phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Delfinia Beach & Bungalows

Výhody nabídky

 • komorní atmosféra
 • bazén s výhledem na moře a na město
 • v blízkosti písečné pláže
 • 3 tenisové kurty

Hotel Delfinia Beach & Bungalows Kód: MJTDELF

12 995PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 22.09 – Pá 29.09.23 (8 dní)
Itaka

Hotel Delfinia Beach & Bungalows Kód: MJTDELF Řecko \ Lesbos

Komorní, úžasné výhledy, atraktivní poloha v blízkosti písečné, mírně se svažující do moře pláže s bezplatným servisem. Je ideální volbou pro ty, kteří dávají přednost relaxaci v klidném prostředí, ale zároveň chtějí být v blízkosti rekreačního střediska. Nejdůležitějším místem v hotelu je terasa s bazénem a krásným výhledem na umístěné na svahu kopce město s tyčící se nad ním pevností. K dispozici 2 restaurace a bary, pro děti zde je dětské hřiště, a pro aktivní 3 tenisové kurty.

Popis nabídky

cca 1 km od centra města Molyvos s obchody a bary; cca 60 km od letiště na Lesbosu; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

Molyvos, veřejná, písčitá, jemný sestup k moři, oceněná certifikátem Modrá vlajka, cca 130 m od hotelu, přístup přes ulici, slunečníky a lehátka zdarma.

tříhvězdičkový, udržovaný, kompletně zrekonstruovaný v roce 2010, 125 pokojů, hlavní budova a bungalovy, 3 podlaží, prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace – jídla formou bufetu, řecká a středomořská kuchyně, taverna u bazénu - á la carte, řecká kuchyně; v restauracích k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, lobby bar, bar u bazénu; parkoviště; konferenční místnost pro 50 osob, terasa s výhledem na moře a Molyvos, zahrada, bezplatné Wi-Fi v hale a baru u bazénu; za poplatek: hlídání dětí; existují rozdíly v úrovních - nedoporučujeme pro osoby s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

standardní: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 25 m², udržovaný, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), TV-sat, telefon, lednice, trezor; zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle);výhled na hory nebo zahradu ; bungalow: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 30-35 m², vybavení jako ve standardním pokoji; výhled na moře a pokoj typu bungalow za příplatek.

bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 2,8 m, oddělená část pro děti, hloubka. 0,9 m, u bazénu slunečníky a lehátka zdarma, ručníky za poplatek (cca 1 EUR/den); 3 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, stolní tenis (za poplatek cca 6 EUR); dětské hřiště.

0030/2253071315, www.hoteldelfinia.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
6,0 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
Informace o regionu

Řecko — Lesbos

Lesbos – pláže, lázně a sardinky v Zemi slunce Lesbos je země slunce, byl věnován Apollónovi, bohu slunce, patronovi umění a průvodci Múz,dodnes je jednou z nejslunečnějších oblastí Řecka – ročně je zde více než 3000 hodin slunce.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Lesbos

25.01.2023
3°C 14°C
Vítr:
4.1 km/h
Východ: 07:29
Západ: 17:27
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 10,9 mm
26.01.2023
7°C 12°C
Vítr:
6.1 km/h
Východ: 07:28
Západ: 17:28
Tlak: 1008 hPa
Srážky: 50,9 mm
včera
5°C 12°C
Vítr:
3.3 km/h
Východ: 07:27
Západ: 17:29
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 4,6 mm
Dnes
3°C 10°C
Vítr:
6.5 km/h
Východ: 07:26
Západ: 17:31
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,1 mm
Zítra
2°C 10°C
Vítr:
5.4 km/h
Východ: 07:26
Západ: 17:32
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
2°C 10°C
Vítr:
4.3 km/h
Východ: 07:25
Západ: 17:33
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,1 mm
31.01.2023
3°C 10°C
Vítr:
9.8 km/h
Východ: 07:24
Západ: 17:34
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Lesbos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca 1 km od centra města Molyvos s obchody a bary; cca 60 km od letiště na Lesbosu; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.

PLÁŽ: Molyvos, veřejná, písčitá, jemný sestup k moři, oceněná certifikátem Modrá vlajka, cca 130 m od hotelu, přístup přes ulici, slunečníky a lehátka zdarma.

HOTEL: tříhvězdičkový, udržovaný, kompletně zrekonstruovaný v roce 2010, 125 pokojů, hlavní budova a bungalovy, 3 podlaží, prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace – jídla formou bufetu, řecká a středomořská kuchyně, taverna u bazénu - á la carte, řecká kuchyně; v restauracích k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, lobby bar, bar u bazénu; parkoviště; konferenční místnost pro 50 osob, terasa s výhledem na moře a Molyvos, zahrada, bezplatné Wi-Fi v hale a baru u bazénu; za poplatek: hlídání dětí; existují rozdíly v úrovních - nedoporučujeme pro osoby s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ:standardní: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 25 m², udržovaný, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), TV-sat, telefon, lednice, trezor; zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle);výhled na hory nebo zahradu ; bungalow: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 30-35 m², vybavení jako ve standardním pokoji; výhled na moře a pokoj typu bungalow za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 2,8 m, oddělená část pro děti, hloubka. 0,9 m, u bazénu slunečníky a lehátka zdarma, ručníky za poplatek (cca 1 EUR/den); 3 tenisové kurty s půjčovnou vybavení, stolní tenis (za poplatek cca 6 EUR); dětské hřiště.

KONTAKT: 0030/2253071315, www.hoteldelfinia.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Opinie klientów
6,0 / 6
Celkové hodnocení
z 1 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červen 2017
Wygodny, pięknie położony bungalow, ze wspaniałymi widokami na morze. Czysto i schludnie, dobry serwis sprzątający. Bardzo dobre śniadania. Wspaniała okolica, urocza plaża. Bardzo przyjazny (...) více informací
Wygodny, pięknie położony bungalow, ze wspaniałymi widokami na morze. Czysto i schludnie, dobry serwis sprzątający. Bardzo dobre śniadania. Wspaniała okolica, urocza plaża. Bardzo przyjazny personel hotelowy. Bardzo ładny basen z cudownym widokiem na Molyvos. Polecamy dla osób ceniących spokojny i jednocześnie aktywny wypoczynek w pięknej okolicy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Výlety ze severu ostrova:

Tradiční vesničky — večerní výlet do městeček Sikaminia a Skala Sikaminia. Procházka úzkými dlážděnými uličkami Sikaminia. Volno na odpočinek v kavárně kde můžete ochutnat výborné frappé a místní mandlovou pochoutku - amigdaloto. Návštěva místního muzea. Večer transfer do sesterské vesničky Skala Sikaminia, v níž se nachází jeden z nejkrásnějších přístavů na ostrově a slavný kostelík na skále. Večeře v půvabné taverně ležící v přístavu. Celodenní výlet. Cena – 25 EUR, děti – 12,5 EUR (nezahrnuje oběd – cca 10 EUR/os.).

Divoký západ — nejkrásnější kouty Lesbu. Západní, vulkanická část ostrova se výrazně liší od té jižní, zelené. První zastávka v Limanos, v klášteře sv. Ignáce pocházejícím z byzantské éry. Následuje návštěva vesnice Vatoussa, čas na šálek kávy (za příplatek). Prohlídka „Muzea zkamenělého lesa“, v němž se nacházejí zkameněliny z doby před cca 20 mil. let - místo zapsané na seznamu UNESCO Global Geoparks. Poslední zastávka v obci Skala Eressos – volný čas k odpočinku na pláži a oběd v jedné z místních taveren (platí se zvlášť). Celodenní výlet. Cena – cca 30 EUR, děti 3-12 let – cca 15 EUR (obsahuje: transfer, péči polsky hovořícího průvodce; neobsahuje: vstupenku do muzea: 3 EUR, oběd a nápoj v taverně).

Jih Lesbu — návštěva jednoho z několika muzeí oliv a oleje na ostrově, kde můžete poznat staré metody výroby oleje. Pak cesta na jih směrem ke hoře Olympos. Krátká zastávka ve městečku Karini, kde žil slavný malíř Theofilos. Ve vesnici se nachází strom, který podle pověsti obyvatel zastával úlohu obydlí umělce. Transfer do Agiassosu známého pro svou keramiku a řezby. Nachází se zde také zázraky proslulý kostel sv. Marie, slavný zázraky. Volný čas na prohlídku a oběd (za příplatek). Na zpáteční cestě krátká zastávka v zálivu Kalloni, kde se často zdržují plameňáci. Celodenní výlet. Cena – cca 30 EUR, děti 3-12 let – cca 15 EUR (obsahuje: přepravu, péči polsky hovořícího průvodce; neobsahuje vstupenku do muzea: cca 3 EUR, oběd a nápoj v taverně).

Řecký večer — dokonalá příležitost naučit se tanec sirtaki a strávit čas v milé společnosti. Na začátku večeře grilování skládající se z několika druhů masa, řeckého salátu a hranolek, k tomu bílé a červené víno, ouzo a nealkoholické nápoje bez omezení. K tanci bude vybízet pár tanečníků a živá hudba. Po takovéto noci se každý cítí jako rodilý Řek! Cena – cca 20 EUR, děti 3-12 let – cca 10 EUR (obsahuje: transfer, obsluhu v angličtině, večeři, víno, ouzo, místní nealkoholické nápoje).

Výlety z jihu ostrova:

Severní Lesbos — nejzajímavější kouty severní části ostrova. Petra je místo, kde se na skále nachází kostel Panagia Glukofilousa, který svým vzhledem připomíná řecký Meteora. Z vrcholu si lze prohlédnout celou vesnici společně s jednou z nejkrásnějších pláží na severu ostrova. Transfer do nejznámější obce na ostrově – Molyvos, která inspirovala mnoho umělců a spisovatelů. Na nejvyšším bodě vesnice se nachází hrad a bod, z něhož můžete obdivovat Turecko a celé okolí. Volný čas na prohlídku a oběd (platí se samostatně). Dalším bodem programu je malebná horská vesnička Sikaminia, obklopená vysokým borovicovým lesem. Procházka dlážděnými úzkými uličkami. Následně transfer do sesterské vesnice Skala Sikaminia, v níž se nachází jeden z nejkrásnějších přístavů na ostrově a slavný kostelík na skále. Na zpáteční cestě krátká zastávka v zálivu Kalloni, kde se často zdržují plameňáci. Celodenní výlet. Cena – cca 40 EUR, děti 3-12 let – cca 20 EUR (obsahuje: transfer, péči polsky hovořícího průvodce; neobsahuje: vstupenku na hrad: 2 EUR, oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 703 Czk -34%
12 995czk Celkem Podrobnosti o ceně 25 990 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter