phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Andreolas Beach

Výhody nabídky

  • tuż przy plaży Laganas
  • blisko centrum kurortu
  • basen z widokiem na morze

Hotel Andreolas Beach Kód: ZTHANDR

PLN
Itaka

Hotel Andreolas Beach Kód: ZTHANDR Řecko \ Zakynthos

Cudownie położony przy fantastycznej plaży Laganas – najdłuższej na wyspie, sprawdzi się na beztroski wypoczynek w promieniach greckiego słońca. Relaks na plaży czy przy basenie? Wybór należy do Ciebie. Spragnieni rozrywek mogą wybrać się na spacer do tętniącego życiem centrum kurortu z mnóstwem klubów, bar i dyskotek.

Popis nabídky

ok. 300 m od centrum LAGANAS ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 15 km od miasta Zakynthos; ok. 6 km od lotniska w Zakynthos.

Laganas, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

dwugwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1999 r., odnowiony w 2019 r., 40 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa; bar, snack bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf (płatny: ok. 2,5 EUR/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (płatna: ok. 7 EUR/dzień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; balkon (stolik i krzesełka).

basen, prostokątny kształt, słodka woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki.

0030/2695053412, www.andreolashotel.gr

  • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Zakynthos

Pozlacený sluncem a omývaný mořem ve všech odstínech modré. Zelený borovými lesy a olivovými háji a vonící po pomerančových květech. Okouzlující jedinečnou scenérií plnou nečekaných překvapení. Jeho kvality ocenily i želvy Caretta caretta, které si vybraly jeho pláže jako místo rozmnožování. Staly se takto jeho symbolem. Smyslná atmosféra Zakhyntu a vstřícnost obyvatel ostrova vytvořily ideální podmínky pro dovolenou.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Zakynthos

22.03.2023
10°C 18°C
Vítr:
6.3 km/h
Východ: 06:38
Západ: 18:50
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
23.03.2023
10°C 19°C
Vítr:
6.9 km/h
Východ: 06:36
Západ: 18:51
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.03.2023
10°C 19°C
Vítr:
5.6 km/h
Východ: 06:35
Západ: 18:52
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.03.2023
10°C 19°C
Vítr:
6.9 km/h
Východ: 06:33
Západ: 18:52
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.03.2023
11°C 18°C
Vítr:
15.4 km/h
Východ: 07:32
Západ: 19:53
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,5 mm
27.03.2023
9°C 14°C
Vítr:
28.3 km/h
Východ: 07:30
Západ: 19:54
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 4,3 mm
včera
7°C 14°C
Vítr:
23.9 km/h
Východ: 07:29
Západ: 19:55
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,6 mm

Archivní data počasí – Zakynthos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POŁOŻENIE: ok. 300 m od centrum LAGANAS ze sklepami, barami i restauracjami, ok. 15 km od miasta Zakynthos; ok. 6 km od lotniska w Zakynthos.

PLAŻA: Laganas, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 50 m od hotelu, parasole i leżaki płatne.

HOTEL: dwugwiazdkowy, zadbany, zbudowany w 1999 r., odnowiony w 2019 r., 40 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, winda, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa; bar, snack bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: sejf (płatny: ok. 2,5 EUR/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), zadbany, indywidualnie sterowana klimatyzacja (płatna: ok. 7 EUR/dzień), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, telefon, lodówka; balkon (stolik i krzesełka).

SPORT I ROZRYWKA: basen, prostokątny kształt, słodka woda, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki.

KONTAKT: 0030/2695053412, www.andreolashotel.gr

GRATIS:
  • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji.

 

Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Město Zakynthos v noci — odjezd z hotelu v pozdních odpoledních hodinách do hlavního města ostrova - Zakynthu. Jízda podél přístavu. Na programu procházka starým městem, volný čas pro nákupy. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena - cca 20 EUR.

Výlet kolem ostrova — který vám umožní objevit nejkrásnější zákoutí ostrova. Program začíná návštěvou továrny na olivový olej Aristeon v Lithakii. Dalším bodem je návštěva malého rodinného vinařství Gramzas, která zahrnuje prezentaci vinařských metod v minulosti i současnosti a ochutnávku. Jízda přes malebné horské vesnice: Kiliomeno, Agios Leon a Maries, čas na focení. Na trase nejstarší olivovník na ostrově Zakynthos a Anafonitria - místo, kde Řekové do dnešního dne vyrábí olivový olej, med a sbírají bylinky - možnost ochutnat a zakoupit. Dalším lákadlem je panoramatický výhled na Zálivu vraků se známou pláží Navagio, která může být viděna z plošiny na vrcholu útesu. Cesta pokračuje ve směru přístavu Agios Nikolaos. Plavba do Modrých jeskyní, čas na oběd v tradiční řecké taverně. Návštěva Bochalis vyhlídkou, ze které můžete obdivovat panorama hlavního města ostrova. Celodenní výlet. Cena - cca 34 EUR (nezahrnuje výlet do Modrých jeskyní).

Plavba Caretta caretta — plavba moderní lodí se skleněným dnem v zálivu Laganas a podél divokého jižního cípu ostrova Zakynthos. Příležitost pozorovat známé mořské želvy Caretta caretta v jejich přirozeném prostředí a největším evropském hnízdišti. V průběhu výletu zastávka na koupání v blízkosti tajemné jeskyně Keri na nedosažitelném pobřeží, které je plné útesů, divokých pláží a skalních bloků. Následuje zastávka u břehů neobydleného ostrova Marathonisi, který je nazývaný Želví ostrov, kde hnízdí želvy Caretta caretta. Půldenní výlet. Cena - cca 28 EUR.

Plavba Navagio — transfer autobusem do přístavu na Zakynthu, poté plavba na slavnou pláž Navagio, která se nachází na severo-západní straně ostrova Zakynthos. Během plavbyje možnost obdivovat výhled na mys Skinari a v jeho blízkosti nacházejících se Modrých jeskyní - čas na koupání. Na programu je také pláž Xigia, která je díky přítomnosti studených sirných vod považována za jediné přirozené lázně na ostrově. Během cesty je příležitost obdivovat úchvatné výhledy na východní pobřeží ostrova Zakynthos - známá letoviska Tsilivi a Alikes-Alikanas, Peloponés a ostrov Kefalonie. Detailní pohled na půvabný ostrůvek Mikro Nisi a známou pláž Makri Gialos v severní části ostrova. Návrat do přístavu v Zakhyntu. Celodenní výlet. Cena - cca 34 EUR.

Kefalonie — výlet do největšího z Jónských ostrovů. Návštěva krásného kláštera patrona ostrova - sv. Gerasimose s jeho relikvií a jeskyně Drogarati. Plavba plachetnicemi do podzemního jezera Melissani. Oběd v tradiční řecké taverně s chutným jídlem v malém přístavu na východním pobřeží - Agia Efimia. Potom čas na focení na „filmové” pláži Myrthos. Návštěva vinařství a ochutnávka typického kefalonského vína Robola. Po cestě nezapomenutelné výhledy - malé rybářské vesničky s přírodní zelenou krajinou a divokým ostrovem v pozadí! Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR. (nezahrnuje: plavbu do jezera Melissani a vstupu do jeskyně Drogarati).

Olympia — největší chrám Dia ve starověkém Řecku, dnes je spojovaná především s olympiádou. Sportovní soutěže, které se zde konaly téměř 12 století, byly nejen soupeřením, ale také výraz uctívání božstev. Za zmínku stojí také jejich významný vliv na umění a kulturu. Návštěva archeologického muzea s pracemi Feidia a Praxitela a prohlídka olympijského stadionu. Na programu návštěva archeologických vykopávek s pozůstatky chrámu Dia, kde se nacházel jeden ze sedmi divů antického světa - socha Dia, dílo Fidia a oltář Hery, kde je zapalována olympijská pochodeň. Čas na oběd a nákupy v centru města. Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR (nezahrnuje vstupenku do Archeologického muzea k prohlídce archeologických vykopávek).

Řecký večer — západ slunce ve slavném Kampi, daleko od hotelů a letovisek. Výjimečný večer s večeří v opravdové řecké taverně pod širým nebem, plný tradiční hudby, tance a zábavy. Cena - cca 35 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter