phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Best Siroco

Výhody nabídky

 • blízko písečné pláže a centra Benalmádeny
 • nachází se v krásné zahradě
 • pohodlné pokoje
 • atrakce pro děti

Hotel Best Siroco Kód: AGPSIRO

21 396PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Po 14.10 – Út 22.10.24 (8 dní)
Itaka

Hotel Best Siroco Kód: AGPSIRO Španělsko \ Costa del Sol

Nachází se jen kousek od centra přímořského městečka - Benalmádeny a písečné pláže Alboránského moře a zve na rodinnou dovolenou na pobřeží Slunce! Je to perfektní místo nejen pro blaženou relaxaci, ale také jako stvořené pro dovolenou s dětmi - ti nejmenší se rádi vyblázní na hřišti, hrají si při animacích a cákají se v brouzdališti, starší hosté odpočívají na terase obklopené tyčící se palmy nebo plavání v bazénu a zachycení horkých slunečních paprsků. Prožijte den tak, jak se vám líbí, a poté si odpočiňte v pohodlných pokojích, abyste načerpali nové síly na další den plný vzrušení!

Popis nabídky

cca. 600 m od centra přímořského městečka BENALMADENA, cca. 100 m od obchodů a restaurací, cca. 950 m od přístavu Puerto Marina, cca. 2,5 km od zábavního parku Tivoli, cca. 3,8 km od centra Torremolinos; Cca. 11,5 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 150 m od hotelu (Torremolinos, Malaga, Fuengirola, Marbella, Estepona, Gibraltar - cca 2-15 EUR).

Torre Bermeja, veřejná, oddělená hotelová část, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, cca. 550 m od hotelu, přes silnici a přímořskou promenádu, slunečníky a lehátka za poplatek. p >

čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný, postavený v roce 1965, pravidelně renovovaný, 406 pokojů, 4 budovy, 4-5 pater, 6 výtahů, elegantní lobby, 24hodinová recepce, restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, show cooking, k dispozici dětské židličky a menu, vegetariánská jídla, bezlepková jídla (na objednávku), vyžadováno společenské oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), lobby a bar u bazénu; úschovna zavazadel, obchod se suvenýry; konferenční místnost, terasa, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: parkování u hotelu (cca 18 EUR / den), pronájem auta; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

standardní: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 21-22 m², individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránka, minibar; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma; balkon nebo terasa (stůl a židle); superior: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 21-22 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), částečný výhled na moře; prémie: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 21-22 m², standardní vybavení pokoje, navíc set na kávu / čaj; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na moře.

2 bazény, sladká voda, brouzdaliště, sladká voda, nepravidelný tvar, zdarma slunečníky a lehátka u bazénů, osušky na kauci (cca 10 EUR), cabanas splatné; tělocvična; hřiště pro děti, miniklub (5-12 let), animace pro dospělé a děti (v sezóně), živá hudba, amfiteátr, herna, sauna, hammam, kulečník; externí nabídka (za poplatek): golfové hřiště Torrequebrada cca. 3 km od hotelu.

Pokoj:
• 5 pokojů (na vyžádání)

Bazén:
• jack

0034/952443040, www.besthotels.es

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: cca. 600 m od centra přímořského městečka BENALMADENA, cca. 100 m od obchodů a restaurací, cca. 950 m od přístavu Puerto Marina, cca. 2,5 km od zábavního parku Tivoli, cca. 3,8 km od centra Torremolinos; Cca. 11,5 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 150 m od hotelu (Torremolinos, Malaga, Fuengirola, Marbella, Estepona, Gibraltar - cca 2-15 EUR).

PLÁŽ: Torre Bermeja, veřejná, oddělená hotelová část, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, cca. 550 m od hotelu, přes silnici a přímořskou promenádu, slunečníky a lehátka za poplatek. p >

HOTEL: čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný, postavený v roce 1965, pravidelně renovovaný, 406 pokojů, 4 budovy, 4-5 pater, 6 výtahů, elegantní lobby, 24hodinová recepce, restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, show cooking, k dispozici dětské židličky a menu, vegetariánská jídla, bezlepková jídla (na objednávku), vyžadováno společenské oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), lobby a bar u bazénu; úschovna zavazadel, obchod se suvenýry; konferenční místnost, terasa, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: parkování u hotelu (cca 18 EUR / den), pronájem auta; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKOJ: standardní: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 21-22 m², individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránka, minibar; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma; balkon nebo terasa (stůl a židle); superior: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 21-22 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), částečný výhled na moře; prémie: 2 osoby (možná 1 přistýlka pro dospělého nebo 2 děti), cca. 21-22 m², standardní vybavení pokoje, navíc set na kávu / čaj; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na moře.

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, sladká voda, brouzdaliště, sladká voda, nepravidelný tvar, zdarma slunečníky a lehátka u bazénů, osušky na kauci (cca 10 EUR), cabanas splatné; tělocvična; hřiště pro děti, miniklub (5-12 let), animace pro dospělé a děti (v sezóně), živá hudba, amfiteátr, herna, sauna, hammam, kulečník; externí nabídka (za poplatek): golfové hřiště Torrequebrada cca. 3 km od hotelu.

VYBAVENÍ PRO POSTIŽENÉ: Pokoj: • 5 pokojů (na vyžádání)
Bazén:
• jack

KONTAKT: 0034/952443040, www.besthotels.es

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
28 936 Czk -26%
21 396czk Celkem Podrobnosti o ceně 42 792 czk
 • Promocja Léto 2020 Léto 2020

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter