phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Summer Village of Hippocrates

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (18+)
 • moderní
 • komfortní pokoje
 • komorní atmosféra

Hotel Summer Village of Hippocrates Kód: KGSSUMM

16 791PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 14.10 – So 21.10.23 (8 dní)
Itaka

Hotel Summer Village of Hippocrates Kód: KGSSUMM Řecko \ Kos

Řecká dovolená v komorní atmosféře? Proč ne! Malebné okolí, zelená zahrada, bazén a moderně zařízené pokoje – jsou největší výhody hotelu. K dispozici Hostů jsou bary a restaurace, která serviruje jídla řecé a mezinárodní kuchyně. Fantastická, písčitá pláž Marmari s dunami náchazi několika minut cesty od hotelu a je ideální místo k relaxaci v paprscích řeckého slunce.

Popis nabídky

cca 1 km od centra MARMARI, cca 100 m od obchodů a barů, cca 13 km od města Kos; cca 14 km od letiště ve městě Kos; autobusová zástavka cca 100 m od hotelu.

Marmari, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 700 m od hotelu, přechod přes chodník, slunečníky a lehátka placené (cca 8 EUR/sada: 2 lehátka a slunečník).

třihvězdičkový, postavený v roce 1989, obnovený v roce 2021, 86 pokojů, 7 budov, 1 patro, prostorné lobby, recepce 24h, restaurace – jídlo formou švedských stolů, místní a mezinárodní kuchyně, dostupná vegetariánská jídla, bar u bazénu; minimarket, zahrada; bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorech; za poplatek: trezor v recepci (cca 10 EUR/týden), půjčovna kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

deluxe: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 20 m², individuálně nastavená klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén), TV-sat, telefon,lednička, varná konvice, 2 láhve vody při přijezdu; balkon nebo terasa (stůl a židle); junior suite: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², vybavení jako ve standardním pokoji, dodatečně obývací pokoj; junior suite za připlatek.

bazén, obdélnikový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,6 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 10 m², hl. 0,5 m, u bazénu slunečníky a lehátka zdarma, plážové ručníky (vklad cca 10 EUR); kulečník, plážový volejbal, mini fotbal, stolní tenis; za připlatek: masáže.

snídaně (7.30-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (19.00-21.00) formou švedských stolů v restauraci; káva, čaj a koláč (16.00-17.00) ve vyznačeném místě; nealkoholické nápoje, místní pívo, víno, ouzo a brandy ve vyznačeném baru (10.30-22.30); importované a značkové alkoholické nápoje dodatečně placené; nutno nosit náramky all inclusive.

0030/2242041500, www.summervillagekos.com

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POLOHA: cca 1 km od centra MARMARI, cca 100 m od obchodů a barů, cca 13 km od města Kos; cca 14 km od letiště ve městě Kos; autobusová zástavka cca 100 m od hotelu.

PLÁŽA: Marmari, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 700 m od hotelu, přechod přes chodník, slunečníky a lehátka placené (cca 8 EUR/sada: 2 lehátka a slunečník).

HOTEL: třihvězdičkový, postavený v roce 1989, obnovený v roce 2021, 86 pokojů, 7 budov, 1 patro, prostorné lobby, recepce 24h, restaurace – jídlo formou švedských stolů, místní a mezinárodní kuchyně, dostupná vegetariánská jídla, bar u bazénu; minimarket, zahrada; bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorech; za poplatek: trezor v recepci (cca 10 EUR/týden), půjčovna kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:deluxe: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 20 m², individuálně nastavená klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén), TV-sat, telefon,lednička, varná konvice, 2 láhve vody při přijezdu; balkon nebo terasa (stůl a židle); junior suite: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², vybavení jako ve standardním pokoji, dodatečně obývací pokoj; junior suite za připlatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, obdélnikový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,6 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, cca 10 m², hl. 0,5 m, u bazénu slunečníky a lehátka zdarma, plážové ručníky (vklad cca 10 EUR); kulečník, plážový volejbal, mini fotbal, stolní tenis; za připlatek: masáže.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.30-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (19.00-21.00) formou švedských stolů v restauraci; káva, čaj a koláč (16.00-17.00) ve vyznačeném místě; nealkoholické nápoje, místní pívo, víno, ouzo a brandy ve vyznačeném baru (10.30-22.30); importované a značkové alkoholické nápoje dodatečně placené; nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242041500, www.summervillagekos.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 423 Czk -33%
16 791czk Celkem Podrobnosti o ceně 33 582 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter