phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport

Výhody nabídky

 • hotel u letiště – ideální pro nocleh před a po cestě
 • pár kroků od letiště
 • pohodlné pokoje
 • znamý hotelový řetěžec

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport Kód: SPLHAMT

780PLN
Dorośli: 2 śniadania Ne 01.01 – Po 02.01.23 (2 dní)
Itaka

Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Airport Kód: SPLHAMT Polska \ Przy lotnisku

Příme sousedství s terminálem a velmi dobrá doprava do Trojměstí působí, že hotel vybírají osoby, které budou cestovat letadlem, ale také ti, kteří hledají vhodné místo pro navštěvování města Gdańsk, Gdynia nebo Sopot. Známá hotelová síť nabízí vysokou kvalitu služeb a pohodlné, hezky vybavené pokoje.

Popis nabídky

cca 200 m od letiště im. Lecha Wałęsy v GDAŃSKU, cca 14 km od centra města Gdańsk, cca 10 km od centra města Sopot, cca 20 km od centra města Gdynia, dobrá doprava do Trojměsti – u stanice a autobusové zástavky.

tříhvězdičkový, otevřen v roce 2013, 24h recepce, 116 pokojů, restaurace à la carte – polská a mezinárodní kuchyně, snack bar 24h, výtah, posilovna, maszyna do czyszczenia butów, za příplatek: konferenční sál (50 m², projektor, plátno, flipchart, televize LCD a přístup k internetu, přístup k dennímu světlu, možnost jít venku), parkoviště (70 míst), pokoje pro zdrávotní postižené; bezdrátový internet zdarma; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní queen: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 20 m², klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén, ručníky), bezdrátový internet, varná konvice, žehlicí prkno a žehlička, rádio s budíkem, trezor.

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Polska — Przy lotnisku

Elegantní a moderní hotely, perefektní pro relaxaci před a po cestě. Je to pohodlné řešení nejen pro byznysové Kliuenty, ale také pro turisty, kteří hledají dokonalou základnu pro poznávání města. Skvělé spojené s centry a největšímí památkami měst s komfortními pokojemi a restauračním zázemím, zvou na odpočínek po dnu plném práce nebo uživáním si atrakcí v okoli.

POLOHA: cca 200 m od letiště im. Lecha Wałęsy v GDAŃSKU, cca 14 km od centra města Gdańsk, cca 10 km od centra města Sopot, cca 20 km od centra města Gdynia, dobrá doprava do Trojměsti – u stanice a autobusové zástavky.

HOTEL: tříhvězdičkový, otevřen v roce 2013, 24h recepce, 116 pokojů, restaurace à la carte – polská a mezinárodní kuchyně, snack bar 24h, výtah, posilovna, maszyna do czyszczenia butów, za příplatek: konferenční sál (50 m², projektor, plátno, flipchart, televize LCD a přístup k internetu, přístup k dennímu světlu, možnost jít venku), parkoviště (70 míst), pokoje pro zdrávotní postižené; bezdrátový internet zdarma; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní queen: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 20 m², klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén, ručníky), bezdrátový internet, varná konvice, žehlicí prkno a žehlička, rádio s budíkem, trezor.

KONTAKT: 0048/588821000, www.gdanskairport.hamptonbyhilton.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 780czk Celkem Podrobnosti o ceně 1 560 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter