phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Barceló Illetas Albatros

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (18+)
 • originální avantgardní design
 • klidné prostředí
 • vynikající kuchyně
 • střešní bar s panoramatickým pobřežím
 • síť Barceló

Hotel Barceló Illetas Albatros Kód: PMIALBG

PLN
Itaka

Hotel Barceló Illetas Albatros Kód: PMIALBG Španělsko \ Mallorca

Moderní, zařízený v módním, avantgardním stylu. Nachází se v klidném letovisku Illetas, s krásným výhledem na záliv a se snadným přístupem na pláž. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby, zejména páry a všechny ty, kteří ocení komorní atmosféru a komfortní podmínky. Patří do známého hotelového řetězce Barcelo, je oblíbený díky skvělým službám a vynikající pestré kuchyni. Milovníky Spa potěší elegantní wellness centrum s výhledem na moře!

Popis nabídky

v Illetas, cca 50 m od obchodu, restaurací a barů, u místní komunikace, cca 8 km od města PALMA DE MALLORCA; cca 20 km od letiště ve městě Palma de Mallorca; autobusová zastávka u hotelu (Palma de Mallorca / cca 1,5 EUR).

Illetas Beach, hotelová, písčito-kamenitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup stezkou, zdarma slunečníky, lehátka a matrace, osušky na kauci (cca 20 EUR).

čtyřhvězdičkový, elegantní a stylový, úplně renovovaný v roce 2010, 128 pokojů, 1 budova, 6 pater, 3 výtahy, prostorné lobby, 24h recepce, restaurace Mediterraneo - stravování formou švédských stolů, středomořská a mezinárodní kuchyně, cooking show, tematické večery, vegetariánská jídla, bezlepkové pokrmy (na vyžádání, za poplatek), Blue Restaurant & Lounge Bar - à la carte, bary: Urban Sky Terrace na střeše, Illetas u bazénu; trezor na recepci, směnárna, úschovna zavazadel; konferenční centrum pro 200 osob, terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu; za poplatek: internetový koutek, room service, parkoviště, prádelna, žehlírna, půjčovna aut a jízdních kol; zařízení pro tělesně postižené (pokoje, výtahy, veřejná prostranství); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel pouze pro hosty starší 18 let.

superior: 2-os., asi 30 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, televize LCD, telefon; za poplatek: trezor, minibar; balkon nebo zahrada (stůl a židle; sušák na prádlo); pro novomanžele balíček na uvítanou: láhev vína a ovoce; boční a čelní výhled na moře za příplatek,

2 bazény, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², cca 60 m², hl. 1,1–1,8 m, vířivka u bazénu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; kulečník, stolní tenis; za poplatek: cca 1,5 km od 18jamkového golfového hřiště Bedinat; wellness centrum: zdarma krytý bazén, slaná voda, cca 60 m², hl. 1,1–1,8 m, fitness; za poplatek: sauna, vířivka, masáž.

0034/791402211, www.barcelo.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • balíček pro novomanžele
6,0 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
Informace o regionu

Španělsko — Mallorca

„Nebe je jako tyrkys, moře jako blankyt, hory jako smaragd, vzduch jako v nebi“ - takto psal o Mallorce Chopin. L’Illa de la Calma – Ostrov klidu, jak bývá Mallorca někdy nazývána, ještě donedávna ospalý ostrov daleko od masové turistiky. Můžete tu najít splnění snů o ideální dovolené.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Mallorca

21.10.2021
16°C 26°C
Vítr:
5.7 km/h
Východ: 08:05
Západ: 19:02
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,3 mm
včera
16°C 21°C
Vítr:
10.9 km/h
Východ: 08:06
Západ: 19:01
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 20,5 mm
Dnes
14°C 22°C
Vítr:
9.1 km/h
Východ: 08:07
Západ: 19:00
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
12°C 23°C
Vítr:
5.4 km/h
Východ: 08:08
Západ: 18:58
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
13°C 22°C
Vítr:
4.1 km/h
Východ: 08:10
Západ: 18:57
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.10.2021
14°C 21°C
Vítr:
6.1 km/h
Východ: 08:11
Západ: 18:56
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.10.2021
14°C 21°C
Vítr:
6.5 km/h
Východ: 08:12
Západ: 18:54
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Mallorca

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v Illetas, cca 50 m od obchodu, restaurací a barů, u místní komunikace, cca 8 km od města PALMA DE MALLORCA; cca 20 km od letiště ve městě Palma de Mallorca; autobusová zastávka u hotelu (Palma de Mallorca / cca 1,5 EUR).

PLÁŽ: Illetas Beach, hotelová, písčito-kamenitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup stezkou, zdarma slunečníky, lehátka a matrace, osušky na kauci (cca 20 EUR).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní a stylový, úplně renovovaný v roce 2010, 128 pokojů, 1 budova, 6 pater, 3 výtahy, prostorné lobby, 24h recepce, restaurace Mediterraneo - stravování formou švédských stolů, středomořská a mezinárodní kuchyně, cooking show, tematické večery, vegetariánská jídla, bezlepkové pokrmy (na vyžádání, za poplatek), Blue Restaurant & Lounge Bar - à la carte, bary: Urban Sky Terrace na střeše, Illetas u bazénu; trezor na recepci, směnárna, úschovna zavazadel; konferenční centrum pro 200 osob, terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu; za poplatek: internetový koutek, room service, parkoviště, prádelna, žehlírna, půjčovna aut a jízdních kol; zařízení pro tělesně postižené (pokoje, výtahy, veřejná prostranství); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; hotel pouze pro hosty starší 18 let.

POKOJ:superior: 2-os., asi 30 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, televize LCD, telefon; za poplatek: trezor, minibar; balkon nebo zahrada (stůl a židle; sušák na prádlo); pro novomanžele balíček na uvítanou: láhev vína a ovoce; boční a čelní výhled na moře za příplatek,

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 200 m², cca 60 m², hl. 1,1–1,8 m, vířivka u bazénu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; kulečník, stolní tenis; za poplatek: cca 1,5 km od 18jamkového golfového hřiště Bedinat; wellness centrum: zdarma krytý bazén, slaná voda, cca 60 m², hl. 1,1–1,8 m, fitness; za poplatek: sauna, vířivka, masáž.

KONTAKT: 0034/791402211, www.barcelo.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • balíček pro novomanžele
Położenie na mapie
Opinie klientów
6,0 / 6
Celkové hodnocení
z 1 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
6 / 6
50+ lat, s partnerem Červenec 2016
Hotel bardzo wygodny z przyjazna, dyskretną obsługą. Ponieważ wystąpił problem komunikacyjny pomiędzi Itaką a hotelem należałoby zwrócić uwagę na przepływ informacji/domumentów. (...) více informací
Hotel bardzo wygodny z przyjazna, dyskretną obsługą. Ponieważ wystąpił problem komunikacyjny pomiędzi Itaką a hotelem należałoby zwrócić uwagę na przepływ informacji/domumentów. Poza jednym niewielkim incydentem wszystko było super. Jeżeli ktoś poszukuje wytchnienia po intensywnym okresie obowiązków zawodowych, zasłużył na idrobinę luksusu , z możliwością zanurzenia się w niepowtarzalną atmosferę miasta Palmy - powinien wybrać to miejsce i ten hotel, nie będzie żałował.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Okružní jízdy po ostrově — trasa výletu vede přes zemědělské vesničky a města úrodné nížiny Es Pla směrem k pohoří Sierra de Tramuntana. Dále směřují horské serpentiny k mariánskému poutnímu místu v Lluc - prohlídky kostela s vyobrazením Černé Madony. Následuje průjezd impozantní silnicí se zatáčkami dosahujícími 180 stupňů do přístavu Sa Calobra na západním pobřeží. Zátoka zároveň představuje vyústění nejdelší soutěsky na ostrově, Torrent de Pareis. Ve volném čase procházka skalním tunelem na malebnou pláž, jíž se říká Vrata do ráje. Plavba lodí podél skalnatého severního pobřeží Mallorky do přístavu Puerto de Soller. Projížďka historickou dřevěnou tramvají do kouzelného městečka Soller. Dále historickým vlakem přes slavné Pomerančové údolí, horské tunely a háje citrusovníků do Palmy a z ní zpáteční cesta do hotelu. Pořadí prohlídek se může měnit. Celodenní výlet. Cena: cca 74 EUR, děti do 12 let: cca 37 EUR.

Palma a Valldemossa — cesta na jih směrem ke krásnému a kosmopolitnímu hlavnímu městu Mallorky, ležícímu nad rozlehlou zátokou Bahía de Palma. Návštěva Palmy zahrnuje procházku historickým centrem: katedrála La Seu, Parc del Mar, královské zahrady paláce Almudaina, úzké uličky a patia kupeckých domů, městská radnice, vyhlídka u hradu Castillo de Bellver. Volný čas na nákupy v okolí Plaza Mayor, hlavního náměstí. Následně jízda horami do středověké vesnice - Valldemossy, místa kde v zimě 1838 pobýval polský skladatel Fryderyk Chopin společně s francouzskou spisovatelkou George Sandovou. Kartuziánský klášter, kde tento slavný pár nalezl útočiště, je největší polskou stopou na Mallorce. V klášterních celách jsou vystaveny památky dokumentující přítomnost polského virtuosa na ostrově, např. klavír, na němž Chopin složil slavné Dešťové preludium. Ve volném čase procházka úzkými dlážděnými uličkami tohoto nesmírně malebného městečka a příležitost ochutnat místní likéry. Celodenní výlet. Cena: cca 52 EUR, děti do 12 let: cca 31 EUR. Výlet pořádaný z hotelů na východním a severním pobřeží ostrova.

Valldemossa — výlet do nejkouzelnější, horské části ostrova. Jízda po silnici vedoucí mezi olivovými háji ve výšce cca 425 m n. m., kde se nachází Valldemossa. Vstup s průvodcem do kartuziánského kláštera, kde bydlel Fryderyk Chopin, příležitost zaposlouchat se do zvuků jeho hudby (živý koncert). Volný čas na procházku úzkými a kouzelnými uličkami městečka. Půldenní výlet (pořádaný v odpoledních hodinách). Cena: cca 39 EUR, děti do 12 let: cca 19 EUR. Výlet pořádaný z hotelů na jižním pobřeží ostrova.

Poloostrov Formentor a bazar v Alcúdii — cesta do Alcúdie, kde se každé úterý koná největší trh na ostrově. Příležitost nakoupit místní keramické výroby, ruční práce, šperky, olivový olej, med, mandle a fíky. Po nákupech cesta autokarem na poloostrov Formentor považovaný za nejkrásnější kout ostrova. Obdivování nádherné krajiny s bujnou vegetací, která tvoří útočiště pro mnoho druhů ptáků a ještěrek. Během jasných dnů lze odtud vidět sousední Menorku. Následuje cesta do přístavu v Polense, následně plavba lodí na jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově - Playa de Formentor, odkud se rozprostírá dech beroucí výhled na útesy padající kolmo do moře. Volný čas na koupel a odpočinek na pláži. Celodenní výlet. Cena: cca 41 EUR, děti do 12 let: cca 22 EUR. Výlet organizovaný z hotelů na východním a jižním pobřeží ostrova. Potápění: podvodní tvář Mallorky. Nabídky pro ty, kteří chtějí začít své dobrodružství s potápěním. Sestup pod vodu do hloubky 5-6 metrů s osobním, polsky mluvícím instruktorem. Příležitost vidět výjimečné skalní útvary a hejna pestrobarevných ryb. Půldenní výlet. Cena - cca 90 EUR. Výlet pořádaný z hotelů na východním a severním pobřeží ostrova.

Katamaran Attraction — Kapitán katamaránu zve na palubu! Čtyřhodinová plavba podél jižního pobřeží Mallorky je příležitostí pro skutečnou relaxaci za šumění mořských vln a zvuku hudby. Součástí programu je i čas na plavání a potápění. Oběd a nealkoholické nápoje započítány v ceně. Fantastická, typicky dovolenková nabídka! Cena: cca 49 EUR, děti do 12 let: cca 25 EUR. Výlet pořádaný z hotelů na jižním pobřeží ostrova v období červenec - srpen.

Magic Katamaran — plavba podél nejslavnějších pláží Mallorce: Es Trenc a nejjižněji vysunutého cípu ostrova - mysu Salines. Relaxace na katamaránu, 3 zastávky na plavání a potápění (vybavení na palubě započítáno v ceně) v průzračných vodách Středozemního moře. Půldenní výlet. Cena: kol. 59 EUR, děti do 12 let: kol. 30 EUR, děti do 6 let - zdarma. Marinaland: mořský zábavní park pro celou rodinu. Hlavní atrakci zde představují představení delfínů proslulých svou jedinečnou inteligencí. Návštěvníci Marinalandu rádi zavítají také k výběhům s tučňáky nebo s lachtany. Celodenní výlet. Cena: cca 46 EUR, děti do 12 let: cca 32 EUR.

Dračí jeskyně — jízda malebnými turistickými městečky východního pobřeží Mallorky. Cesta vede k rybářské vesničce Porto Cristo, kde nedaleko přístavu francouzští geologové v 19. století objevili podzemní jeskyně. V temných dobách se v ní ukrývali korzáři a piráti, kteří ostrov často sužovali svými nájezdy, dnes je z ní turistická atrakce zpřístupněná návštěvníkům. Obdivování četných sálů táhnoucích se v podzemí v pobřežních vápencových skálách v délce několika set metrů. Roztodivné tvary tisíců stalaktitů a stalagmitů připomínají mramorové kaskády, varhany, krajkové drapérie a křišťálové lustry. Navíc program výletu zahrnuje krátkou návštěvu v manufaktuře umělých perel, kde se bude možné seznámit s procesem výroby a zakoupit si pro ostrov typické šperky (pro návštěvníky z jihu ostrova) nebo návštěva na typickém mallorském statku. Půldenní výlet. Cena: cca 40 EUR, děti do 12 let: cca 20 EUR. Výlet pořádaný z hotelů na jižním a východním pobřeží ostrova.

Akvárium — cesta do Playa de Palma, do moderního akvária prezentujícího celé bohatství flóry a fauny všech světových moří a oceánů. Obdivování např. hejn ryb, žraloků, piraní, korálových útesů, rejnoků, želv, podvodního mikrosvěta a také tropické džungle s hady. Cena: cca 24 EUR, děti do 12 let: cca 19 EUR. Pro návštěvníky z východu a jihu ostrova po návštěvě akvária přejezd do Palmy, volný čas v historickém centru. Cena: cca 43 EUR, děti do 12 let: cca 24 EUR (zahrnuje vstupenky).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter