phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel La Barracuda

Výhody nabídky

  • přímo u písečné pláže
  • blízko centra Benalmádena
  • 2 bary, včetně u bazénu
  • přátelský a ochotný personál

Hotel La Barracuda Kód: AMTSES0OYC

9 042PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 10.01 – Po 13.01.25 (4 dní)
Itaka

Hotel La Barracuda Kód: AMTSES0OYC Španělsko \ Costa del Sol

Nachází se přímo u písečné pláže v pobřežní Benalmádena a je ideálním místem pro blaženou dovolenou ve slunném Španělsku! Díky těsné blízkosti centra této oblíbené turistické destinace se tam dostanete delší procházkou s obdivováním kouzlu oblasti - musíte se projít po promenádě, abyste naplno pocítili prázdninovou atmosféru tohoto místa. V hotelu mají hosté k dispozici mimo jiné restauraci a 2 bary, z toho jeden u bazénu, animace pro dospělé, ale i funkční pokoje, kde si odpočinete po dni plném prázdninových atrakcí na Slunečném pobřeží! Přátelský a ochotný personál vynaloží veškeré úsilí, aby byl váš pobyt nezapomenutelný.

Popis nabídky

na nábřeží, cca. 1 km od centra BENALMÁDENA, u přímořské promenády s obchody, restauracemi a kavárnami, cca. 850 m od přístavu, cca. 2,5 km od centra Torremolinos, cca. 3,2 km od delfinária Selwo Marina, cca. 3,5 km od aquaparku Aqualand, cca. 19 km od Malagy; Cca. 10 km od letiště v Malaze, cca. 127 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu; Cca. 1,3 km od vlakového nádraží Torremolinos.

La Carihuela, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, přes promenádu, slunečníky a lehátka za poplatek.

tříhvězdičkový, renovovaný v roce 2018, 234 pokojů, 1 budova, 10 pater, 3 výtahy, lobby, 24hodinová recepce, restaurace - bufetová jídla, mezinárodní kuchyně, 2 bary, včetně u bazénu, kavárny; sluneční terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: parkování, pokojová služba, praní a žehlení prádla; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

standardní: 2 osoby 22 m 2 , klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, malá lednička; terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na bazén za příplatek.

bazén, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; animace pro dospělé.

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: na nábřeží, cca. 1 km od centra BENALMÁDENA, u přímořské promenády s obchody, restauracemi a kavárnami, cca. 850 m od přístavu, cca. 2,5 km od centra Torremolinos, cca. 3,2 km od delfinária Selwo Marina, cca. 3,5 km od aquaparku Aqualand, cca. 19 km od Malagy; Cca. 10 km od letiště v Malaze, cca. 127 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu; Cca. 1,3 km od vlakového nádraží Torremolinos.

PLÁŽ: La Carihuela, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, přes promenádu, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: tříhvězdičkový, renovovaný v roce 2018, 234 pokojů, 1 budova, 10 pater, 3 výtahy, lobby, 24hodinová recepce, restaurace - bufetová jídla, mezinárodní kuchyně, 2 bary, včetně u bazénu, kavárny; sluneční terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: parkování, pokojová služba, praní a žehlení prádla; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ: standardní: 2 osoby 22 m 2 , klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, malá lednička; terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na bazén za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; animace pro dospělé.

KONTAKT: 0034/952385400, www.hotellabarracuda.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
11 594 Czk -22%
9 042czk Celkem Podrobnosti o ceně 18 084 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclock