phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Lagos Avenida

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (13+)
 • v centru Lagosu
 • elegantní a moderní
 • nekonečný bazén na střeše
 • nekuřácký hotel

Hotel Lagos Avenida Kód: FAOAVEN

22 374PLN
Dorośli: 2 śniadania Po 12.10 – Po 19.10.20 (8 dní)
Itaka

Hotel Lagos Avenida Kód: FAOAVEN Portugalsko \ Algarve

Komorní, elegantní a moderní. Umístěný v oblasti známé pro své krásné pláže, ideální pro páry na romantické dovolené na jihu Portugalska. Blízkost centra Lagosu vybízí k příjemným procházkám a elegantní, klimatizované pokoje zaručují pohodlný odpočinek. Na střeše hotelu si můžete odpočinout na balijských postelích a v bazénu typ infinity s výhledem na přístav. V hotelové restauraci si můžete také pochutnat na portugalské kuchyni.

Popis nabídky

u přístavu, cca 500 m od historického centra města LAGOS s četnými obchody, bary a restauracemi, cca 200 m od tržnice; cca 73 km od letiště ve Faro.

Praia de Sao Roque, veřejná, písečná, cca 5 km, oceněná certifikátem Modra vlajka, cca 1 km od hotelu, přístup přes město, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 10 EUR/den/slunečník a 2 lehátka); Praia de Batata a další malé písečné pláže se skalními útvary a jeskyněmi, cca 1 km od hotelu, bez plážového servisu.

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2017, 46 pokojů, 5 pater, výtah, elegantní lobby, 24hodinová recepce, restaurace Avenida - bufetová a à la carte jídla, místní a mezinárodní kuchyně, restaurace Do Village - à la carte, portugalská kuchyně, Lounge Bar, Rooftop Bar na střeše hotelu, slunná terasa s lehátky a postelemi z Bali na střeše, úschovna zavazadel, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: 24hodinová pokojová služba, parkoviště (cca 10 EUR/den), prádelna, půjčovna aut a kol; akceptované kreditní karty Visa, MasterCard, American Express, Maestro; nekuřácký hotel; hotel přijímá hosty starší 13 let.

standardní: 2 osoby, cca 19 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; vysoušeč vlasů, kosmetická sada, župan a pantofle), bezdrátový internet, satelitní TV, rádio, telefon, sada pro přípravu kávy a čaje, trezor; za příplatek: minibar (doplňován na vyžádání); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na město; pohled na přístav za poplatek; superior: 2 osoby, cca 22 m², elegantní a moderní, vybavení jako ve standardním pokoji, opticky oddělená koupelna; superior pokoj s výhledem na přístav za poplatek.

bazén infinity na střeše, sladká voda, slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma; vodní sporty na pláži (externí nabídka).

0035/1282760261, www.sonelhotels.com

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Portugalsko — Algarve

Země Slunce – Algarve a malebné pobřeží Atlantického oceánu jsou dvě tváře Portugalska. Algarve je nejznámější turistická oblast Portugalska, leží na jižním pobřeží a táhne se od mysu sv. Vincence ke španělským hranicím. Od jihu a západu se koupe ve vodách Atlantiku, na severu je chráněna pohořím před větrem.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Algarve

23.11.2018
10°C 17°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 07:18
Západ: 17:17
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
10°C 18°C
Vítr:
17 km/h
Východ: 07:19
Západ: 17:17
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
15°C 19°C
Vítr:
24 km/h
Východ: 07:20
Západ: 17:16
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,6 mm
26.11.2018
13°C 18°C
Vítr:
20 km/h
Východ: 07:21
Západ: 17:16
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
9°C 17°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 07:22
Západ: 17:16
Tlak: 1026 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
10°C 18°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 07:23
Západ: 17:15
Tlak: 1025 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
12°C 19°C
Vítr:
16 km/h
Východ: 07:24
Západ: 17:15
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,1 mm

Archivní data počasí – Algarve

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: u přístavu, cca 500 m od historického centra města LAGOS s četnými obchody, bary a restauracemi, cca 200 m od tržnice; cca 73 km od letiště ve Faro.

PLÁŽ: Praia de Sao Roque, veřejná, písečná, cca 5 km, oceněná certifikátem Modra vlajka, cca 1 km od hotelu, přístup přes město, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 10 EUR/den/slunečník a 2 lehátka); Praia de Batata a další malé písečné pláže se skalními útvary a jeskyněmi, cca 1 km od hotelu, bez plážového servisu.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2017, 46 pokojů, 5 pater, výtah, elegantní lobby, 24hodinová recepce, restaurace Avenida - bufetová a à la carte jídla, místní a mezinárodní kuchyně, restaurace Do Village - à la carte, portugalská kuchyně, Lounge Bar, Rooftop Bar na střeše hotelu, slunná terasa s lehátky a postelemi z Bali na střeše, úschovna zavazadel, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: 24hodinová pokojová služba, parkoviště (cca 10 EUR/den), prádelna, půjčovna aut a kol; akceptované kreditní karty Visa, MasterCard, American Express, Maestro; nekuřácký hotel; hotel přijímá hosty starší 13 let.

POKOJ:standardní: 2 osoby, cca 19 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; vysoušeč vlasů, kosmetická sada, župan a pantofle), bezdrátový internet, satelitní TV, rádio, telefon, sada pro přípravu kávy a čaje, trezor; za příplatek: minibar (doplňován na vyžádání); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na město; pohled na přístav za poplatek; superior: 2 osoby, cca 22 m², elegantní a moderní, vybavení jako ve standardním pokoji, opticky oddělená koupelna; superior pokoj s výhledem na přístav za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén infinity na střeše, sladká voda, slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma; vodní sporty na pláži (externí nabídka).

KONTAKT: 0035/1282760261, www.sonelhotels.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Lisabon — celodenní výlet do hlavního města Portugalska - Lisabonu Během prohlídky čtvrť Belem nad řekou Tejo: Belémská věž, památník objevitelů a perla manuelského stylu - klášter jeronymitů. Transfer do centra hlavního města a procházka kouzelnými městskými zákoutími ve čtvrti Baixa a v nejstarší čtvrti Alfama s katedrálou a kostelem sv. Antonína. Volný čas na náměstí Rossio, kde se můžete svézt žlutou tramvají (cca 3 EUR/os.) nebo výtahem sv. Justýny (cca 5 EUR/os.). Jízda po moderním mostě Vasco da Gama. Návrat do Algarve ve večerních hodinách. Cena - cca 75 EUR, děti do 12 let - cca 38 EUR; hosté hotelů v Lagosu - cca 80 EUR, děti do 12 let - cca 40 EUR.

Zoomarine Park — výlet do tematického vodního parku, který je jednou z největších atrakcí regionu Algarve. Zoomarine Park je park věnovaný vodnímu životu, kde si budete moci prohlédnout vystoupení delfínů, lachtanů a lvounů. Najdete zde i úchvatné akvárium se žraloky, koupací bazény, 4D kino a spoustu dalších atrakcí pro celou rodinu. Za příplatek možnost plavání s delfíny. Volný čas k relaxaci na umělé pláži. Možný transfer od hotelu (není zahrnut v ceně, platí se zvlášť). Cena - cca 29 EUR, děti do 12 let - cca 20 EUR.

Historické Algarve — celodenní výlet do nejkrásnějších zákoutí regionu Algarve. Procházka obcí Silves, bývalém hlavním městě regionu Al-Gharb, kde se zachoval hrad z maurské éry. Transfer do Lagosu - města u ústí řeky Bensafrim, odkud v době koloniální éry vyplouvaly lodě objevovat a dobývat svět. Procházka kolem města: první evropský trh s otroky a kostel sv. Antonína. Ve volném čase možnost plout na loďce do známých jeskyní a ke skalním útvarům Ponta de Piedade (v závislosti na povětrnostních podmínkách; cena: cca 15 EUR/os.). Transfer na mys sv. Vincence - mytický konec světa, kde slunce tone v oceánu. Návštěva Sagres u malebné zátoky Baleeira. Celodenní výlet. Cena - cca 60 EUR, děti do 12 let - cca 30 EUR.

Fatima a Lisabon (2 dny) — 1. den: cesta do vesničky Aljustrel, do domů pastýřů, kterým se zjevila Panna Marie, a návštěva Fatimy, jednoho z nejnavštěvovanějších mariánských poutních míst na světě. Volný čas na procházku a modlitbu. Transfer do hotelu ve Fatimě. Večeře a nocleh. 2. den: snídaně a odjezd na prohlídku Lisabonu. Čtvrť Belem nad řekou Tejo: Belémská věž, Památník objevitelů a perla manuelského stylu - Klášter jeronymitů. Transfer do centra města a procházka kouzelnou čtvrtí Alfama. Volný čas na náměstí Rossio, kde se můžete vydat na projížďku žlutou tramvají nebo výtahem sv. Justýny. Cena - cca 140 EUR, děti do 12 let - cca 70 EUR; hosté hotelů v Lagosu - cca 145 EUR, děti do 12 let - cca 73 EUR.

Sevilla - perla Andalusie — výlet do hlavního města Andalusie, kde se zrodilo flamenco a kde se konaly první býčí zápasy. Město udělá dojem svými památky a krásnými kroji obyvatel. Odjezd brzy ráno. Projížďka třídou Kryštofa Kolumba, kde se nachází pavilony postavené na světovou výstavu v roce 1929. Zastávka u impozantního španělského pavilonu. Transfer do centra a procházka po nejkrásnějších místech v Seville: čtvrť Santa Cruz, katedrála, Alcazar. Návrat ve večerních hodinách. Cena - cca 65 EUR, děti do 12 let - cca 35 EUR; hosté hotelů v Lagosu - cca 70 EUR, děti do 12 let - cca 35 EUR.

Jeep safari — výlet terénními automobily, kterými se můžete dostat do tradičních vesnic ukrytých mezi olivovníky, pomerančovníky a korkovými duby. Příležitost objevit těžko přístupná zákoutí Portugalska a obdivovat původní, civilizací nedotčené oblasti Algarve. Trasa transferu závisí na místě ubytování. Cena - cca 53 EUR, děti do 12 let - cca 27 EUR.

Plavba katamaránem — celodenní plavba katamaránem nebo plavba po nejkrásnějších koutech podél pobřeží Algarve. Čas na koupání v moři a relaxaci na jedné z půvabných pláží. Oběd formou grilování s nápoji podávaný na pláži. Během plavby si můžete vychutnat světoznámé nádherné útesy a jeskyně Algarve. Cena - cca 45 EUR, děti do 14 let - cca 34 EUR.

Insonia — plavba na úžasné lodi podél pobřeží Algarve (cca 2 hod.), mezi přístavem Albufeira a pláží Carvoeiro. Čas na odpočinek a obdivování úžasných jeskyní a skalních útvarů. Na zpáteční cestě příležitost sledovat delfíny. Cena - cca 35 EUR, děti do 10 let - cca 25 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
28 134 Czk -20%
22 374czk Celkem Podrobnosti o ceně 44 748 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter