phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Beachwalk Resort

Výhody nabídky

 • aktivní dovolená
 • skvělé výhledy
 • moderní italský design
 • plně vybavené apartmány
 • vysoký standard služeb
 • zařízení pro hosty se zdravotním postižením

Hotel Beachwalk Resort Kód: FLLBEWA

PLN
Itaka

Hotel Beachwalk Resort Kód: FLLBEWA USA \ Floryda

Úžasné výhledy, které si můžete vychutnat z komfortních pokojů nebo apartmánů, zůstanou v paměti po dlouhou dobu. Je to skvělé místo pro milovníky moderního designu - jedinečné interiéry byly navrženy slavnou italskou designérskou společností Pininfarina známou pro spolupráci s Ferrari. Aktivní odpočinek? Plavejte v bazénech, cvičte ve fitness centru, navštivte vodní park Tidal Cove nebo si půjčte kolo a prozkoumejte okolí. Nakupování? Navštivte prvotřídní nákupní centra. Nebo možná na pláž? Hotelové elektrické vozidlo vás dopraví na nádhernou pláž. A nezapomeňte jít do Miami, kde najdete exkluzivní obchody, četné restaurace, noční kluby a diskotéky a také slavnou Miami Beach - jednu z nejznámějších a rozeznatelných pláží na světě.

Popis nabídky

v Hallandale Beach, cca 22 km od centra MIAMI, vysokorychlostní silnice, cca 2 km od golfového hřiště Diplomat, cca 5 km od nákupního centra Aventura a Tidal Cove, cca 8 km od státního parku Oleta River , přibližně 10 km od Bal Harbour; cca 20 km od letiště Fort Lauderdale/Hollywood, přibližně 35 km od letiště v Miami; autobusová zastávka u hotelu.

Sunny Isles Beach, veřejná, samostatná hotelová část, široká, písčitá, mírný sestup do moře, cca 400 m od hotelu, přístup hotelovým elektrickým vozidlem (na vyžádání), plážový servis: 2 lehátka + slunečník/pokoj; restaurace a bar (za poplatek).

místní kategorie: 4 diamanty, stylový a moderní, rok výstavby 2017, 367 pokojů, 1 budova, 33 pater, 3 výtahy, prostorný, elegantní lobby, 24hodinová recepce, restaurace The Bistro - bufetová a à la carte jídla, obsluha číšníka, americká kuchyně, mezinárodní a kubánská, židličky a jídelní lístek pro děti k dispozici, vegetariánská jídla, plážová restaurace/bar Hyde na pláži (za poplatek) - americká a mezinárodní kuchyně, sushi; bezdrátový internet; za příplatek: pokojová služba; zařízení pro zdravotně postižené; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; při ubytování je vyžadován povinný poplatek (tzv. resort fee) zahrnující: bezdrátové připojení k internetu, plážový servis (2 lehátka + slunečník/pokoj), přeprava na pláž, cca 19 USD den/pokoj; požadované pro ubytování alespoň jedné osoby starší 21 let.

superior: 2 osoby, cca 33 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, lednička, sada pro přípravu čaje a kávy, žehlička, trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), boční vyhled na moře nebo Intercoastal Waterway.

pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek - pohovka), cca 70 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, plně vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, myčka nádobí , lednička, oddělená jídelna, sada pro přípravu kávy a čaje, žehlička, trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), boční pohled na moře nebo vodní cestu Intercoastal Waterway.

bazén Beachwalk Pool, sladká voda, hydromasáž, bazén Beachwalk Club na terase v nejvyšším patře.

001954/2660147, www.beachwalkresortfl.com

Informace o regionu

USA — Floryda

Luxusní jachty, rezidence milionářů, mrakodrapy, pláže XXL velikosti a léto po celý rok. Splňte si svůj americký sen a leťte do Miami - magického města ve Slunečním státě. Poprvé s ITAKOU přímo na Floridu, do Miami, bez víz.

POLOHA: v Hallandale Beach, cca 22 km od centra MIAMI, vysokorychlostní silnice, cca 2 km od golfového hřiště Diplomat, cca 5 km od nákupního centra Aventura a Tidal Cove, cca 8 km od státního parku Oleta River , přibližně 10 km od Bal Harbour; cca 20 km od letiště Fort Lauderdale/Hollywood, přibližně 35 km od letiště v Miami; autobusová zastávka u hotelu.

PLÁŽ: Sunny Isles Beach, veřejná, samostatná hotelová část, široká, písčitá, mírný sestup do moře, cca 400 m od hotelu, přístup hotelovým elektrickým vozidlem (na vyžádání), plážový servis: 2 lehátka + slunečník/pokoj; restaurace a bar (za poplatek).

HOTEL: místní kategorie: 4 diamanty, stylový a moderní, rok výstavby 2017, 367 pokojů, 1 budova, 33 pater, 3 výtahy, prostorný, elegantní lobby, 24hodinová recepce, restaurace The Bistro - bufetová a à la carte jídla, obsluha číšníka, americká kuchyně, mezinárodní a kubánská, židličky a jídelní lístek pro děti k dispozici, vegetariánská jídla, plážová restaurace/bar Hyde na pláži (za poplatek) - americká a mezinárodní kuchyně, sushi; bezdrátový internet; za příplatek: pokojová služba; zařízení pro zdravotně postižené; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; při ubytování je vyžadován povinný poplatek (tzv. resort fee) zahrnující: bezdrátové připojení k internetu, plážový servis (2 lehátka + slunečník/pokoj), přeprava na pláž, cca 19 USD den/pokoj; požadované pro ubytování alespoň jedné osoby starší 21 let.

POKOJ:superior: 2 osoby, cca 33 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, lednička, sada pro přípravu čaje a kávy, žehlička, trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), boční vyhled na moře nebo Intercoastal Waterway.

APARTMÁN:pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek - pohovka), cca 70 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, plně vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, myčka nádobí , lednička, oddělená jídelna, sada pro přípravu kávy a čaje, žehlička, trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), boční pohled na moře nebo vodní cestu Intercoastal Waterway.

SPORT A ZÁBAVA: bazén Beachwalk Pool, sladká voda, hydromasáž, bazén Beachwalk Club na terase v nejvyšším patře.

KONTAKT: 001954/2660147, www.beachwalkresortfl.com

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter