phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
>O Itace>

O nás

ITAKA byla založena v roce 1989 a od roku 2009 je nesporným lídrem na trhu cestovních služeb. Následující sezony jen upevnily ITAKU na pozici lídra. Tento úspěch nenastal náhodou. Je to výsledek mnoha let práce a postupného a dobře naplánovaného rozvoje společnosti. ITAKA vznikla z vášni, která umožnila se na společnost dívat nejen jako na zdroj příjmů, ale hlavně vidět ji jako cestu ke splnění snů a ambicí. V průběhu let ITAKA podnikla řadu průkopnických aktivit v oblasti rozvoje zahraničních zájezdu: autentické poznávací programy a otevíraní nových destinaci provozovaných charterovými lety. ITAKA nabízí zájezdy do téměř 100 zemí světa. Každý rok jsou vydávány 2 edice katologů – letní (4 katalogy) a zimní. V roce 2010 jsme zahájili projekt “ITAKA&GALA“ – cestujte jako hvězdy s nabídkou luxusní dovolené pro nejnáročnější klientelu a v roce 2015 “NO LIMITS ITAKA“ – dovolená pro milovníky aktivního odpočinku.

Naší strategii rozvoje jsou další investice do nových destinací a prodejních sítí a také impelementace nových technologií. Největší důraz klademe na kvalitu obsluhy klientů v průběhu dovolené. Kvůli tomu intenzivně pracujeme nad tvořením nových struktur, které zaručí nejlepší servis v průběhu dovolené přímo v destinaci.

Krátce před počátkem sezony 2012 vznikla společnost Fuerte Itaka incomingová agentura ITAKY. Fuerte Itaka operuje na Kanarských ostrovech a v části pevninského Španělska. ITAKA má také svá zastoupení na ostrově Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Tenerife v Alicante, Barceloně a na Mallorce. V roce 2014 ITAKA vytvořila další incomingovou agenturu Adalar Travel – v Turecku.

Vyzkoušejte si nás.

Cestovní kancelař je zapsána do Registru organizátorů a zprostředkovatelů turistických služeb, hejtmana oploského vojevodství číslo 015.

Nowa Itaka sp. z o.o. se sídlem v Opoli, ul. Reymonta 39 je zaregistrována Obvodním soudem v Opoli, VII oddíl soudního rejstřiku pod číslem 0000002269 . DIČ 754-26-86-316, REGON 532179139.

Základní kapitál: 3 315 000,00 PLN, plně zaplacen.

Spravní rada ve složení: Mariusz Jańczuk, Leszek Szagdaj, Piotr Henicz, Michał Wróbel.

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter