phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Marafiki Bungalows

Výhody nabídky

 • ideální pro páry i rodiny s dětmi
 • komorní, ponořený do zeleně
 • inspirovaná zanzibarskou architekturou
 • chutná kuchyně
 • skvělá, přátelská atmosféra

Hotel Marafiki Bungalows Kód: ZNZMARA

27 659PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Ne 12.03 – Ne 19.03.23 (8 dní)
Itaka

Hotel Marafiki Bungalows Kód: ZNZMARA Zanzibar

Komorní a klidný, ponořený do bujné zahrady, je jedinečnou nabídkou pro ty, kteří hledají klid a relaxaci daleko od shonu letovisek. Chutná kuchyně, krásný výhled, nekonečný bazén, chaty obklopené zelení - perfektní, exotická dovolená na vonícím kořením Zanzibaru! Hotelové pokoje jsou vyzdobeny v místním stylu a mají nábytek a lampy ručně vyráběné zanzibarskými řemeslníky. Volný čas můžete příjemně strávit na hodinách vaření, lekcích jógy nebo na masážích. Není to náhoda, že "Marafiki" ve svahilštině znamená "přátelé" - hosté budou jistě potěšeni přátelskou, rodinnou atmosférou, důrazem na detail a jedinečnou atmosférou tohoto místa.

Popis nabídky

na útesu, cca 4 km od malé vesnice KIWENGWA, cca 4 km od nejbližších obchodů a barů; cca 50 km od letiště na Zanzibaru.

hotelová, písčitá, přímo u hotelu, sestup k moři po schodech, plážová lehátka zdarma, matrace a ručníky; velké přílivy a odlivy.

čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný a stylový, postavený v roce 2016, 19 pokojů, 10 bungalovů, recepce, restaurace - stravování formou bufetu a a la carte, africká a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, dětské menu, bar u restaurace; bezplatné bezdrátové připojení k internetu, zahrada; trezor na recepci; domácí zvířata do 5 kg povolena (cca 10 USD/den); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 36-38 m², dobře udržovaný, místní styl, stropní ventilátor, koupelna (sprchový kout), WC samostatné, bezdrátové připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor, lednice; zdarma dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; výhled na moře za příplatek; rodinný: pro 2 os. (možnost 3 přistýlek), cca 55 m², standardní vybavení pokojů; navíc mezipátro; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; výhled na moře za příplatek.

bazén, oválný tvar, sladká voda, cca 160 m², hl. 0,6-1,5 m, samostatná část pro děti, cca 10 m², bezplatná lehátka u bazénu, ručníky zdarma (k dispozici na pokoji); kajaky; za poplatek: masáže, jóga, kulinářské dílny, vodní sporty (kitesurfing, vybavení na šnorchlování).

0025/5777799947, www.pl.marafikizanzibar.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Zanzibar

Kouzlo afrického kontinentu se právě zde ukazuje v celé své kráse. Neuvěřitelná tyrkysová barva Indického oceánu a bílý písek korálových pláží - to je vizitka Zanzibaru. Říká se mu Ostrov koření, ve skutečnosti jde ale o souostroví tropických ostrovů, které jsou součástí Tanzanie a leží jen 25-50 km od jejího pobřeží.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Zanzibar

25.05.2022
23°C 31°C
Vítr:
17.6 km/h
Východ: 06:26
Západ: 18:14
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
23°C 31°C
Vítr:
17.8 km/h
Východ: 06:26
Západ: 18:14
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,1 mm
Dnes
23°C 31°C
Vítr:
20.7 km/h
Východ: 06:26
Západ: 18:14
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
22°C 31°C
Vítr:
18.1 km/h
Východ: 06:26
Západ: 18:14
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
23°C 30°C
Vítr:
15.4 km/h
Východ: 06:27
Západ: 18:14
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
30.05.2022
23°C 30°C
Vítr:
15.4 km/h
Východ: 06:27
Západ: 18:14
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
31.05.2022
23°C 31°C
Vítr:
16.7 km/h
Východ: 06:27
Západ: 18:14
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Zanzibar

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na útesu, cca 4 km od malé vesnice KIWENGWA, cca 4 km od nejbližších obchodů a barů; cca 50 km od letiště na Zanzibaru.

PLÁŽ: hotelová, písčitá, přímo u hotelu, sestup k moři po schodech, plážová lehátka zdarma, matrace a ručníky; velké přílivy a odlivy.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný a stylový, postavený v roce 2016, 19 pokojů, 10 bungalovů, recepce, restaurace - stravování formou bufetu a a la carte, africká a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, dětské menu, bar u restaurace; bezplatné bezdrátové připojení k internetu, zahrada; trezor na recepci; domácí zvířata do 5 kg povolena (cca 10 USD/den); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 36-38 m², dobře udržovaný, místní styl, stropní ventilátor, koupelna (sprchový kout), WC samostatné, bezdrátové připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor, lednice; zdarma dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; výhled na moře za příplatek; rodinný: pro 2 os. (možnost 3 přistýlek), cca 55 m², standardní vybavení pokojů; navíc mezipátro; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; výhled na moře za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, oválný tvar, sladká voda, cca 160 m², hl. 0,6-1,5 m, samostatná část pro děti, cca 10 m², bezplatná lehátka u bazénu, ručníky zdarma (k dispozici na pokoji); kajaky; za poplatek: masáže, jóga, kulinářské dílny, vodní sporty (kitesurfing, vybavení na šnorchlování).

KONTAKT: 0025/5777799947, www.pl.marafikizanzibar.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Stone Town a plantáž s kořením — město z kamene prezentuje bohatou kulturu a historii Zanzibaru, na němž se toho během posledních 200 let příliš nezměnilo. Každá budova, každé okno a každé dveře zde vyprávějí vlastní příběh. Město je symbolem boje s otroctvím, protože šlo o jedno z hlavních center obchodu s otroky ve východní Africe. Procházka úzkými uličkami Stone Town, návštěva na městském trhu, prohlídka muzea sídlícího v jednom ze sultánových paláců, volný čas na nákupy. Následně je na programu jedna z největších plantáží na Zanzibaru, na níž se pěstuje hřebíček, vanilka, kokosové ořechy, kardamon, zázvor, kurkuma, muškátový oříšek, bylinky, okrasné rostliny a tropické ovoce. Celodenní výlet. Cena - cca 75 USD.

Jozani Forest a Prison Island — výlet do Národního parku Jozani. Procházka po přírodní stezce lesem plným vzácných druhů exotických ptáků, motýlů a vyhynutím ohrožených opic gueréza červenohlavá (Colobus badius) s charakteristickými dlouhými chlupy na hlavě. Jde o jedno z mála míst, kde je můžete potkat. Les má s ohledem na od moře se udržující vysokou vlhkost a velké srážky během období dešťů tropický charakter, což se projevuje na rozmanitosti flóry. Rostou zde palmy, fíkovníky, mahagon, kapradiny a mangrovy. Návštěva ostrova Prison Island, kde žijí suchozemské želvy. Nachází se tu malá pláž a útes skvělý pro šnorchlování. V místní restauraci můžete ochutnat např. plody moře (za příplatek). Celodenní výlet. Cena - cca 85 USD.

Safari Blue — výprava na tradiční lodi dhow. Vyplouvá se z malé rybářské vesničky Fumba, která představuje ideální místo pro zahájení dobrodružství. Návštěva části krásné zátoky Menai. Během plavby tyrkysovými vodami Indického oceánu lze obdivovat kouzelné písčité břehy ostrovů a lagun a také vidět delfíny skákavé. Zastávka na jedné z rajských pláží, čas na šnorchlování v průzračných vodách oceánu a obdivování bohatého korálového útesu. Následuje skutečná hostina z plodů moře, ryb, humrů. Procházka do tropického lesa, kde je k vidění 500letý baobab. Krátké plavby na lodích, koupel v laguně a relaxace. Celodenní výlet. Cena - cca 100 USD (zahrnuje oběd a nápoje).

Sunset Cruise — úžasné, romantické dobrodružství. Plavba místními loděmi dhow z vesničky Nungwi, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Zanzibaru. Relaxace, ticho a šumění vln a obdivování západu slunce. Na palubě ochutnávka místního ovoce. Cena - cca 65 USD.

Safari v Tanzanii - Selous (2 dny) — nádherná krajina a příroda na dosah ruky. Safari letadlem do parku Selous - největší africké rezervace zaujímající 5 % rozlohy Tanzanie. Hlavní atrakcí parku Selous jsou sloni. Potkat tu můžete i hrochy, krokodýly, lvy, antilopy a jedny z posledních přeživších nosorožců dvourohých. Přenocování v chatách na břehu řeky Rufiji, která je domovem hrochů a krokodýlů. Cena - ok. 890 USD (zahrnuje cestu letadlem, ubytování, stavování, vstup do Národního parku Selous, plavbu po řece Rufiji).

Vesnička Mkokotoni — výprava do místní vesničky, abyste poznali skutečný, každodenní život obyvatel Zanzibaru a metodu výroby tradičních lodí dhow. Na závěr dne obdivování západu slunce a volno na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova v Nungwi. Fakultativně: návštěva akvária s mořskými želvami (za příplatek). Cena - cca 40 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
35 355 Czk -21%
27 659czk Celkem Podrobnosti o ceně 55 318 czk
 • Promocja ZIMA 20/21 ZIMA 20/21

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter