phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite

Výhody nabídky

 • skvělá zábava pro celou rodinu
 • pokoje s možností 2 přistýlek
 • originální bazén
 • pirátská loď v bazénu
 • mini klub, animační program
 • ocenění Żagiel Itaky

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite Kód: KGSGARD

17 935PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 15.10 – So 22.10.22 (8 dní)
Itaka

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite Kód: KGSGARD Řecko \ Kos

Část patřící ke komplexu Blue Lagoon, jejichž sportovně-rekreační zařízení mohou hosté využívat. V areálu moderního, zelenou zahradou obklopeného komplexu, je spousta atrakcí: originálně navržený bazén, jeden z největších v Řecku, elegantní restaurace, exkluzivní Spa centrum a mnoho dalšího - všude se dostanete jednoduše hotelovým autem na elektrický pohon. Garden Satellite jsou barevné nízké budovy s komfortními světlými pokoji, které jsou pěkně začleněny do okolní zeleně. Přímo u hotelu jsou bazény, nabízí animační program a zkrátka vše, co je potřebné pro rodinnou dovolenou. Ideální pro kompletní relaxaci na lehátku či provozování vodních sportů v teplém řeckém slunci. V roce 2021 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

cca 800 m od LAMBI, cca 2 km od obchodů, barů a restaurací, u místní komunikace, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/Kos).

Lambi Beach, veřejná, oblázkově-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, dostupná přes silnici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/sada).

pětihvězdičkový, moderní a udržovaný, otevřený od roce 2006, částečně renovovaný v roce 2016, 205 pokojů, 3 budovy, do 3 pater, 3 výtahy, malé lobby, recepce (hlavní recepce v komplexu Blue Lagoon Resort), restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů, s obsluhou, pozdní snídaně a obědy, k dispozici židličky pro děti, Karavi – stravování formou švédských stolů, snídaně s obsluhou a během večeře à la carte, víno za příplatek, italská a mezinárodní kuchyně; v restauracích k dispozici vegetariánská jídla; v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); bar u bazénu, piano bar na recepci, bar pro děti u bazénu, restaurace a bary komplexu Blue Lagoon Resort, bankomat; konferenční centrum pro 670 osob, terasa s výhledem na bazén, zahrada; za poplatek: internetový koutek (cca 5 EUR/hod.), au-pair (cca 10 EUR/hod.); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti; patrová postel), cca 18-25 m², moderní a udržovaný, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička, varná konvice, trezor (placený: cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; pokoj se 2 přistýlkami za příplatek.

bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², hl. 0,8-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 15 m², hl. 0,6 m, dětský bazén, sladká voda, cca 130 m², hl. 0,2-0,9 m, pirátská loď v bazénu, 2 skluzavky, bazén pro dospělé, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 150 m², hl. 1,5 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma; dětské hřiště, mini klub (4-12 let, v Blue Lagoon Resort), piano bar, animační zóna pro děti ve stanu, animační program pro dospělé a pro děti: sportovní aktivity, večerní show; nabízíme sportovní a rekreační aktivity v areálu komplexu Blue Lagoon Resort; spa centrum v komplexu Blue Lagoon Resort (starší než 16. let); aquapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky) s bazénem, dětský bazén s vodním hřištěm, líná řeka, skluzavky (pro osoby starší než 10 let nebo vyšší než 120 cm) a bazén pro menší děti.

snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-12.00), oběd (12.00-14.30), svačina (16.00-18.00), večeře (18.30-21.30) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; občerstvení ve snack baru ve vodním parku, v baru u bazénu (14.30-16.00); nealkoholické nápoje (7.00-24.00) a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; nutno nosit náramek all inclusive.

0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

 • vstup do vodního parku
5,4 / 6
98% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: cca 800 m od LAMBI, cca 2 km od obchodů, barů a restaurací, u místní komunikace, cca 2,5 km od města Kos; cca 28 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu (cca 1,6 EUR/Kos).

PLÁŽ: Lambi Beach, veřejná, oblázkově-kamenitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, dostupná přes silnici, osušky zdarma, slunečníky a lehátka placené (cca 5 EUR/sada).

HOTEL: pětihvězdičkový, moderní a udržovaný, otevřený od roce 2006, částečně renovovaný v roce 2016, 205 pokojů, 3 budovy, do 3 pater, 3 výtahy, malé lobby, recepce (hlavní recepce v komplexu Blue Lagoon Resort), restaurace u bazénu – stravování formou švédských stolů, s obsluhou, pozdní snídaně a obědy, k dispozici židličky pro děti, Karavi – stravování formou švédských stolů, snídaně s obsluhou a během večeře à la carte, víno za příplatek, italská a mezinárodní kuchyně; v restauracích k dispozici vegetariánská jídla; v restauracích během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); bar u bazénu, piano bar na recepci, bar pro děti u bazénu, restaurace a bary komplexu Blue Lagoon Resort, bankomat; konferenční centrum pro 670 osob, terasa s výhledem na bazén, zahrada; za poplatek: internetový koutek (cca 5 EUR/hod.), au-pair (cca 10 EUR/hod.); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti; patrová postel), cca 18-25 m², moderní a udržovaný, individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, telefon, lednička, varná konvice, trezor (placený: cca 15 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; pokoj se 2 přistýlkami za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², hl. 0,8-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 15 m², hl. 0,6 m, dětský bazén, sladká voda, cca 130 m², hl. 0,2-0,9 m, pirátská loď v bazénu, 2 skluzavky, bazén pro dospělé, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 150 m², hl. 1,5 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénů zdarma; dětské hřiště, mini klub (4-12 let, v Blue Lagoon Resort), piano bar, animační zóna pro děti ve stanu, animační program pro dospělé a pro děti: sportovní aktivity, večerní show; nabízíme sportovní a rekreační aktivity v areálu komplexu Blue Lagoon Resort; spa centrum v komplexu Blue Lagoon Resort (starší než 16. let); aquapark (vstup zdarma pro zákazníky Itaky) s bazénem, dětský bazén s vodním hřištěm, líná řeka, skluzavky (pro osoby starší než 10 let nebo vyšší než 120 cm) a bazén pro menší děti.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00), pozdní snídaně (10.00-12.00), oběd (12.00-14.30), svačina (16.00-18.00), večeře (18.30-21.30) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; občerstvení ve snack baru ve vodním parku, v baru u bazénu (14.30-16.00); nealkoholické nápoje (7.00-24.00) a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00) ve vyznačených restauracích a barech v celém komplexu; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242054400, www.bluelagoonresort.gr

ZDARMA:
 • vstup do vodního parku

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 1562 recenze
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
4 / 6
26-30 lat, s rodinou Červenec 2022
Obsługa hotelowa na bardzo wysokim poziomie wszyscy, bardzo mili i pomocni, staną na nogach i rękach byle dogodzić maksymalnie jak to możliwe zawsze uśmiechnięci coś niesamowitego, życzliwi i (...) více informací
Obsługa hotelowa na bardzo wysokim poziomie wszyscy, bardzo mili i pomocni, staną na nogach i rękach byle dogodzić maksymalnie jak to możliwe zawsze uśmiechnięci coś niesamowitego, życzliwi i opiekuńczy widać również, że kochają dzieci machają do dzieci uśmiechają się próbują zabawić rewelacja. Pokój oceniłbym na mocne 4 wszystko w nim było itd to co potrzebne jest ale nie spędza się tam przecież całych wakacji jedyne minusy to akurat, takie że w naszym pokoju klimatyzacja bardzo słabo działała, łóżko małżeńskie było złączone z dwóch łóżek i nam się ciągle rozjeżdżało, również mieliśmy problem w przedostatni dzień dostać się do pokoju, ponieważ nasza karta dostępu wygasła i myślę że osoba która miałaby problem z dogadaniem się bardzo by na tym ucierpiała i zestresowałaby się co ma teraz zrobić, akurat tutaj już sobie poradziliśmy i po około godzinie od zorientowania się wszystko już działało. Jeden jeszcze wielki minus za prysznic cała woda mimo starań wylatywała nam z niego nie było np takiego zamknięcia obudowanego żeby woda nie wylatywała tylko taka płachta potem wszystko się nam nosiło i nie potrzebnie dodatkowej roboty osoby sprzątające przez nas miały, jeszcze dużym minusem była zostawiona woda w lodówce po rozmrożeniu gdzie nie mogliśmy wstawić naszych napoi dopiero po samodzielnym wyczyszczeniu lodówki bo tak to nam by się wszystko zamoczyło. Hotel jako całościowo to bardzo jest rozbudowany i ogromny obiekt, bardzo zielony czysty i bardzo taki dbany np o ogród przycinany ciągle w nocy zraszany podlewany wodą itd Plaża niestety tutaj to jest dramat parę metrów dalej i właściciel bluelagoon powinień pójśc i zobaczyć jak powinna plaża wyglądać np tak jak to jest u innych hoteli. Tutaj ta plaża straszna i zaniedbana napoje wszystkie płatne brudna, śmieci dużo wózkiem niestety nie jest tutaj tak łatwo przechodzić, kładki się rozjeżdzają no i myśle, że w standardzie allinclusiv leżaki powinny być darmowe chociaż jeden na rodzine a jak już płącimy za nie to powinny jakoś one wyglądać i całość wokół niestety nie przykuwa uwagi i jest niechlujnie. W hotelu brakuje również w niektórych miejscach np zjazdu dla wózka lub np inwalidzki wózek śa w niektórych miejscach problemy z poruszaniem się, Kierowcy meleksów również za szybko jeżdzą i trzeba ciągle schodzić na bok na chodniku i ich przepuszczać
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Przewspaniały hotel warty każdej swojej gwiazdki. Nienaganna i miła obsługa, dobrze mówiąca po angielsku. Było też kilku pracujących tam Polaków. Pokoje czyste i zadbane. Wszelkie prośby (...) více informací
Przewspaniały hotel warty każdej swojej gwiazdki. Nienaganna i miła obsługa, dobrze mówiąca po angielsku. Było też kilku pracujących tam Polaków. Pokoje czyste i zadbane. Wszelkie prośby związane z ręcznikami czy pościelą realizowane ekspresowo. Pokoje sprzątane codziennie. Obiekt leży na dużym, zielonym terenie. Zieleń i roślinność robią wrażenie. Dużo nasadzeń, palmy, krzewy, drzewka, kwiaty. Wszystko zadbane i przystrzyżone. Duży wybór restauracji i barów. Przepyszne i różnorodne jedzenie. Kuchnia grecka - wiadomo - pyszności mięsne i warzywne. Dużo sałatek, oliwek, serów. Wszystko pięknie podane. Organizacja posiłków jest wzorowa. Nie ma tłoku i kolejek. W barach duży wybór napoi bezalkoholowych i drinków. Hotel dysponuje mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Kilka basenów, aquapark, minigolf, korty, boiska, animacje i wiele innych. Na szczególny podziw zasługuje główny, olbrzymi basen ze stacją naleśnikową na środkowej wyspie. Plaża znajduje się po drugiej stronie ulicy. Ciepłe morze, plaża piaszczysto-kamienista. Dostępne jest molo do skoków w fale.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel najwyższego poziomu. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo przyjazdna, pokój też porządku codziennie sprzątany...tylko zamek z początku się trochę zacinał... více informací
Hotel najwyższego poziomu. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo przyjazdna, pokój też porządku codziennie sprzątany...tylko zamek z początku się trochę zacinał...
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Teren hotelu piękny, czysty,zadbany i atrakcyjny zarówno dla małych, jak i dużych gości. Masa atrakcji wodnych dla dzieci. Personel cudowny, pomocny i uśmiechnięty! Pokój 8008, który (...) více informací
Teren hotelu piękny, czysty,zadbany i atrakcyjny zarówno dla małych, jak i dużych gości. Masa atrakcji wodnych dla dzieci. Personel cudowny, pomocny i uśmiechnięty! Pokój 8008, który dostaliśmy, to jakaś pomyłka Zlokalizowany w piwnicy, wśród pomieszczeń gospodarczych. Balkon.. a raczej dziura wychodząca na zaplecze kuchni - do pokoju nie docierało światło.. Okropny smród!!! Przestrzegam przed pokojami o tych numerach.. 800... Po trzech dniach zaproponowano nam zmianę, ale szkoda nam już było tracić czasu na pakowanie itd. Wcześniej już dwa dni straciliśmy na niepotrzebne nerwy z tym związane... Jedzenie smaczne, każdy zawsze coś dla siebie znalazł. Prócz pokoju, a właściwie piwnicy.. nie ma do czego się doczepić.
 • 1
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel w świetnej lokalizacji, obsługa na bardzo wysokim poziomie-sympatyczni ludzie. Jedzenie w dużej ilości, bez ograniczeń, ale monotonne. Pokoje czyste. Co do plaży-no cóż... Grecja (nikt nie (...) více informací
Hotel w świetnej lokalizacji, obsługa na bardzo wysokim poziomie-sympatyczni ludzie. Jedzenie w dużej ilości, bez ograniczeń, ale monotonne. Pokoje czyste. Co do plaży-no cóż... Grecja (nikt nie przejmuje się czysością).
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel świetny, bardzo czysty , przy recepcji wazon z pięknymi, cudownie pachnącymi liliami - zapach ,który uwielbiam i zaważył na pierwszym wrażeniu:-) Obsługa hotelu miła, uśmiechnięta, na (...) více informací
Hotel świetny, bardzo czysty , przy recepcji wazon z pięknymi, cudownie pachnącymi liliami - zapach ,który uwielbiam i zaważył na pierwszym wrażeniu:-) Obsługa hotelu miła, uśmiechnięta, na wysokim poziomie , dbająca o gości. Bardzo dużo Polaków, większość rodzin z małymi dziećmi . Animacje dla dzieci super, mój pięcioletni syn był bardzo zadowolony , chętnie korzystał z KidsClubu, tym bardziej , że zawsze jedna z animatorek była z Polski:-) Co wieczór Minidisco , później wieczorne animacje dla gości , które oceniam bardzo wysoko. Animatorzy pięknie śpiewali na żywo , świetnie tańczyli. Jestem dosyć surowa w ocenie takich występów, tutaj nie byłam zawiedziona:-) Główny basen duży , woda petarda, idealna , nie za ciepła, nie za zimna. Jedzenie smaczne , zróżnicowane, bardzo dużo warzyw, serów , codziennie świeże owoce : arbuzy, melony, pomarańcze, pyszne lody . Mój synek jest dzieckiem wybrednym , my z mężem również nie zjemy byle czego , a nie było dnia żebyśmy nie byli porządnie najedzeni:-) Pokoje codziennie sprzątane , ręczniki wymieniane. W pobliżu hotelu piaszczysta plaża, z łagodnym wejściem do morza. Warto wspomnieć ,że na wyspie bardzo wieje, dzięki czemu łatwiej wytrzymać wysokie temperatury. Nie ma przytłaczających upałów . Dla mnie klimat rewelacja! Do miasteczka nieco ponad 2km, z łatwością można dojechać autobusem( przystanek przy hotelu) lub taksówką . Baseny dla dzieci oraz park wodny spory, chociaż raczej dla tych młodszych. Sama wyspa piękna. Generalnie polecam wypożyczyć samochód i pozwiedzać . Sama podróż na i z KOS bardzo przyjemna , świetna opieka miłej rezydentki . Odległość hotelu od lotniska to niecała godzinka autokarem. Jeżeli miałabym podać jakiś minus to klimatyzacja w pokoju , która raz działała, raz nie , ale na tle całości nie było to dla nas jakoś strasznie uciążliwe. Podsumowując: hotel szczerze polecam , szczególnie rodzinom z małymi dziećmi . My byliśmy tylko tydzień i to zdecydowanie za krótko. Na pewno wrócimy na dłużej:-)
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červenec 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel usytuowany z pół godzinki od lotnika. Także duży plus. Plaża również blisko. Hotel składał się z dwóch części głównej i garden satelite w której akurat mieliśmy pokój. W obu częściach (...) více informací
Hotel usytuowany z pół godzinki od lotnika. Także duży plus. Plaża również blisko. Hotel składał się z dwóch części głównej i garden satelite w której akurat mieliśmy pokój. W obu częściach restauracje, baseny. Nie zapominajmy tez o aquaparku który znajdował się po drugiej stronie ulicy.Można było korzystać ze wszystkiego co znajdowało się w obu częściach. Codziennie animacje dla dzieci jak i również dla dorosłych. Pokoje czyste, schludne, codziennie sprzątane. Posiłki urozmaicone, duży wybór , każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego możemy tu znaleźć trzy dodatkowe restauracje w których można zjeść kolacje po wcześniejszej rezerwacji.Obsługa bardzo miła i życzliwa. Podsumowując hotel godny polecenia. Spędziliśmy fantastyczny tydzień.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel super, obsługa bardzo uprzejma, jedzenie pyszne. Nie mam krytycznych uwag. více informací
Hotel super, obsługa bardzo uprzejma, jedzenie pyszne. Nie mam krytycznych uwag.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Bardzo miłe miejsce na wyjazdy dla dorosłych i z dziećmi. Wyjeżdzając bez dzieci mamy do dyspozycji bardzo fajny basen centralny z róznymi aktrakcjami oraz basen tylko dla dorosłym w części (...) více informací
Bardzo miłe miejsce na wyjazdy dla dorosłych i z dziećmi. Wyjeżdzając bez dzieci mamy do dyspozycji bardzo fajny basen centralny z róznymi aktrakcjami oraz basen tylko dla dorosłym w części Garden Satellite. Lokalizacja do zwiedzania wyspy też jest optymalna. Pieszo do miejscowości Kos można dojść w miej niż 10 min a można również dojechać autobusem. Obok hotelu jest tez bardzo dobra wypożyczalnia rowerów, quadów i buggy ( w normalnych cenach ). Przy głownej recepcji można bezproblemowo wynająć samochód - można też skorzystać z pomocy rezydenta lub apki Itaka (którą polecam - działa :-) ). Jadąc z dziećmi mamy do dyspozycji mały basen dla dzieci 0-4 lata w cześci Garden Satellite, w częsc centralnej baseny dla dzieci 4-10 lat a prócz tego mamy jeszcze aqua park dla wszystkich. Nie jest on przesadnie duży ale jest wystarczający. Należy do hotelu Blue Lagoon wiec nie ma tam tłumów i gości z kilku czy kilkunastu pobliskich hoteli. Obok aqua parku są też korty tenisowe oraz boiska do piłki nożnej i koszykówki. Po całym terenie jeżdzą hotelowe "meleksy" wieć przemieszczanie dla leniwych, zmęczonych itp. nie stanowi żadnego problemu. Barjera językowa raczenie nie występuje - obsługa mowi po angielsku, niemiecku i .. Polsku :-). Pracuje tem tez kilkoro polaków. Naprawdę - No Stres, No Problem. Pokoje czyste, schludne. Na plaże wystarczy przejśc przez ulice i jesteśmy. Leżaki na plaży płatne - 2,5Eur za cały dzień -normalna cena ( są na wyspie dużo droższe) Jedzenie na dobrym poziomie - smaczne i duży wybór. Dobrze jest jeść w różnych miejscach na terenie resortu bo mamy zrożnicowane menu. Jest tez 4 resteuracje a'la carte - można zarezerwowac nawet przez apke hotelową. Relacja ceny to tego co dostajemy jest bardzo dobra. Naprawde polecam.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu. Duży obszar, sporo basenów i atrakcji, aquapark bardzo przypadł do gustu synowi (8 lat). Wyżywienie smaczne, różnorodne, zarówno w opcji bufetowej jak i (...) více informací
Jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu. Duży obszar, sporo basenów i atrakcji, aquapark bardzo przypadł do gustu synowi (8 lat). Wyżywienie smaczne, różnorodne, zarówno w opcji bufetowej jak i restauracje z karty. Tylko przy głównym basenie trochę problemów ze znalezieniem wolnych lerzaków, przy innych raczej o każdej porze bez problemu. Wg informacji biura podróży wifi miało być płatne, ale na miejscu okazało się jednak bezpłatne i z dobrym zasięgiem. Pokoje czyste, ale jednak bez szału - to jedyne nie wyglądało na 5 gwiazdek
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
2 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel z pewnością nie zasługuje na 5 gwiazdek, pokoje tragedia, my otrzymaliśmy w piwnicy poziom to maks jednej gwiazdki, który był stary, zniszczony, śmierdzący z grzybem na ścianach, widokiem (...) více informací
Hotel z pewnością nie zasługuje na 5 gwiazdek, pokoje tragedia, my otrzymaliśmy w piwnicy poziom to maks jednej gwiazdki, który był stary, zniszczony, śmierdzący z grzybem na ścianach, widokiem na stołówkę, pod barem przy WC oraz pralni, więc dodatkowo wiecznie był tam hałas. Jedzenie średnie i monotonne, napoje i drinki wodniste z dużą ilością cukru by ukryć smak, czystość pozostaje wiele do życzenia, plaża blisko lecz kiepska, na plus jedynie ładna roślinność na terenie hotelu. Ogólnie oferta hotelu 5* to jakiś żart łącznie z recepcją, która ma wszystkich gdzieś... Nigdy więcej Blue Lagoon Resort.
 • 1
 • 2
 • 1
 • 3
 • 2
 • 1
 • 2
 • 1
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Jakość oferowanej usługi, różnorodność kuchni, bardzo dobre położenie blisko plaży oraz bliskość do miasta Kos to powoduje, że ocena dla hotelu jest (...) více informací
Hotel w 100% spełnił moje oczekiwania. Jakość oferowanej usługi, różnorodność kuchni, bardzo dobre położenie blisko plaży oraz bliskość do miasta Kos to powoduje, że ocena dla hotelu jest maksymalna. Baseny, Water Park, możliwość korzystania z boisk to kolejne atuty, które powodują że spędzenie w tym hotelu wakacji to czysta przyjemność. To był mój drugi pobyt w tym hotelu co jeszcze bardziej podkreśla szczerość powyższej wypowiedzi nt hotelu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel jak najbardziej wart polecenia. Codziennie sprzątany. Przemiła i pomocna obsługa na każdym kroku. Pomimo wielkości hotelu praktycznie nigdzie nie bylo kolejek. Byliśmy w części Garden (...) více informací
Hotel jak najbardziej wart polecenia. Codziennie sprzątany. Przemiła i pomocna obsługa na każdym kroku. Pomimo wielkości hotelu praktycznie nigdzie nie bylo kolejek. Byliśmy w części Garden jeśli ktoś pragnie większego spokoju polecam . W części głównej basenowej byliśmy raz ( ale jak kto woli) Jedyny minus plaża ( brudna, płatne leżaki)
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 3
 • 2
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Blue Lagoon to miejsce magiczne, i to zarówno w dzień, jak i w nocy. Samo usytuowanie hotelu to jakieś pół godziny od lotniska i ok 3 km od miasta Kos. Połączenie do miasta bardzo (...) více informací
Blue Lagoon to miejsce magiczne, i to zarówno w dzień, jak i w nocy. Samo usytuowanie hotelu to jakieś pół godziny od lotniska i ok 3 km od miasta Kos. Połączenie do miasta bardzo wygodne-autobus nr 2-przystanek spod hotelu(bilet 1,4 EUR dorosły, i 0,9 EUR szkolny) co ok 45 min, ale świetną alternatywą są rowery, które można wynająć w hotelu za 5EUR/os na cały dzień i wówczas zwiedzić nie tylko część wyspy, ale również samo miasto. Hotel wizualnie zdecydowanie wyróżnia się na tle innych hoteli na wyspie ze względu na wielkość i ilość palm(których na samej wyspie nie ma za wiele). Plaża niewielka, piaszczysto-kamienista, nie wiele osób z niej korzysta, leżaki są platne. (ale na plaży jest bar i z opcją allinclusive napoje za darmo).Sami rezydenci polecają plażę miejską w Lambii(ok 2 km od Hotelu), ale świetną opcją jest spacer brzegiem wybrzeża o zachodzie słońca z widokiem na Turcję i powrót ścieżką rowniez wzdłuż wybrzeża, przy której rosną wysokie palmy, świetnie oświetlne- rodem z Miami Jak już jesteśmy na zewnątrz, to urzekające w tym hotelu są ogrody-niezliczona ilość palm, juk, piękne wysepki z licznymi kwiatami. wszystko imponująco oświetlne. wszystko bardzo zadbane, przystrzyżone, wypielone. Przechodząc do basenów, to oprócz Aquaparku, jest basen główny(największy basen w Grecji), 2 baseny dla dzieci statkami i zjeżdżalniami (jeden w części Restor-drugi raz części Garden), basen tylko dla dorosłych i basen w części Garden przy Athina. Obiekt jest na tyle duży, że przy 98%zajętości nie ma tłoków. Wyjątkiem jest basen główny, przy którym leżaki mają 100% zajetosci i pomimo, że kartek na parasolach o zakazie pozostawiania rzeczy przed 10.00-nikt tego nie respektuje i leżaki z samego rana są pozajmowane. Sam Aquapark bardzo bezpieczny, 3 ratowników n stałe- zjeżdżalnie obsługuje 2 ratowników, na sygnał ratownika na gorze można zjeżdżać, więc pomimo, że zjeżdżalnie są duże, to jest bezpiecznie. Po kurorcie kursują meleksy, które przeworzą(oczywiście nieodplatnie) gości pomiędzy obiektami. Będąc w pokoju również można poprosić o meleksa dzwoniąc na recepcję. Animacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych-niestety nie zdążyliśmy za wiele skorzystać, a szkoda, bo aerobic czy dancing w wodzie były naprawdę fajne.Sobota jest dniem bez żadnych animacji ani koncertów. Przechodząc do pokojów, to przestrzegam- jeśli ktoś dostanie pokój w części Garden ,z przedziału 8008-8010, proście od razu o zmianę- sam standard pokoju jest bez zastrzeżeń, ale lokalizacja pokoi to pomyłka- pokoje za pralnią, w podziemach z bardzo słabym zasiegiem, ciemne i na tyłach włoskiej restauracji z huczącym wentylatorem. My po zgłoszeniu do recepcji oraz rezydentowi na spotkaniu organizacyjnym, dostaliśmy pokój w części Resort. Pokoje czyste, codziennie zmieniane ręczniki i pościel, podłogi myte, w pokoju woda tylko na powitanie, więc warto wziąć ze sobą bidon na kolejne dni-bez problemu napełniają w każdym barze i restauracji. Na kartce powitalnej jest wprawdzie informacja, że woda w kranach jest pitna-mnie jednak nie przekonała, wolałam z nalewaka. W pokoju czajnik, kawa, herbata, lodówka, sejf,telewizor z kilkoma polskimi kanałami w tym dla dzieci. Odnośnie wyżywienia, to jest bardzo różnorodne, choć po paru dniach może się wydawać nieco monotonne, zwłaszcza śniadania. Menu obiadów i kolacji zmieniało się zdecydowanie częściej, dominuje kuchnia śródziemnomorska,ogólnie wszystko świeże i bardzo smaczne Z owoców jabłka, gruszki,arbuz, melon,zabrakło chociażby winogrona, którego na wyspie nie brakuje. Desery mega słodkie. Kolacje a'la carte do rezerwacji przez aplikację we włoskiej, chińskiej i greckiej restauracji. Na wyróżnienie zasługuje chińska kuchnia, a szkoda, bo liczyłam na grecką- w której oprócz smaku, zdecydowanie zabrakło greckiego klimatu tawerny z Grecką muzyką. Napoje (alk/bezalk) all inclusive we wszystkich restauracjach za darmo- trunki z karty dodatkowo płatne. Mała przestroga- restauracje są czynne krótko 18.30-21.30, ale nie zapisujcie się na końcowe godziny (od 21) bo zostaniecie obsłużeni pobieżnie, albo poproszą was żebyście się na kolejny dzień zapisali na wcześniejszą godzinę, pomimo że w aplikacji ostatnia możliwa rezerwacja to 21.15.. Obsługa hotelu- bardzo miła, życzliwa , uprzejma, usmiechnieta. na stolikach nic nie zalegało, napoje donoszone do stolików systematycznie. Niech nikogo nie zdziwi widok przechadzających się kotów albo kurczaków w hotelu. Pomimo, że nie jestem fanką tych zwierząt to w tym miejscu ma to jednak swój urok. Dużym plusem jest również przechowalnia bagażu, w której po wykwaterowaniu (do 11.00) można zostawić bezpiecznie swoje bagaże i korzystać ze wszystkich opcji allinclusive do samego wyjazdu z hotelu. Ogólnie, pomimo sytuacji ze slabym pokojem, cały kompleks oceniam bardzo dobrze, świetne, bezpieczne miejsce dla rodzin z dziećmi- zdecydowanie da się tu odpocząć. Wrócimy tu na pewno.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Bardzo dobrze spędzony. více informací
Bardzo dobrze spędzony.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Plaża czysta,zadbana, panował na niej spokój. Wyżywienie w hotelu na wysokim poziomie, dania główne się nie powtarzały, wszystko smaczne i dostępne w 20godz na dobę . Napoje i wszelakie płyny (...) více informací
Plaża czysta,zadbana, panował na niej spokój. Wyżywienie w hotelu na wysokim poziomie, dania główne się nie powtarzały, wszystko smaczne i dostępne w 20godz na dobę . Napoje i wszelakie płyny też . Pokoje czyste. Bez przykrych zapachów kanalizacyjnych. Codziennie sprzątane. Cała obsługa hotelu uśmiechnięta i uprzejma i pracowita. Dużo atrakcji dla dorosłych i dzieci. Doskonala opieka w mini klubie. Hotel zasługuje na miano pięciu gwiazdek.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel bardzo rozległy, niemniej jednak poruszanie się po jego terenie nie stanowi problemu (sprawnie poruszające się pojazdy typu melex), liczne skróty, a spacer po obiekcie jest przyjemny ze (...) více informací
Hotel bardzo rozległy, niemniej jednak poruszanie się po jego terenie nie stanowi problemu (sprawnie poruszające się pojazdy typu melex), liczne skróty, a spacer po obiekcie jest przyjemny ze względu na bogatą roślinność. Pokoje utrzymane w dobrym standardzie, bez fajerwerków, sprzątane codziennie w bardzo elastyczne formie (wtedy kiedy pasuje gościom). Obsługa komunikatywna i miła. Jedzenie smaczne, szczególnie kolację, śniadania monotonne (w części Garden przez 2 tygodnie menu nie zmieniło się ani razu). Warto skorzystać z kolacji rezerwowanych, ciekawa alternatywa. Jeżeli chodzi o wady, to w szczycie sezonu część resort bardzo zatłoczona, kolejki do wejścia na kolację. Niewielkim problemem były też często niedziałające karty do pokojów, wymagało to wizyt w recepcji i ponowne ich programowanie. Generalnie bardzo udane wakacje, polecam szczególnie część Garden, która jest zdecydowanie spokojniejsza i mnie tłoczna. Obiekt położony w spokojnej części Kos, zdala od miast, co może być też jego wadą, bo dojście do miasta z dzieckiem może być problematyczne :). Jednak spod hotelu kursuje autobus miejski, a alternatywa to taxi.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Wyżywienie bardzo zróżnicowane - dostępna duża liczba restauracji. Kilka basenów i co najważniejsze bez walki o leżaki. více informací
Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Wyżywienie bardzo zróżnicowane - dostępna duża liczba restauracji. Kilka basenów i co najważniejsze bez walki o leżaki.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel bardzo fajny. Otoczenie i ogrody zdumiewająco piękne z różnorodną roślinnością. Miła atmosfera a obsługa hotelowa sympatyczna i bardzo pomocna. Obiekt godny polecenia. Plaża hotelowa w (...) více informací
Hotel bardzo fajny. Otoczenie i ogrody zdumiewająco piękne z różnorodną roślinnością. Miła atmosfera a obsługa hotelowa sympatyczna i bardzo pomocna. Obiekt godny polecenia. Plaża hotelowa w mojej ocenie powinna był bezpłatna bo niczym szczególnym się nie wyróżnia i dlatego często świeciła pustką. Ogólnie jednak pobyt w hotelu i przy basenach zatuszował uwagi dotyczące plaży.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Lokalizacja hotelu rewelacyjna, plaża hotelowa blisko kawałeczek drogi i juz sie jest na piaszczysto kamienistej plaży minus to oplataza lezaki 5euro za komplet, no jak hotelowa to powinno byc (...) více informací
Lokalizacja hotelu rewelacyjna, plaża hotelowa blisko kawałeczek drogi i juz sie jest na piaszczysto kamienistej plaży minus to oplataza lezaki 5euro za komplet, no jak hotelowa to powinno byc za free. W pobliżu Aquapark dla dzieci z atrakcjami dla najmłodszych zjeżdżalnie sporo tego. W basenach czysto zadbane woda nieco chłodna. Personel profesjonalny z każdym mozna sie dogadać miły uprzejmy. Hotel zadbany czysty i schludny pokoje codziennie sprzatane. Jedzenie w miarę wszystkiego pod dostatkiem kazdy znajdzie cos dla siebie. Gorąco polecam
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Wyżywienie super, obsługa bardzo miła z bardzo dobrym podejściem do dzieci, wszędzie można porozumieć się po angielsku. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Kilka polskich kanałów w TV. Plaża (...) více informací
Wyżywienie super, obsługa bardzo miła z bardzo dobrym podejściem do dzieci, wszędzie można porozumieć się po angielsku. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Kilka polskich kanałów w TV. Plaża kamienista, mogłaby być sprzątana. Kładka na plaży - super atrakcja.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 3
 • 2
 • 3
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem Červenec 2022
Hotel ogromnych rozmiarów, plusem jest sporo atrakcji na terenie całego kompleksu, który wydaje się idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi czy osób w wieku dojrzałym, jako osoba w wieku 29 lat (...) více informací
Hotel ogromnych rozmiarów, plusem jest sporo atrakcji na terenie całego kompleksu, który wydaje się idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi czy osób w wieku dojrzałym, jako osoba w wieku 29 lat następnym razem szukałbym na pewno czegoś bardziej kameralnego. Czystość w hotelu bez żadnych zastrzeżeń, jeśli, ktoś chce mieć codziennie czyszczony pokój warto zawiesić odpowiednią kartkę na klamce od drzwi, jeśli chodzi o obsługę to bez zarzutów, z racji dużej ilości Polaków posiadają też kartki z polskimi słówkami jeśli ktoś ma problem z językiem, pracownicy mili i uśmiechnięci. Wyżywienie praktycznie cały czas, od restauracji tematycznych po główną jadalnie i mniejsze obiekty, śniadania zwykle te same jednak z racji ilości jedzenia można sobie je spokojnie urozmaicić, obiady i kolacje różnorodne, alkohol lany w większych ilościach niż można się było spodziewać po innych ofertach all inclusive. Pokój standardowych wymiarów wraz z prywatną łazienką oraz balkonem, plaża jak to plaża na Greckiej wyspie, spory wiatr oraz plaża kamienisto-piaszczysta, polecam buty do wody, nurkowanie taflą wody z racji fal raczej niemożliwe.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 863 Czk -24%
17 935czk Celkem Podrobnosti o ceně 35 870 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter