phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Meliá Costa del Sol

Výhody nabídky

  • doporučeno pro dospělé (16+)
  • u písečné pláže a živé promenády
  • komfortní pokoje s výhledem na moře
  • renomovaný řetězec Meliá

Meliá Costa del Sol Kód: AMTSES0O9K

10 840PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 07.02 – Po 10.02.25 (4 dní)
Itaka

Meliá Costa del Sol Kód: AMTSES0O9K Španělsko \ Costa del Sol

Komfortní hotel renomovaného řetězce Meliá vás zve na nezapomenutelnou dovolenou na slavném španělském pobřeží Costa del Sol! Doporučeno pro dospělé hosty, nachází se u krásné písečné pláže a živé promenády a je skvělou volbou pro aktivní dovolenou pro dva nebo se skupinou přátel. Pohodlné pokoje s výhledem na moře vám umožní relaxovat po dnech strávených objevováním zajímavostí v okolí, relaxovat můžete i na lehátku u bazénu nebo v hotelovém spa centru. V Torremolinos si na své jistě přijdou milovníci nákupů a párty až do rána, ale i živé španělské taverny a restaurace. Uvidíme se na pobřeží Slunce!

Popis nabídky

ok. 300 m od centra TORREMOLINOS, promenáda, obchody, bary a restaurace v blízkosti hotelu, cca. 16 km od Malagy; Cca. 8 km od letiště v Malaze, cca. 125 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 750 m od hotelu.

El Bajondillo, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, u hotelu, přes ulici s malým provozem a promenádou, ručník zdarma (každá výměna se platí: cca 1 EUR) , slunečníky, lehátka a matrace za poplatek (cca 15 EUR / den / set); mnoho barů a restaurací u pláže.

čtyřhvězdičkový, poslední rekonstrukce v roce 2019, 540 pokojů, 2 budovy, 9 pater, 7 výtahů, prostorná a elegantní vstupní hala, 24hodinová recepce, hlavní restaurace – stravování formou bufetu, kuchyně Středomořská a mezinárodní, vegetariánská jídla k dispozici, restaurace The Beach at Meliá Costa del Sol na pláži - à la carte, místní kuchyně a mořské plody, vyžadováno formální oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), 3 bary, včetně plážového baru v The Beach at Meliá Costa del Sol a nebe & amp; Sea Rooftop bar, na střeše, v zóně The Level (pouze pro hosty The Level, starší 16 let); směnárna, bankomat; velké konferenční centrum pro cca. 1100 osob, bezdrátový internet zdarma; za poplatky: kadeřnictví, 24h lékařská péče (na vyžádání), podzemní parkoviště, prádelna, čistírna, žehlení; Přijímané kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express a Diners Club.

standard Meliá s výhledem na moře: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 30 m², udržovaná, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, varná konvice, trezor; příplatky: minibar (dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na moře; deluxe s výhledem na moře: 2 osoby 28 m², elegantní, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, set na přípravu kávy/čaje , bezpečný; příplatky: minibar (dle spotřeby); balkon (stůl a židle), výhled na moře; The Level s výhledem na moře: 2 osoby, pro hosty starší 16 let, cca. 30 m², elegantní, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén, kosmetický set), pokoj de luxe s výhledem na moře, navíc menu polštářů; balkon (stůl a židle), výhled na moře; Deluxe pokoje s výhledem na moře a The Level s výhledem na moře za příplatek.

hlavní bazén, cca. 100 m², sladká voda, 2 střešní bazény v zóně The Level (pouze pro hosty pokoje The Level, starší 16 let), cca. 50 m² každý, obdélníkový tvar, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénů; 2 jacuzzi v zóně The Level (pouze pro hosty The Level, starší 16 let); tělocvična; animace pro dospělé: jóga, živá hudba; za příplatek: Thalasso Spa (pouze pro hosty starší 16 let): krytý bazén s hydromasáží, slanou vodou, vyhřívaný na 36˚C, suchá a parní sauna, péče o obličej a tělo; masáže; vodní sporty na pláži (externí nabídka).

0034/952386677, www.melia.com

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: ok. 300 m od centra TORREMOLINOS, promenáda, obchody, bary a restaurace v blízkosti hotelu, cca. 16 km od Malagy; Cca. 8 km od letiště v Malaze, cca. 125 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 750 m od hotelu.

PLÁŽ: El Bajondillo, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, u hotelu, přes ulici s malým provozem a promenádou, ručník zdarma (každá výměna se platí: cca 1 EUR) , slunečníky, lehátka a matrace za poplatek (cca 15 EUR / den / set); mnoho barů a restaurací u pláže.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, poslední rekonstrukce v roce 2019, 540 pokojů, 2 budovy, 9 pater, 7 výtahů, prostorná a elegantní vstupní hala, 24hodinová recepce, hlavní restaurace – stravování formou bufetu, kuchyně Středomořská a mezinárodní, vegetariánská jídla k dispozici, restaurace The Beach at Meliá Costa del Sol na pláži - à la carte, místní kuchyně a mořské plody, vyžadováno formální oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), 3 bary, včetně plážového baru v The Beach at Meliá Costa del Sol a nebe & amp; Sea Rooftop bar, na střeše, v zóně The Level (pouze pro hosty The Level, starší 16 let); směnárna, bankomat; velké konferenční centrum pro cca. 1100 osob, bezdrátový internet zdarma; za poplatky: kadeřnictví, 24h lékařská péče (na vyžádání), podzemní parkoviště, prádelna, čistírna, žehlení; Přijímané kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express a Diners Club.

POKOJ: standard Meliá s výhledem na moře: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 30 m², udržovaná, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, varná konvice, trezor; příplatky: minibar (dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na moře; deluxe s výhledem na moře: 2 osoby 28 m², elegantní, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén, kosmetický set), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, set na přípravu kávy/čaje , bezpečný; příplatky: minibar (dle spotřeby); balkon (stůl a židle), výhled na moře; The Level s výhledem na moře: 2 osoby, pro hosty starší 16 let, cca. 30 m², elegantní, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén, kosmetický set), pokoj de luxe s výhledem na moře, navíc menu polštářů; balkon (stůl a židle), výhled na moře; Deluxe pokoje s výhledem na moře a The Level s výhledem na moře za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: hlavní bazén, cca. 100 m², sladká voda, 2 střešní bazény v zóně The Level (pouze pro hosty pokoje The Level, starší 16 let), cca. 50 m² každý, obdélníkový tvar, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénů; 2 jacuzzi v zóně The Level (pouze pro hosty The Level, starší 16 let); tělocvična; animace pro dospělé: jóga, živá hudba; za příplatek: Thalasso Spa (pouze pro hosty starší 16 let): krytý bazén s hydromasáží, slanou vodou, vyhřívaný na 36˚C, suchá a parní sauna, péče o obličej a tělo; masáže; vodní sporty na pláži (externí nabídka).

KONTAKT: 0034/952386677, www.melia.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
11 304 Czk -4%
10 840czk Celkem Podrobnosti o ceně 21 680 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclock