phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport

Výhody nabídky

  • hotel u letiště - ideální pro přenocování před a po cestě
  • blízko letiště a G2A Areny
  • oblíbený řetěz
  • moderní styl

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport Kód: SPLHOLI

1 767PLN
Dorośli: 2 śniadania So 21.09 – Ne 22.09.24 (2 dní)
Itaka

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport Kód: SPLHOLI Polska

Zajímavě uspořádaný v souladu s aktuálními trendy je perfektní volbou pro přespání před odjezdem na rodinnou dovolenou, služební cestu nebo obchodní jednání. Módní, tlumené barvy přispívají k relaxaci a pohodlné pokoje jsou pěkně zařízené a dobře udržované. Hotel využívá moderní technologická řešení, čímž se řadí mezi nejmodernější hotely této třídy v Evropě.

Popis nabídky

před letištěm Rzeszów-Jasionka, cca. 450 m daleko; vedle G2A Areny, cca. 12 km od centra RZESZÓW.

tříhvězdičkový, moderní, otevřený v roce 2019, 120 pokojů, výtah, 24hodinová recepce, à la carte restaurace (k dispozici služba "take away"), 24h bar, léto zahrada před hotelem; budicí služba; bezplatný bezdrátový internet; příplatky: 2 konferenční místnosti (cca 52 m² a 20 m², pro cca 40 osob), parkoviště (cca 35 PLN / den, omezený počet míst), transfer na/z letiště; mazlíčci povoleni; pokoje pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: 2 osoby 18 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, ručníky), bezdrátový internet zdarma, voda, káva / čajový set.

0048/177810000, www.hiexrzeszow.pl

Informace o regionu

Polska

Moře, hory, jezera - nejlepší seklekce hotelů v nejkrásnějších regionech naše země, zároveň ve známých letoviskách, jak i komorních městečkách v turisticky zajímavých zakutích Polska. Dizerfikace jestli jde o kategorie a typy ubytování: od nejmodnějších rezortů na pobřeží, po horské penziony, mazurské hostince a lázeňské budovy.

POLOHA: před letištěm Rzeszów-Jasionka, cca. 450 m daleko; vedle G2A Areny, cca. 12 km od centra RZESZÓW.

HOTEL: tříhvězdičkový, moderní, otevřený v roce 2019, 120 pokojů, výtah, 24hodinová recepce, à la carte restaurace (k dispozici služba "take away"), 24h bar, léto zahrada před hotelem; budicí služba; bezplatný bezdrátový internet; příplatky: 2 konferenční místnosti (cca 52 m² a 20 m², pro cca 40 osob), parkoviště (cca 35 PLN / den, omezený počet míst), transfer na/z letiště; mazlíčci povoleni; pokoje pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ: standardní: 2 osoby 18 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, ručníky), bezdrátový internet zdarma, voda, káva / čajový set.

KONTAKT: 0048/177810000, www.hiexrzeszow.pl

ZDARMA:

Popis zahrnuje veškeré vybavení, které hotel v současnosti má. V souvislosti s nařízením Rady ministrů ze dne 02.05.2020, kterým se povoluje znovuotevření hotelů a v něm obsaženými předpisy týkajícími se provozu hotelů, může být používání některých hotelových zařízení omezeno. Tento stav se může změnit v souvislosti se zavedením nových předpisů. Aktuální informace o omezeních jsou k dispozici na: www.itaka.pl /bezpieczne- dovolená / polsko /

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 1 767czk Celkem Podrobnosti o ceně 3 534 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter