phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Long Beach Resort & Spa

Výhody nabídky

 • spousta atrakcí pro mladší a starší hosty
 • několik bazénů a vodní park
 • prostorné a pohodlné pokoje
 • pestrá ultra all inclusive formule

Hotel Long Beach Resort & Spa Kód: AYTLONG

16 674PLN
Dorośli: 2 all inclusive ultra Pá 15.05 – St 20.05.20 (6 dní)
Itaka

Hotel Long Beach Resort & Spa Kód: AYTLONG Turecko \ Alanya
 • Itaka & Gala

Místo vytvořené pro bezstarostný odpočinek, které nabízí mnoho atrakcí pro dospělé i děti. Je zde snadné se skvěle bavit díky řade bazénů a skluzavek na vyber, 4 restauracím, až 14 barům, lázeňskému centru a pláži v blízkosti hotelu ... Skutečné šílenství! Pestrá all-inclusive formule je zárukou kulinářských specialit a osvěžujících nápojů, které si můžete vychutnat při pohledu na moře. Další výhodou je bohatý animační program v různých časech, takže každý den bude plný vzpomínek.

Popis nabídky

cca 2 km od centra TURKLERU, cca 5 km od Avsallaru, cca 20 km od Alanye; cca 90 km od letiště v Antalyi; cca 500 m od autobusové zastávky (cca 2 EUR / Avsallar); stanoviště taxíků u hotelu.

hotelová, písčitá a oblázková, mírný sestup do more, hned vedle hotelu, podzemní přechod, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; u pláže: několik bazénů (včetně bazénu se slanou vodou), aqvapark, restaurace a bar s občerstvením a nápoji (je součástí all inclusive), diskotéka.

pětihvězdičkový, postavený v roce 2006, částečně zrekonstruovaný v roce 2016 (některé pokoje, restaurace, lázeňské centrum), 773 pokojů, 9 budov, do 9 pater, 10 výtahů, prostorná hala, 24hodinová recepce, hlavní restaurace Hyat - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, 3 à la carte restaurace: Lapiano - italská a turecká kuchyně, Delphin - rybí kuchyně, El Sombrero - mexická kuchyně, židličky pro děti a dětské menu k dispozici v restauracích, 14 barů, a to i na pláži a u bazénu, Vitamin bar (čerstvě vymačkané šťávy, za poplatek); mini market, konferenční místnost pro 850 osob, terasa s výhledem na moře, bezdrátový internet ve veřejných prostorách zdarma; za poplatek: kadeřnictví, lékař na vyzvu, hlídání dětí, prádelna, půjčovna aut, kočárek; zařízení pro hosty se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti), cca 28-32 m2, individuálně regulovaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, minibar (šťáva na uvítanou) , doplňováno vodou každý den), sada pro přípravu čaje a kávy,trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na bazén; frontální výhled na moře za poplatek.

několik bazénů, sladká voda, mj. bazén, cca 1324 m2, hloubka 1,4 m, bazén se skluzavkami pro děti, hloubka 0,35 m, bazén, slaná voda, cca 650 m2, hloubka 1,4 m, aquapark: bazén, sladká voda, cca 394 m2, hloubka 1,27 m, 3 bazény pro děti, sladká voda, skluzavky, slunečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozici u bazénů zdarma; plážový volejbal, stolní tenis, 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za příplatek), minigolf, šipky, lukostřelba, fitnes, aerobik; dětské hřiště, mini-klub (4-12 let), mini diskotéka, animace pro dospělé a děti, živá hudba, tematické večírky, přehlídky a show, diskotéka; za příplatek: kuželky, kulečník; SPA centrum: zdarma: sauna, turecká lázeň, za poplatek: masáže, ošetření obličeje a těla; vodní sporty na pláži (externí nabídka).

www.longbeach.com.tr

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Turecko — Alanya

Nejoblíbenější obec Turecké riviéry s bezpočtem hotelů a spoustou turistických atrakcí, ležící cca 120 km východně od Antalye, kde se nachází mezinárodní letiště. Slavné letovisko obklopuje ze severu pohoří Taurus, od jihu teplé vody Středozemního moře. Město má bohatou historii, v níž svou roli sehráli Řekové, Římané, seldžučtí Turci a také piráti, kteří zde měli svou základnu, odkud podnikali výpady.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Alanya

23.11.2018
15°C 21°C
Vítr:
5 km/h
Východ: 07:37
Západ: 17:39
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
15°C 23°C
Vítr:
5 km/h
Východ: 07:38
Západ: 17:38
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
14°C 22°C
Vítr:
4 km/h
Východ: 07:39
Západ: 17:38
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
14°C 22°C
Vítr:
4 km/h
Východ: 07:40
Západ: 17:37
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,2 mm
27.11.2018
15°C 21°C
Vítr:
6 km/h
Východ: 07:41
Západ: 17:37
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 11,0 mm
28.11.2018
17°C 23°C
Vítr:
6 km/h
Východ: 07:42
Západ: 17:37
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 29,0 mm
29.11.2018
16°C 20°C
Vítr:
5 km/h
Východ: 07:43
Západ: 17:37
Tlak: 1006 hPa
Srážky: 12,0 mm

Archivní data počasí – Alanya

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca 2 km od centra TURKLERU, cca 5 km od Avsallaru, cca 20 km od Alanye; cca 90 km od letiště v Antalyi; cca 500 m od autobusové zastávky (cca 2 EUR / Avsallar); stanoviště taxíků u hotelu.

PLÁŽ: hotelová, písčitá a oblázková, mírný sestup do more, hned vedle hotelu, podzemní přechod, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; u pláže: několik bazénů (včetně bazénu se slanou vodou), aqvapark, restaurace a bar s občerstvením a nápoji (je součástí all inclusive), diskotéka.

HOTEL: pětihvězdičkový, postavený v roce 2006, částečně zrekonstruovaný v roce 2016 (některé pokoje, restaurace, lázeňské centrum), 773 pokojů, 9 budov, do 9 pater, 10 výtahů, prostorná hala, 24hodinová recepce, hlavní restaurace Hyat - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, 3 à la carte restaurace: Lapiano - italská a turecká kuchyně, Delphin - rybí kuchyně, El Sombrero - mexická kuchyně, židličky pro děti a dětské menu k dispozici v restauracích, 14 barů, a to i na pláži a u bazénu, Vitamin bar (čerstvě vymačkané šťávy, za poplatek); mini market, konferenční místnost pro 850 osob, terasa s výhledem na moře, bezdrátový internet ve veřejných prostorách zdarma; za poplatek: kadeřnictví, lékař na vyzvu, hlídání dětí, prádelna, půjčovna aut, kočárek; zařízení pro hosty se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 přistýlek pro děti), cca 28-32 m2, individuálně regulovaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, minibar (šťáva na uvítanou) , doplňováno vodou každý den), sada pro přípravu čaje a kávy,trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled na bazén; frontální výhled na moře za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: několik bazénů, sladká voda, mj. bazén, cca 1324 m2, hloubka 1,4 m, bazén se skluzavkami pro děti, hloubka 0,35 m, bazén, slaná voda, cca 650 m2, hloubka 1,4 m, aquapark: bazén, sladká voda, cca 394 m2, hloubka 1,27 m, 3 bazény pro děti, sladká voda, skluzavky, slunečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozici u bazénů zdarma; plážový volejbal, stolní tenis, 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za příplatek), minigolf, šipky, lukostřelba, fitnes, aerobik; dětské hřiště, mini-klub (4-12 let), mini diskotéka, animace pro dospělé a děti, živá hudba, tematické večírky, přehlídky a show, diskotéka; za příplatek: kuželky, kulečník; SPA centrum: zdarma: sauna, turecká lázeň, za poplatek: masáže, ošetření obličeje a těla; vodní sporty na pláži (externí nabídka).

KONTAKT: www.longbeach.com.tr

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Kapadokie (2 dny) — 1. den: Čarokrásná krajina v samotném srdci Turecka. Zázrak přírody, posopečná a měsíční krajina, údolí plná skalních komínů. Transfer autokarem ve směru města Konya. Snídaně v restauraci. Na programu muzeum Mevlany - klášter tančících dervisů v Konji. Volný čas na oběd. Dále prohlídka podzemního města Satrali a skalních kostelů prvních křesťanů v Göreme zapsaných na seznamu UNESCO. Přestávka na focení v Pasabaglari - Údolí řeholníku a návštěva v galerii keramiky Transfer do hotelu, teplá večeře, nocleh. 2. den: Snídaně. Návštěva klenotnictví s onyxovými šperky. Dále prohlídka nádherné pevnosti Uçhisar. Volný čas na oběd. Návrat do hotelu. Volitelně: "Turecká noc" v jeskyni vytesané do vulkanického tufu nebo let balónem v nezapomenutelné scenérii. Cena - cca 129 USD (zahrnuje: 2 snídaně, teplá večeře, transfer klimatizovaným autobusem, peče delegáta a průvodce, vstupenky do navštívených zařízení, ubytování v centru Kappadokie v **** hotelu typu cave; nezahrnuje: obědy, nápoje, balónové lety - cca 150 EUR/osoba. (1 hodina), "turecká noc" - cca 32 EUR).

Pamukkale — výlet do jednoho z nejkrásnějších divů přírody. Přesun malebným pohořím Taurus. Zastávka u vyhlídky s panoramatickým výhledem na slavné travertiny (krasové útvary). Pamukkale v turečtině znamená bavlněný palác a sněhobílé terasy tento název dokonale odrážejí. Jde o unikátní místo ve světovém měřítku, proto se také od roku 1988 nachází na seznamu UNESCO. Nad terasami se nachází starověké město Hierapolis, kde se dochovaly např. lázně, Apollův chrám, římské divadlo a nekropole. Program zahrnuje procházku slavnými vápencovými terasami a prohlídku Hierapolis. Celodenní výlet. Cena - cca 64 EUR (zahrnuje: transfer autokarem, péči polsky hovořícího průvodce, vstupenky do navštěvovaných objektů).

Perge - Aspendos - Kursunlu — jedinečná cesta časem do jednoho z nejlépe dochovaných starověkých měst v okolí Antalye, kde kázal sv. Pavel - Perge. Následuje obdivování vodopádů Kursunlu a návštěva nejlépe dochovaného římského divadla v Malé Asii - Aspendos, kde se dodnes konají koncerty. Celodenní výlet. Cena - cca 45 EUR (obsahuje: dopravu autokarem, péči polsky hovořícího průvodce, vstupenky do navštívených objektů, oběd; nezahrnuje: nápoje).

Plavba podél pobřeží Alanye — několikahodinová plavba na jachtě podél pobřeží Alanyi, skvělá relaxace, koupání v moři a ve slunečním svitu. Cena - cca 34 EUR (obsahuje oběd s nápoji).

Plavba po řece Manavgat — plavba po řece Manavgat, jedné z největších řek regionu Antalya. V programu čas na relaxaci a koupání v moři. Následně prohlídka mešity a slavných vodopádů v Manavgatě. Na programu také návštěva obchodu s látkami. Cena - cca 32 EUR (obsahuje oběd a místní nápoje na lodi).

Zelený kaňon — relaxační plavba lodí po Smaragdovém jezeře v okolí Manavgaty, obdivování nádherných výhledů, vodopádů a tryskajících pramenů. Během plavby lodí po Zeleném kaňonu vplutí do Malého a Velkého Kaňonu. Na programu budou také přestávky na koupání a opalování. Cena - cca 46 EUR (obsahuje: péči delegáta, vstupenky do navštívených objektů, oběd a nealkoholické nápoje).

Antalya Big City Life — výprava do hlavního města Turecké riviéry - města, které je obklopeno z jedné strany majestátním pohořím Taurus a na druhé straně Středozemním mořem. Na programu: vodopád Karpuzkaldiran s nádherným parkem v luxusní čtvrti Antalyi, následně pěší přesun do starého města Kaleici. Procházka úzkými uličkami do přístavu, odkud začne plavba kolem Antalyi, kde směrem od moře budeme moci obdivovat četné menší vodopády a impozantní mořský útes, na němž leží část Antalyi zvaná Lara. Na závěr největší muzeum v Antalyi s obrovskými sbírkami z antických dob. Příležitost k nákupu koženého zboží a šperků. Celodenní výlet. Cena - cca 40 EUR (zahrnuje: vstupenky, péči polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje: nápoje).

White Water Rafting — vzrušující zážitek, sjezd na raftu po divoké horské řece v péči kvalifikovaného týmu. Celodenní výlet. Cena - cca 28 EUR (zahrnuje oběd; neobsahuje nápoje).

Akvárium a delfinárium — výlet do Antalyi, hlavního města Turecké riviéry, kde se nachází akvárium a delfinárium. V akváriu na návštěvníky čeká cesta po mořích a oceánech celého světa. V podvodním tunelu je možné obdivovat tisíce druhů mořských stvoření. V delfináriu akrobatická vystoupení delfínů a lachtanů. Příležitost zaplavat si s delfíny (za příplatek). Cena - cca 56 EUR (zahrnuje vstupenku)

Hammam — návštěva tradičních tureckých lázní společně s rituálem hammam - peelingem a masáží v mýdlové pěně a oleji. Cena - cca 22 EUR (obsahuje masáž).

Sealanya — návštěva delfinária a příležitost shlédnout show s delfíny a tuleni v hlavní roli. Možnost plavání s delfíny a lachtany. Cena - cca 38 EUR (zahrnuje dopravu a vstupenky).

Off Road - Jeep Safari — jedinečné off road dobrodružství - příležitost shlédnout opravdové Turecko! Sjeďte z vytyčených tras, daleko od shonu letoviska. Hory nad podbřežím, horské silnice a vesničky, kde se zastavil čas - místa dostupná pouze autem s pohonem 4x4! Cena - cca 39 EUR (zahrnuje oběd).

Nákupní šílenství — příležitost k nákupu šperků, oblečení a doplňků a kožených výrobků. Nejlepší obchody a bazary! Cena - cca 9 EUR (zahrnuje dopravu).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 094 Czk -17%
16 674czk Celkem Podrobnosti o ceně 33 348 czk
 • Promocja Léto 2020 - dítě -50% Léto 2020 - dítě -50%

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter