phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Don Pepe Gran Meliá

Výhody nabídky

  • luxusní a elegantní
  • přímo u pláže
  • široká gastronomická nabídka
  • Meliá řetěz

Hotel Don Pepe Gran Meliá Kód: AMTSES0OGG

16 118PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 07.02 – Po 10.02.25 (4 dní)
Itaka

Hotel Don Pepe Gran Meliá Kód: AMTSES0OGG Španělsko \ Costa del Sol

Vysoký standard hotelu světového řetězce Meliá, vynikající kvalita poskytovaných služeb a poloha zajišťující snadný přístup k veškeré zábavě prázdninového resortu činí pobyt v tomto hotelu skvělou volbou pro všechny, kteří hledají komfortní ubytování. a aktivní dovolenou. Hotel láká nejen svým luxusním a elegantním designem, ale také polohou přímo u pláže, která bezesporu osloví všechny nadšence do blaženého odpočinku v paprscích španělského slunce. Pokud chcete, můžete zůstat na místě a jít si během dne zaplavat nebo se dostat do formy v posilovně. K dispozici je vám také 5 restaurací, kde můžete ochutnat rozmanitou kuchyni, a bar, kde si po dni plném prázdninových atrakcí můžete odpočinout se svým oblíbeným koktejlem v ruce.

Popis nabídky

dobře. 2,5 km od centra MARBELLI, cca. 6 km od Puerto Banus, cca. 30 km od Estepony, cca. 58 km od Ronda, cca. 210 km od Granady; Cca. 52 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 450 m od hotelu.

Playa de la Fontanilla, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

pětihvězdičkový, postavený v roce 1964, kompletně zrekonstruován v roce 2019, 194 pokojů, 1 budova, 8 pater, 3 výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, 5 restaurací: Veranda - snídaně formou bufetu , středomořská kuchyně, Erre & amp; Urrechu - à la carte, středomořská kuchyně, Tahini & amp; Sushi Bar - à la carte, japonská kuchyně, Bardot Food & amp; Koktejly - à la carte, středomořská kuchyně, Grand Cafe Cappuccino - à la carte, mezinárodní kuchyně, restaurace vyžadují společenský oděv (pánové - dlouhé kalhoty), lobby bar; směnný bod; 12 konferenčních místností, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; nabíjecí stanice pro elektromobily; příplatky: pokojová služba, prádelna, parkování (cca 20 EUR / den); domácí zvířata akceptována (na vyžádání, platí se cca 50 EUR / den); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro.

standard: 2 osoby 35 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon , kávovar; za příplatek: trezor, minibar (dle spotřeby); horský výhled; premium: 2 osoby 29 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén, kosmetická sada), standardní vybavení pokoje; balkon (stůl, židle), výhled do zahrady; výhled na moře za poplatek; prémiový pokoj za příplatek.

bazén, sladká voda, brouzdaliště pro děti, sladká voda, slunečníky a lehátka zdarma u bazénů; posilovna, posilovna 24 h; dětské hřiště, miniklub (5-11 let, otevřeno v letní sezóně); za příplatek: padelové hřiště, 2 tenisové kurty; SPA centrum (vstup pro osoby nad 16 let): zdarma: krytý vyhřívaný bazén, lehátka u bazénu zdarma, sauna, vířivka, za poplatek: masáže, ošetření obličeje a těla.

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: dobře. 2,5 km od centra MARBELLI, cca. 6 km od Puerto Banus, cca. 30 km od Estepony, cca. 58 km od Ronda, cca. 210 km od Granady; Cca. 52 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 450 m od hotelu.

PLÁŽ: Playa de la Fontanilla, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: pětihvězdičkový, postavený v roce 1964, kompletně zrekonstruován v roce 2019, 194 pokojů, 1 budova, 8 pater, 3 výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, 5 restaurací: Veranda - snídaně formou bufetu , středomořská kuchyně, Erre & amp; Urrechu - à la carte, středomořská kuchyně, Tahini & amp; Sushi Bar - à la carte, japonská kuchyně, Bardot Food & amp; Koktejly - à la carte, středomořská kuchyně, Grand Cafe Cappuccino - à la carte, mezinárodní kuchyně, restaurace vyžadují společenský oděv (pánové - dlouhé kalhoty), lobby bar; směnný bod; 12 konferenčních místností, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; nabíjecí stanice pro elektromobily; příplatky: pokojová služba, prádelna, parkování (cca 20 EUR / den); domácí zvířata akceptována (na vyžádání, platí se cca 50 EUR / den); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro.

POKOJ: standard: 2 osoby 35 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon , kávovar; za příplatek: trezor, minibar (dle spotřeby); horský výhled; premium: 2 osoby 29 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén, kosmetická sada), standardní vybavení pokoje; balkon (stůl, židle), výhled do zahrady; výhled na moře za poplatek; prémiový pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, brouzdaliště pro děti, sladká voda, slunečníky a lehátka zdarma u bazénů; posilovna, posilovna 24 h; dětské hřiště, miniklub (5-11 let, otevřeno v letní sezóně); za příplatek: padelové hřiště, 2 tenisové kurty; SPA centrum (vstup pro osoby nad 16 let): zdarma: krytý vyhřívaný bazén, lehátka u bazénu zdarma, sauna, vířivka, za poplatek: masáže, ošetření obličeje a těla.

KONTAKT: 0034/952770300, www.melia.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci, nad který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 16 118czk Celkem Podrobnosti o ceně 32 236 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter