phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Island Maya Resort

Výhody nabídky

 • tuż przy piaszczystej plaży
 • blisko centrum Kardameny
 • przyjazny personel
 • popularna formuła all inclusive

Island Maya Resort Kód: KGSMAYA

16 011PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 14.10 – So 21.10.23 (8 dní)
Itaka

Island Maya Resort Kód: KGSMAYA Řecko \ Kos

Fantastycznie położony, tuż przy szerokiej plaży z widokiem na krystalicznie czyste Morze Egejskie i wyspę Nissyros, poleca się na pełne słońca, greckie wakacje! Można spędzić tutaj czas nie tylko na leżaku – na miejscu czeka basen z wydzieloną częścią dla dzieci, w którym kąpiel przyniesie ochłodę podczas upalnych dni. Skosztuj przysmaków kuchni greckiej w ramach popularnej formuły all inclusive w hotelowej restauracji lub wybierz się do centrum, odwiedź lokalne tawerny i zaznaj niezwykłej gościnności mieszkańców wyspy!

Popis nabídky

ok. 400 m od KARDAMENY, ok. 100 m od sklepów i barów; ok. 6 km od lotniska w Kos.

publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

trzygwiazdkowy, planowany generalny remont (recepcja, basen, pokoje) na przełomie 2022/2023 r., 73 pokoje, 2 budynki, 3 piętra, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i śródziemnomorska, w restauracji dostępne foteliki dla dzieci, podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie), bar przy basenie; taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w częściach wspólnych; na terenie hotelu występują schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi.

standardowy: 2 os. (możliwość 1 dostawki), ok. 12-16 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, lodówka; za opłatą: internet bezprzewodowy, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

basen, prostokątny kształt, słodka woda, wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją; tenis stołowy, piłkarzyki; gry elektroniczne dla dzieci; oferta zewnętrzna (płatne): sporty wodne na plaży.

śniadanie kontynentalne (7.30-9.30), obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji, do obiadu i kolacji napoje bezalkoholowe, wino i piwo; przekąski w barze przy basenie (10.00-12.00 i 15.00-18.00); napoje bezalkoholowe i wybrane lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.00-22.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

0030/2242091365, 0030/2242092207, www.islandresorts.gr/en/

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Kos

Romantický, klidný a ideální pro dovolenou ostrov souostroví Dodekanésos vděčí za svou slávu Hippokratovi, který je považován za otce medicíny. Po staletí přitahoval pacienty, kteří využívali nejnovějších poznatků v medicíně v legendárním Asklepionu, místě, kde se uctívání božství propojovalo s vědou a péčí o zdraví.

POŁOŻENIE: ok. 400 m od KARDAMENY, ok. 100 m od sklepów i barów; ok. 6 km od lotniska w Kos.

PLAŻA: publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: trzygwiazdkowy, planowany generalny remont (recepcja, basen, pokoje) na przełomie 2022/2023 r., 73 pokoje, 2 budynki, 3 piętra, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i śródziemnomorska, w restauracji dostępne foteliki dla dzieci, podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie – długie spodnie), bar przy basenie; taras z widokiem na morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w częściach wspólnych; na terenie hotelu występują schody – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi.

POKÓJ:standardowy: 2 os. (możliwość 1 dostawki), ok. 12-16 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, lodówka; za opłatą: internet bezprzewodowy, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon lub taras (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, wydzielona część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją; tenis stołowy, piłkarzyki; gry elektroniczne dla dzieci; oferta zewnętrzna (płatne): sporty wodne na plaży.

ALL INCLUSIVE: śniadanie kontynentalne (7.30-9.30), obiad (12.30-14.30) i kolacja (19.00-21.00) w formie bufetu w restauracji, do obiadu i kolacji napoje bezalkoholowe, wino i piwo; przekąski w barze przy basenie (10.00-12.00 i 15.00-18.00); napoje bezalkoholowe i wybrane lokalne napoje alkoholowe w barze przy basenie (10.00-22.30); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT: 0030/2242091365, 0030/2242092207, www.islandresorts.gr/en/

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Západ slunce v Zia — podle obyvatel ostrova nejkrásnější a nezapomenutelné západy slunce můžete vidět v podhorské vesnici Zia u hory Dikeos s krásným výhledem na severní pobřeží ostrova. Na místě stojí za to ochutnat pochoutky místní kuchyně nebo navštívit pestré obchody s místními specialitami. Volný čas na nákupy a focení. Cena - cca 14 EUR (včetně péče anglicky hovořícího průvodce).

Kolem ostrova Kos — výlet začíná návštěvou Asklépionu - největší atrakce ostrova, pozůstatků starověkého chrámu boha Asklépia, v římských dobách sloužícího jako zdravotní středisko vytvořené „otcem medicíny“ Hippokratem. Cesta do kouzelné vesničky Zia ležící u úpatí hory Dikeos, odkud se otevírá malebný výhled do okolí. Čas na kávu nebo procházku vesničkou a nákupy. Transfer přes vesničky Lagoudi, Old Pyli a Amaniou, krátká zastávka v městečku Pyli s pramenem horské vody. Jízda vesničkou Antimachia se zříceninami hradu do Kefalos, čas na fotografování. Následně zátoka Kamari, volno na koupání v moři a oběd. Návštěva medařské dílny, ochutnávka. Celodenní výlet. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje služby polsky mluvícího průvodce; nezahrnuje vstupenky - cca 8 EUR, oběd).

Nissyros — nástup na loď v městečku Kardamena a plavba na setkání s osobitou krajinou a klidným životem malého ostrova o ploše pouhých 40 km². Toto místo v sobě skrývá skutečné „brány pekla“ - jeden z největších aktivních hydrotermálních kráterů jménem Stefanos, který je také součástí programu výletu. Čas na procházku idylickým přístavním městem Mandraki – hlavním městem ostrova, návštěva kláštera Panagia Spiliani nacházejícího se na malebném místě na vrcholu skály. Město zaujme okouzlujícími uličkami s charakteristickými starými domy s dřevěnými balkony. Vyplatí se zastavit v místní taverně a vychutnat místní řecké speciality a chutné mořské plody. Zpětná plavba do Kardameny. Celodenní výlet. Cena – cca 49 EUR z hotelu v okolí města Kos, cca 39 EUR z ostatních hotelů (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce).

Egejská plavba z Kosu — plavba směrem k ostrovům Pserimos, Plati a Kalymnos, příležitost k relaxaci na pláži, koupání a potápění. Na palubě lehátka a bar. První zastávka je malý rybářský ostrov Pserimos s krásnou písčitou pláží. Oběd v malé útulné restauraci v Kalymnos známém lovem hub. Procházka, čas na nákupy. Na konci je Plati - koupel z lodě v křišťálově čisté vodě. Návrat na Kos. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje nápoje).

Bodrum z Kosu — pouze 30 minut plavby dělí Kos od kulturně a přírodně odlišného Turecka. Po doplutí do přístavu, celním a pasovém odbavení přesednutí do autokaru a okružní výlet městem: zastávka na malebně situovaném kopci s větrnými mlýny, čas na památeční fotografování na pozadí Bodrumského zálivu. Následně prohlídka Myndské brány a amfiteátru. Návštěva Bodrum Gold Center a místních prodejních stánků. Transfer minibusy do centra města, volno na oběd a nákupy. Jízda do přístavu, celní a pasové odbavení, zpáteční plavba do města Kos. Celodenní výlet. Upozornění: vyžadovaný cestovní pas. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje služby polsky hovořícího průvodce, přístavní poplatek).

Řecký večer na Kosu — transfer do kouzelné vesnice Zia ležící u úpatí hor Dikeos, kde se vyplatí nahlédnout do barevných obchůdků a stánků s místními specialitami a řemeslnými výrobky. Čas na fotografování na pozadí nejkrásnějšího západu slunce na ostrově. Jízda do taverny Fantasia, odkud se otevírá jedinečný pohled na ostrov Kos a Egejské moře. Večer s řeckou hudbou a tancem s typickou řeckou kuchyní a vínem. Výborná příležitost se naučit slavnou Zorbu! Večer končí cca v 23:00. Cena - cca 46 EUR (včetně služeb anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
26 983 Czk -40%
16 011czk Celkem Podrobnosti o ceně 32 022 czk
 • Promocja Léto 2020 - dítě -50% Léto 2020 - dítě -50%

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter