phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
>O Itace>

Odměny

Odměny a ocenění

Důvěra zákazníků, bezpečnost a vysoká kvalita poskytováných služeb – jsou hlavné hodnoty, které působí, že se ITAKA stála v roce 2009 lídrem polského Cestovního Ruchu. Počet odměn a ocenění prokázuje, že neustálé zvyšování standardů, individuální přistup a péče o zákazníka neměnitelně jsou nejdůležitějšími vlastnostmi společnosti. Jednička v Polsku zavazuje!

UZNÁNÍ

Touroperátor roku 2018

Během oficiálního zahájení 30. ročníku veletrhu TOUR SALON v Poznani Komora cestovního ruchu PR už poosmé předala ocenění v soutěži „Touroperátor roku“. V hlavní soutěži opět zvítězila ITAKA a získala tak titul Touroperátor roku 2018.

Top značka 2018

V 11. žebříčku mediálního obrazu značek bylo vybráno 50 brandů s nejlepší image ve svých oborech. ITAKA získala titul Top značka 2018 mezi cestovními kancelářemi. Pro potřeby zprávy magazínu „Press” a „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” byly analyzovány materiály zveřejněné od 1. července 2018 do 30. června 2018 v tisku, na internetu a také na sociálních sítích. V letošním ročníku o vítězství brandů rozhodovala jejich síla, tedy počet publikací o nich, dosah zmínek o značek a koeficient vyznění, odrážející podíl pozitivních, neutrálních a negativních publikací v celkovém sdělení o dané značce – čím vyšší, tím lepší. Mezi oceněnými se ocitli např. PKO Bank Polski, IKEA, E. Wedel, Samsung a Coca-Cola.

Symbol „Teraz Polska” (Polsko teď)

Během 27. ročníku soutěže „Teraz Polska” ITAKA obdržela symbol potvrzující nejvyšší kvalitu služeb a přínos do rozvoje polského cestovního ruchu. Symbol „Teraz Polska” je prestižní ocenění; znak rozeznávaný jak v Polsku, tak v zahraničí. Pořadatelem soutěže je Nadace Polského propagačního symbolu „Teraz Polska". Cílem nadace je odměňování nejlepších polských produktů a služeb, obcí a projektů, a také oceňování Poláků, kteří se díky své činnosti stávají ambasadory Polska v zemi a v zahraničí.

Wiktoria 2017

Wiktoria - znak kvality podnikatelů se uděluje nejlepším polským firmám, které se věnují obchodu, výrobě a službám. Je to symbol kvality, poctivosti, důvěryhodnosti a svědčí o skvělé kondici firem, které ovlivňují rozvoj polské ekonomiky. Tímto prestižním oceněním byla ITAKA poctěna už podruhé.

Digital Exellence Leader

Cestovní kancelář ITAKA se ocitla v úzké skupině vítězů Digital Excellence Awards – soutěže, která si klade za cíl vybrat nejinovativnější digitální transformace v průběhu několika posledních let. Prestižního ocenění „Digital Exellence Leader” se dostalo sotva pěti polským firmám a institucím. ITAKA byla doceněna za zavedení řešení podporujících digitalizaci a využívání nových možností během všech etap cesty zákazníka.

CERTIFIKÁTY

Člen Polské komory cestovního ruchu

ITAKA je členem Polské komory cestovního ruchu, největší celopolské organizace ekonomické samosprávy turistického průmyslu v Polsku, která je zase členem ECTAA (Evropské organizace svazů cestovních kanceláří Evropské unie). PKCR zastřešuje renomované, největší cestovní kanceláře, aerolinky, vysoké školy cestovního ruchu, pojišťovny a jiné organizace ze široce pojímaného turistického odvětví. Členství potvrzuje kvalitu nabídky, nejvyšší úroveň poskytovaných služeb a také péči o standardy obsluhy zákazníků.

OCENĚNÍ

Uznání za skvělý přínos a podporu rozvoje aerolinek Emirates na polském trhu

Emirates je přepravce, který mnohokrát zvítězil v anketě o nejlepší aerolinky na světě, především s ohledem na vysoký standard služeb poskytovaných na palubě, skvělou kvalitu služeb a catering. Další rok činnosti dopravce na polském trhu se zúročil ve speciálním uznání pro ITAKU za prodejní výsledky a skvělý přínos a podporu rozvoje firmy.

Uznání za vysokou dynamiku prodeje

Qatar Airways, jedna z nejlepších aerolinek světa, ocenila ITAKU za vysokou dynamiku prodeje v roce 2016.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter