phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Best Alcázar

Výhody nabídky

 • malebně umístěný na kopci
 • 3 bazény
 • pohodlné pokoje
 • chutná a rozmanitá kuchyně

Hotel Best Alcázar Kód: AGPALCA

16 814PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Po 01.07 – Po 08.07.24 (8 dní)
Itaka

Hotel Best Alcázar Kód: AGPALCA Španělsko \ Costa del Sol

Odpočiňte si v hotelu malebně umístěném na kopci, obdivujte krásné výhledy a naplno si užijte dovolenou pod španělským sluncem! Hosté mají k dispozici 3 bazény obklopené exotickou vegetací, z toho jeden pouze pro dospělé a jeden pro děti. K dispozici je také hřiště a miniklub s hrami a aktivitami pro děti. Přes den můžete odpočívat na lehátku a večer relaxovat při živé hudbě nebo se jít projít do okolí. Chválen pro svou chutnou a rozmanitou kuchyni, která uspokojí jazýčky těch největších gurmánů, a také pohodlné a funkční pokoje.

Popis nabídky

na kopci, cca. 1,5 km od centra LA HERRADURA s obchody, bary a restauracemi, cca. 1,3 km od přístavu, cca. 19 km od Nerja; Cca. 88 km od letiště v Málaze, cca. 98 km od letiště v Granadě.

Herradura, veřejná, štěrková a kamenitá, dlouhá pláž s pozvolným klesáním, cca. 1,2 km od hotelu, přístup po silnici, slunečníky a lehátka za poplatek, několikrát denně doprava hotelovým autobusem zdarma (v sezóně termíny a četnost výletů určuje hotel).

čtyřhvězdičkový, pravidelně renovovaný, 241 pokojů, hlavní budova, 3 patra, výtah, prostorná a elegantní vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace - bufetová jídla, mezinárodní a středomořská kuchyně, show cooking , v restauraci k dispozici dětské židličky a menu pro děti, vegetariánská a bezlepková jídla (na objednávku), formální oděv nutný při večeři (pánové - dlouhé kalhoty), bar u bazénu; úschovna zavazadel, turistická informační kancelář, bankomat, minimarket; konferenční místnost, zahrada, terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: kadeřnictví, prádelna, parkování (cca 10 EUR / den), půjčovna aut; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro.

standardní: 2 osoby 17-20 m², dobře udržovaná, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (wc, vana; fén), bezdrátový internet , satelitní TV, telefon, minibar; příplatky: trezor; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle, sušák na prádlo); apartmán: 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca. 25-30 m², dobře udržovaný, standardní vybavení pokoje, navíc kuchyňský kout; byt za příplatek.

3 bazény: hlavní, pro dospělé a brouzdaliště, sladká voda, nepravidelného tvaru, zdarma slunečníky a lehátka u bazénů, osušky za kauci; dětské hřiště, miniklub (5-12 let), animace pro děti, živá hudba (ve vybraných dnech); příplatky: posilovna, tenisový kurt, bowling, herna, Spa & amp; Wellness (pro osoby starší 16 let): vnitřní, vyhřívaná, sladká voda, jucuzzi, finská sauna, hammam, masáže, kosmetické ošetření - zábaly, peeling, ošetření obličeje a těla.

snídaně (8:00-10:30), oběd (13:00-15:30), večeře (20:00-22:30) formou bufetu v restauraci; občerstvení na určeném baru (10.00-22.30); vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v uvedených barech (10.00-23.00); je vyžadováno nošení pásek all inclusive.

0034/958618647, www.besthotels.es

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: na kopci, cca. 1,5 km od centra LA HERRADURA s obchody, bary a restauracemi, cca. 1,3 km od přístavu, cca. 19 km od Nerja; Cca. 88 km od letiště v Málaze, cca. 98 km od letiště v Granadě.

PLÁŽ: Herradura, veřejná, štěrková a kamenitá, dlouhá pláž s pozvolným klesáním, cca. 1,2 km od hotelu, přístup po silnici, slunečníky a lehátka za poplatek, několikrát denně doprava hotelovým autobusem zdarma (v sezóně termíny a četnost výletů určuje hotel).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, pravidelně renovovaný, 241 pokojů, hlavní budova, 3 patra, výtah, prostorná a elegantní vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace - bufetová jídla, mezinárodní a středomořská kuchyně, show cooking , v restauraci k dispozici dětské židličky a menu pro děti, vegetariánská a bezlepková jídla (na objednávku), formální oděv nutný při večeři (pánové - dlouhé kalhoty), bar u bazénu; úschovna zavazadel, turistická informační kancelář, bankomat, minimarket; konferenční místnost, zahrada, terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: kadeřnictví, prádelna, parkování (cca 10 EUR / den), půjčovna aut; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro.

POKOJ: standardní: 2 osoby 17-20 m², dobře udržovaná, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (wc, vana; fén), bezdrátový internet , satelitní TV, telefon, minibar; příplatky: trezor; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle, sušák na prádlo); apartmán: 2 osoby (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca. 25-30 m², dobře udržovaný, standardní vybavení pokoje, navíc kuchyňský kout; byt za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény: hlavní, pro dospělé a brouzdaliště, sladká voda, nepravidelného tvaru, zdarma slunečníky a lehátka u bazénů, osušky za kauci; dětské hřiště, miniklub (5-12 let), animace pro děti, živá hudba (ve vybraných dnech); příplatky: posilovna, tenisový kurt, bowling, herna, Spa & amp; Wellness (pro osoby starší 16 let): vnitřní, vyhřívaná, sladká voda, jucuzzi, finská sauna, hammam, masáže, kosmetické ošetření - zábaly, peeling, ošetření obličeje a těla.

ALL INCLUSIVE (za poplatek): snídaně (8:00-10:30), oběd (13:00-15:30), večeře (20:00-22:30) formou bufetu v restauraci; občerstvení na určeném baru (10.00-22.30); vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v uvedených barech (10.00-23.00); je vyžadováno nošení pásek all inclusive.

KONTAKT: 0034/958618647, www.besthotels.es

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
42 044 Czk -60%
16 814czk Celkem Podrobnosti o ceně 33 628 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter