phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Olea All Suite

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (12+)
 • luxusní a stylový
 • ideální pro romantickou dovolenou ve dvou
 • úžasné výhledy
 • pohodlné, elegantní pokoje
 • blízko centra Tsilivi
 • sofistikovaná kuchyně

Hotel Olea All Suite Kód: ZTHOLEG

28 074PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Pá 02.10 – Pá 09.10.20 (8 dní)
Itaka

Hotel Olea All Suite Kód: ZTHOLEG Řecko \ Zakynthos
 • Itaka & Gala

Jedná se o jedinečnou nabídku pro milovníky luxusu a hotelů s charakterem! Malebně umístěný na kopci, obklopený olivovníky a bujarou zelení, v docházkové vzdálenosti od Tsilivi s tavernami a bary, je to ideální scenérie pro romantický útěk. Hotelové wellness centrum je skutečný chrám relaxace a restaurace jsou sofistikovaná kombinace chutných jídel a vkusných doplňků. Úžasné výhledy, stylové interiéry v přírodních barvách, fantastický bazén a krásné a pohodlné pokoje splní vaše sny o dokonalé a luxusní dovolené!

Popis nabídky

na kopci, u místní silnice (cca 300 m), cca 1,6 km od centra TSILIVI, nejbližší obchody a bary cca 500 m od hotelu, cca 6 km od města Zakynthos; cca 10 km od letiště na Zakynthu; autobusová zastávka cca 500 m od hotelu.

veřejná, písčitá, mírný sestup do moře, oceněná certifikátem Modrá vlajka, cca 1,5 km od hotelu, přístup bezplatným hotelovým autobusem, slunečníky a lehátka zdarma; bar (za poplatek).

pětihvězdičkový, luxusní a moderní, rok výstavby 2018, 93 pokojů, 17 budov, 1. patro, 2 výtahy, lobby, 24hodinová recepce, restaurace Omikron - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, 3 à la carte restaurace (nutná předchozí rezervace): Cocoon RestoBar - u bazénu, Flow Dine & Wine -středomořská, Pacifico od Nikkei; 3 bary: O bar, F bar, Cocoon; butik; bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, prádelna; v prostorách hotelu se vyskytují schody a rozdíly úrovní - nedoporučuje se osobám s omezenou pohyblivostí; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; pouze hosté starší 12 let.

junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - pohovka), cca 36 m², elegantní a moderní, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprcha, fén; župan a pantofle), samostatné WC, bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, mini bar (za poplatek dle spotřeby), trezor,sada pro přípravu čaje a kávy; balkon nebo zahrada (stůl a židle), výhled do zahrady; výhled na bazén a výhled na moře za poplatek.

bazén, sladká voda, cca 4000 m², hloubka 0,3 - 1,3 m, lehátka a ručníky u bazénu zdarma; za příplatek: kurzy vaření, ochutnávka vína a olivového oleje; wellness centrum: zdarma: posilovna, fitness, za příplatek: kosmetický salon, masáže, ošetření obličeje a těla.

0030/2695022265, www.oleaallsuitehotel.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
Informace o regionu

Řecko — Zakynthos

Pozlacený sluncem a omývaný mořem ve všech odstínech modré. Zelený borovými lesy a olivovými háji a vonící po pomerančových květech. Okouzlující jedinečnou scenérií plnou nečekaných překvapení. Jeho kvality ocenily i želvy Caretta caretta, které si vybraly jeho pláže jako místo rozmnožování. Staly se takto jeho symbolem. Smyslná atmosféra Zakhyntu a vstřícnost obyvatel ostrova vytvořily ideální podmínky pro dovolenou.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Zakynthos

23.11.2018
10°C 20°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 07:24
Západ: 17:20
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
9°C 19°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 07:25
Západ: 17:20
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
11°C 19°C
Vítr:
22 km/h
Východ: 07:27
Západ: 17:19
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 5,0 mm
26.11.2018
16°C 20°C
Vítr:
22 km/h
Východ: 07:28
Západ: 17:19
Tlak: 1006 hPa
Srážky: 8,0 mm
27.11.2018
12°C 18°C
Vítr:
18 km/h
Východ: 07:29
Západ: 17:19
Tlak: 1007 hPa
Srážky: 7,2 mm
28.11.2018
10°C 17°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 07:30
Západ: 17:18
Tlak: 1004 hPa
Srážky: 3,8 mm
29.11.2018
9°C 16°C
Vítr:
16 km/h
Východ: 07:30
Západ: 17:18
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Zakynthos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na kopci, u místní silnice (cca 300 m), cca 1,6 km od centra TSILIVI, nejbližší obchody a bary cca 500 m od hotelu, cca 6 km od města Zakynthos; cca 10 km od letiště na Zakynthu; autobusová zastávka cca 500 m od hotelu.

PLÁŽ: veřejná, písčitá, mírný sestup do moře, oceněná certifikátem Modrá vlajka, cca 1,5 km od hotelu, přístup bezplatným hotelovým autobusem, slunečníky a lehátka zdarma; bar (za poplatek).

HOTEL: pětihvězdičkový, luxusní a moderní, rok výstavby 2018, 93 pokojů, 17 budov, 1. patro, 2 výtahy, lobby, 24hodinová recepce, restaurace Omikron - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, 3 à la carte restaurace (nutná předchozí rezervace): Cocoon RestoBar - u bazénu, Flow Dine & Wine -středomořská, Pacifico od Nikkei; 3 bary: O bar, F bar, Cocoon; butik; bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, prádelna; v prostorách hotelu se vyskytují schody a rozdíly úrovní - nedoporučuje se osobám s omezenou pohyblivostí; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; pouze hosté starší 12 let.

POKOJ:junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - pohovka), cca 36 m², elegantní a moderní, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprcha, fén; župan a pantofle), samostatné WC, bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, mini bar (za poplatek dle spotřeby), trezor,sada pro přípravu čaje a kávy; balkon nebo zahrada (stůl a židle), výhled do zahrady; výhled na bazén a výhled na moře za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, cca 4000 m², hloubka 0,3 - 1,3 m, lehátka a ručníky u bazénu zdarma; za příplatek: kurzy vaření, ochutnávka vína a olivového oleje; wellness centrum: zdarma: posilovna, fitness, za příplatek: kosmetický salon, masáže, ošetření obličeje a těla.

KONTAKT: 0030/2695022265, www.oleaallsuitehotel.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Město Zakynthos v noci — odjezd z hotelu v pozdních odpoledních hodinách do hlavního města ostrova - Zakynthu. Jízda podél přístavu. Na programu procházka starým městem, volný čas pro nákupy. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena - cca 20 EUR.

Výlet kolem ostrova — který vám umožní objevit nejkrásnější zákoutí ostrova. Program začíná návštěvou továrny na olivový olej Aristeon v Lithakii. Dalším bodem je návštěva malého rodinného vinařství Gramzas, která zahrnuje prezentaci vinařských metod v minulosti i současnosti a ochutnávku. Jízda přes malebné horské vesnice: Kiliomeno, Agios Leon a Maries, čas na focení. Na trase nejstarší olivovník na ostrově Zakynthos a Anafonitria - místo, kde Řekové do dnešního dne vyrábí olivový olej, med a sbírají bylinky - možnost ochutnat a zakoupit. Dalším lákadlem je panoramatický výhled na Zálivu vraků se známou pláží Navagio, která může být viděna z plošiny na vrcholu útesu. Cesta pokračuje ve směru přístavu Agios Nikolaos. Plavba do Modrých jeskyní, čas na oběd v tradiční řecké taverně. Návštěva Bochalis vyhlídkou, ze které můžete obdivovat panorama hlavního města ostrova. Celodenní výlet. Cena - cca 34 EUR (nezahrnuje výlet do Modrých jeskyní).

Plavba Caretta caretta — plavba moderní lodí se skleněným dnem v zálivu Laganas a podél divokého jižního cípu ostrova Zakynthos. Příležitost pozorovat známé mořské želvy Caretta caretta v jejich přirozeném prostředí a největším evropském hnízdišti. V průběhu výletu zastávka na koupání v blízkosti tajemné jeskyně Keri na nedosažitelném pobřeží, které je plné útesů, divokých pláží a skalních bloků. Následuje zastávka u břehů neobydleného ostrova Marathonisi, který je nazývaný Želví ostrov, kde hnízdí želvy Caretta caretta. Půldenní výlet. Cena - cca 28 EUR.

Plavba Navagio — transfer autobusem do přístavu na Zakynthu, poté plavba na slavnou pláž Navagio, která se nachází na severo-západní straně ostrova Zakynthos. Během plavbyje možnost obdivovat výhled na mys Skinari a v jeho blízkosti nacházejících se Modrých jeskyní - čas na koupání. Na programu je také pláž Xigia, která je díky přítomnosti studených sirných vod považována za jediné přirozené lázně na ostrově. Během cesty je příležitost obdivovat úchvatné výhledy na východní pobřeží ostrova Zakynthos - známá letoviska Tsilivi a Alikes-Alikanas, Peloponés a ostrov Kefalonie. Detailní pohled na půvabný ostrůvek Mikro Nisi a známou pláž Makri Gialos v severní části ostrova. Návrat do přístavu v Zakhyntu. Celodenní výlet. Cena - cca 34 EUR.

Kefalonie — výlet do největšího z Jónských ostrovů. Návštěva krásného kláštera patrona ostrova - sv. Gerasimose s jeho relikvií a jeskyně Drogarati. Plavba plachetnicemi do podzemního jezera Melissani. Oběd v tradiční řecké taverně s chutným jídlem v malém přístavu na východním pobřeží - Agia Efimia. Potom čas na focení na „filmové” pláži Myrthos. Návštěva vinařství a ochutnávka typického kefalonského vína Robola. Po cestě nezapomenutelné výhledy - malé rybářské vesničky s přírodní zelenou krajinou a divokým ostrovem v pozadí! Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR. (nezahrnuje: plavbu do jezera Melissani a vstupu do jeskyně Drogarati).

Olympia — největší chrám Dia ve starověkém Řecku, dnes je spojovaná především s olympiádou. Sportovní soutěže, které se zde konaly téměř 12 století, byly nejen soupeřením, ale také výraz uctívání božstev. Za zmínku stojí také jejich významný vliv na umění a kulturu. Návštěva archeologického muzea s pracemi Feidia a Praxitela a prohlídka olympijského stadionu. Na programu návštěva archeologických vykopávek s pozůstatky chrámu Dia, kde se nacházel jeden ze sedmi divů antického světa - socha Dia, dílo Fidia a oltář Hery, kde je zapalována olympijská pochodeň. Čas na oběd a nákupy v centru města. Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR (nezahrnuje vstupenku do Archeologického muzea k prohlídce archeologických vykopávek).

Řecký večer — západ slunce ve slavném Kampi, daleko od hotelů a letovisek. Výjimečný večer s večeří v opravdové řecké taverně pod širým nebem, plný tradiční hudby, tance a zábavy. Cena - cca 35 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
38 034 Czk -26%
28 074czk Celkem Podrobnosti o ceně 56 148 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter