phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Princess of Kos

Výhody nabídky

 • aktivní, rodinný odpočinek
 • v řeckém stylu
 • 2 bazény a dětské brouzdaliště
 • přímo u písčité pláže
 • chutná kuchyně a velmi dobrá obsluha

Hotel Princess of Kos Kód: KGSPRIN

16 479PLN
Itaka

Hotel Princess of Kos Kód: KGSPRIN Řecko \ Kos

Nádherná řecká dovolená! Obklopený středomořskou zahradou, v klidném okolí, položen přímo u písčité pláže je ideální nabídkou odpočinku jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Prostorné, pohodlné pokoje, velmi dobrý servis a také i chutná a rozmanitá kuchyně přitahují pozornost hostů. Hotel také nabízí velké množství sportovních atrakcí a animace, díky kterým se nelze nudit. K dispozici jsou 2 velké bazény se slunečníky a lehátky a 2 dětská brouzdaliště. Stojí za to navštívit historické město Kos a výjimečné taverny s místními specialitami.

Popis nabídky

asi 4 km od centra MASTICHARI, místní silnice cca 300 m od hotelu, asi 18 km od města Kos; asi 10 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka asi 350 m od hotelu (cca 3,5 EUR/Kos).

Troulos, veřejná, vymezená soukromá hotelová část, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, do 300 m v závislosti na ubytování, přístup hotelovým areálem nebo chodníkem u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, osušky na kauci (5 EUR/osuška).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1991, celkově renovovaný v roce 2016, restaurace a veřejné prostory, 276 pokoje, hlavní budova a budovy s pokoji, 3 patra, prostorné lobby, 24h recepce, 2 restaurace: hlavní v hlavní budově – stravování formou švédských stolů, mezinárodní a řecká kuchyně, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, Taurrna – stravování formou švédských stolů, grill, dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, 3 bary, včetně u bazénu; mini market, obchod se suvenýry; terasa s výhledem na bazén a moře, zahrada se středomořskou vegetací, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; v areálu hotelu existují schody a rozdíly v úrovních podlah – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - rozkládací pohovka), cca 24 m2, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, lednice, trezor; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón nebo terasa (stůl a židle; sušák na prádlo); rodinný: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro 2 děti), cca 34 m², vybaven jako standardní pokoj; balkon (stůl a židle; sušák na prádlo); rodinný pokoj za poplatek;

2 bazény, nepravidelný tvar, sladká voda: cca 650 m², hl. 0,4-2,5 m a cca 250 m², hl. 0,6-2,5 m, hydromasáž, 2 dětská brouzdaliště, sladká voda, oba cca 40 m2, hl. 0,4 m, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma, osušky na kauci (5 EUR/osuška); 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (na kauci), plážový volejbal, stolní tenis, šipky, posilovna, pokoj pro karetní hry, venkovní šachy, TV místnost, boccia; herna a hřiště pro děti, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti, půjčovna kol; za poplatek: biliard (4 EUR/hod.).

snídaně (7.30-10.30), oběd (12.30-14.30), večeře (19.00-21.00) stravování formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení ve snack baru (11.00-17.00); alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ve vyznačených barech (10.00-23.00).

0030/2242041524, www.smyhotels.com/princessofkos

 • plážový servis
 • Wi-Fi
5,2 / 6
96% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: asi 4 km od centra MASTICHARI, místní silnice cca 300 m od hotelu, asi 18 km od města Kos; asi 10 km od letiště na Kosu; autobusová zastávka asi 350 m od hotelu (cca 3,5 EUR/Kos).

PLÁŽ: Troulos, veřejná, vymezená soukromá hotelová část, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, do 300 m v závislosti na ubytování, přístup hotelovým areálem nebo chodníkem u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma, osušky na kauci (5 EUR/osuška).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1991, celkově renovovaný v roce 2016, restaurace a veřejné prostory, 276 pokoje, hlavní budova a budovy s pokoji, 3 patra, prostorné lobby, 24h recepce, 2 restaurace: hlavní v hlavní budově – stravování formou švédských stolů, mezinárodní a řecká kuchyně, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, Taurrna – stravování formou švédských stolů, grill, dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, 3 bary, včetně u bazénu; mini market, obchod se suvenýry; terasa s výhledem na bazén a moře, zahrada se středomořskou vegetací, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; v areálu hotelu existují schody a rozdíly v úrovních podlah – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - rozkládací pohovka), cca 24 m2, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, lednice, trezor; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón nebo terasa (stůl a židle; sušák na prádlo); rodinný: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro 2 děti), cca 34 m², vybaven jako standardní pokoj; balkon (stůl a židle; sušák na prádlo); rodinný pokoj za poplatek;

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, nepravidelný tvar, sladká voda: cca 650 m², hl. 0,4-2,5 m a cca 250 m², hl. 0,6-2,5 m, hydromasáž, 2 dětská brouzdaliště, sladká voda, oba cca 40 m2, hl. 0,4 m, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma, osušky na kauci (5 EUR/osuška); 4 tenisové kurty s půjčovnou vybavení (na kauci), plážový volejbal, stolní tenis, šipky, posilovna, pokoj pro karetní hry, venkovní šachy, TV místnost, boccia; herna a hřiště pro děti, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti, půjčovna kol; za poplatek: biliard (4 EUR/hod.).

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.30-10.30), oběd (12.30-14.30), večeře (19.00-21.00) stravování formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení ve snack baru (11.00-17.00); alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ve vyznačených barech (10.00-23.00).

KONTAKT: 0030/2242041524, www.smyhotels.com/princessofkos

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Celkové hodnocení
z 164 recenze
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
4 / 6
50+ lat, s partnerem Červenec 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
1 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Byliśmy z rodziną i znajomymi gośćmi w tym hotelu na przełomie lipca i sierpnia. Dopłacaliśmy do większego pokoju junior suite. Pokoje te są ulokowane w budynku najbliżej plaży ale również baru (...) více informací
Byliśmy z rodziną i znajomymi gośćmi w tym hotelu na przełomie lipca i sierpnia. Dopłacaliśmy do większego pokoju junior suite. Pokoje te są ulokowane w budynku najbliżej plaży ale również baru czynnego do 1:00 (z muzyką) oraz kina plenerowego aktywnego co drugi dzień od 21:00 do około północy. Więc trzeba się nastawić na muzykę do późna słyszalną z pokoju. Goście z Polski otrzymują pokoje na najniższym pietrze, na samym korytarzu jest strasznie brudno, przeróżne robactwo, komary, małe żabki a nawet jaskółki, które mają na korytarzu swoje gniazda. Sam pokój w miarę odświeżony, ale łazienka brudna z okropnym zapachem. Pierwszego dnia wzywaliśmy obsługę do udrożnienia kanalizacji gdyż smród był nie do wytrzymania. Na ścianach i suficie pokoju widać codzienna walkę z komarami. Brudne, z przyklejonymi resztkami komarów. Mieliśmy pokój obok kantorka sprzątaczek, wiec codziennie o 7:00 rano mieliśmy pobudkę. Panie mało delikatnie obchodziły się ze sprzętem sprzątającym prowadząc przy tym bardzo głośnie rozmowy. Pokój „sprzątany” codziennie, ale owe sprzątanie ograniczało się do zmiany ręczników i ułożenia poduszek. Często podłoga nie była nawet zamieciona. Nasze dziecko drugiego dnia miało rankę na uchu, od której na poduszce pozostał ślad. Poszewka nie była zmieniona przez nasz cały 11-dniowy pobyt. Wyżywienie typowe jak na AI, śniadania bardzo słabe, okropna kawa, woda z bardzo wyczuwalnym chlorem, herbata z taką wodą była obrzydliwa. Na obiadach i kolacjach byliśmy w stanie coś sobie znaleźć, ale zawsze ratowała nas pizza, która jest naprawdę przepyszna. Krzesła w „restauracji” niezrozumiale przez nas okryte pokrowcami, które były bardzo brudne. Obrusy tak samo. Obsługa robiła co mogła, ale nie były w stanie każdemu nałożyć nowego obrusa, przez co prawie zawsze jedliśmy przy brudnym stoliku. Plaża bardzo ładna, dużo leżaków. Przy basenach standardowo walka o leżaki. Fajny wodny plac zabaw dla dzieciaków. Ciekawe animacje wieczorne, zwłaszcza muzyka na żywo w poniedziałki. Fantastyczni wykonawcy. Hotel z cała pewnością nie zasługuje na 4*. Na pewno w przyszłych wyjazdach będziemy go omijać z daleka.
 • 1
 • 2
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 1
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červenec 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Obsługa hotelu staje na palcach aby pomoc w każdej sytuacji, jedzenie bardzo dobre urozmaicone No może oprócz śniadań. Obiady i kolacje w każdy dzień można spróbować specjałów z różnych stron (...) více informací
Obsługa hotelu staje na palcach aby pomoc w każdej sytuacji, jedzenie bardzo dobre urozmaicone No może oprócz śniadań. Obiady i kolacje w każdy dzień można spróbować specjałów z różnych stron świata. Pokoje sprzątane codziennie, butelka wody codziennie nowa. W pokojach położonych przy plaży (B) muzyka grana do 1:00 co przy wyjeździe z małym dzieckiem dość uciążliwe, ale da się przeżyć. Klimatyzacja w pokojach sterowana samodzielnie. Baseny czyste, leżaki darmowe ich dostępność spokojnie wystarczy dla wszystkich (chyba ze dużą grupa Niemców których jest tam od groma i codziennie rano leci z klamerkami i ręcznikami żeby zająć leżak przy basenie) a to z Nas się śmieją. Plaża piaszczysta, w morzu tylko na brzegu potrafi być czasem trochę glonów, ale kawałek dalej już woda czyściutka i ciepła. Brzegiem można spacerować dowoli bo plaża jest publiczna na całej długości. Info dla kogoś kto będzie potrzebował lekarza i dostanie przespiane jakieś leki, hotel zamawia leki z recepty z apteki, wiec nie trzeba kombinować.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel bardzo ładnie położony, pokoje bardzo ładne czyste, codziennie sprzątane, jedyny minus to częste braki wody w kranach. Obsługa bardzo miła i pomocna. více informací
Hotel bardzo ładnie położony, pokoje bardzo ładne czyste, codziennie sprzątane, jedyny minus to częste braki wody w kranach. Obsługa bardzo miła i pomocna.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel pięknie położony w cudownym ogrodzie, przy samej plaży, na basenach jak i na plaży mimo szczytu sezonu nigdy nie było problemów z dostępnością leżaków. Obsługa zawsze uśmiechnięta i (...) více informací
Hotel pięknie położony w cudownym ogrodzie, przy samej plaży, na basenach jak i na plaży mimo szczytu sezonu nigdy nie było problemów z dostępnością leżaków. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, jedzenie bardzo zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 2
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel położony z dala od ośrodków miejskich, co dla nas bylo plusem i gwarantowało ciszę. Z drugiej strony pod kątem dodatkowych atrakcji - pustynia. Ale jednak cisza ważniejsza ;) Pokoje (...) více informací
Hotel położony z dala od ośrodków miejskich, co dla nas bylo plusem i gwarantowało ciszę. Z drugiej strony pod kątem dodatkowych atrakcji - pustynia. Ale jednak cisza ważniejsza ;) Pokoje nowoczesne, codzienne sprzątane. Choć przy 2 dorosłych i dwójce małych dzieci jednak ciut za małe. Jedzenie urozmaicone, duży wybór. Urokliwa plaża przy hotelu, świetny basen typu Infiniti z widokiem na morze i inne wyspy. Obsługa bardzo pomocna
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 1
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel duży, rozległy, ale niewysoki, blisko do plaży (plaża piękna, piaszczysta, długo płytko, darmowe leżaki hotelowe, wieczorem cudowny zachód słońca), kilka basenów plus wodny plac zabaw dla (...) více informací
Hotel duży, rozległy, ale niewysoki, blisko do plaży (plaża piękna, piaszczysta, długo płytko, darmowe leżaki hotelowe, wieczorem cudowny zachód słońca), kilka basenów plus wodny plac zabaw dla dzieci - super atrakcja, ciekawe animacje wieczorami np. występ magika, takiec brzucha.. Wyżywienie różnorodne, bardzo smaczne, dużo mięs, ryb, do tego owoce, lody, słodkie przekąski. Pokój wygodny, czysty, łazienka bardzo czysta, nowoczesna (nie ma zasłonki w kabinie tylko szyba :)) Możliwość pożyczenia auta w hotelu i zwiedzenia wyspy. Bardzo polecamy :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
W porządku více informací
W porządku
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Pokój spełnił nasze oczekiwania . Plaża duża piaszczysta . Serwis plażowy w cenie hotelu . více informací
Pokój spełnił nasze oczekiwania . Plaża duża piaszczysta . Serwis plażowy w cenie hotelu .
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Wróciliśmy zadowoleni, polecam. Z najważniejszych rzeczy jest czysto, jedzenie smaczne, obsługa uśmiechnięta, obłędne zachody słońca, ale jest dużo komarów. Opinia z perspektywy pary z (...) více informací
Wróciliśmy zadowoleni, polecam. Z najważniejszych rzeczy jest czysto, jedzenie smaczne, obsługa uśmiechnięta, obłędne zachody słońca, ale jest dużo komarów. Opinia z perspektywy pary z dwulatkiem. Hotel: pokoje czyste, całkiem dobrze sprzątane, teren hotelowy bardzo zadbany - jest zielono jak nie w Grecji. Największą atrakcją jest wodny park zabaw dla dzieci - 2 zjeżdżalnie i kilka innych gadżetów - akurat na 30-40 minut dziennie. O dziwo nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem leżaka na plaży w pierwszej linii od morza (a przychodziliśmy na plażę ok 10 i ok 16). Przy basenach było tłoczniej, ale zawsze jakiś leżak znalazł się. Rozkład budynków hotelowych zachęca do ruchu, ponieważ teren ciągnie się 300-400m w głąb lądu niczym osiedle łanowe (można poprosić obsługę o podwózkę meleksem jak dla kogoś za daleko). Dopłaciliśmy do junior suite i nie żałowaliśmy ponieważ jest to pierwszy budynek od plaży i dodatkowym atutem jest bliskość baru. Na terenie hotelu jest sklepik z najpotrzebniejszymi artykułami. Pokój: Wygodne łóżko, dla dziecka rozkładana sofa (bardzo fajna - dziecko leży nisko i nie ma opcji żeby wypaść). Mało praktyczne meble (ale ładnie wyglądały), przestronna łazienka. Klimatyzacja nie śmierdziała, pokoje były dobrze sprzątane. Obsługa: Wszyscy byli bardzo sympatyczni, uśmiechnięci i pomocni. Pogoda: Upałów obawialiśmy się najbardziej. Na szczęście przez cały wyjazd wiało lub mocno wiało (zwykle 30-35 km/h), dzięki czemu upał nie był uciążliwy mimo że przez cały wyjazd nie było żadnej chmury na niebie! Jedzenie: Bardzo smaczne warzywa i owoce. Duży wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie, choć główne dania były zwykle mięsne. Codziennie było też coś z grilla, a co 2-3 dni owoce morza. Na śniadania wybór był codziennie ten sam (ale na tyle szeroki że to nie przeszkadzało), ale na obiad i kolację wystarczająca część potraw była wymieniana. Całkiem niezłe desery, dobra kawa, lekkie i orzeźwiające wino i piwo. Smaczne mleczne i czekoladowe lody dostępne cały dzień (pozostałe smaki smakowały sztucznie). Bar przy plaży czynny 12-17 jest wygodny na przekąskę, ale codziennie jest ten sam wąski wybór jedzenia, więc lepiej pofatygować się do restauracji. Drinki zwykle 4 składnikowe wóda/cola/słodki syrop/lód - część pijalna m.in. cuba libre. Lokalizacja: Bardzo szybki transfer z lotniska - 20 minut, więc podróż nie jest uciążliwa. 500m od hotelu jest przystanek autobusowy do Kos (25 minut, 3.2 EUR). Lepiej przyjść wcześniej, ponieważ potrafi odjechać 5 minut za wcześnie jak jest pełny. Polecam półdniową wycieczkę w własnym zakresie. Hotel z daleka od zgiełku, graniczą z nim puste pola (na jednym kilka krów). W nocy dobrze widać gwiazdy. Plaża: Trochę nas rozczarowała, ponieważ piach jest dowożony skądś i dosypywany (co czuć), a w morzu są worki i rury, które mają chronić plażę przed podmywaniem. Jak mocno powieje to jest też sporo trawy morskiej przy brzegu. Ale z drugiej strony jest spokojnie, zawsze są wolne leżaki, w okolicy nie ma wielu hoteli i jest zacisznie. Temperatura wody idealna. Animacje: Córka chodziła na malowanie twarzy i mini disco - bardzo nam się podobało, animatorki sympatyczne i uśmiechnięte. Z reszty nie korzystaliśmy, ale oferta była dość szeroka.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Červenec 2022
Przepiękne miejsce více informací
Przepiękne miejsce
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
20-25 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel godny polecenia,super jedzenie i co najważniejsze piekna szeroka i piaszczysta plaza více informací
Hotel godny polecenia,super jedzenie i co najważniejsze piekna szeroka i piaszczysta plaza
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem Červenec 2022
Hotel oceniam pozytywnie, jedzenie w większości dobre, każdy wybierze coś dla siebie. Podczas kolacji niekiedy trzeba było poczekać na wolny stolik, inne posilki bez problemu. Potrawy podpisane (...) více informací
Hotel oceniam pozytywnie, jedzenie w większości dobre, każdy wybierze coś dla siebie. Podczas kolacji niekiedy trzeba było poczekać na wolny stolik, inne posilki bez problemu. Potrawy podpisane w kilku językach w tym w jezyku polskim. Dużym plusem grill przy basenie gdzie można zjeść lunch w pobliżu plaży i basenu z widokiem na morze. Zawsze dostępne lody w kilku smakach. Obsługa bardzo miła. Pokoje odnowione, identyczne jak na zdjęciach. Budynek główny- recepcja wymaga odnowienia ale nie jest źle. Pokój czysty, sprzątany codziennie. Woda w pokoju uzupełniana codziennie 1,5l na pokój. Raz zdarzyło się że wody nie zostawili, jednak nie był to duży problem. W pokoju największym minusem był brak małych kosmetyków hotelowych choćby mydła, co prawda były dozowniki na mydło ale puste i nie uzupełniane pomimo codziennego sprzątania. W hotelu w trakcie naszego pobytu przebywali głównie Niemcy ale także dużo Polaków. Teren hotelu podłużny, kilka budynków z pokojami, niektóre pokoje na pewno dalej od plaży niż 300m tak jak pisze w opisie. Nasz pokój znajdował się 450m od plaży a były pokoje zlokalizowane jeszcze dalej. Natomiast teren hotelu ładny i zadbany więc droga na plażę bardzo przyjemna. Na plaży o każdej porze można było znaleźć wolne leżaki natomiast przy basenach jedynie rano potem już mógł być z tym problem, obsługa nie zwracała uwagi na zajmowanie leżaków ręcznikami które w efekcie były puste nawet przez pół dnia. Hotel położony na uboczu, do najbliższego miasteczka trzeba było iść kilka kilometrów jednak jeśli ktoś ceni sobie spokój i nie liczy na atrakcje poza hotelem to coś dla niego. Animacje w hotelu codziennie, jednak kończyły się o dość wczesnej porze dlatego nie było to uciążliwe jeśli ktoś chciał się wcześnie położyć. Głośniejsze animacje z hotelu obok, w naszym pokoju mocno słyszalne. Ogólnie cały pobyt oceniam pozytywnie, powrócilibyśmy tam ponownie
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel super komfortowy. Jedzenie i obsługa na 6 - zawsze pomocni, uśmiechnięci ludzie. Wartość dodana to pani Karolina, która pracuje na recepcji . Lokalizacja fajna żeby odpocząć. W pobliżu (...) více informací
Hotel super komfortowy. Jedzenie i obsługa na 6 - zawsze pomocni, uśmiechnięci ludzie. Wartość dodana to pani Karolina, która pracuje na recepcji . Lokalizacja fajna żeby odpocząć. W pobliżu przystanek z którego można wybrać się do Kos. W hotelu kort tenisowy, stół pingpongowy, dart, codziennie wieczorki tematyczne prowadzone między innymi przez polskie animatorki. Pokoje sprzątane codziennie, panie przy okazji dokładają świeżą butelkę wody. Pościel i ręczniki też były systematycznie wymieniane na świeże. Jedyny mankament, nad którym można by pochylić głowę, to codzienne rezerwacje leżaków przy basenie przez gości hotelowych. Generalnie nawet o godzinie 9:00 większość leżaków było zarzucona ręcznikami, a ludzi zero.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
4 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Hotel ma już swoje lata, ale jest ok. Czyściutko, profesjonalna obsługa. více informací
Hotel ma już swoje lata, ale jest ok. Czyściutko, profesjonalna obsługa.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem Červenec 2022
Hotel ładny, zadbany. W pokoju codziennie było czysto i obsługa miła, na najwyższym poziomie. více informací
Hotel ładny, zadbany. W pokoju codziennie było czysto i obsługa miła, na najwyższym poziomie.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Duży bezpieczny teren. Plaża bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta z łagodnym zejściem. Jedzie naprawdę dobre, po czasie może wydawać się monotonne ale (...) více informací
Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi. Duży bezpieczny teren. Plaża bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta z łagodnym zejściem. Jedzie naprawdę dobre, po czasie może wydawać się monotonne ale kucharze mają smak i to co jest przygotowane jest naprawdę smaczne. Codzienne wieczorne animacje dla dzieci i doroslych. W dzień super animacje dla maluchów. Dla dzieci wodny płać zabaw. Dla dorosłych 2 baseny. Bary w lobby, przy basenie i 3 przy basenie niedaleko plaży, gdzie mamy też przekąski. Pokój junior suite wystarczajacy, okolo 30m2, czysty, codziennie sprzątany ze sprawna klimatyzacją. Obsługa hotelowa perfect, dodatkowo w recepcji Pani mówiąca po polsku. Z rezydentami kontakt mozliwy cały czas, świetnie zoorganizowany dojazd i powrót, bardzo bliska lotnisko. Animatorki Itaki mega. Dzieci je kochały. Polecam w 100%
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
3 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
czystosc hotelu Ok wyżywieniem średnie nie s było jakiegoś dużego wyboru pokój Ok problem ze skrzypiącymi i niedomykajacymi sie drzwiami pod prysznicem i w toalecie plaża średnia, mało leżaków, (...) více informací
czystosc hotelu Ok wyżywieniem średnie nie s było jakiegoś dużego wyboru pokój Ok problem ze skrzypiącymi i niedomykajacymi sie drzwiami pod prysznicem i w toalecie plaża średnia, mało leżaków, brak przygotowanej plaży do zejścia z wózkami brak miejsc przy basenie brak windy a wszędzie schody przy małym dziecku niebezpieczne i wózki też trzeba było przenosić. bardzo słabo
 • 4
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Wspanialy hotel. Bywalismy juz na wakacjach w hotelach 4* i 5* l, ale ten plasuje sie zdecydowanie w gronie najlepszych, w ktorych bylismy jako 4os. rodzina. Dlaczego? Oto kilka powodow: 1. (...) více informací
Wspanialy hotel. Bywalismy juz na wakacjach w hotelach 4* i 5* l, ale ten plasuje sie zdecydowanie w gronie najlepszych, w ktorych bylismy jako 4os. rodzina. Dlaczego? Oto kilka powodow: 1. Piekny, przestronny pokoj. Bez szalenstw, ale zupelnie niczego nie brakowalo. Dwa bardzo duze lozka (zadnych dostawek!), duzy balkon. 2. Pokoje sprzatane bardzo dokladnie kazdego dnia. 3. Mielismy szczescie otrzymac pokoj w segmencie hotelu, polozonym najblizej morza (obiekt polozony jest nie wzdluz, a prostopadle do plazy). Piekny widok na morze, do plazy 50m. 4. Plaza piekna - piaszczysta, szeroka, na wylacznosc hotelu. Lezaki darmowe, reczniki rowniez (za te ostatnie wymagana jedynie kaucja). 5. Dwa baseny - jeden duzy, drugi mniejszy, ale polozony tuz przy plazy, zatem z widokiem na morze. W obu woda czysta i ciepla. 6. Wyzywienie - ogromne ilosci... w restauracji 3 posilki, olvrzymi wieczor, prawkie kazdego dnia - oprocz standardowych potraw - kuchnia z roznych zakatkow swiata. Ponadto, fenomenalny snackbar przy basenie polozonym przy plazy. Genialna pizza, gyros, ryby, mieso, warzywa, owoce. I wszystko serwowane na biezaco od godz. 11 az do 17. 7. Mnostwo zieleni ba terenie hotelu. Obiekt odnowiony, bardzo zadbany. 8. Przemila obsluga. 9. Calkiem fajne animacje dla dzieci. 10. Odleglosc od lotniska - zaledwie 15-20 min. My patrzymy na hotel z perspektywy rodziny 2+2. Dla nas hotel spelnil absolutnie wszystkie oczekiwania. Pewnie niektorzy moga narzekac na brak większych atrakcji w okolicy, natomiast nam to zupelnie nie przeszkadzało- w hotelu znalezlismy wszystko, co potrzebne jest do fajnych, rodzinnych wakacji.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem Červenec 2022
Najcudowniejszy tydzień wakacji w Hotelu Smy ! To były nasze pierwsze wakacje i pierwsze też na Kos . Wyboru pomogła nam dokonać Pani w biurze Itaki w Katowickiej Galerii i za co dziękujemy. (...) více informací
Najcudowniejszy tydzień wakacji w Hotelu Smy ! To były nasze pierwsze wakacje i pierwsze też na Kos . Wyboru pomogła nam dokonać Pani w biurze Itaki w Katowickiej Galerii i za co dziękujemy. Hotel położony jest tuż przy plaży (jest wydzielona dla gości co jest mega dużym plusem), leżaki o każdej porze dnia były dostępne więc nie trzeba było się martwić że będzie ich brakować. Otoczenie hotelu piękne- palmy i kwiaty dodawały uroku o każdej porze dnia. Pokoje w bardzo dobrym standardzie dokładnie takie jak na zdjęciach. Codziennie sprzątane (wymiana ręczników, woda codziennie dokładana 1,5 l ) . W pokojach sejf bezpłatny a także lodówka , przy łóżkach wmontowane gniazda ładowania telefonu - super opcja która nas pozytywnie zaskoczyła! Obsługa... Cudowna ! Każdy uśmiechnięty i chętny do pomocy . Panie pokojowe przekochane ! Recepcjoniści zawsze z uśmiechem na twarzy. Obsługa restauracji na najwyższym poziomie ! Jedzenie na restauracji fenomenalne byliśmy zaskoczeni rożnorodnością potraw. Codziennie tematyczne kolacje. I codziennie coś innego na śniadania i obiady nie ma mowy o monotonii . Cieżko nam sie wracało do domu . Nie sądziliśmy że hotel i cala atmosfera jaka tam panuje zrobi na nas takie wrażenie. Z całego serca polecamy parom jak i rodzinom z dziećmi gdyż codziennie jest mnóstwo animacji dla dzieci organizowanych przez animatorki z Itaki oraz animatorki hotelowe. Natomiast dla dorosłych każdego dnia pokazy tańca, wieczór Grecki na który szczerze polecamy sie wybrać i wiele innych ! Polecamy przez duże P !
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem Červenec 2022
Hotel super! Sam hotel bardzo rozległy, duzy teren, dostep do plazy piaszczystej bezpośredni, dwa baseny, niestety przy obu o godzinie 10 juz wszystkie lezaki sa zarezerwowane, mimo, ze nikogo (...) více informací
Hotel super! Sam hotel bardzo rozległy, duzy teren, dostep do plazy piaszczystej bezpośredni, dwa baseny, niestety przy obu o godzinie 10 juz wszystkie lezaki sa zarezerwowane, mimo, ze nikogo na nich nie bylo. Na plazy z lezakami problemu raczej nie było. Obsluga bardzo miła i pomocna. Animacje świetne, codziennie od 20 było minidisco (rowniez z Polskimi animatorkami) a od 21-22 były pokazy lub inne atrakcje dla dorosłych. Pokoje bardzo ładnie, codziennie sprzatane i dokladana butelka duzej wody niegazowej. Jedzenie bardzo smaczne, choc takie typowe wystepujace na all inclusive - nic nadzwyczajnego. Super opcja z podawaniem lunchu w dwoch miejscach- przy restauracji glownej i w barze przy plazy, ten drugi otwarty jest przez dluzszy czas i ma swietny widok. Bardzo dużo rodzin z dziećmi, natomiast nam, jako parze bez - wcale to nie przeszkadzalo :) przez to ze w hotelu byly dwie animarorki z Polski z biura Itaka ulatwilo nam to tez powrot na lotnisko, gdyz jedna pojechala z nami, ale przede wszystkim byly dostepne dla dzieci przed duza czesc dnia w hotelu :)
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
1 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Dramat połączony z okropnym budynkiem niechlujnym i brudnym basenem… více informací
Dramat połączony z okropnym budynkiem niechlujnym i brudnym basenem…
 • 5
 • 1
 • 2
 • 2
 • 2
 • 6
 • 1
 • 1
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel położony przy samym morzu. Warto brać pokój z widokiem na morze w budynku B. Cudowna plaża, bez kamieni, piękne zachody słońca. Jedzenie dość zróżnicowane, jedynie standard restauracji (...) více informací
Hotel położony przy samym morzu. Warto brać pokój z widokiem na morze w budynku B. Cudowna plaża, bez kamieni, piękne zachody słońca. Jedzenie dość zróżnicowane, jedynie standard restauracji trochę za niski. Wyspa Kos jest na tyle mała, że wszędzie jest blisko co ułatwia zwiedzanie.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem Červenec 2022
Luxus <3 více informací
Luxus <3
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter