phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Krasicki Resort & Spa

Výhody nabídky

 • lázeňská atmosféra
 • relaxace a pohodlí v komorním prostředí
 • ideální základna pro aktivní
 • spa centrum & wellness

Hotel Krasicki Resort & Spa Kód: SPLKRAS

PLN
Itaka

Hotel Krasicki Resort & Spa Kód: SPLKRAS Polska \ Góry

Zde spojíte relaxaci v spa s aktivní dovolenou. Bohatá nabídka procedur a uvolňující wellness zóna, která zmírní po dni plném atrakcí na okolních stezkách. Procházejte se Świeradowem, navštivte Dom Zdrojowy, obdivujte malebnou krajinu a vychutnejte si jedinečnou lázeňskou atmosféru! A večer si zahrajte bowling se svými přáteli nebo přečtěte dobrou knihu v soukromí pohodlného pokoje.

Popis nabídky

v lázeňském městě ŚWIERADÓW-ZDRÓJ, w Jizerských horách, cca 1 km od Domu Zdrojowego, cca 1,5 km od stanice gondolové lánovky SKI&SUN, cca 52 km od Zhořelce, cca 153 km od Vratislavi.

třihvězdičkový, komfortní, 77 pokojů, 4 patra, výtah, recepce 24 h, restaurace – polská a mezinárodní kuchyně, jídla formou švedských stolů, restaurace à la carte, lobby bar; terasa s výhledem na hory, parkovácí místa; room-service (za poplatkem), konferenční a banketové prostory (cca 50 m2), úschovna kol a lyží, půjčovna kol, pokoje vhodné pro osoby se zdravotním postižením, bezdrátové připojení k internetu zdarma; akceptováni domácí mazlíčci (za poplatkem, na poptávku); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 17 m², moderní, koupelna (sprcha, wc; vysoušeč vlasů, kosmetiky, za poplatkem: možnost vypůjčení županů), bezdrátový internet, TV, telefon; baby-cot pro dítě do 2 let zdarma (nutno objednat předem).

tenisový kurt a fotbalové hřiště (externí nabídka), stolní fotbal, šipky, stolní tenis (dostupný pouze v letní sezoně); dětské hřiště; Med & Wellness SPA: cca 600 m2, za poplatkem: masáže, relaksační zóna, procedury pro tělo a obličej (m.j. peelingy), bowling (nutno zarezervovat předem); wellness zóna: zdarma: krytý bazén, sladká voda, vířivka, sauna; možnost vypůjčení osušek na bazén.

0048/757817582, www.krasickiresort.pl

 • Wi-Fi
 • parkovácí místa
 • bazén, sauna, vířivka
Informace o regionu

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

POLOHA: v lázeňském městě ŚWIERADÓW-ZDRÓJ, w Jizerských horách, cca 1 km od Domu Zdrojowego, cca 1,5 km od stanice gondolové lánovky SKI&SUN, cca 52 km od Zhořelce, cca 153 km od Vratislavi.

HOTEL: třihvězdičkový, komfortní, 77 pokojů, 4 patra, výtah, recepce 24 h, restaurace – polská a mezinárodní kuchyně, jídla formou švedských stolů, restaurace à la carte, lobby bar; terasa s výhledem na hory, parkovácí místa; room-service (za poplatkem), konferenční a banketové prostory (cca 50 m2), úschovna kol a lyží, půjčovna kol, pokoje vhodné pro osoby se zdravotním postižením, bezdrátové připojení k internetu zdarma; akceptováni domácí mazlíčci (za poplatkem, na poptávku); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ: standardní: 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 17 m², moderní, koupelna (sprcha, wc; vysoušeč vlasů, kosmetiky, za poplatkem: možnost vypůjčení županů), bezdrátový internet, TV, telefon; baby-cot pro dítě do 2 let zdarma (nutno objednat předem).

SPORT A ZÁBAVA: tenisový kurt a fotbalové hřiště (externí nabídka), stolní fotbal, šipky, stolní tenis (dostupný pouze v letní sezoně); dětské hřiště; Med & Wellness SPA: cca 600 m2, za poplatkem: masáže, relaksační zóna, procedury pro tělo a obličej (m.j. peelingy), bowling (nutno zarezervovat předem); wellness zóna: zdarma: krytý bazén, sladká voda, vířivka, sauna; možnost vypůjčení osušek na bazén.

KONTAKT: 0048/757817582, www.krasickiresort.pl

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • parkovácí místa
 • bazén, sauna, vířivka

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter