phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Khaolak Laguna Resort

Výhody nabídky

 • přímo u pláže
 • tropická zahrada
 • prostorné pokoje v thajském stylu
 • 2 bazény a lázeňské centrum

Hotel Khaolak Laguna Resort Kód: HKTLAGU

31 194PLN
Dorośli: 2 śniadania Po 24.02 – Pá 06.03.20 (12 dní)
Itaka

Hotel Khaolak Laguna Resort Kód: HKTLAGU Thajsko \ Khao Lak

Umístěný přímo u písečné pláže, která je navržena v orientálním stylu a je obklopena dobře udržovanou zahradou, a zaujme svěží a pestrou zelení. Jedná se o jedinečnou oázu klidu a pohody, ve které můžete zažít výjimečnou atmosféru během výuky jógy a tai-chi, které jsou dokonalým doplňkem letních prázdnin. Stojí za to ochutnat pokrmy připravené s extrémní péčí a vychutnat si krásný výhled na Andamanské moře v restauraci a jít do hotelových lázní, kde se k procedurám používají kosmetické přípravky založené na tradičních recepturách. K dispozici jsou také 2 bazény a prostorné a elegantní pokoje, které zajistí plný komfort a pohodlí.

Popis nabídky

cca 500 m od centra KHUK KHAK, u moře, nejbližší obchody a bary cca 300 m od hotelu, cca 3 km od dvou místních trhů, cca 3 km od národního parku Khao Lak-Lam Ru, cca 10 km od vodopádu Ton Chong Fa; cca 75 km od letiště v Phuketu, cca 135 km od letiště v Krabi.

Nang Thong, veřejná, písčitá, jemný sestup do moře, hned vedle hotelu, přístup přes hotelovou cestu, zdarma slunečníky, lehátka a osušky.

postavený v roce 2007, pravidelně renovovaný, 154 pokojů, do 2 pater, prostorná vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace Oriental – jídla formou bufetu, mezinárodní a thajská kuchyně, restaurace Sundowners - à la carte, thajská a mezinárodní kuchyně, 2 bary: Club Lounge a Beach Bar typu swim-up; miniknihovna, konferenční místnost pro max. 5 osob 180 osob, zahrada, parkoviště, bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách; za příplatek: room service, péče o děti, prádelna, půjčovna aut; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 300 USD/pokoj/pobyt.

deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 přistýlek pro děti), cca 55 m², individuálně řízená klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), satelitní TV, telefon, bezdrátový internet, minibar (za poplatek), sada na přípravu kávy a čaje, minerální voda (2 láhve/den), trezor, slunečník; dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem zdarma; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; oriental villa: pro 2 os. (1 přistýlka pro dospělé nebo dítě), cca 52 m², luxusní pokoj; terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; orientál villa za příplatek; similan pearl villa: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě), cca 52 m², luxusní pokoj; terasa (stůl a židle), výhled na moře; similan perla villa za poplatek.

2 bazény, sladká voda, každý cca 200 m², hloubka 0,5-1,5 m, vířivka, oddělená část pro děti, slunečníky zdarma, lehátka a matrace v blízkosti bazénů; posilovna, stolní tenis, kulečník, jóga, tai-chi; hřiště pro děti; za poplatek: thajský box, lekce vaření, půjčovna kol; Chiva Spa: sauna, bylinná parní lázeň, masáže, ošetření obličeje a těla.

0066/76427888, www.khaolaklaguna.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Thajsko — Khao Lak

Exotika v tom nejlepším vydání! Pláže? Široké a písčité. Voda? Křišťálově čistá s korálovými útesy. Atrakce? Projížďka na slonu, plavba na kanoi, výprava do džungle. K tomu dokonalá thajská kuchyně a jedinečná místa jako je pagoda Bang Rieng, kde je údajně uložen Buddhův zub.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Khao Lak

23.11.2018
22°C 32°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:23
Západ: 18:04
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
23°C 31°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:23
Západ: 18:04
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:23
Západ: 18:04
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:24
Západ: 18:04
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
23°C 31°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:24
Západ: 18:04
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
23°C 31°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:25
Západ: 18:05
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,4 mm
29.11.2018
23°C 31°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:25
Západ: 18:05
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Khao Lak

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca 500 m od centra KHUK KHAK, u moře, nejbližší obchody a bary cca 300 m od hotelu, cca 3 km od dvou místních trhů, cca 3 km od národního parku Khao Lak-Lam Ru, cca 10 km od vodopádu Ton Chong Fa; cca 75 km od letiště v Phuketu, cca 135 km od letiště v Krabi.

PLÁŽ: Nang Thong, veřejná, písčitá, jemný sestup do moře, hned vedle hotelu, přístup přes hotelovou cestu, zdarma slunečníky, lehátka a osušky.

HOTEL: postavený v roce 2007, pravidelně renovovaný, 154 pokojů, do 2 pater, prostorná vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace Oriental – jídla formou bufetu, mezinárodní a thajská kuchyně, restaurace Sundowners - à la carte, thajská a mezinárodní kuchyně, 2 bary: Club Lounge a Beach Bar typu swim-up; miniknihovna, konferenční místnost pro max. 5 osob 180 osob, zahrada, parkoviště, bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách; za příplatek: room service, péče o děti, prádelna, půjčovna aut; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 300 USD/pokoj/pobyt.

POKOJ:deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 přistýlek pro děti), cca 55 m², individuálně řízená klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), satelitní TV, telefon, bezdrátový internet, minibar (za poplatek), sada na přípravu kávy a čaje, minerální voda (2 láhve/den), trezor, slunečník; dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem zdarma; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; oriental villa: pro 2 os. (1 přistýlka pro dospělé nebo dítě), cca 52 m², luxusní pokoj; terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; orientál villa za příplatek; similan pearl villa: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě), cca 52 m², luxusní pokoj; terasa (stůl a židle), výhled na moře; similan perla villa za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, sladká voda, každý cca 200 m², hloubka 0,5-1,5 m, vířivka, oddělená část pro děti, slunečníky zdarma, lehátka a matrace v blízkosti bazénů; posilovna, stolní tenis, kulečník, jóga, tai-chi; hřiště pro děti; za poplatek: thajský box, lekce vaření, půjčovna kol; Chiva Spa: sauna, bylinná parní lázeň, masáže, ošetření obličeje a těla.

KONTAKT: 0066/76427888, www.khaolaklaguna.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Poklady Phuketu — objevování nejcennějších pokladů ostrova Phuket. Dechberoucí výhledy na nejdelším výběžku pevniny - mysu Promthep, stylová stará čtvrť ukrytá v metropoli překypující životem, prohlídka jednoho z největších vyobrazení Buddhy v Thajsku a úžasného chrámu Chalong. Na konec návštěva nedělního trhu v Phuket Town plného barev a vůní. Cena-- cca 41 USD.

Lekce thajské kuchyně — jednodenní kurz vaření, který začíná seznámením s thajským kořením a návštěvou místního kurzu a končí poznáním receptur nejznámějších thajských pochoutek. Kurzy jsou připraveny také pro vegetariány. Lekce se konají v scenérii hor a bílých pláží. Cena-- cca 64 USD.

Záliv Phang Nga a ostrov Jamese Bonda — plavba na motorovém člunu, ideální spojení prohlídky a akčnosti a dokonalý způsob, jak objevit atrakce zálivu Phang Nga. Návštěva slavného ostrova Jamese Bonda, kde se natáčel film „Muž se zlatou zbraní“. Plavba na kánoi mezi lagunami a jeskyněmi. Tradiční thajský oběd ve výjimečné muslimské vesnici Panyi, která se nachází na kůlech ponořených do moře. Během dne volný čas na plavání. Cena-- cca 88 USD.

Ostrovy Phi Phi na motorovém člunu — cesta do tajemné zátoky Maya Bay obklopené vápencovými útesy, kde se natáčel film „Pláž“. Plavání a šnorchlování v křišťálově čisté vodě zálivu, jednoho z nejkrásnějších v regionu. Následuje zastávka na pláži s neobyčejně bílým pískem. Dokonalé místo pro odpočinek, plavání a šnorchlování - ostrov obklopuje krásný korálový útes. Cena-- cca 101 USD.

Ostrovy Similan na motorovém člunu — unikátní místo pro rodiny, milovníky přírody, klidu a hledače nezapomenutelných dobrodružství. Pláž s bílým pískem, plavání v křišťálové vodě mezi barevnými rybami. Výstup na vyhlídku nebo plachtění mezi skalami na sousední ostrov. Oběd podávaný v restauraci, která se nachází v Národním parku Marine. Cena-- cca 94 USD.

Ostrovy Surin — plavba na motorovém člunu na ostrovy Surin, jedno z nejlepších míst k šnorchlování. Návštěva vesničky „mořských lidí“, kteří obývají severní Andamanské moře. Jde o skutečný, nenarušený tropický ráj plný ostrovů, které porůstají bujné lesy, obklopených křišťálově čistou vodou. Nádherné korálové útesy, rozmanité druhy ryb, pláže s jemným bílým pískem - ideální podmínky pro plavání, šnorchlování a odpočinek. Cena-- cca 103 USD.

Phuket Fantasea — představení inspirované thajským bohatstvím a exotickým dědictvím. Ukazuje nejen půvab a kouzlo Thajska, je to divadelní styl Las Vegas spojený s moderní technologií a se speciálními efekty. Cena-- cca 83 USD.

Safari Khaolak — jednodenní dobrodružství a výborná zábava pro celou rodinu! Výlet bambusovou lodí dolů po řece a výjimečné dobrodružství - koupel se slonem. Nezapomenutelným zážitkem jak pro nejmladší, tak i pro starší bude návštěva speciálního místa pro želvy. Dále program zahrnuje buddhistický chrám a fotografickou výstavu, týkající se tsunami ze dne 26. prosince 2004. Cena-- cca 109 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
56 394 Czk -44%
31 194czk Celkem Podrobnosti o ceně 62 388 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter