phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Malemi Organic

Výhody nabídky

 • blisko plaży Skala Kallonis
 • rodzinna atmosfera
 • restauracja serwująca przysmaki z własnych upraw
 • niska zabudowa otoczona ogrodem

Hotel Malemi Organic Kód: MJTMALE

12 371PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 09.06 – Pá 16.06.23 (8 dní)
Itaka

Hotel Malemi Organic Kód: MJTMALE Řecko \ Lesbos

Kameralny, rodzinny hotel w niskiej zabudowie, położony w pobliżu zatoki Skala Kalloni. To świetne miejsce na wypoczynek z dziećmi – niedaleko od hotelu piękna, piaszczysta plaża łagodnie opadająca do morza, a w hotelowym ogrodzie basen i mnóstwo możliwości na spędzenie czasu aktywnie. To od lat ulubione miejsce ornitologów i ekoturystów! Na terenie obiektu własne gospodarsto rolne, które dostarcza 80% zapotrzebowania na warzywa serwowane w restauracji, a w ogrodzie sad z drzewam, z których owoców przyrządzane są przepyszne marmolady. Dzieciaki mogą też podziwiać tutejszy „zwierzyniec” – większość mieszkańców została przygarnięta i zaopiekowana przez włascicieli! W okolicy mnóstwo malowniczych zakątków i centrum wakacyjnego kurortu.

Popis nabídky

ok. 1 km od centrum SKALA KALLONIS ze sklepami i barami, ok. 3 km od Kalloni; ok. 47 km od lotniska na Lesbos; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu.

Skala Kallonis, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 550 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

trzygwiazdkowy, stylowy, zbudowany w 1987 r., rozbudowany w 1997 i 2008 r., odnowiony w 2010 r., 45 pokoi, 4 budynki, 1 piętro, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja w ogrodzie – dania w formie bufetu, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary: w lobby i przy basenie; taras z widokiem na ogród, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – sofa), ok. 24 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, lodówka, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka – sofa), ok. 24 m², elegancki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród; pokój deluxe za dopłatą.

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 160 m², gł. 1,2-3 m, wydzielona część dla dzieci, ok. 8 m², przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu, bilard, tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci.

0030/2253022594, www.malemi.com

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Lesbos

Lesbos – pláže, lázně a sardinky v Zemi slunce Lesbos je země slunce, byl věnován Apollónovi, bohu slunce, patronovi umění a průvodci Múz,dodnes je jednou z nejslunečnějších oblastí Řecka – ročně je zde více než 3000 hodin slunce.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Lesbos

25.01.2023
3°C 14°C
Vítr:
4.1 km/h
Východ: 07:29
Západ: 17:27
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 10,9 mm
včera
7°C 12°C
Vítr:
6.1 km/h
Východ: 07:28
Západ: 17:28
Tlak: 1008 hPa
Srážky: 50,9 mm
Dnes
5°C 12°C
Vítr:
3.3 km/h
Východ: 07:27
Západ: 17:29
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 4,6 mm
Zítra
3°C 10°C
Vítr:
6.5 km/h
Východ: 07:26
Západ: 17:31
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,1 mm
Pozítří
2°C 10°C
Vítr:
5.4 km/h
Východ: 07:26
Západ: 17:32
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
30.01.2023
2°C 10°C
Vítr:
4.3 km/h
Východ: 07:25
Západ: 17:33
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,1 mm
31.01.2023
3°C 10°C
Vítr:
9.8 km/h
Východ: 07:24
Západ: 17:34
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Lesbos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POŁOŻENIE: ok. 1 km od centrum SKALA KALLONIS ze sklepami i barami, ok. 3 km od Kalloni; ok. 47 km od lotniska na Lesbos; przystanek autobusowy ok. 800 m od hotelu.

PLAŻA: Skala Kallonis, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga, ok. 550 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: trzygwiazdkowy, stylowy, zbudowany w 1987 r., rozbudowany w 1997 i 2008 r., odnowiony w 2010 r., 45 pokoi, 4 budynki, 1 piętro, przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja w ogrodzie – dania w formie bufetu, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, 2 bary: w lobby i przy basenie; taras z widokiem na ogród, ogród, bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek – sofa), ok. 24 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizor, lodówka, sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; deluxe: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka – sofa), ok. 24 m², elegancki, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna, wc; suszarka), wyposażenie jak w pokoju standardowym; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród; pokój deluxe za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 160 m², gł. 1,2-3 m, wydzielona część dla dzieci, ok. 8 m², przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; kort tenisowy z wypożyczalnią sprzętu, bilard, tenis stołowy; plac zabaw dla dzieci.

KONTAKT: 0030/2253022594, www.malemi.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Výlety ze severu ostrova:

Tradiční vesničky — večerní výlet do městeček Sikaminia a Skala Sikaminia. Procházka úzkými dlážděnými uličkami Sikaminia. Volno na odpočinek v kavárně kde můžete ochutnat výborné frappé a místní mandlovou pochoutku - amigdaloto. Návštěva místního muzea. Večer transfer do sesterské vesničky Skala Sikaminia, v níž se nachází jeden z nejkrásnějších přístavů na ostrově a slavný kostelík na skále. Večeře v půvabné taverně ležící v přístavu. Celodenní výlet. Cena – 25 EUR, děti – 12,5 EUR (nezahrnuje oběd – cca 10 EUR/os.).

Divoký západ — nejkrásnější kouty Lesbu. Západní, vulkanická část ostrova se výrazně liší od té jižní, zelené. První zastávka v Limanos, v klášteře sv. Ignáce pocházejícím z byzantské éry. Následuje návštěva vesnice Vatoussa, čas na šálek kávy (za příplatek). Prohlídka „Muzea zkamenělého lesa“, v němž se nacházejí zkameněliny z doby před cca 20 mil. let - místo zapsané na seznamu UNESCO Global Geoparks. Poslední zastávka v obci Skala Eressos – volný čas k odpočinku na pláži a oběd v jedné z místních taveren (platí se zvlášť). Celodenní výlet. Cena – cca 30 EUR, děti 3-12 let – cca 15 EUR (obsahuje: transfer, péči polsky hovořícího průvodce; neobsahuje: vstupenku do muzea: 3 EUR, oběd a nápoj v taverně).

Jih Lesbu — návštěva jednoho z několika muzeí oliv a oleje na ostrově, kde můžete poznat staré metody výroby oleje. Pak cesta na jih směrem ke hoře Olympos. Krátká zastávka ve městečku Karini, kde žil slavný malíř Theofilos. Ve vesnici se nachází strom, který podle pověsti obyvatel zastával úlohu obydlí umělce. Transfer do Agiassosu známého pro svou keramiku a řezby. Nachází se zde také zázraky proslulý kostel sv. Marie, slavný zázraky. Volný čas na prohlídku a oběd (za příplatek). Na zpáteční cestě krátká zastávka v zálivu Kalloni, kde se často zdržují plameňáci. Celodenní výlet. Cena – cca 30 EUR, děti 3-12 let – cca 15 EUR (obsahuje: přepravu, péči polsky hovořícího průvodce; neobsahuje vstupenku do muzea: cca 3 EUR, oběd a nápoj v taverně).

Řecký večer — dokonalá příležitost naučit se tanec sirtaki a strávit čas v milé společnosti. Na začátku večeře grilování skládající se z několika druhů masa, řeckého salátu a hranolek, k tomu bílé a červené víno, ouzo a nealkoholické nápoje bez omezení. K tanci bude vybízet pár tanečníků a živá hudba. Po takovéto noci se každý cítí jako rodilý Řek! Cena – cca 20 EUR, děti 3-12 let – cca 10 EUR (obsahuje: transfer, obsluhu v angličtině, večeři, víno, ouzo, místní nealkoholické nápoje).

Výlety z jihu ostrova:

Severní Lesbos — nejzajímavější kouty severní části ostrova. Petra je místo, kde se na skále nachází kostel Panagia Glukofilousa, který svým vzhledem připomíná řecký Meteora. Z vrcholu si lze prohlédnout celou vesnici společně s jednou z nejkrásnějších pláží na severu ostrova. Transfer do nejznámější obce na ostrově – Molyvos, která inspirovala mnoho umělců a spisovatelů. Na nejvyšším bodě vesnice se nachází hrad a bod, z něhož můžete obdivovat Turecko a celé okolí. Volný čas na prohlídku a oběd (platí se samostatně). Dalším bodem programu je malebná horská vesnička Sikaminia, obklopená vysokým borovicovým lesem. Procházka dlážděnými úzkými uličkami. Následně transfer do sesterské vesnice Skala Sikaminia, v níž se nachází jeden z nejkrásnějších přístavů na ostrově a slavný kostelík na skále. Na zpáteční cestě krátká zastávka v zálivu Kalloni, kde se často zdržují plameňáci. Celodenní výlet. Cena – cca 40 EUR, děti 3-12 let – cca 20 EUR (obsahuje: transfer, péči polsky hovořícího průvodce; neobsahuje: vstupenku na hrad: 2 EUR, oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
19 183 Czk -35%
12 371czk Celkem Podrobnosti o ceně 24 742 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter