phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Barceló Marbella

Výhody nabídky

 • nachází se v prestižní čtvrti Guadalmina
 • blízko jednoho z největších golfových hřišť v Evropě
 • elegantní a velmi stylové
 • řetězce Barceló

Hotel Barceló Marbella Kód: AGPBAMA

21 512PLN
Dorośli: 2 śniadania Po 30.09 – Út 08.10.24 (8 dní)
Itaka

Hotel Barceló Marbella Kód: AGPBAMA Španělsko \ Costa del Sol

Patří do známého a oblíbeného španělského hotelového řetězce Barceló a nabízí klidnou dovolenou na kouzelném místě u jednoho z největších golfových hřišť v Evropě. Hotel je dobře udržovaný, elegantní a má pohodlné, pěkně zařízené pokoje. Hosté mají k dispozici bazén s můstkem a brouzdalištěm pro děti a intimní wellness centrum. Stojí za to zajet do nedalekého Puerto Banus s přístavem jachet a exkluzivními obchody, stejně jako do San Pedra s písečnou pláží a okouzlujícím starým městem.

Popis nabídky

v prestižní čtvrti Guadalmina, cca. 200 m od golfového klubu, cca. 3 km od centra SAN PEDRO, cca. 10 km od Marbelly, cca. 3 km od Puerto Banus; Cca. 70 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu (cca 1,2 EUR / San Pedro).

veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca. 2,5 km od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 12 EUR / set).

čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný a elegantní, postaven v roce 2004, pravidelně renovován, 206 pokojů, 1 budova, 4 patra, 4 výtahy, prostorná vstupní hala, 24- hodinová recepce, hlavní restaurace Mediterraneo - jídla formou bufetu, středomořská kuchyně, k dispozici jídelní židličky a dětské menu, vegetariánská jídla, lobby bar, bar 19th Hole, snack-bar u bazénu; služby concierge, směnárna, úschovna zavazadel; terasa, zahrada; kongresové centrum pro 1500 osob, bezdrátový internet zdarma; za poplatky: kadeřnictví, parkování (15 EUR / den), prádelna, půjčovna aut; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; Akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club.

standardní: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 33 m2, stylová, klimatizovaná, koupelna (vana / sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, TV se satelitním příjmem, telefon; za příplatek: minibar, trezor; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na bazén nebo golfové hřiště.

bazén (otevřený od 15. 1. 2024), volný tvar, sladká voda, cca. 120 m², hloubka do 1,6 m, brouzdaliště pro děti (v zimě zavřené), sladká voda, ca. 30 m², hloubka 0,5 m, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na kauci (cca 10 EUR); stolní tenis; hřiště pro děti, miniklub; za příplatek: kulečníkový stůl; wellness centrum (otevřeno: 10.00-14.00 a 17.00-21.00): zdarma: posilovna, za poplatek: sauna, hammam, solárium, jacuzzi, masáže.

0034/952889099, www.barcelo.com

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: v prestižní čtvrti Guadalmina, cca. 200 m od golfového klubu, cca. 3 km od centra SAN PEDRO, cca. 10 km od Marbelly, cca. 3 km od Puerto Banus; Cca. 70 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu (cca 1,2 EUR / San Pedro).

PLÁŽ: veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca. 2,5 km od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek (cca 12 EUR / set).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný a elegantní, postaven v roce 2004, pravidelně renovován, 206 pokojů, 1 budova, 4 patra, 4 výtahy, prostorná vstupní hala, 24- hodinová recepce, hlavní restaurace Mediterraneo - jídla formou bufetu, středomořská kuchyně, k dispozici jídelní židličky a dětské menu, vegetariánská jídla, lobby bar, bar 19th Hole, snack-bar u bazénu; služby concierge, směnárna, úschovna zavazadel; terasa, zahrada; kongresové centrum pro 1500 osob, bezdrátový internet zdarma; za poplatky: kadeřnictví, parkování (15 EUR / den), prádelna, půjčovna aut; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; Akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club.

POKOJ: standardní: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 33 m2, stylová, klimatizovaná, koupelna (vana / sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, TV se satelitním příjmem, telefon; za příplatek: minibar, trezor; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na bazén nebo golfové hřiště.

SPORT A ZÁBAVA: bazén (otevřený od 15. 1. 2024), volný tvar, sladká voda, cca. 120 m², hloubka do 1,6 m, brouzdaliště pro děti (v zimě zavřené), sladká voda, ca. 30 m², hloubka 0,5 m, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na kauci (cca 10 EUR); stolní tenis; hřiště pro děti, miniklub; za příplatek: kulečníkový stůl; wellness centrum (otevřeno: 10.00-14.00 a 17.00-21.00): zdarma: posilovna, za poplatek: sauna, hammam, solárium, jacuzzi, masáže.

KONTAKT: 0034/952889099, www.barcelo.com

ZDARMA:

Doba výdeje jídel a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury uvedené v nabídce mohou podléhat mírným změnám z důvodu sezónnosti, počasí podmínky, požadavky hostů nebo vyšší moc, na které nebude mít hoteliér žádný vliv.

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
32 416 Czk -33%
21 512czk Celkem Podrobnosti o ceně 43 024 czk
 • Promocja I...taki HIT! I...taki HIT!

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter