phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

METT Hotel & Beach Resort Marbella Estepona

Výhody nabídky

  • přímo u písečné pláže
  • kompletně zrekonstruován v roce 2023
  • prostorné, stylově zařízené pokoje
  • chválen pro své četné vybavení

METT Hotel & Beach Resort Marbella Estepona Kód: AMTSES0OIK

22 208PLN
Dorośli: 2 śniadania Ne 24.11 – St 27.11.24 (4 dní)
Itaka

METT Hotel & Beach Resort Marbella Estepona Kód: AMTSES0OIK Španělsko \ Costa del Sol

Moderní, zrekonstruovaný v roce 2023 a nachází se přímo u písečné pláže - je to skvělé místo, kde můžete vsadit na blažený odpočinek. Zaplavte si v bazénu a odpočiňte si na lehátku ve stínu palem, a pokud si potřebujete odpočinout, zajděte do lázeňského centra a využijte nabízené procedury. Vychutnejte si středomořskou a italskou kuchyni, kterou nabízejí hotelové restaurace, a večer si při západu slunce vychutnejte drink. Ticho po horkém prázdninovém dni poskytnou prostorné, komfortně vybavené a stylově zařízené pokoje. Hosté jej oceňují pro vynikající služby a četné vybavení a rozhodně by to mělo být na vašem prázdninovém seznamu míst, která byste měli navštívit! Prezentovaný grafický materiál znázorňuje vizualizaci objektu.

Popis nabídky

cca. 20 km od centra MARBELLI, restaurace a bary u hotelu, cca. 1 km od obchodu, cca. 13 km od centra Estepona, cca. 58 km od Ronda, cca. 195 km od Granady; Cca. 67 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 650 m od hotelu.

Playa del Sol Villacana, veřejná, samostatný hotel p, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

pětihvězdičkový, postavený v roce 2000, kompletně zrekonstruovaný v roce 2023, 249 pokojů, 1 budova, 3 patra, 4 výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, 2 à la carte restaurace: Ammos - Středomořská kuchyně, Isola - Italská kuchyně, 2 bary, včetně u bazénu; služby concierge, směnárna, bezpečnostní schránka na recepci; konferenční centrum pro 250 osob, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, žehlení prádla, praní prádla, parkování; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro.

deluxe: 2 osoby 41 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, káva / čajový set; příplatky: trezor, minibar (platí se dle spotřeby); balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na bazén nebo moře za příplatek.

bazén, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; tělocvična, basketbalové hřiště; za příplatek: kulečník, stolní tenis; MOI Spa (za příplatek): masáže, ošetření obličeje a těla.

www.mettsocialliving.com

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: cca. 20 km od centra MARBELLI, restaurace a bary u hotelu, cca. 1 km od obchodu, cca. 13 km od centra Estepona, cca. 58 km od Ronda, cca. 195 km od Granady; Cca. 67 km od letiště v Malaze; autobusová zastávka cca. 650 m od hotelu.

PLÁŽ: Playa del Sol Villacana, veřejná, samostatný hotel p, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, postavený v roce 2000, kompletně zrekonstruovaný v roce 2023, 249 pokojů, 1 budova, 3 patra, 4 výtahy, prostorná vstupní hala, 24h recepce, 2 à la carte restaurace: Ammos - Středomořská kuchyně, Isola - Italská kuchyně, 2 bary, včetně u bazénu; služby concierge, směnárna, bezpečnostní schránka na recepci; konferenční centrum pro 250 osob, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, žehlení prádla, praní prádla, parkování; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro.

POKOJ: deluxe: 2 osoby 41 m², klimatizace, koupelna (sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, káva / čajový set; příplatky: trezor, minibar (platí se dle spotřeby); balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na bazén nebo moře za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; tělocvična, basketbalové hřiště; za příplatek: kulečník, stolní tenis; MOI Spa (za příplatek): masáže, ošetření obličeje a těla.

KONTAKT: www.mettsocialliving.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 658 Czk -6%
22 208czk Celkem Podrobnosti o ceně 44 416 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter