phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel El Mouradi Mahdia

Výhody nabídky

 • odpočinek s rodinou
 • v blízkosti pláže
 • široká rekreační nabídka

Hotel El Mouradi Mahdia Kód: NBEMAHD

PLN
Itaka

Hotel El Mouradi Mahdia Kód: NBEMAHD Tunisko \ Mahdia

Dobře udržovaný, moderní a blízko pláže. Ideální pro hosty, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou v Tunisku. Široká sportovní nabídka a velké bazény, včetně dětské brouzdaliště, jsou námětem pro zábavu s celou rodinou. Večerní představení a živá hudba vám poskytnou zábavu a v hotelových lázních si můžete odpočinout při masáži. Prostorné pokoje zaručují svobodu a odpočinek.

Popis nabídky

cca 5 km od centra MAHDII; cca 110 km od letiště v Hurghadě.

hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

pětihvězdičkový, otevřený v roce 1997, 364 pokojů, 5 pater, 4 výtahy, restaurace Le Diamant - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, vysoké židle pro děti k dispozici, restaurace La Citrine - pizzerie, plážová restaurace - jídla formou bufetu, 5 barů, a to i ve vstupní hale a u bazénu; směnárna, butik a obchod se suvenýry; bezdrátový internet zdarma na recepci; akceptováné kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek), 40 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, minibar, trezor, dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let; za příplatek: bezdrátový internet; balkon (stůl a židle); čelní výhled na moře za poplatek.

plavecký bazén, sladká voda, 800 m², hl. 0,9-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, 28 m², hl. 0,4 m, krytý bazén, sladká voda, 180 m², hl. 0,7-1,4 m, lehátka, slunečníky, osušky a matrace zdarma u bazénu; plážový volejbal, fotbal, šipky, minigolf, lukostřelba, 3 tenisové kurty s půjčovnou a osvětlením zdarma, stolní tenis; dětský pokoj a hřiště, miniklub (5-12, 13-17 let), minidiskotéka, živá hudba, večerní představení, přehlídka talentů, karaoke, fakir; SPA centrum (za poplatek): masáže, ošetření obličeje a těla, manikúra, pedikúra, sauna, turecká lázeň, fitness centrum.

snídaně (6.00-10.00), pozdní snídaně (10.30-11.00), oběd (12.30-14.00), večeře (18.30-19.45, 20.15-21.00) formou bufetu v hlavní restauraci; odpolední svačina (16:00 - 18:00) ve vyznačeném baru; místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-24.00) ve vyznačených barech

00216/73682111, www.elmouradi.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Tunisko — Mahdia

Široké, písčité pláže, křišťálově čistá voda a vysoce kvalitní hotely s bohatým all inclusive. Mahdia je dokonalé místo pro klidný, dovolenkový odpočinek, prohlídku krásných památek a věnování se vodním sportům.

POLOHA: cca 5 km od centra MAHDII; cca 110 km od letiště v Hurghadě.

PLÁŽ: hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, otevřený v roce 1997, 364 pokojů, 5 pater, 4 výtahy, restaurace Le Diamant - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, vysoké židle pro děti k dispozici, restaurace La Citrine - pizzerie, plážová restaurace - jídla formou bufetu, 5 barů, a to i ve vstupní hale a u bazénu; směnárna, butik a obchod se suvenýry; bezdrátový internet zdarma na recepci; akceptováné kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek), 40 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, minibar, trezor, dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let; za příplatek: bezdrátový internet; balkon (stůl a židle); čelní výhled na moře za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: plavecký bazén, sladká voda, 800 m², hl. 0,9-1,7 m, dětské brouzdaliště, sladká voda, 28 m², hl. 0,4 m, krytý bazén, sladká voda, 180 m², hl. 0,7-1,4 m, lehátka, slunečníky, osušky a matrace zdarma u bazénu; plážový volejbal, fotbal, šipky, minigolf, lukostřelba, 3 tenisové kurty s půjčovnou a osvětlením zdarma, stolní tenis; dětský pokoj a hřiště, miniklub (5-12, 13-17 let), minidiskotéka, živá hudba, večerní představení, přehlídka talentů, karaoke, fakir; SPA centrum (za poplatek): masáže, ošetření obličeje a těla, manikúra, pedikúra, sauna, turecká lázeň, fitness centrum.

ALL INCLUSIVE: snídaně (6.00-10.00), pozdní snídaně (10.30-11.00), oběd (12.30-14.00), večeře (18.30-19.45, 20.15-21.00) formou bufetu v hlavní restauraci; odpolední svačina (16:00 - 18:00) ve vyznačeném baru; místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-24.00) ve vyznačených barech

KONTAKT: 00216/73682111, www.elmouradi.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Sahara Explorer (2 dny) — 1. den: návštěva El Jem s krásně zachovalým římským amfiteátrem, který je známý pro své každoroční jazzové koncerty. Pak cesta do Matmaty s překvapivou měsíční krajinou. V dutých skalních domech žijí potomci Berberů - návštěva jednoho z nich. Odpoledne přejezd do Douz - „Brány Sahary”. Nepovinná velbloudí projížďka přes duny Sahary. 2. den: vzrušující expedice džípy. Přejezd přes největší solné jezero v Tunisku - Chott El Jerid - do pouštní oázy Touzer a oáz, které se nachází v pohoří Atlas: Chebika a Tamerza. Na zpáteční cestě na sever návštěva svatého města Tuniska - Kairouanu s největší mešitou v severní Africe - Velká mešita Sidi Okby. Dvoudenní výlet. Cena - 95 EUR, děti do 12 let - cca 47,5 EUR (zahrnuje: snídani, 2 obědy, večeři, bez nápojů); za příplatek: jízda na velbloudech (cca 25 TND).

Plavba pirátskou lodí — pro milovníky dobré zábavy! Plavba dřevěnou pirátskou lodí podél pobřeží s možností koupání a pozorování delfínů (za správného počasí). Program zahrnuje mimo jiné animace provedené posádkou lodi, společná zábava a oběd. Cena - 22 EUR, děti do 12 let - cca 11 EUR.

Tunis - Kartágo — Sidi Bou Said: prohlídka centra Tunisu: procházka úzkými uličkami medíny s charakteristickou architekturou starého města a místními obchody. Přejezd do Kartágu - nyní čtvrť Tunisu, kde se nachází prezidentská rezidence a vilové majetky tuniské elity, a ve starověku - centrum fénické říše. Návštěva pozůstatků obrovského komplexu termů Antonia, který se nachází přímo u moře a Muzeum Byrsa se sbírkou unikátních uměleckých děl. Přejezd do Sidi Bou Said, které se nachází na kopci, městečko umělců, podmanivé bílo-modré domy podél dlážděných uliček. Užijte si nejkrásnější výhledy na moře a poloostrov Bon. Cena - 44 EUR, děti do 12 let - 22 EUR (zahrnuje oběd, bez nápojů).

Kairouan -El Jem - Mahdia - Monastir — odjezd ráno do Kairouanu. Prohlídka svatého města: bazény Aghlabitů, zapsané na seznam UNESCO, mešita Sidi Ukba, Berberské mauzoleum a kobercová dílna. Následně návštěva El Jem a jednoho z největších římských amfiteátrů na světě, který mohl pojmout kol. 35 tis. osob. Oběd a jízda do Mahdie s malou medínou a antickým přístavem. Na závěr Monastir a příležitost prohlédnout si Bourguibovo mauzoleum. Návrat do hotelu. Cena - 48 EUR, děti do 12 let - 24 EUR (zahrnuje oběd, bez nápojů).

Hammamet - Nabeul — transfer do Nabeulu proslaveného keramickými výrobky. město se zajímavou historií, založené v 5. stol. před n.l. Řeky jako obchodní přístav Návštěva hrnčířské a keramické továrny. Volno na procházku a nákupy u promenády a na místním bazaru. Následně jízda do Hammametu, prohlídka medíny z 15. stol., volno. Návrat do hotelu. Cena - 23 EUR, děti do 12 let - 11,5 EUR (zahrnuje oběd, bez nápojů).

Folklórní večer - Park Al Zahra — výlete směrem ke Kalâa Kebira a Parku Al Zahra. Transfer do skanzenu, návštěva typického tuniského domu a také ochutnávka olivového oleje a tradičně pečeného chleba. Následně sledování uměleckého vystoupení se živou hudbou a večeře s tuniským pokrmem kuskus, předkrmy, saláty a nápoji, včetně lokálních vín. Na závěr fantastická multimediální show představující 3000 let historie Tuniska - počínaje starověkým Kartágem až do současnosti. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena: cca 39 EUR/os. (zahrnuje večeři a nápoje).

Cap Bon a Bou argoub — výlet na nejzajímavější místa malebně situovaného poloostrova Cap Bon. Ráno odjezd do Hammametu. Procházka po kouzelné promenádě a návštěva v medíně. Transfer do Nabeul, města se zajímavou historií, založeného v 5. stol. před n.l. Řeky jako obchodní přístav. Prohlídka továrny na hrnčířské výrobky a keramiku, jejíž výrobou je město proslulé. Další zastávka je Kerkouane se starověkými fénickými zříceninami z 6. stol. před n.l., zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Následuje oběd v restauraci v obci El Haouaria a prohlídka starověkých římských kamenolomů. Poslední zastávku představují vinice Baccus v obci Bou Argoub, kde lze ochutnat lokální vína. Návrat do hotelu. Cena: cca 40 EUR/os. (zahrnuje oběd).

Friguia Park — návštěva v parku Friguia, jedné z největších zoologických zahrad v severní Africe. Na ploše asi 36 hektarů žije více než 56 druhů zvířat, např. žirafy, opice, pštrosi, levharti, lvi, servali a růžoví plameňáci. Atrakcí jsou také vystoupení lachtanů a možnost krmení zvířat (platí se zvlášť). Friguia Park je dokonalé místo na trávení volného času mezi zvířaty a v krásné přírodě. Půldenní výlet. Cena: cca 23 EUR/os.

Berberský den — odjezd do Sidi Bou Ali a návštěva na pštrosí farmě. Příležitost prohlédnout si mnoho pro region typických domácích zvířat, zapojení se do přípravy a pečení místního chleba a ochutnávka oliv a olivového oleje. Následně transfer do vsi Takrouna - berberské vesničky ležící na kopci s výhledem na pobřeží. Dále na programu Zaghouan a Nymfeum - chrámu vod. V římských dobách byl Zaghouan důležité městské středisko, zajišťující dodávky vody z místních pramenů do Kartága. Transfer do Sidi Jedili. Čas na oběd a návštěva v tradičních tureckých lázních s rituálem hammam. Následně návštěva v Hergle - malém městečku ležícím na útesu s panoramatickým výhledem na přístav a Hammametský záliv. Hergla je také proslulá pro region charakteristickou architekturou a bílými domy. Návrat do hotelu. Cena: cca 37 EUR/os. (zahrnuje oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

V současné době není k dispozici

See other:

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter