phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport

Výhody nabídky

 • hotel u letiště – ideální pro nocleh před a po cestě
 • blízko letiště a G2A Arény
 • populární síť
 • moderní styl

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport Kód: SPLHOLI

728PLN
Dorośli: 2 śniadania Út 08.11 – St 09.11.22 (2 dní)
Itaka

Hotel Holiday Inn Express Rzeszów Airport Kód: SPLHOLI Polska \ Przy lotnisku

Hote zůstal zajimavě zaprojektován dle aktuálních trendů, je ideální vyběr pro nocleh před odletem na dovolenou s rodinou, služební cestu nebo obchodní schůzku. Módní, tlumené barvy pomahá se relaxovat, a pohodlné pokoje jsou hezky zařízeny a dobře udržované. V hotelu použíto moderní technologické řešení, díky tomu je to jeden z nejmodernějších hotelů tyto třidy v Evropě.

Popis nabídky

naprotiv letiště Rzeszów-Jasionka, ve vzdálenosti cca 450 m; vedle G2A Arény, cca 12 km od centra města RZESZÓW.

třihvězdičkový, moderní, otevřen v roce 2019, 24h recepce, 120 pokojů, výtah, restaurace à la carte (možnost služby "snídaně s sebou"), bar 24h, letní yahrada před hotelem; budicí služba; za příplatek: 2 konferenční sály (cca 52 m² a 20 m², pro cca 40 osob), parkoviště (120 míst), transfer do/z letiště; bezdrátový internet zdarma; akceptovane domácí zvířata; pokoje pro zdrávotně postižené; akceptovane kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 18 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fen, ručníky), bezdrátový internet zdarma, voda, varná konvice.

0048/177810000, www.hiexrzeszow.pl

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Polska — Przy lotnisku

Elegantní a moderní hotely, perefektní pro relaxaci před a po cestě. Je to pohodlné řešení nejen pro byznysové Kliuenty, ale také pro turisty, kteří hledají dokonalou základnu pro poznávání města. Skvělé spojené s centry a největšímí památkami měst s komfortními pokojemi a restauračním zázemím, zvou na odpočínek po dnu plném práce nebo uživáním si atrakcí v okoli.

POLOHA: naprotiv letiště Rzeszów-Jasionka, ve vzdálenosti cca 450 m; vedle G2A Arény, cca 12 km od centra města RZESZÓW.

HOTEL: třihvězdičkový, moderní, otevřen v roce 2019, 24h recepce, 120 pokojů, výtah, restaurace à la carte (možnost služby "snídaně s sebou"), bar 24h, letní yahrada před hotelem; budicí služba; za příplatek: 2 konferenční sály (cca 52 m² a 20 m², pro cca 40 osob), parkoviště (120 míst), transfer do/z letiště; bezdrátový internet zdarma; akceptovane domácí zvířata; pokoje pro zdrávotně postižené; akceptovane kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 18 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fen, ručníky), bezdrátový internet zdarma, voda, varná konvice.

KONTAKT: 0048/177810000, www.hiexrzeszow.pl

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 728czk Celkem Podrobnosti o ceně 1 456 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter