phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Alea & Suites

Výhody nabídky

 • ideální pro rodiny s dětmi
 • hotelové animace
 • bazén s vířivkou
 • moderní vybavení
 • elegantní pokoje
 • u soukromé pláže
 • wellness centrum
 • Żagiel Itaky

Hotel Alea & Suites Kód: KVAALEA

14 369PLN
Dorośli: 2 all inclusive Po 24.05 – Po 31.05.21 (8 dní)
Itaka

Hotel Alea & Suites Kód: KVAALEA Řecko \ Thassos

Moderně zařízený v minimalistickém stylu, elegantní pokoje, wellness centrum - hotel, který bude splňovat očekávání i těch nejnáročnějších Hostů. Nízké světlé budovy s jednoduchou, estetickou architekturou se nachází na pozemku, kde jsou bazény a dětský bazén. Tento hotel se nachází přímo na soukromé pláži s bezplatnými slunečníky a lehátky, která se pozvolna svažuje do moře. Vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny veškerým komfortem. V roce 2019 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

v severozápadní části ostrova, cca 900 m od centra SKALA PRINOS s bary, tavernami, obchodem a přístavem, odkud vyplouvají trajekty do Kavaly; cca 43 km od letiště v Kavale (kyvadlová doprava autobusem a trajektem); autobusová zastávka cca 30 m od hotelu.

hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, bezplatné slunečníky a lehátka, osušky na kauci (cca 10 EUR).

čtyřhvězdičkový, elegantní a moderní, postavený v roce 2010, 160 pokojů, celkem 13 budov: hlavní budova a bungalovy, 1 patro, 4 výtahy, prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, restaurace Aegean - stravování formou švédských stolů, řecká a mezinárodní kuchyně, cooking show, tematické večery, k dispozici židličky a menu pro děti, vegetariánská jídla, restaurace Almyra na pláži - stravování formou švédských stolů, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, restaurace Alea View - à la carte, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, nutná rezervace; bary: Aeolos v lobby, Alion u bazénu, Almyra na pláži; mini market, parkoviště; konferenční místnost pro 80 osob, terasa s výhledem na bazén a moře, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu (35 hod./týden/1 zařízení; více než 35 hodin za poplatek: 2 EUR/2 hod.); za poplatek: au-pair (na vyžádání), prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 24 m², elegantní a moderní, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC; vysoušeč vlasů), internetové připojení (35 hod./týden/1 zařízení.), TV-sat, telefon, lednička, trezor; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); junior suite: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - pohovka), 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - pohovka), cca 28 m², elegantní a moderní, vybaven stejně jako standardní pokoj; junior suite pokoj za příplatek.

bazény, sladká voda: cca 200 m², hl. cca 1,2-1,4 m, hydromasáže, a cca 180 m², hl. cca 1,1 m, dětské brouzdaliště, cca 40 m², hl. cca 0,6 m, u bazénů zdarma lehátka a slunečníky, osušky na kauci (cca 10 EUR); krytý bazén (otevřen sezónně), cca 90 m², hl. 1,4 m, dětské brouzdaliště, cca 25 m², hl. 0,6 m: stolní tenis, plážový volejbal, posilovna, vodní polo, vodní aerobik, dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a pro děti: (15.05-30.09) hry a zábavy, mini disco, večerní show; za příplatek: centrum wellness, sauna, lázně, ošetření těla a obličeje, masáže, manikúra, pedikúra.

snídaně (7.30-10.30) v restauraci Aegean, oběd (12.30-15.00) v restauraci na pláži, večeře (19.00-21.00) v restauraci Aegean; jídlo formou švédských stolů; snack v restauraci Almyra nebo Aegean (11.00-12.00 a 16.00-17.00); káva, čaj, zákusky, zmrzlina v baru u bazénu (16.00-17.00); káva, čaj, nealkoholické nápoje a místní a mezinárodní alkoholické nápoje v barech (10.00-24.00); jednou týdně večeře v à la carte restauraci (nápoje dodatečně placené, nutná rezervace); nutno nosit náramky all inclusive.

0030/2593058300, www.aleahotel.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
5,4 / 6
99% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Dobré jídlo
Informace o regionu

Řecko — Thassos

Остров, именуемый как «Зеленый бриллиант Эгейского моря», «Изумрудный остров» восхищает всеми своими оттенками синего и зеленого цветов. Нежно-зеленые холмы, покрытые сосновыми лесами, живописно спускаются к кобальтово-синему морю, серебристые оливковые рощи веками дают чудесное оливковое масло, а сладости, смоченные ароматным медом, так и манят своими вкусами. Живут здесь до сих пор по традиционным греческим обычаям, не торопясь и наслаждаясь каждым моментом.

POLOHA: v severozápadní části ostrova, cca 900 m od centra SKALA PRINOS s bary, tavernami, obchodem a přístavem, odkud vyplouvají trajekty do Kavaly; cca 43 km od letiště v Kavale (kyvadlová doprava autobusem a trajektem); autobusová zastávka cca 30 m od hotelu.

PLÁŽ: hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, bezplatné slunečníky a lehátka, osušky na kauci (cca 10 EUR).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní a moderní, postavený v roce 2010, 160 pokojů, celkem 13 budov: hlavní budova a bungalovy, 1 patro, 4 výtahy, prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, restaurace Aegean - stravování formou švédských stolů, řecká a mezinárodní kuchyně, cooking show, tematické večery, k dispozici židličky a menu pro děti, vegetariánská jídla, restaurace Almyra na pláži - stravování formou švédských stolů, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, restaurace Alea View - à la carte, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, nutná rezervace; bary: Aeolos v lobby, Alion u bazénu, Almyra na pláži; mini market, parkoviště; konferenční místnost pro 80 osob, terasa s výhledem na bazén a moře, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu (35 hod./týden/1 zařízení; více než 35 hodin za poplatek: 2 EUR/2 hod.); za poplatek: au-pair (na vyžádání), prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ:superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 24 m², elegantní a moderní, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC; vysoušeč vlasů), internetové připojení (35 hod./týden/1 zařízení.), TV-sat, telefon, lednička, trezor; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); junior suite: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - pohovka), 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti - pohovka), cca 28 m², elegantní a moderní, vybaven stejně jako standardní pokoj; junior suite pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazény, sladká voda: cca 200 m², hl. cca 1,2-1,4 m, hydromasáže, a cca 180 m², hl. cca 1,1 m, dětské brouzdaliště, cca 40 m², hl. cca 0,6 m, u bazénů zdarma lehátka a slunečníky, osušky na kauci (cca 10 EUR); krytý bazén (otevřen sezónně), cca 90 m², hl. 1,4 m, dětské brouzdaliště, cca 25 m², hl. 0,6 m: stolní tenis, plážový volejbal, posilovna, vodní polo, vodní aerobik, dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a pro děti: (15.05-30.09) hry a zábavy, mini disco, večerní show; za příplatek: centrum wellness, sauna, lázně, ošetření těla a obličeje, masáže, manikúra, pedikúra.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.30-10.30) v restauraci Aegean, oběd (12.30-15.00) v restauraci na pláži, večeře (19.00-21.00) v restauraci Aegean; jídlo formou švédských stolů; snack v restauraci Almyra nebo Aegean (11.00-12.00 a 16.00-17.00); káva, čaj, zákusky, zmrzlina v baru u bazénu (16.00-17.00); káva, čaj, nealkoholické nápoje a místní a mezinárodní alkoholické nápoje v barech (10.00-24.00); jednou týdně večeře v à la carte restauraci (nápoje dodatečně placené, nutná rezervace); nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: 0030/2593058300, www.aleahotel.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 299 recenze
99%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
99%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Dobré jídlo
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Hotel zadbany, życzliwa atmosfera. Smaczne i urozmaicone posiłki. Bar na plaży, darmowe leżaki dla gości hotelu. Nigdzie jeszcze nie spotkałam tak miłej i serdecznej obsługi hotelu. více informací
Hotel zadbany, życzliwa atmosfera. Smaczne i urozmaicone posiłki. Bar na plaży, darmowe leżaki dla gości hotelu. Nigdzie jeszcze nie spotkałam tak miłej i serdecznej obsługi hotelu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Pokój duży i czysty. Obsługa miła i spełnia zgłoszone życzenia. Wyżywienie różnorodne i smaczne oraz podawane z zachowaniem bezpieczeństwa przed koronawirusem. Plaża często przy morzu pokryta (...) více informací
Pokój duży i czysty. Obsługa miła i spełnia zgłoszone życzenia. Wyżywienie różnorodne i smaczne oraz podawane z zachowaniem bezpieczeństwa przed koronawirusem. Plaża często przy morzu pokryta brudną, czarną roślinnością. Piasek żwirowy nie nadaje sie do leżenia, ale sa darmowe lezaki i plazowe ręczniki.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Hotel ALEA to dobry hotel. Składa się on z wielu budynków, co w czasach pandemii ma duże znaczenie - mniejsza styczność z innymi osobami. Pokój, który otrzymałyśmy był bardzo dobry - mimo, że na (...) více informací
Hotel ALEA to dobry hotel. Składa się on z wielu budynków, co w czasach pandemii ma duże znaczenie - mniejsza styczność z innymi osobami. Pokój, który otrzymałyśmy był bardzo dobry - mimo, że na parterze miałyśmy widok na morze. Na plażę szło się ładną aleją. Stołówka byłe w głównym budynku. Jedzenie było bardzo dobre. Było dużo warzyw w różnej postaci, były też ryby i mięso. Potrawy na talerz nakładali kelnerzy - podchodziło się do bufetu. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Raz na żywo zagrała muzyka. Szkoda, że nie powtórzono takiego występu. Hotel jest położony na uboczu więc mamy dużo ciszy i spokoju.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Hotel w porządku, poza małymi mankamentami: 1. nawet wymienione ręczniki śmierdzą stęchlizną 2. fatalnie wyciszone pokoje, wszystko słychać co dzieje się na korytarzu i w pokojach obok, łącznie (...) více informací
Hotel w porządku, poza małymi mankamentami: 1. nawet wymienione ręczniki śmierdzą stęchlizną 2. fatalnie wyciszone pokoje, wszystko słychać co dzieje się na korytarzu i w pokojach obok, łącznie z myciem zębów 3. plaża bardzo uboga zaniedbana piasek wygląda jak ze starej piaskownicy 4. woda w basenie zewnętrznym lodowata tylko nieliczni odważyli sie do niego wejść 5. za dużo plastiku jednorazowego w barze na basenie i na plaży wszystko podają w plastiku jednorazowym
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
hotel przyzwoity. Cztery gwiazdki ok. Trochę na odludziu. více informací
hotel przyzwoity. Cztery gwiazdki ok. Trochę na odludziu.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2020
Hotel położony w ładnym miejscu z piaszczystą plażą. Person hotelu bardzo miły. Na minus- lodowata woda w basenach, w mojej opinii powinna byc podgrzewana. Bardzo niewygodne łóżka, poduszka (...) více informací
Hotel położony w ładnym miejscu z piaszczystą plażą. Person hotelu bardzo miły. Na minus- lodowata woda w basenach, w mojej opinii powinna byc podgrzewana. Bardzo niewygodne łóżka, poduszka bardzo twarda. Jako para dostaliśmy 2 pojedyńcze łozka- poprosiliśmy o zmianę i na łozko został polożony dodatkowy materac łączący łóżka. Poduszka była tak twarda, że budziliśmy się w nocy nie mogąc spać. Jedzenia była bardzo dużo, jezeli ktos lubi mięso i tłusto to odnajdzie się :) dla mnie weketarianki było cieżko coś znaleźć, bo większość sałatek też była z wędliną. Mało warzyw i owoców, głownie pomidor, ogórek i sałata. Na plus dostęp do wina, piwa, napojów i drinków. Pod urządzeniem z winem była podłożona brudna, ochydna szmata - nie zmieniana chyba od wieków a miała być obrusem. Na plis klimatyzacja w pokojach, ale slabe wifi - nie mozna obejrzeć filmu na komputerze. Brak zestawu kosemtyków w pokojach tylko płyn lux... Leżaki przy basenie i przy morzu bardzo ok. Jeżeli chodzi o animacje to niestety wieczorem byla puszczana muzyka dla dzieci i nie dało się tego wytrzymać... Dodatkowo wypożyczyliśmy paletki do ping-ponga i były bardzo słabej jakości. Przemiła Pani w barze nocnym !
 • 4
 • 3
 • 6
 • 2
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2020
Hotel zdecydowanie zasługuje na 4,5 gwiazdki. Czysty, zadbany. W obecnych czasach bardzo spokojnie, często na basenie byliśmy sami. Obsługa rewelacyjna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru (...) více informací
Hotel zdecydowanie zasługuje na 4,5 gwiazdki. Czysty, zadbany. W obecnych czasach bardzo spokojnie, często na basenie byliśmy sami. Obsługa rewelacyjna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru hotelu. Zdecydowanie polecamy
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2020
Polecam! více informací
Polecam!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, se svými přáteli srpen 2020
Są miejsca do których chce się powracać jednak tutaj nie wróciłabym do tego hotelu. Standard nie był zgodny z ofertą i przede wszystkim z ceną. Wg oferty Itaki miały być obiady na plaży i lody w (...) více informací
Są miejsca do których chce się powracać jednak tutaj nie wróciłabym do tego hotelu. Standard nie był zgodny z ofertą i przede wszystkim z ceną. Wg oferty Itaki miały być obiady na plaży i lody w barze przy plaży od godz 16 do 17.niestety ani razu nie było. Plaża niezbyt urokliwa i średniej czystości bo nie jest to otwarte morze lecz zatoka między Grecją kontynentalną a wyspą gdzie przemieszczają się promy. Z plaży widać linię brzegową kontynentu Grecji co ma swój urok ale wpływa na czystość plaży .Jedynie co do plaży plusem to długo płytko także radzę zabrać materac do pływania. Wyżywienie bardzo dobre , ale pierwszy obiad na powitanie jedliśmy w pospiechu bo młoda Greczynka z obsługi zwróciła nam uwagę ze przyszliśmy za późno bo za 10 przed 15.(obiad do 15 ale to się stało nie z naszej winy bo poszliśmy najpierw do baru na plażę a tam jednak nie było i wróciliśmy do baru głównego a dlaczego podróż się przedłużyła to wolę już nie pisać). Nieładne powitanie dla nowych gości. Na samą wyspę to bym wróciła ale okolice Alliki plaża marmurkowa piękna gdzie widać kolory turkusu i błękitu morza i tam spotkać można poławiaczy małż. Za Alikki jest piękny na klifie Klasztor Sw MICHAŁA ARCHANIOŁA gdzie jest gwóźdź którym prawą rękę Jezusa przybito do Krzyża. Ponadto warto pojechać do malowniczo położonej górskiej miejscowości PANAGIA gdzie można sobie ponowić przyrzeczenie miłości na mostku koło źródełka Afrodyty jak ktoś wierzy w takie czary. Tutaj też jest piękny Kościół pw. Najświętszej MARYI PANNY ZAŚNIĘCIA. TAKŻE POLECAM MIMO WSZYSTKO ODWIEDZIĆ TĄ WYSPĘ ZIELONĄ I UROKLIWĄ POROŚNIĘTĄ SOSNAMI PINIOWYMI A PANI REZYDENTKA POKIERUJE WAS GDZIE KUPIĆ NAJLEPSZY MIÓD PINIOWY.
 • 3
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 2
 • 1
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli srpen 2020
Hotel bardzo przyjemny. Mimo pandemii można w nim Czuć się bezpiecznie. Obsługa pomocna. Duża dostępność leżaków i miejsc do wypoczynku. Plaża duża i szeroka. Morze bezpieczne do kąpieli (70 m (...) více informací
Hotel bardzo przyjemny. Mimo pandemii można w nim Czuć się bezpiecznie. Obsługa pomocna. Duża dostępność leżaków i miejsc do wypoczynku. Plaża duża i szeroka. Morze bezpieczne do kąpieli (70 m płytkiego wyjścia). Woda ciepła (pobyt początek września). Piasek nieco szary, ale przyjemny w dotyku. Smaczne jedzenie, przyzwoite drinki. Dojscie do miasta niemożliwe ruchliwa droga, ale spokojnie można przejść do miasta plażą, nawet z wózkiem. Wróciłabym tam z wielka przyjemnością
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2020
Hotel położony w cichej spokojnej okolicy. Do najbliższego miasteczka około 20 minut spacerem plażą. Plaża czysta, zawsze dostępne leżaki ( ale może to wynik pandemii i małego obłożenia (...) více informací
Hotel położony w cichej spokojnej okolicy. Do najbliższego miasteczka około 20 minut spacerem plażą. Plaża czysta, zawsze dostępne leżaki ( ale może to wynik pandemii i małego obłożenia hotelu). Pokoje czyste, sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane na życzenie. Wysoka dbałość o przestrzeganie zasad walki z pandemią. Posiłki smaczne, urozmaicone. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelu. Nie widzę żadnych zastrzeżeń. Ktoś pisał , że słabe wi-fi ale tego nie potwierdzam. Dostępne zarówno w pokoju jak i na plaży. Uważam, że bardzo miło spedziłem dwa tygodnie w tym hotelu. Polecam tym którzy chcą na prawdę odpocząć.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 2
 • 3
 • 5
 • 2
 • 4
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2020
Hotel mile nas zaskoczył swoją przestronnością, a przy tym bardzo logistycznie przemyślaną architekturą. Obsługa profesjonalnie przygotowana na walkę z koronawirusem - względy bezpieczeństwa i (...) více informací
Hotel mile nas zaskoczył swoją przestronnością, a przy tym bardzo logistycznie przemyślaną architekturą. Obsługa profesjonalnie przygotowana na walkę z koronawirusem - względy bezpieczeństwa i rygor sanitarny stanowiły priorytet w codziennym funkcjonowaniu. Dojście do plaży i restauracji głównej, gdzie były wydawane posiłki, mieliśmy w idealnej proporcji. Pokoje bardzo czyste i regularnie sprzątane. Plaża bliziutko, piaszczysta, z pełnym dostępem do bezpłatnego serwisu, beach bar pierwsza klasa, przemiła obsługa, specjalne drinki na życzenie bez dodatkowych kosztów. Morze Egejskie przecudowne - woda turkusowa, długo płytko, co było bardzo przyjazne dla małych turystów. Przepiękne, ogromne muszle karbowane w mule na średniej głębokości. Jedzenie w restauracji urozmaicone, pyszne zupy, sałatki, ryby i owoce morza. Bezmiar przepysznych słodkości, których smaku długo nie zapomnę. Atmosfera podczas pobytu bardzo kameralna, stwarzała idealne warunki dla relaksu i wypoczynku. Stosunkowo niewielkie obłożenie hotelu gośćmi, sprzyjało atmosferze intymności, spokoju i ciszy. Pod tym względem urlop zaliczam do najlepszych w życiu.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2020
Hotel bardzo dobrze przygotowany na reżim sanitarny. Cała obsługa w pełni świadoma zagrożenia i wie jak dbać o bezpieczeństwo gości. Mimo małej ilości gości, była pełna obsługa, miła i (...) více informací
Hotel bardzo dobrze przygotowany na reżim sanitarny. Cała obsługa w pełni świadoma zagrożenia i wie jak dbać o bezpieczeństwo gości. Mimo małej ilości gości, była pełna obsługa, miła i profesjonalna , która starała się spełnić oczekiwania klientów. Mimo obostrzeń wydawanie posiłków w restauracji odbywało się sprawnie. W barach również. Godnym polecenia jest kolacja w górnej restauracji, szczególnie dania z ryb. Baseny sprzątane codziennie ( na noc wpuszczany robot czyszczący dno ) Pokoje codziennie doglądane przez personel. Pełne sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli tylko na życzenie gości. Plaża sprzątana na bieżąca. Z plaży bardzo łagodne wejście do morza i długo jest płytko, co szczególnie jest bezpieczne dla dzieci. Z przyczyn oczywistych bardzo mocno ograniczone animacje. Jednak były miłe panie, które starały się choć trochę urozmaicić pobyt. Czuliśmy się bezpiecznie i jednocześnie komfortowo. Polecam ten hotel, nie tylko na ten czas.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, se svými přáteli srpen 2020
Hotel Alea & Suites spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Obsługa była przemiła, jedzenie doskonałe, a cały wystrój hotelu czysty i elegancki. Bardzo Nam się podobało. více informací
Hotel Alea & Suites spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Obsługa była przemiła, jedzenie doskonałe, a cały wystrój hotelu czysty i elegancki. Bardzo Nam się podobało.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2020
Praca rezydenta przeciętna ,mili pracownicy z restauracji i barów ,szkoda ,że pracowali do 18/00 a słońce do 19/30.All inclusive bez np.Capucino? více informací
Praca rezydenta przeciętna ,mili pracownicy z restauracji i barów ,szkoda ,że pracowali do 18/00 a słońce do 19/30.All inclusive bez np.Capucino?
 • 4
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
 • 2
 • 2
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel Aleas & Suites spełnił nasze oczekiwania i okazał się trafionym wakacyjnym wyborem. Jest to miejsce estetyczne, zadbane, przyjazne rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym. Styl (...) více informací
Hotel Aleas & Suites spełnił nasze oczekiwania i okazał się trafionym wakacyjnym wyborem. Jest to miejsce estetyczne, zadbane, przyjazne rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym. Styl architektoniczny oszczędny i modernistyczny nadaje budynkom nowoczesnego charakteru prostej elegancji. Baseny oraz plaża są łatwo dostępne, niezatłoczone, czyste i zachęcają do długiego spędzania czasu. Spokojny piaszczysty brzeg posiada sporą płyciznę idealną do zabaw w wodzie nawet dla bardzo małych dzieci. Kuchnia jest różnorodna, zaspokoi potrzeby i gusty każdego smakosza, także wegetarian i wegan. Jest bogata w lokalne specjały co czyni posiłki także kulinarną przygodą i lekcją. Wino domowe dostępne w opcji all incl dobrej jakości. Rozległe, przyjazne, wygodne lobby umożliwia wieczorne spotkania przy drinku czy winie z widokiem na zachwycające zachody słońca. Restauracja ala carte to miła odmiana do kuchni bufetowej i kolejny sposób na niezapomniane letnie wieczory. Hotel jest dobrze zarządzany, czuje się dyskretną opiekę personelu a pracownicy są bardzo sympatyczni. Hotel godny polecenia zarówno rodzinom jak i singlom czy parom bezdzietnym lub po prostu grupie przyjaciół, teren jest spory i nikt nikomu nie przeszkadza. Muzyka w barach spokojna i relaksująca w greckim duchu siga siga.. Dostępna jest siłownia, stół do ping-ponga oraz zabiegi kosmetyczne. Polecam pokoje na parterze z wyjściem na mały taras z ogródkiem. Hotel posiada także pokoje z prywatnymi basenami.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli srpen 2020
Personel przeuroczy, bardzo pomocny, kelnerzy i obsługa hotelowa zawsze uśmiechnięta, pokój mógłby być trochę większy, w hotelu cicho i spokojnie, zawsze wolne leżaki wokół basenu i na plaży, (...) více informací
Personel przeuroczy, bardzo pomocny, kelnerzy i obsługa hotelowa zawsze uśmiechnięta, pokój mógłby być trochę większy, w hotelu cicho i spokojnie, zawsze wolne leżaki wokół basenu i na plaży, plaża mogłaby być grabiona, z miejscowości odpływają promy do Kavali więc można popłynąć na ląd stały i pospacerować promenadą oraz udać się na zamek, jedzenie bardzo dobre, na śniadanie przepyszny pudding oraz sok pomarańczowy wyciskany bezpośrednio, na terenie hotelu mogłoby być więcej kwiatów
 • 4
 • 5
 • 6
 • 2
 • 4
 • 4
 • 2
 • 3
méně informací
6 / 6
50+ lat, s rodinou srpen 2020
Super hotel. více informací
Super hotel.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni, hotel zapewnia świetne warunki do wypoczynku! Komfortowe i czyste pokoje, piaszczysta plaża z bardzo dużą ilością wolnych leżaków oraz barem, możliwość (...) více informací
Wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni, hotel zapewnia świetne warunki do wypoczynku! Komfortowe i czyste pokoje, piaszczysta plaża z bardzo dużą ilością wolnych leżaków oraz barem, możliwość długich spacerów brzegiem morza lub do miasteczka, wieczorami możliwość podziwiania zachodów słońca. Woda w morzu ciepła, daleko płytka i z dużą ilością rybek. Hotel oferuje smaczne wyżywienie bazując na produktach bardzo dobrych jakościowo (np. nugetsy dla dzieci to faktycznie kawałek kurczaka lub ryby w panierce). Codziennie pyszne owoce morza, ryby i mięsa do wyboru, sporo greckich przysmaków, wiec widać, ze nie stawiają na ilość, ale na smak i jakość co nam odpowiadało. Jeżeli macie jakieś uwagi, zgłaszajcie od razu kucharzom/obsłudze, bo naprawdę są zaangażowani i szybko reagują. W sierpniu komfortowa temperatura w okolicach 30 stopni., a wyspa Thassos jest przepiękna, polecamy!
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli srpen 2020
Hotel godny polecenia, położenie między pasmem gór a morzem z piaszczystą plażą cieszą oko non-stop ! obsługa hotelu do pochwały jak i utrzymanie czystości zarówno w pokoju jak i w całym (...) více informací
Hotel godny polecenia, położenie między pasmem gór a morzem z piaszczystą plażą cieszą oko non-stop ! obsługa hotelu do pochwały jak i utrzymanie czystości zarówno w pokoju jak i w całym otoczeniu. Hotel dla osób uwielbiających ciszę i spokój oraz super widoki. Do małej miejscowości z kilkoma tawernami i jednym marketem około 400 m plażą lub jeden kilometr dookoła bocznymi ścieżkami.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 2
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2020
Pobyt w hotelu Alea & Suites będziemy z mężem wspominać bardzo długo. Jest to miejsce za którym będzie się tęsknić. Pokoje bardzo przestronne, czyste, sprzątane codziennie mimo iż upzedzono (...) více informací
Pobyt w hotelu Alea & Suites będziemy z mężem wspominać bardzo długo. Jest to miejsce za którym będzie się tęsknić. Pokoje bardzo przestronne, czyste, sprzątane codziennie mimo iż upzedzono nas w dniu przyjazdu, że sprzątane będą na życzenie. Jedzenie przepyszne, wszystko zawsze świeże, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Obsługa hotelu przemila, zawsze służyła pomocą. Pomimo pandemii w hotelu są zachowane oraz zapewnione wszelkie środki bezpieczeństwa. Polecamy wszystkim, którzy lubią kawę frappe zrobioną przez zawsze uśmiechniętego Janisa z baru przy basenie. Bez wątpienia wrócimy jeszcze z mężem do hotelu Alea.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s rodinou srpen 2020
Hotel kameralny, czysty z doskonałym jedzeniem. Ładna plaża z możliwością długich spacerów. Obsługa uśmiechnięta i chętna do pomocy. více informací
Hotel kameralny, czysty z doskonałym jedzeniem. Ładna plaża z możliwością długich spacerów. Obsługa uśmiechnięta i chętna do pomocy.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Červenec 2020
Przez większość wakacji sami z narzeczonym organizowaliśmy sobie wyjazdy, jednak w tym roku ze wzgledu ma moją ciążę zdecydowaliśmy się na formułę all inclusive w hotelu Alea ...i był to strzał (...) více informací
Przez większość wakacji sami z narzeczonym organizowaliśmy sobie wyjazdy, jednak w tym roku ze wzgledu ma moją ciążę zdecydowaliśmy się na formułę all inclusive w hotelu Alea ...i był to strzał w dziesiątkę. Hotel o nowoczesnej infrastukturze, polożony w zacisznym miejscu , z przepięknym widokiem na góry i morze egejskie - idealne miejsce dla ludzi chcących wypocząć od codziennego zgiełku. Obsluga bardzo sympatyczna i pomocna większość pracownikow hotelu wyglądała na lubiących swoją pracę, co wprowadzało bardzo miłą i luźną atmosferę. Na plaży każdy może znaleźć dla siebie kawałek miejsca pod parasolem i niepotrzebne są do tego parawany :)! Jest czysto a woda ze względu na wydobywany na wyspie biały marmur, mieni się pięknymi odcieniami błekitu do tego bardzo szeroka płycizna umożliwia różne formy rozrywki dla dorosłych i dzieci. Jedzenie było bardzo urozmaicone , świeże i bardzo smaczne, co w moim stanie było dość istotne :) Dużo warzyw, owoców, lokalnych produktów jak przepyszny miód sosnowy i oliwki kalamata. Do tego dania wegetariańskie , codziennie świeże ryby i owoce morza a dla fanów miesnych przysmaków kilka rodzajów mięs. Nasz apartament był bardzo czysty z dużym balkonem , klimatyzacją i przede wszystkim 3 min od plaży! Podsumowując nasz 7dmio dniowy pobyt w hotelu - wypoczeliśmy , pysznie pojedliśmy , udało nam się objechać w jeden dzień całą wyspę , ktora jest urokliwa ( itaka umozliwia wypożyczenie auta na wyspie za niewielkie kwoty) a do tego pomimo zagrozen związanych z Covid czuliśmy się przez cały pobyt bezpiecznie ( obsluga stosowała wszystkie środki bezpieczeństwa i higieny, podobnie jak goście ) . Na pewno tam wrócimy jak na świecie pojawi się nasz synek !
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Kolem ostrova Thassos — výborná příležitost se seznámit s nejkrásnějšími kouty ostrova během jednoho dne, objevit jeho historii a zajímavosti týkající se každodenního života obyvatel! Součástí programu jsou mj. Limenas -hlavní město ostrova, kde dnešní budovy ladí s památkami starými 2 600 let, malebná horská vesnice Panagia s bludištěm dlážděných ulic a kamenných bílých domků a pramenem lásky, poloostrov Aliki se starověkými chrámy a mramorovým dolem, klášter archanděla Michaela se slavnou relikvií -fragmentem hřebíku z Kristova kříže. Celodenní výlet. Cena - cca 30 EUR (nezahrnuje vstupenku do Archeologického muzea - cca 2 EUR).

Džíp safari — objevování Thassosu džípy je nezapomenutelný zážitek a skvělá příležitost poznat méně známé a divočejší části ostrova a pobývat v jeho jedinečné přírodě. Cestou mnoho krásných a obtížně dostupných míst: kamenolom mramoru, Ipsarion - nejvyšší vrchol ostrova a klášter sv. Panteleona. Trasa safari vede také k vodopádům Kastro a malému jezeru Maries. Součástí programu je oběd formou grilování na krásné náhorní plošině s výhledem na Golden Beach. Celodenní výlet. Cena - cca 58 EUR (obsahuje: péči polsky nebo anglicky hovořícího průvodce).

Magie Makedonie — návštěva pevniny je také cesta časem. Prohlídka největšího archeologického naleziště ve východní Makedonii: zříceniny starověkého města Filippi založeného Filipem Makedonským, otcem Alexandra Velikého. Můžete tu obdivovat amfiteátr, baziliku, katedrálu a dokonce vězení sv. Pavla. To vše utváří obraz každodenního života v období od 4. stol. před n.l. do 6. stol. n.l. V romantické scenérii si budete moci vyslechnout příběh sv. Lýdie, která zde byla pokřtěna jako první Evropanka. Na zpáteční cestě návštěva Kavali, jednoho z největších a nejkrásnějších řeckých měst s krásnou starou čtvrtí - Panagia. Volný čas. Celodenní výlet. Cena - cca 54 EUR (nezahrnuje vstup do archeologického naleziště Philippi - cca 6 EUR).

Plavba lodí — plavba podél pobřeží ostrova Thassos. Příležitost objevit zátoky a pláže, které jsou téměř nedostupné z vnitrozemí, a užít si nezapomenutelný výhled na nejpestřejší část ostrova. Opravdový prázdninový den plný slunce, relaxace a skvělé zábavy. Program zahrnuje rybaření, koupání v křišťálově čisté vodě, opalování. Výtečný grilovaný řecký oběd. Na trase plavby pláže: Rosogremos, Salonikios, Aliki, Giola (přírodní bazén) nebo na jihozápadě: Rosogremos, Trypiti, Kafalas, Atspas, Skala Marion. Celodenní výlet. Cena - cca 40 EUR (zahrnuje oběd).

Beach Safari — nezapomenutelná výprava džípy na nejneobvyklejší pláže na Thassosu. Součástí programu je Giola - známé přírodní koupaliště mezi skalami (3 km jízdy off-road), následně Paradise Beach - rajská pláž obklopená piniemi se smaragdovou vodou v zátoce a Marble Beach - sněhobílá mramorová pláž, která je skrytá v nejdivočejší části pobřeží (15 km jízdy off road). Na každé z pláží je plánovaný volný čas (cca 1 hod.) pro koupel v křišťálově čisté vodě. Oběd v tradiční řecké taverně. Celodenní výlet. Cena - cca 58 EUR (obsahuje: oběd, péči polsky nebo anglicky hovořícího průvodce).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 499 Czk -33%
14 369czk Celkem Podrobnosti o ceně 28 739 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter