phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Jie Jie Beach by Jetwing

Výhody nabídky

 • dovolená ve dvou
 • přímo na písečné pláži
 • bazén s výhledem na oceán
 • prostorné, moderní pokoje
 • zařízení pro osoby se zdravotním postižením

Hotel Jie Jie Beach by Jetwing Kód: CMBJIEJ

28 439PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 25.09 – So 01.10.22 (7 dní)
Itaka

Hotel Jie Jie Beach by Jetwing Kód: CMBJIEJ Sri Lanka
 • ITAKA – wakacje bez przeszkód

Opravdová exotika na dosah ruky! Kokosové palmy naklánějící se k oceánu a fantastické písečné pláže - ideální místo pro meditaci a relaxaci a večer pozadí pro romantickou večeři při západu slunce. Hosté mají k dispozici velký bazén s výhledem na oceán, restauraci, kde můžete ochutnat pikantní kuchyni ze Srí Lanky a několik barů. Výhodou hotelu jsou moderní pokoje zařízené v minimalistickém stylu a profesionální a vždy ochotný personál.

Popis nabídky

v jihozápadní části Srí Lanky, asi 1,2 km od centra PANADURY, cca 35 m od železniční trati, cca 50 m od místní silnice, cca 35 km od hlavního města Srí Lanky - Colombo; přibližně 80 km od letiště v Colombo.

Panadura veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

čtyřhvězdičkový, postavený v letech 2014-2016, 180 pokojů, 1 budova, 3 patra, 2 výtahy, prostorná a elegantní vstupní hala, recepce s nepřetržitým provozem, hlavní restaurace – jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, židličky pro děti a dětské menu, vegetariánská restaurace Golden Silk - à la carte, čínská kuchyně, 3 bary, včetně baru u bazénu; obchody; konferenční centrum pro 500 osob, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: lékař na vyžádání, prádelna, parkoviště; v hotelu se vyskytují různé výškové úrovně; zařízení pro tělesně postižené; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard

standardní: pro 2 osoby, cca 24 m² (možnost 1 přistýlky pro dítě), klimatizace, koupelna (sprcha, wc, vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, lednice, varná konvice, trezor, minibar (za poplatek dle spotřeby); dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na vyžádání před příjezdem; výhled na moře za příplatek.

bazén, sladká voda, cca 480 m², hl. 1,2 m, samostatná část pro děti, slunečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozici zdarma u bazénu; animace pro dospělé a děti; wellness centrum: zdarma: krytý bazén, samostatná část pro děti, tělocvična; k dispozici: kosmetické procedury, masáže.

snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-15.00, stanovené menu), večeře (19.00-22.30) ve vyznačené restauraci; občerstvení (10.30-12.00, 15.30-17.30), ovoce (10.30-17.30) ve vyznačeném baru/restauraci; vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačeném baru/restauraci (10.00-24.00);není součástí all inclusive: víno; nutno nosit náramky all inclusive.

0094/114709400, www.jetwinghotels.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Sri Lanka

POLOHA: v jihozápadní části Srí Lanky, asi 1,2 km od centra PANADURY, cca 35 m od železniční trati, cca 50 m od místní silnice, cca 35 km od hlavního města Srí Lanky - Colombo; přibližně 80 km od letiště v Colombo.

PLÁŽ: Panadura veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v letech 2014-2016, 180 pokojů, 1 budova, 3 patra, 2 výtahy, prostorná a elegantní vstupní hala, recepce s nepřetržitým provozem, hlavní restaurace – jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, židličky pro děti a dětské menu, vegetariánská restaurace Golden Silk - à la carte, čínská kuchyně, 3 bary, včetně baru u bazénu; obchody; konferenční centrum pro 500 osob, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: lékař na vyžádání, prádelna, parkoviště; v hotelu se vyskytují různé výškové úrovně; zařízení pro tělesně postižené; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard

POKOJ:standardní: pro 2 osoby, cca 24 m² (možnost 1 přistýlky pro dítě), klimatizace, koupelna (sprcha, wc, vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, lednice, varná konvice, trezor, minibar (za poplatek dle spotřeby); dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na vyžádání před příjezdem; výhled na moře za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, cca 480 m², hl. 1,2 m, samostatná část pro děti, slunečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozici zdarma u bazénu; animace pro dospělé a děti; wellness centrum: zdarma: krytý bazén, samostatná část pro děti, tělocvična; k dispozici: kosmetické procedury, masáže.

ALL INCLUSIVE (za příplatek): snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-15.00, stanovené menu), večeře (19.00-22.30) ve vyznačené restauraci; občerstvení (10.30-12.00, 15.30-17.30), ovoce (10.30-17.30) ve vyznačeném baru/restauraci; vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačeném baru/restauraci (10.00-24.00);není součástí all inclusive: víno; nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: 0094/114709400, www.jetwinghotels.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Colombo — transfer do hlavního města. Na programu např. pevnost, bazar s hinduistickým chrámem, náměstí Nezávislosti, Mezinárodní konferenční sál Bandaranaike s replikou Buddhy. Cena - cca 23-70 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena neobsahuje oběd.

Galle — ráno transfer do Galle. Město se skládá ze dvou částí: historické pevnosti ze sedmnáctého století zapsané do seznamu UNESCO, která se nachází u moře, a novější části nacházející se na pevnině.. Pevnost Galle je největší z dochovaných městských pevností postavených Evropany v Asii. Zbývající část města je plná památek nizozemské koloniální architektury z období zahrnujícího posledních 400 let. Na programu želví líheň v Kosgodě a návštěva dílny, kde se vyřezávají tradiční srílanské masky. Celodenní výlet. Cena - cca 40 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena neobsahuje oběd.

Kandy — transfer do Pinnawali - sloního sirotčince. Příjezd do Kandy, oběd a prohlídka dřívějšího hlavního města Srí Lanky. Poslední metropole sinhálského království ležící v Centrální provincii představuje živoucí příklad slávy země. Na programu jsou chrámy spolu s budovou z konce 16. století, což je místo, kde je přechováván nejvýznamnější předmět na Srí Lance: svatá relikvie - Buddhův zub, a na okraji umělého jezera ležící královského lázně. Cena - cca 70-100 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena neobsahuje oběd.

Sigiriya a Dambula (2 dny) — brzy ráno výjezd k Sigiriye s 180 metrů vysokou skálou, na jejímž vrcholu se nachází zřícenina starověkého paláce a pevnosti postavené v 5. stol. Krátký výstup k zřícenině pevnosti. Sigiriya je jedním ze sedmi míst na Srí Lance zapsaným na seznam UNESCO. nacházejí se zde zbytky základů a opevnění a dobře zachované malby na stěnách skal. Transfer do Dambulla, kde se nacházejí jeskynní chrámy postavené králem Valagambou, když po 14 letech vyhnanství převzal trůn. Přenocování v 3* hotelu. Ráno transfer do Národního parku Minneriya zaujímajícího plochu více než 8000 hektarů. Volitelně jízda na slonech (cca 13 USD/os.) Cena - cca 170-220 USD (v závislosti na hotelu/regionu). Cena obsahuje ubytování v 3* hotelu a večeři a snídani, neobsahuje oběd.

Kitulgala — asi 3hodinová návštěva na jednom z nejvlhčích míst země ležícím na západě Srí Lanky. Název Kitulgala pochází od karyoty žahavé, které se na Srí Lance říká „kitul“. Pěstují se tu banány, jak červené, tak i žluté odrůdy, a ve výše ležících oblastech kaučukovníky. V Kitulgala se nachází většina druhů tropických ptáků, které se vyskytují ve Světové rezervaci biosféry na Sinharaja. Kitulgala je rozhodně místo, které stojí za to navštívit! Zde se také natáčel oscarový film „Most přes řeku Kwai“. Celodenní výlet. Cena - cca 40-70 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena neobsahuje oběd.

Sinharaja — národní park a oblast biodiverzity na Srí Lance je oficiálně zapsaná rezervace biosféry a světového dědictví UNESCO. Toto místo představuje pokladnici endemických (pouze lokálně se vyskytujících) druhů, mezi které patří stromy, hmyz, plazi, hadi, ptáci a savci. Na území rezervace žijí 3 málokdy vidění sloni a 15 levhartů. Nejspolečenštějším savcem je zástupce druhu opic - hulman rudolící. Cena - cca 55-70 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena neobsahuje oběd.

Pozorování velryb v Mirissa — Srí Lanka je místo známé mezi milovníky přírody. Jde o jedno z nejlepších míst na světě pro pozorování velryb a vorvaňů. To je možné díky horkému, tropickému slunci, atmosférickým podmínkám a čisté vodě. Plejtváci obrovští dosahující délky 30 metrů a hmotnosti více než 200 tun jsou největší zvířata na zemi. První setkání se zvířetem velkým jako letadlo se určitě stane nezapomenutelným zážitkem. V období od prosince do března můžete pozorovat jeho zvláštní poddruh s kratším ocasem. Dosahuje délky jen 24 metrů, ale vypadá stejně majestátně jako plejtvák obrovský. Cena - cca 70-75 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena neobsahuje oběd.

Yala (2 dny) — safari v národním parku Yala ležícím asi 300 km od Colomba. Park zabírá plochu cca 1000 km² a byl založen v roce 1938 jako střelecká sportovní rezervace. Jedná se o nejoblíbenější a dobře rozvinutý národní park, v němž můžete pozorovat divoké druhy zvířat a pátků, např. stáda slonů, levharty, divoká prasata, krokodýly, divoké buvoly a pávy, šakaly, medvědy pyskaté. Ptactvo zahrnuje kolem 130 druhů, jak stálých obyvatel, tak migrujících druhů. Délka trvání jeep safari: asi 3 hodiny. Následně ubytování v hotelu, večeře a přenocování. Po snídani odhlášení z hotelu. Na zpátečně cestě prohlídka želví líhně v Tissamaharama. Cena - cca 125-140 USD/os. (v závislosti na hotelu/regionu). Cena obsahuje ubytování v 3* hotelu a večeři a snídani. Cena neobsahuje oběd.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
30 207 Czk -5%
28 439czk Celkem Podrobnosti o ceně 56 878 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter