phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Rayavadee

Výhody nabídky

 • prostorné a luxusní vily
 • nachází se uprostřed tropické zahrady a kokosových hájů
 • vynikající atmosféra
 • vynikající obsluha

Hotel Rayavadee Kód: KBVRAYG

PLN
Itaka

Hotel Rayavadee Kód: KBVRAYG Thajsko \ Krabi

Nachází se v samém srdci poloostrova Phranang, na okraji národního parku Marine Krabi, mezi kokosovými háji, obklopený strmými vápencovými útesy, písčitými plážemi a čistou vodou Andamanského moře. V rozlehlém areálu hotelu se nacházejí tři tropické zahrady s mimořádnou flórou a faunou, s možností komentované prohlídky se zahradníkem. Během procházky můžete vidět opice, exotické ptactvo, více než 120 druhů palem a stromů, množství bylin často používaných v místní kuchyni. Hotel cenný svým elegantním a stylovým interiérem nabízí vynikající restaurace známé čerstvými mořskými plody, západními jídly a tradiční thajskou kuchyni. Jedny z nejunikátnějších lázní v Thajsku poskytující profesionální péči, relaxační procedury vytvořené na základě thajských tradic a filozofie dobrého rozpoložení splňují relaxaci nejen těla, ale i duše. Neobvyklé krajiny, příjemný a pozorný servis, komorní atmosféra a architektura v harmonii s okolím vytváří jedinečnou atmosféru, ideální pro romantickou dovolenou či svatební cestu.

Popis nabídky

přímo u pláží: Railay Beach a Pharanang, cca 200 m od centra RAILAY s obchody a bary; cca 35 km od letiště v Krabi, transfer autobusem a lodí (doba transferu lodí 30 min) – lodní transfer v ceně, autobus nejede přímo k hotelu, denní doprava lodí do Ao Nang za poplatek (četnost stanovuje hotel).

Railay Beach, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup cestou přes areál hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky; Pharanang, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup cestou přes areál hotelu, zdarma osušky; Nammao, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup cestou přes areál hotelu, zdarma osušky.

luxusní, postavený v roce 1993, renovovaný v letech 2013 a 2014, 102 pokoje, 98 patrových pavilonů a 4 soukromé vily, elegantní a komorní lobby, 24h recepce, 3 restaurace: Raya Dining – stravování formou švédských stolů, s obsluhou a à la carte, mezinárodní kuchyně, v restauraci k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánské menu, Raitalay Terraca – à la carte, mezinárodní kuchyně, Krua Phranang – à la carte, thajská kuchyně, v restauraci k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánské menu, bar The Grotto; směnárna, obchod se suvenýry, knihovna; konferenční centrum pro 200 osob, terasa s výhledem na oceán a do zahrady, tropická zahrada o rozloze 10 hektarů, zdarma internetový koutek a bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: room-service, trezor na recepci, kadeřnictví, kosmetika, prádelna, žehlení, au-pair; v hotelu existují rozdíly v úrovních – nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 900 USD/pokoj/POBYT.

deluxe pavilion: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), elegantní a luxusní, cca 70 m², obývací pokoj; individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana, sprchový kout, WC, fén, župany, přezůvky, toaletní potřeby), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, varná konvice, trezor; za poplatek: minibar (platba dle spotřeby); zdarma baby-cot (nutno objednat předem); zahrada (stůl a židle), výhled do zahrady; pool pavilion: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 115 m², zařízený jako deluxe pokoj, navíc: bazén o rozloze 24 m², u bazénu zdarma lehátka; terasa; pool pavilion pokoj na objednání za příplatek; tarrace pavilion: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), zařízený jako deluxe pavilion pokoj, navíc terasa se zahradním nábytkem a místem pro grilování; tarrace pavilion pokoj na objednání za příplatek.

hlavní bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 1500 m², hl. cca 1-1,7 m, hydromasáž, oddělená dětská část, sladká voda, u bazénu zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky; 2 tenisové kurty s osvětlením a půjčovnou vybavení, stolní tenis, denní rekreační program: lekce tenisu a thajského boxu, jóga, tři procházkové trasy, po kterých hosty vede zahradník - průvodce (některé aktivity za poplatek, nutná rezervace); za poplatek: squash, vodní sporty na pláži Railay Beach, Spa centrum (za poplatek): sauna, koupání v květinách, relaxační zóna, kosmetické procedury, masáže.

0066/75620740-3; www.rayavadee.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
6,0 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Pokoje standard
Informace o regionu

Thajsko — Krabi

Země úsměvů, jak o ní mluví její obyvatelé, je místem, kde se minulost harmonicky spojuje se současností a tradice ladí s moderností. Ve městech stojí staré buddhistické kláštery vedle moderních mrakodrapů, moderní životní styl, hlasitá hudba, hluk a jiskřivé barvy se tu mísí s tradičními obřady, spiritualitou, klidem a meditací.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Krabi

23.11.2018
21°C 33°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:19
Západ: 18:02
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
8 km/h
Východ: 06:19
Západ: 18:02
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:20
Západ: 18:02
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:20
Západ: 18:02
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:21
Západ: 18:02
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:21
Západ: 18:03
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:21
Západ: 18:03
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Krabi

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: přímo u pláží: Railay Beach a Pharanang, cca 200 m od centra RAILAY s obchody a bary; cca 35 km od letiště v Krabi, transfer autobusem a lodí (doba transferu lodí 30 min) – lodní transfer v ceně, autobus nejede přímo k hotelu, denní doprava lodí do Ao Nang za poplatek (četnost stanovuje hotel).

PLÁŽ: Railay Beach, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup cestou přes areál hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky; Pharanang, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup cestou přes areál hotelu, zdarma osušky; Nammao, veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup cestou přes areál hotelu, zdarma osušky.

HOTEL: luxusní, postavený v roce 1993, renovovaný v letech 2013 a 2014, 102 pokoje, 98 patrových pavilonů a 4 soukromé vily, elegantní a komorní lobby, 24h recepce, 3 restaurace: Raya Dining – stravování formou švédských stolů, s obsluhou a à la carte, mezinárodní kuchyně, v restauraci k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánské menu, Raitalay Terraca – à la carte, mezinárodní kuchyně, Krua Phranang – à la carte, thajská kuchyně, v restauraci k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánské menu, bar The Grotto; směnárna, obchod se suvenýry, knihovna; konferenční centrum pro 200 osob, terasa s výhledem na oceán a do zahrady, tropická zahrada o rozloze 10 hektarů, zdarma internetový koutek a bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: room-service, trezor na recepci, kadeřnictví, kosmetika, prádelna, žehlení, au-pair; v hotelu existují rozdíly v úrovních – nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 900 USD/pokoj/POBYT.

POKOJ:deluxe pavilion: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), elegantní a luxusní, cca 70 m², obývací pokoj; individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana, sprchový kout, WC, fén, župany, přezůvky, toaletní potřeby), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, varná konvice, trezor; za poplatek: minibar (platba dle spotřeby); zdarma baby-cot (nutno objednat předem); zahrada (stůl a židle), výhled do zahrady; pool pavilion: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 115 m², zařízený jako deluxe pokoj, navíc: bazén o rozloze 24 m², u bazénu zdarma lehátka; terasa; pool pavilion pokoj na objednání za příplatek; tarrace pavilion: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), zařízený jako deluxe pavilion pokoj, navíc terasa se zahradním nábytkem a místem pro grilování; tarrace pavilion pokoj na objednání za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: hlavní bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 1500 m², hl. cca 1-1,7 m, hydromasáž, oddělená dětská část, sladká voda, u bazénu zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky; 2 tenisové kurty s osvětlením a půjčovnou vybavení, stolní tenis, denní rekreační program: lekce tenisu a thajského boxu, jóga, tři procházkové trasy, po kterých hosty vede zahradník - průvodce (některé aktivity za poplatek, nutná rezervace); za poplatek: squash, vodní sporty na pláži Railay Beach, Spa centrum (za poplatek): sauna, koupání v květinách, relaxační zóna, kosmetické procedury, masáže.

KONTAKT: 0066/75620740-3; www.rayavadee.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Opinie klientów
6,0 / 6
Celkové hodnocení
z 9 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Poloha hotelu
 • Servis
 • Pokoje standard
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli leden 2020
Wspaniała obsługa pyszne jedzenie, hotel stara się spełnić każdą prośbę klientów wedle życzeń, jedyny minus restauracje na terenie hotelu bardzo drogie także trzeba mieć świadomość , ponieważ (...) více informací
Wspaniała obsługa pyszne jedzenie, hotel stara się spełnić każdą prośbę klientów wedle życzeń, jedyny minus restauracje na terenie hotelu bardzo drogie także trzeba mieć świadomość , ponieważ my chcieliśmy mieć gwarancje świeżego jedzenia jedliśmy tylko w hotelu
 • 4
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 3
 • 1
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem listopad 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2018
Hotel super !!!!!! ,bardzo dobra lokalizacja,bardzo dobra obsługa.bardzo dobre jedzenie.Bardzo polecam !!!!!!.Można zrezygnować z dopłaty do obiado-kolacji.Lepiej na miejscu zamawiać z karty w (...) více informací
Hotel super !!!!!! ,bardzo dobra lokalizacja,bardzo dobra obsługa.bardzo dobre jedzenie.Bardzo polecam !!!!!!.Można zrezygnować z dopłaty do obiado-kolacji.Lepiej na miejscu zamawiać z karty w 4-ch restauracjach. Żal wyjeżdżać z hotelu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem leden 2018
Luksusowy hotel, wspaniale położony na ogromnej powierzchni. Wracając z plaży częściej napotykałam obsługę hotelową aniżeli gości . A spacer pośród drzew kokosowych był czystą (...) více informací
Luksusowy hotel, wspaniale położony na ogromnej powierzchni. Wracając z plaży częściej napotykałam obsługę hotelową aniżeli gości . A spacer pośród drzew kokosowych był czystą przyjemnością . Widoki zapierające. Jedzenie we wszystkich restauracjach przepyszne. Obsługa hotelowa bardzo uczynna. Ten hotel to miejsce wymarzone na wakacje. Mój pobyt trwał 11 dni i nie chciało mi sie opuszczać tego bajkowego miejsca.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem listopad 2016
Wspaniały i godny polecenia. Piękny hotel, miło spędzony urlop w pięknej scenerii, obsługa wspaniała, jedzenie przepyszne na najwyższym poziomie. více informací
Wspaniały i godny polecenia. Piękny hotel, miło spędzony urlop w pięknej scenerii, obsługa wspaniała, jedzenie przepyszne na najwyższym poziomie.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli březen 2016
Doskonały Hotel , z doskonałym położeniem , świetna obsługa na najwyższym poziomie , najwyższy standard z możliwych. Bardzo udany wyjazd na bardzo wysokim poziomie zarówno hotelu jak i biura více informací
Doskonały Hotel , z doskonałym położeniem , świetna obsługa na najwyższym poziomie , najwyższy standard z możliwych. Bardzo udany wyjazd na bardzo wysokim poziomie zarówno hotelu jak i biura
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Únor 2016
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem prosinec 2015
Wspaniały hotel, miejsce położenia domków zapewnia ciszę , spokój i anonimowość . Piękne plaże , wyśmienite restauracje , obsługa na najwyższym poziomie . Dobre miejsce wypadowe na (...) více informací
Wspaniały hotel, miejsce położenia domków zapewnia ciszę , spokój i anonimowość . Piękne plaże , wyśmienite restauracje , obsługa na najwyższym poziomie . Dobre miejsce wypadowe na wycieczki lokalne. Największym minusem jest zatoka granicząca z hotelem, panuje tu widok jak po katastrofie ekologicznej, brudna woda, pływające śmieci.
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou leden 2015
Jesteśmy wyjatkowo uraczeni obecnością w tym hotelu. Wszystkie aspekty pobytu sprawiają ,że nawet powrot do zimowej Warszawy nie jest w stanie popsuć humoru. Doskonała lokalizacja,cudowna (...) více informací
Jesteśmy wyjatkowo uraczeni obecnością w tym hotelu. Wszystkie aspekty pobytu sprawiają ,że nawet powrot do zimowej Warszawy nie jest w stanie popsuć humoru. Doskonała lokalizacja,cudowna naturalna zielen otaczjaca caly teren i przemila obsluga to zdecydowanie najwieksze zalety hotelu Rayavadee. Brak negatywnych stron. Polecam wszystkim którzy cenią sobie cisze,spokoj i szukaja odpoczynku podczas urlopu.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Plavba na čtyři ostrovy — vzrušující výprava loďkou na čtyři tropické ostrovy. Koh Khai - Kuřecí ostrov tento název získal s ohledem na podobnost s tímto ptákem. Koh Tap - nejoblíbenější, právě on zdobí pohlednice a fotografie z Thajska, proslavil se také jako ideální místo ke šnorchlování. Koh Poda - s bílým pískem a řadami palem, u kterých se dá schovat před sluncem. Pokud není hladina vody příliš vysoká, můžete se projít na Koh Mor - kouzelný nejmenší ostrůvek. Během výletu je zaručeno: plavání, šnorchlování, opalování, prohlídka přírody za úžasných okolností. Cena-- cca 52 USD.

Lekce thajské kuchyně — poznávání místní kultury prostřednictvím vaření! Výjimečná zábava formou objevování naprosto nových chutí. Vaření nejznámějších thajských pokrmů, které pak můžete vyzkoušet. Každý účastník získá kuchařku, aby si po návratu z dovolené mohl připomenout thajské chutě. Výlet v angličtině. Cena-- cca 58 USD.

Projížďka na slonovi — výprava džunglí, která se nachází jen 7 km od Ao Nang. Trasa projížďky vede podél řeky, kde můžete vidět tropické ptáky a opice v jejich přirozeném prostředí. Půldenní výlet. Cena - cca 29 USD (zahrnuje vodu a ovoce).

Ostrov Phi Phi na motorovém člunu — pohádkové ostrovy Phi Phi se nacházejí jen 45 minut od Krabi. Cestou zastávka na dvou méně navštěvovaných místech k šnorchlování - ostrově Bamboo a Hin Klang. Po šnorchlování oběd v zálivu Tonsai, koupání. Návštěva zátoky Maya - idylického místa, kde se natáčel slavný film „Pláž“. Cena - cca 70 USD (zahrnuje oběd).

Místní život Krabi — skutečný život provincie Krabi. Nákupy na místním zeleninově-ovocném trhu. Návštěva v rodinné továrně na kešu ořechy, na kozí farmě, v thajské základní škole a v klubu thajského boxu - národního sportu Thajců. Plavba lodí na ostrov Koh Klang proslavený řemeslnými výrobky, který obývají sotva čtyři tisíce osob. Na programu rýžová pole a poznání způsobu, jak se čistí rýže. Návštěva v dílně, kde se vyrábějí miniatury místních thajských lodí. Cena - cca 55 USD (zahrnuje oběd).

Ostrov Jamese Bonda — leží v nádherném zálivu Phang Nga, jeho původní název zní Ko Tapu. Jde o 20metrovou skalní formaci, která si „zahrála“ ve filmu „Muž se zlatou zbraní“. Plavba tradiční thajskou loďkou do jeskyní, kde lze obdivovat stalaktity a stalagmity. Oběd v místní restauraci na ostrově Panyee. Návrat do přístavu, následně návštěva Opičího chrámu (Suwan Khuha). Jde o jedinečné místo uvnitř komplexu jeskyní, kde se procházejí opice. Chvilka odpočinku u vodopádu. Cena - cca 53 USD (zahrnuje oběd).

Deštný prales na slonech — projížďka na hřbetě slona deštným pralesem. Prohlídka v Krabi nejznámějšího buddhistického Tygřího chrámu, na jehož vrchol vede více než tisíc schodů (možnost výstupu na samotný vrchol!). Z vyhlídkové terasy se otevírá výhled na celou provincii Krabi. Návštěva v Národním parku Khao Nour Chu Chi, v jehož srdci se nacházejí přírodní bazény napájené vodou z horkých pramenů. Cena - cca 76 USD (zahrnuje oběd).

Rafting a čtyřkolky — garantovány nezapomenutelné dojmy! Rafting na řece v tropické scenérii (cca 5 km, asi 45 min.), s předchozím profesionálním proškolením. Thajský oběd v raftingovém táboru. Dále projížďka čtyřkolkami po džungli (cca 30 min.). Závěrem procházka ke krásnému vodopádu. Návrat do hotelu. Cena - cca 70 USD (zahrnuje oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter