phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

AluaSoul Costa Malaga

Výhody nabídky

  • pouze dospělí (16+)
  • v centru Torremolinos
  • bar v 10. patře s panoramatickým výhledem do areálu
  • stylové a zrekonstruované interiéry

AluaSoul Costa Malaga Kód: AMTSES0O9O

PLN
Itaka

AluaSoul Costa Malaga Kód: AMTSES0O9O Španělsko \ Costa del Sol

Užijte si každý okamžik své dovolené v hotelu pouze pro dospělé, který se nachází v samém centru Torremolinos a poblíž krásné písečné pláže. Na místě jsou až 3 bary a restaurace, která nabízí chutné a rozmanité pokrmy, které osloví i ty největší gurmány. Hosté milují relaxaci na lehátku nebo plavání v bazénu, zatímco milovníci sportu a aktivit mají k dispozici profesionální fitness centrum a zábavné animace. Předností hotelu je panoramatická terasa v 10. patře, kde s osvěžujícím nápojem v ruce můžete obdivovat nádherné výhledy do okolí. Půvabné turistické městečko je známé svými krásnými plážemi, zajímavými atrakcemi a bohatým nočním životem, proto je ideálním místem pro bezstarostnou dovolenou.

Popis nabídky

u místní komunikace, v centru TORREMOLINOS s obchody, restauracemi a bary, cca. 400 m od známé ulice San Miguel, cca. 1 km od paláce Casa de los Navajas, cca. 1 , 5 km od aquaparku Aqualand, cca. 3,5 km od Benalmádeny; Cca. 7 km od letiště v Malaze, cca. 124 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 130 m od hotelu.

Playa La Caracola, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 1 km od hotelu, přístup po silnici a chodníku, sestup po schůdcích, slunečníky a lehátka za poplatek.

čtyřhvězdičkový, renovovaný v roce 2022, 243 pokojů, 1 budova, 11 pater, 3 výtahy, lobby, 24hodinová recepce, restaurace Terra Café s terasou - bufetová jídla, španělská kuchyně a mezinárodní, show cooking, 3 bary, z toho jeden u bazénu a v 10. patře s terasou; konferenční místnost, bezdrátový internet zdarma; příplatky: praní a žehlení prádla, parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; hotel přijímá pouze hosty starší 16 let.

standardní: 2 osoby, přibl. 18 m 2 , klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén, sada kosmetiky), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, set na přípravu kávy a čaje, bezpečnostní schránka (za poplatek); balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek; superior: 2 osoby, cca. 18 m 2 , standardní vybavení pokoje, navíc: kávovar, župany a pantofle v koupelně; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 24 m 2 , obývací pokoj a ložnice oddělené dveřmi, standardní vybavení pokoje; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; Superior pokoj a junior suite za příplatek.

bazén (otevřený v letní sezóně), sladká voda, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, balijská lůžka za poplatek; fitness centrum; animace pro dospělé, živá hudba.

0034/912186256, www.hyattinclusivecollection.com

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: u místní komunikace, v centru TORREMOLINOS s obchody, restauracemi a bary, cca. 400 m od známé ulice San Miguel, cca. 1 km od paláce Casa de los Navajas, cca. 1 , 5 km od aquaparku Aqualand, cca. 3,5 km od Benalmádeny; Cca. 7 km od letiště v Malaze, cca. 124 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 130 m od hotelu.

PLÁŽ: Playa La Caracola, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 1 km od hotelu, přístup po silnici a chodníku, sestup po schůdcích, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, renovovaný v roce 2022, 243 pokojů, 1 budova, 11 pater, 3 výtahy, lobby, 24hodinová recepce, restaurace Terra Café s terasou - bufetová jídla, španělská kuchyně a mezinárodní, show cooking, 3 bary, z toho jeden u bazénu a v 10. patře s terasou; konferenční místnost, bezdrátový internet zdarma; příplatky: praní a žehlení prádla, parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; hotel přijímá pouze hosty starší 16 let.

POKOJ: standardní: 2 osoby, přibl. 18 m 2 , klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén, sada kosmetiky), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, set na přípravu kávy a čaje, bezpečnostní schránka (za poplatek); balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek; superior: 2 osoby, cca. 18 m 2 , standardní vybavení pokoje, navíc: kávovar, župany a pantofle v koupelně; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 24 m 2 , obývací pokoj a ložnice oddělené dveřmi, standardní vybavení pokoje; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; Superior pokoj a junior suite za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén (otevřený v letní sezóně), sladká voda, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, balijská lůžka za poplatek; fitness centrum; animace pro dospělé, živá hudba.

KONTAKT: 0034/912186256, www.hyattinclusivecollection.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

 

Przepraszamy, wystąpił chwilowy problem z dostępem do informacji o tym produkcie. Sprawdź ponownie

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter