phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Zefiros Beach

Výhody nabídky

 • tuż przy plaży
 • malownicze widoki na Morze Egejskie
 • miła, wakacyjna atmosfera
 • 2 baseny, w tym dla dzieci

Hotel Zefiros Beach Kód: SMIZEFI

PLN
Itaka

Hotel Zefiros Beach Kód: SMIZEFI Řecko \ Samos

Zapraszamy na niezapomniane wakacje na greckiej Samos! Położony tuż przy plaży, oferuje relaksujący pobyt i niesamowite widoki na Morze Egejskie. Goście mają do dyspozycji restaurację i 2 bary, a także baseny i kort tenisowy. Na najmłodszych czeka plac zabaw. Znakomita atmosfera i przemiła obsługa pozwalają w pełni cieszyć się beztroskim urlopem.

Popis nabídky

ok. 7 km od centrum PYTAGORION z restauracjami, tawernami i sklepami; ok. 12 km od lotniska na Samos.

Mykali, publiczna, kamienisto-żwirowa, zalecane obuwie ochronne, ok. 70 m od hotelu, przejście nadmorską drogą, łagodne zejście do morza, parasole, leżaki i ręczniki (płatne); bar (płatny).

trzygwiazdkowy, lobby, recepcja, restauracja, 2 bary: w lobby oraz przy basenie, taras słoneczny; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf w recepcji; na terenie hotelu występują różnice poziomów – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki – składane łóżko), centralna klimatyzacja (w terminie: 1.07-31.08, w godz. 15.00-9.00), łazienka (prysznic lub wanna, wc), telewizor, telefon, minibar (płatny wg konsumpcji); balkon (stolik i krzesełka).

2 baseny, w tym dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw dla dzieci; tenis stołowy, kort tenisowy (wypożyczenie sprzętu płatne).

0030/2273028532, www.zefirosbeach.com

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Samos

Ostrov antických bohů a mudrců je místem, do kterého se zamilujete na první pohled. Křišťálově čisté moře, krásné pláže, krásné hory, nádherná středomořská vegetace a slavné, sladké perlivé víno muškát.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Samos

05.02.2023
1°C 8°C
Vítr:
15.7 km/h
Východ: 07:13
Západ: 17:40
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 4,9 mm
včera
4°C 10°C
Vítr:
18 km/h
Východ: 07:12
Západ: 17:41
Tlak: 1007 hPa
Srážky: 10,5 mm
Dnes
2°C 8°C
Vítr:
19.4 km/h
Východ: 07:11
Západ: 17:42
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 1,5 mm
Zítra
2°C 9°C
Vítr:
19.3 km/h
Východ: 07:10
Západ: 17:43
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 2,1 mm
Pozítří
4°C 9°C
Vítr:
17.4 km/h
Východ: 07:09
Západ: 17:44
Tlak: 1025 hPa
Srážky: 1,0 mm
10.02.2023
3°C 10°C
Vítr:
17.4 km/h
Východ: 07:08
Západ: 17:45
Tlak: 1027 hPa
Srážky: 0,0 mm
11.02.2023
3°C 9°C
Vítr:
17.6 km/h
Východ: 07:07
Západ: 17:46
Tlak: 1030 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Samos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POŁOŻENIE: ok. 7 km od centrum PYTAGORION z restauracjami, tawernami i sklepami; ok. 12 km od lotniska na Samos.

PLAŻA: Mykali, publiczna, kamienisto-żwirowa, zalecane obuwie ochronne, ok. 70 m od hotelu, przejście nadmorską drogą, łagodne zejście do morza, parasole, leżaki i ręczniki (płatne); bar (płatny).

HOTEL: trzygwiazdkowy, lobby, recepcja, restauracja, 2 bary: w lobby oraz przy basenie, taras słoneczny; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf w recepcji; na terenie hotelu występują różnice poziomów – nie jest polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, Maestro.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki – składane łóżko), centralna klimatyzacja (w terminie: 1.07-31.08, w godz. 15.00-9.00), łazienka (prysznic lub wanna, wc), telewizor, telefon, minibar (płatny wg konsumpcji); balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: 2 baseny, w tym dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki; plac zabaw dla dzieci; tenis stołowy, kort tenisowy (wypożyczenie sprzętu płatne).

KONTAKT: 0030/2273028532, www.zefirosbeach.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Turecko/Efez — jedinečná příležitost ochutnat trochu Orientu a navštívit jedno z nejkrásnějších a nejzachovalejších antických měst v Turecku - Efez. Transfer trajektem z ostrova Samos do Pythagorionu nebo Kusadasi a dále autobusem do Efezu. Procházka hlavní ulicí jednoho z největších měst starověku, Celsova knihovna, amfiteátr, chrám Hadriána, Herkulova brána. Cesta zpět do Kusadasi. Volný čas, během kterého si můžete vychutnat kouzlo živého letoviska nebo navštívit místní tržiště. Polští občané překračují hranice Turecka na základě platného (min. 6 měsíců) cestovního pasu. Celodenní výlet. Cena - cca 95 EUR (nezahrnuje oběd) + 10 EUR přístavní poplatek.

Patmos — se někdy nazývá Jeruzalémem Egejského moře. Je to jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů. Po celá staletí je Patmos poutním místem jak pro katolíky, tak pro pravoslavné. To právě tady sv. apoštol Jan přežil zjevení popsané v knize Zjevení. Jeskyně Apokalypsy připomínající tuto událost a historické město Chora s klášterem sv. Jana Teologa (Evangelisty) byly zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Během cesty bude také volný čas na odpočinek a individuální objevování pokladů ostrova. Celodenní výlet. Cena - cca 80 EUR (nezahrnuje oběd).

Island Tour — fascinující prohlídka ukazující hlavní atrakce ostrova. Na trase mimo jiné: ruiny chrámu Heya nebo Efpalinio, klášter Timios Stavros, půvabná vesnička Pyrgos, vyhlídkový bod na Koutsi, návštěva nejznámější ostrovní dílny na hrnce v Karlovassi, prohlídka a ochutnávka v místním vinařství, návštěva Kokkari - malebného rybářského přístavu. Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR (nezahrnuje oběd).

Kapitánský piknik — plavba podél jižního pobřeží umožňuje objevit nepřístupné a malebné zátoky s krásnými divokými plážemi a křišťálově tyrkysovou vodou. Jedinečná příležitost k relaxaci v přírodě a k osvěžení v azurové vodě Egejského moře. Na jedné z pláží posádka připraví grilované pochoutky. Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR (nápoje se platí zvlášť). Děti: 0-6 let - zdarma; 6-12 let - 50% sleva.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter