phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Pestana Miami South Beach

Výhody nabídky

 • romantická dovolená
 • skvělá lokalita v centru Miami
 • hotel ve stylu art déco
 • poblíž Miami Beach
 • vysoká kvalita služeb
 • zařízení pro hosty se zdravotním postižením

Hotel Pestana Miami South Beach Kód: FLLPEST

PLN
Itaka

Hotel Pestana Miami South Beach Kód: FLLPEST USA \ Floryda

Atraktivně umístěný v blízkosti centra Miami, poblíž Lincoln Street, slavné promenády s obchody, restauracemi a zábavou, je to skvělá nabídka na dovolenou ve městě Zjizvené tváře, Superpolicajtů z Miami a Goldfingera. Pohodlné pokoje, dobře udržovaný bazén ve dvoře, písečná pláž jen pár set metrů od hotelu - to vše přispívá k nezapomenutelné dovolené ve stylu American Dream! Hosté chválí vysokou kvalitu služeb, lokalitu a chutnou kuchyni. Krásné zlaté pláže, luxusní vily a pestré čtvrti migrantů z Jižní Ameriky - objevování tohoto nesamozřejmého města je čirou radostí. Zkusíte to?

Popis nabídky

cca 300 m od centra MIAMI, kde se nacházejí obchody a restaurace, u místní komunikace, cca 500 m od Bass Museum of Art, cca 2 km od Ocean Drive, cca 1 km od Miami Beach Botanical Garden a Lincoln Road; asi 45 km na letiště Fort Lauderdale/Hollywood, asi 20 km od letiště v Miami; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu, zastávka Miami Beach Trolley (historická, bezplatná doprava) cca 350 m od hotelu.

Miami Beach, veřejná, písčitá, široká, mírný sestup do moře, cca 350 m od hotelu, přístup po silnici, plážový servis: 2 lehátka + slunečník/pokoj).

místní kategorie: 4 diamanty, postavený v letech 1920-1940 ve stylu Art Déco, pravidelně renovovaný, poslední renovace v roce 2018, 98 pokojů, 4 budovy, 3 patra, výtah, komorní lobby, 24hodinová recepce, restaurace Mermaid - à la carte, americká a mezinárodní kuchyně (budova č. 2), dětské židličky a dětské menu k dispozici; prádlo, úschovna zavazadel; bezdrátový internet; zařízení pro hosty ze zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; při ubytování je vyžadován povinný poplatek (tzv. resort fee) zahrnující: bezdrátové připojení k internetu, plážový servis (2 lehátka + slunečník/pokoj), láhev vody na osobu/den: přibližně 28 USD/den/pokoj; při ubytování alespoň jedna osoba musí být starší 21 let.

standardní: pro 2 os. (manželská postel), cca 28 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, lednička, rychlovarná konvice, sada pro přípravu čaje a kávy, trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; většina pokojů s výhledem na ulici a na bazén; ; rodinný: pro 4 os. (2 manželská lůžka), cca 28 m², standardní vybavení pokojů, výhled na ulici, do zahrady nebo na bazén.

001305/3412401, www.pestana.com

Informace o regionu

USA — Floryda

Luxusní jachty, rezidence milionářů, mrakodrapy, pláže XXL velikosti a léto po celý rok. Splňte si svůj americký sen a leťte do Miami - magického města ve Slunečním státě. Poprvé s ITAKOU přímo na Floridu, do Miami, bez víz.

POLOHA: cca 300 m od centra MIAMI, kde se nacházejí obchody a restaurace, u místní komunikace, cca 500 m od Bass Museum of Art, cca 2 km od Ocean Drive, cca 1 km od Miami Beach Botanical Garden a Lincoln Road; asi 45 km na letiště Fort Lauderdale/Hollywood, asi 20 km od letiště v Miami; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu, zastávka Miami Beach Trolley (historická, bezplatná doprava) cca 350 m od hotelu.

PLÁŽ: Miami Beach, veřejná, písčitá, široká, mírný sestup do moře, cca 350 m od hotelu, přístup po silnici, plážový servis: 2 lehátka + slunečník/pokoj).

HOTEL: místní kategorie: 4 diamanty, postavený v letech 1920-1940 ve stylu Art Déco, pravidelně renovovaný, poslední renovace v roce 2018, 98 pokojů, 4 budovy, 3 patra, výtah, komorní lobby, 24hodinová recepce, restaurace Mermaid - à la carte, americká a mezinárodní kuchyně (budova č. 2), dětské židličky a dětské menu k dispozici; prádlo, úschovna zavazadel; bezdrátový internet; zařízení pro hosty ze zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; při ubytování je vyžadován povinný poplatek (tzv. resort fee) zahrnující: bezdrátové připojení k internetu, plážový servis (2 lehátka + slunečník/pokoj), láhev vody na osobu/den: přibližně 28 USD/den/pokoj; při ubytování alespoň jedna osoba musí být starší 21 let.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (manželská postel), cca 28 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, lednička, rychlovarná konvice, sada pro přípravu čaje a kávy, trezor; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; většina pokojů s výhledem na ulici a na bazén; ; rodinný: pro 4 os. (2 manželská lůžka), cca 28 m², standardní vybavení pokojů, výhled na ulici, do zahrady nebo na bazén.

KONTAKT: 001305/3412401, www.pestana.com

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter