s obsluhou, pozdní snídaně a obědy, k dispozici židličky pro děti, Karavi – stravování formou švédských stolů, snídaně s obsluhou a během večeře à la carte, víno za příplatek, italská a mezinárodní kuchyně; v restauracích k dispozici vegetariánská jídla; v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); bar u bazénu, piano bar na recepci, bar pro děti u bazénu, restaurace a bary komplexu Blue Lagoon Resort, bankomat; konferenční centrum pro 670 osob, terasa s výhledem na bazén, zahrada; za poplatek: internetový koutek (cca 5 EUR/hod.), au-pair (cca 10 EUR/hod.); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti; patrová postel), cca 18-25 m², moderní a udržovaný, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička, varná konvice, trezor (placený: cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; pokoj se 2 přistýlkami za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², hl. 0,8-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 15 m², hl. 0,6 m, dětský bazén, sladká voda, cca 130 m², hl. 0,2-0,9 m, pirátská loď v bazénu, 2 skluzavky, bazén pro dospělé, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 150 m², hl. 1,5 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma; dětské hřiště, mini klub (4-12 let, v Blue Lagoon Resort), piano bar, animační zóna pro děti ve stanu, animační program pro dospělé a pro děti: sportovní aktivity, večerní show; nabízíme sportovní a rekreační aktivity v areálu komplexu Blue Lagoon Resort; spa centrum v komplexu Blue Lagoon Resort (starší než 16. let); aquapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky) s bazénem, dětský bazén s vodním hřištěm, líná řeka, skluzavky (pro osoby starší než 10 let nebo vyšší než 120 cm) a bazén pro menší děti.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-12.00), oběd (12.00-14.30), svačina (16.00-18.00), večeře (18.30-21.30) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; občerstvení ve snack baru ve vodním parku, v baru u bazénu (14.30-16.00); nealkoholické nápoje (7.00-24.00) a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

ZDARMA:
 • vstup do vodního parku

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 1495 recenze
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Najsłabszą stroną hotelu jest niestety "domyślne" wyżywienie. Śniadania, obiady, kolacje i wszystko pomiędzy nimi jest delikatnie mówiąc średnie, ale powiedzmy, że zawsze uda się znaleźć coś co (...) více informací
Najsłabszą stroną hotelu jest niestety "domyślne" wyżywienie. Śniadania, obiady, kolacje i wszystko pomiędzy nimi jest delikatnie mówiąc średnie, ale powiedzmy, że zawsze uda się znaleźć coś co będzie zjadliwe lub ewentualnie można postawić na owoce, warzywa i inne produkty które zawsze są ok. Jedynym odstępstwem od tego są kolacje ale te które trzeba zarezerwować w jednej z trzech restauracje (grecka, wloska lub chinska). W ich przypadku skok jakościowy zarówno w daniach jak i obsłudze jest ogromny i polecam korzystać z tej opcji codziennie. Dania do przegryzania pomiedzy są dostepne w paru punktach razem z napojami, lodami, nalesnikami itd, wiec jesli ktos lubi to ma to wszystko pod reka w kazdym punkcie calkiem duzego terenu hotelu. Przechodząc do tego co w około hotelu - tutaj bylem zachwycony. Jeden głowny basen, kilka mniejszych, basen dla dzieci, park wodny wszystko super zorganizowane, świetnie wyglądające i zadbane. To samo jesli chodzi o piękne i zadbane ogrody na calym terenie. Wspaniale miejsce zarówno na pobyt z dziecmi jak i bez nich (jeden z basenów jest tylko dostepny dla doroslych jesli ktos chce troche spokoju). Do plazy rzut beretem a samo otoczenie hotelu jak i w zasadzie calej wyspy bardzo przyjemne. Masa zajec i animacji dla dzieci. Korzystalem z pokoju rodzinnego - 2 sypalnie i spory taras. Sam pokoj ok, jak na standardy chociazby polskie obok 5 gwiazdek nawet nie stal, ale byl czysty, obsluga regularnie go sprzatala wiec nie ma do czego sie przyczepic.. Jesli ktos wymaga luksusu to moze inne pokoje wygladaja bardziej jak mozna by spodziewac sie w takim hotelu. Mimo ze mozna cale wakacje spedzic w zasadzie nie ruszajac sie za teren hotelowy, polecam jednak pojezdzenie po calej wyspie, bo to ona sprawia, ze warto wydac pieniadze na takie wakacje. Wspaniale widoki, wpaniale plaze (np zaciszna plaza po przeciwnej stronie wyspy w okolicy Limionis (mozliwe ze przekrecilem nazwe), masa restauracji gdzie mozna poczuc i zasmakowac greckiego klimatu, tu goraco polecam Magic Restaurant w zachodniej czesci wyspy - wspaniala obsluga, wspaniale jedzenie a zaraz obok dlugie piaszczyste plaze. Podsumowujac wyspa i jej klimat 10/10, hotel jako obiekt 10/10, jedzenie w hotelu 5/10 :P
 • 4
 • 3
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel można śmiało polecić rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych przewidzianych jest wiele atrakcji - między innymi kilka płytkich basenów z placami zabaw, codzienne mini-disco, mini-klub, pokój (...) více informací
Hotel można śmiało polecić rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych przewidzianych jest wiele atrakcji - między innymi kilka płytkich basenów z placami zabaw, codzienne mini-disco, mini-klub, pokój gier itp. Obiekt dzieli się na starszą część - Satelite i Blue Lagoon Resort. Satelite może korzystać ze wszystkich udogodnień Resort. Pokoje czyste, jedzenie bardzo dobre w smaku, różnorodne. Plaża bardzo blisko - kamienista, z płatnymi leżakami. Piękny, zielony obiekt. Spory, ale wszędzie można podjechać hotelowym Melexem. Bliziutko do miasta Kos, niecałe 10 minut taksówką (8 euro), lub autobusem (przystanek znajduje się tuż przy głównym wejściu do hotelu, bilet 2 euro osoba dorosła, 1 euro dziecko). Jedyne, do czego można się przyczepić to lokalne alkohole i sztuczne napoje. Podsumowując - trafiliśmy do tego miejsca trochę przypadkiem, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru :)
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
ogromny hotel, dużo atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie, pokoje sprzątane codziennie, wyżywienie różnorodne více informací
ogromny hotel, dużo atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie, pokoje sprzątane codziennie, wyżywienie różnorodne
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel bardzo rozległy, przy wyborze należy się dokładnie dowiedzieć w jakiej części będzie pokój. Z części satelite do głównej warto przejeżdżać melexem. Basenów bardzo dużo przy każdym bar. (...) více informací
Hotel bardzo rozległy, przy wyborze należy się dokładnie dowiedzieć w jakiej części będzie pokój. Z części satelite do głównej warto przejeżdżać melexem. Basenów bardzo dużo przy każdym bar. Trzy restauracje w których można zjeść lepsze kolacje. Wszystko możliwe dzięki trzema kliknięciom w aplikacji hotelowej. Obsługa świetna, bardzo pomocna, hotel najlepszy dla rodzin z dziećmi
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 3
 • 3
 • 2
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Červen 2022
czystosc ok obsluga super wyzywienie super pokoj ciemny w piwnicy plaza kamienista více informací
czystosc ok obsluga super wyzywienie super pokoj ciemny w piwnicy plaza kamienista
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel rewelacyjny více informací
Hotel rewelacyjny
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Wykupiliśmy wakacje w części Garden hotelu Blue Lagoon Resort, okazało się, że zakwaterowano nas w części Resort w budynku 5000. Pokój o dobrym standardzie, z odpowiedniej wielkości balkonem, (...) více informací
Wykupiliśmy wakacje w części Garden hotelu Blue Lagoon Resort, okazało się, że zakwaterowano nas w części Resort w budynku 5000. Pokój o dobrym standardzie, z odpowiedniej wielkości balkonem, lodówka z zapewnioną wodą, telewizor z kilkoma polskimi kanałami (nieużywany - w hotelu było co robić!), czajnik, kawa, herbata. Łazienka dość ciemna, ale czysta, przestronna. Jedzenie w hotelu fantastyczne, różnorodne, dużo potraw w lokalnym, greckim stylu, gyros i sałatka grecka to klasa sama w sobie, a i pizza czy frytki wyjątkowo smaczne. Duży wybór potraw, cały czas zapewniony. Wiele punktów gastronomicznych, kilka restauracji, 3 kolacje tematyczne (po zapisaniu w aplikacji: grecka, włoska, chińska). Panie na wyspach naleśników są lokalnymi bohaterkami - przepyszne przekąski. Obsługa uśmiechnięta, przemiła, pomocna, kontaktowa - byliśmy aż w szoku jacy to przemili ludzie - od kelnerów po panów, którzy dbali o czystość ośrodka. Animacje dla dzieci ciekawe, różnorodne, codziennie inne tematy, dwa razy dziennie po dwie godziny. Animatorki, w tym dwie z Polski, zapewniały zabawy, prace plastyczne, gry. Wieczorne animacje dla dorosłych trochę słabsze, gra w bingo co drugi dzień oraz pokaz taneczno-muzyczny (różna tematyka). Drinki przyzwoite, kelnerzy pilnowali także, by szklanka nie była pusta. Dużo dużych basenów o różnej głębokości. Aquapark na terenie hotelu bardzo atrakcyjny dla każdego wieku, od małych dzieci, po 3 większe zjeżdżalnie nawet dla dorosłych. Przy każdym basenie bar z przekąskami i napojami. Plaża przyhotelowa mało atrakcyjna, ale nie było tragedii - kamienista, leżaki z parasolami za 5 euro za cały dzień, budka z napojami. Atrakcją na plaży było ruchome molo - im większe fale, tym lepsza zabawa. Przy plaży toalety, kran do umycia stóp, prysznice. Wynajem auta w hotelu dość drogi, wynajęliśmy auto w mieście Kos (auto podstawione umówionego dnia pod hotel) za połowę ceny. Pojechaliśmy do biura z zamiarem wykupienia wczasów w innym hotelu, na ten namówił nas Pan Łukasz z Nowej Stacji w Pruszkowie - bardzo się z tego powodu cieszymy, dziękujemy, na pewno tam wrócimy. Jeśli na Kos, to tylko ten hotel!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
 • 6
méně informací
2 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 2
 • 1
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
 • 3
 • 2
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Infrastruktura hotelu jak i obsługa na dobrym poziomie. Niestety mocno zawiedliśmy się na jakości wyżywienia více informací
Infrastruktura hotelu jak i obsługa na dobrym poziomie. Niestety mocno zawiedliśmy się na jakości wyżywienia
 • 4
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Hotel bardzo ładny,zadbany,piękne i zadbane ogrody zielone, bardzo miła obsługa i pomocną,sprzątaczki co dzień sprzątały pokój,duży ośrodek ale można poczekać na malexaa który zawiezie cię gdzie (...) více informací
Hotel bardzo ładny,zadbany,piękne i zadbane ogrody zielone, bardzo miła obsługa i pomocną,sprzątaczki co dzień sprzątały pokój,duży ośrodek ale można poczekać na malexaa który zawiezie cię gdzie chcesz Wszędzie wi fi darmowe, wanna, wygodne łóżko z materacami, windy ułatwiające przemieszczanie z wózkiem stoliczki dla dzieci w restauracji. Niestety jedzenie malo wyszukane. Każdego dnia to samo. Mało owoców tylko 3 rodzaje i ciągle to samo desery różne pojemniki ale wszystko to samo i czuć że z proszku to samo zupy, zero owoców morza i lokalnych przysmaków. Ale jest możliwość zapisania się do restauracji na kolację chińska włoska i grecka w ramach all inclusive polecamy ! Baseny baaardzooo duży wybór i na każdym kroku przekąski typu naleśniki lody frytki pizza
 • 5
 • 3
 • 6
 • 3
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
4 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel spełnił nasze oczekiwania, wszystko jak w opisie, obiekt bardzo duży, co ma swoje plusy, ponieważ po tych wszystkich posiłkach spacer jest bardzo wskazany, pobyt z 3 dzieci w wieku 8,7 i 3 (...) více informací
Hotel spełnił nasze oczekiwania, wszystko jak w opisie, obiekt bardzo duży, co ma swoje plusy, ponieważ po tych wszystkich posiłkach spacer jest bardzo wskazany, pobyt z 3 dzieci w wieku 8,7 i 3 lat, wszyscy bawili się wyśmienicie, szeroki wybór basenów, zjeżdżalnie. Pokój wystarczający. Plaża z kamienistym wejściem, dlatego niezbędne jest obuwie do wody. Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne do okola Kos super, polecam, natomiast rejs do Turcji odradzam, bardzo dużo czasu mija na odprawach, długie kolejki, jest mało ciekawa ta wycieczka. Hotel położony około 30 minut spacerem od miasta.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Pierwsze wrażenie, przerażenie (oczywiście chodzi o odległości), kilka drinków i było lepiej ale rzeczywisty obraz ukazał się następnego dnia ... pięknie, kolorowo, smacznie. pokoje może nie (...) více informací
Pierwsze wrażenie, przerażenie (oczywiście chodzi o odległości), kilka drinków i było lepiej ale rzeczywisty obraz ukazał się następnego dnia ... pięknie, kolorowo, smacznie. pokoje może nie zasługują na 5 gwiazdek ale nic im nie brakowało. pogoda super, transfer około 30 min, czas tak szybko zleciał jak nigdy dotąd na tygodniowych wczasach. ogólnie warto i polecam serdecznie ps. byłem z 5 letnim łobuzem i jego ocena 5+
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2022
Hotel oceniam pozytywnie ale dopiero po 2 straconych dniach i przenosinach z pokoju w piwnicy w sąsiedztwie pralni do pokoju na 2 piętrze . více informací
Hotel oceniam pozytywnie ale dopiero po 2 straconych dniach i przenosinach z pokoju w piwnicy w sąsiedztwie pralni do pokoju na 2 piętrze .
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s rodinou Červen 2022
Byliśmy na wakacjach z 1.5 roczna córka. Cześć garden bardzo nam odpowiadała- jest ciszej, spokojniej. Fajny basen dla dzieci z woda 0,6 i brodzikiem. Poza tym basen dla dorosłych i tylko dla (...) více informací
Byliśmy na wakacjach z 1.5 roczna córka. Cześć garden bardzo nam odpowiadała- jest ciszej, spokojniej. Fajny basen dla dzieci z woda 0,6 i brodzikiem. Poza tym basen dla dorosłych i tylko dla dorosłych. Ogólnie atrakcje dla dzieci super! Jedzenie dobre, świeże, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to nalo owoców. Do 16 możliwość zjedzenia w części garden, po 16 jednak kolacja tylko w części resort- tu minus hotelu ponieważ po przekąski dla Dziecka trzeba było jeździć do snack baru lub części smresort. Możliwość zjedzeni kolacji na miejscu w restauracji włoskiej po rezerwacji. Hotel piękny, ogromny, cudne ogrody. Pokoje tak na 3 gwiazdki polskie. Różnie można trafić- niektóre pokoje super bo w cichym miejscu i na pietrze a niektóre nad barem gdzie muzyka gra bardzo głośno do 24, lub w parterze tak nisko ze nie ma słońca. Plaża kiepska. Brudno,mnóstwo kamieni. Nie dla dzieci. Pomimo niedociągnięć polecam hotel ze względu na jedzenie, baseny idealne dla dzieci, mnóstwo możliwości spacerowania, obsługę Która dba na każdym kroku zeby było ok, jazdę meleksami( super atrakcja dla Dzieci) i super aquapark:)
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, Solo Červen 2022
W hotelu bylismy po 12.30. Doba hotelowa zaczyna się od 15ej, pokój był gotowy dopiero przed 17ta. Biorąc pod uwagę godzinę wylotu (6.55), pierwszy dzień był bardzo męczący. Hotel jest ok, (...) více informací
W hotelu bylismy po 12.30. Doba hotelowa zaczyna się od 15ej, pokój był gotowy dopiero przed 17ta. Biorąc pod uwagę godzinę wylotu (6.55), pierwszy dzień był bardzo męczący. Hotel jest ok, czysto i na terenie jest wszystko do spędzenia miłego urlopu.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Červen 2022
Bardzo dobra organizacja dojazdu i pobytu. Byliśmy bardzo zmęczeni pracą więc nasz pobyt skupił się na odpoczynku na terenie hotelu i plaży, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. více informací
Bardzo dobra organizacja dojazdu i pobytu. Byliśmy bardzo zmęczeni pracą więc nasz pobyt skupił się na odpoczynku na terenie hotelu i plaży, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
3 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel ok, chociaż wybraliśmy cześć Garden Satellite bo miał być typowym miejscem dla rodzin z dziećmi. Dostaliśmy pokój na przeciw baru, w którym codziennie były występy do północy. Było bardzo (...) více informací
Hotel ok, chociaż wybraliśmy cześć Garden Satellite bo miał być typowym miejscem dla rodzin z dziećmi. Dostaliśmy pokój na przeciw baru, w którym codziennie były występy do północy. Było bardzo głośno - szczególnie po 21:00. Nie wymieniono nam pokoju. Wg obsługi hotel dla rodzin z dziećmi ma zapewniać atrakcje, a nie cichy pobyt. Jedzenie średnie chociaż dość różnorodne. Restauracja chińska i grecka - bardzo kiepska. Dużo basenów- wydzielone baseny dla dzieci. Plus za melexy kursujące między hotelami. Plaza przy hotelu średnia- wąska i kamienisto- żwirkowa.
 • 3
 • 3
 • 6
 • 3
 • 4
 • 3
 • 2
 • 3
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem květen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou květen 2022
Hotel wspaniały, obsługa profesjonalna począwszy od personelu na recepcji, pracowników zajmujących sie transportem (melexy) na terenie hotelu, po ludzi obsługujących bary (allinclusiv) jak i (...) více informací
Hotel wspaniały, obsługa profesjonalna począwszy od personelu na recepcji, pracowników zajmujących sie transportem (melexy) na terenie hotelu, po ludzi obsługujących bary (allinclusiv) jak i personel obsługujący restaurację a skończywszy na ludziach dbajacych o czystość na terenie hotelu tak i na zewnątrz jak i w pokojach. Czystość zarówno w pokoju jak i na terenie hotelu na najwyższym poziomie. Codziennie pokój był sprzątany, podłoga była zawsze czysta i umyta łącznie z wymianą ręczników i pościeli. Wspaniałą też atrakcją jest animacja dla najmłodszych dzieci, która codziennie przynosiła im sporo radości. Oprócz tego sam Hotel oferuje wiele innych ciekawych opcji jak aquagym czy ćwiczenia z trenerami na świeżym powietrzu. Drugą super opcją jest Aqualand podzielony na strefę dla najmłodszych dzieci jak i tych starszych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie,czy to na zjeżdżalniach czy dzikiej rzece,a po szaleństawach w wodzie każdy może coś wypić i zjeść w jednym z trzech punktów gastronomicznych z których miałem okazję skorzystać i bardzo gorąco polecam.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem květen 2022
Hotel spełniał wszystkie wymogi.dużo zieleni przepięknie położony.w 100 procentach polecam více informací
Hotel spełniał wszystkie wymogi.dużo zieleni przepięknie położony.w 100 procentach polecam
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli květen 2022
Rezydent był dostępny na tyle na ile go potrzebowaliśmy, wyjaśnił wszystko drugiego dnia pobytu i dał dużo dobrych rad. Organizacja bez żadnych zastrzeżeń, na 6+. Z wycieczek nie korzystaliśmy. (...) více informací
Rezydent był dostępny na tyle na ile go potrzebowaliśmy, wyjaśnił wszystko drugiego dnia pobytu i dał dużo dobrych rad. Organizacja bez żadnych zastrzeżeń, na 6+. Z wycieczek nie korzystaliśmy. Hotel rewelacja, czysto miło i przyjemnie, bez żadnych niemiłych niespodzianek, za to pozytywnych aż za dużo. Jedzenie bardzo dobre, baseny czyste, leżaków masa, darmowe wifi i same superlatywy, pierwsze takie wakacje na których odpocząłem aż za bardzo. Będę polecał wszystkim znajomym.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem květen 2022
Hotel -ogromny kompleks, jednak wszystko działa sprawnie. Każdy znajdzie kącik dla siebie, více informací
Hotel -ogromny kompleks, jednak wszystko działa sprawnie. Każdy znajdzie kącik dla siebie,
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem květen 2022
Wszystko ok, ale nie oceniłabym obiektu na 5 gwiazdek, góra 4. Mieszkałam w pokoju ze stadami mrówek - z obawy przed zabraniem insektów do domu tępiłam je rodzimym offem na komary - skutecznie (...) více informací
Wszystko ok, ale nie oceniłabym obiektu na 5 gwiazdek, góra 4. Mieszkałam w pokoju ze stadami mrówek - z obawy przed zabraniem insektów do domu tępiłam je rodzimym offem na komary - skutecznie na szczęście! Sąsiedztwo Piano Bar było atrakcyjne do godziny, góra, 22, ale rozrywka na cały regulator trwała do północy co powodowało nocne awantury wkurzonych mieszkańców budynku. Goście z zewnątrz balowali , a my przez cały pobyt mieliśmy narzuconą ciszę nocną od północy. Pobudka zaś była o 7 rano - jeżdziliśmy na wycieczki. Jakoś przeżyliśmy i to. Standard pokoju, obsługa, wyżywienie, troska o gości, opieka rezydenta - bez zastrzeżeń. Hotel usytuowany jest bardzo atrakcyjnie, blisko plaża, miast Kos, pięknie zaaranżowana i utrzymana zieleń, widoki miłe dla oka.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 863 Czk -22%
18 455czk Celkem Podrobnosti o ceně 36 910 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter