phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Na dachu Madery

Výhody nabídky

 • trekking podél levady
 • hlavní město a barevný Mercado dos Lavradores
 • čas na samostatné výlety po ostrově a relaxaci
 • všechny noci v jednom hotelu
 • prodloužit si dovolenou na Madeiře

Na dachu Madery Kód: FNCDACH

Cesta
PLN
Itaka

Na dachu Madery Kód: FNCDACH Madeira

Położenie na mapie Cesta

Funchal • Pico Dos Barcelos • Monte Hill • Achada do Teixeira • Pico Ruivo • Levada do Furado • Ribeiro Frio • Laurel Forest • Portela
Skvělý výlet pro všechny, kteří mají rádi aktivní dovolenou. Návštěva Funchalu, dva dny v horách, čas na odpočinek, fakultativní výlety nebo poznávání ostrova na vlastní pěst – to vše během týdne. Vydejte se s námi na nejvyšší vrchol Madeiry a obdivujte ty nejkrásnější výhledy na Ostrov věčného jara! Projděte se po stezce Levada a pociťte kouzlo starověkého Laurel Forest. Prodlužte si tuto nezapomenutelnou dovolenou o týdenní odpočinek ve vybraném hotelu z nabídky ITAKA.

Popis nabídky


Sraz účastníků na letišti. Přelet do Funchalu. Transfer do hotelu. Podle času příjezdu: volno, večeře, nocleh.

2. DEN. FUNCHAL - PICO DOS BARCELOS
Snídaně. Návštěva FUNCHALU, hlavního města Madeiry. Výstup na vyhlídku PICO DOS BARCELOS (355 m n. m.), odkud je možné obdivovat nádherné panorama města. Procházka: kolem přístavu, manuelská katedrála z 15. století, budova parlamentu na Madeiře, citadela sv. Vavřince. Návštěva slavného The Old Blandy Wine Lodge, založeného Johnem Blandym, který zahájil vinařskou tradici, která na ostrově pokračuje. Seznámení s výrobním procesem a historií madeirského vína. Ochutnávka jedinečného madeirského vína, které za svou jedinečnou chuť vděčí mimo jiné zrání v dubových sudech. Návštěva slavné městské tržnice Mercado dos Lavradores, nejbarevnější části města. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

3. DEN. FUNCHAL – MONTE HILL
Snídaně. Fakultativně (za příplatek na místě): exkurze do centra ostrova. Jízda lanovkou přes střechy Funchalu na MONTE HILL. Prohlídka: svatyně Panny Marie, tropická zahrada s reliktní a endemickou vegetací Madeiry. Pro ochotné (za příplatek na místě): bláznivá jízda na proutěných saních. Malebná horská silnice vede do srdce Madeiry, kde z panoramatických teras Eira do Serrado můžete obdivovat nádherný výhled na horské propasti. Pauza na oběd. Přejezd do zapadlé vesničky v Nun's Valley a ochutnávka místní speciality - kaštanových likérů. Trasa pak pokračuje do Camara de Lobos, typické rybářské vesnice, oblíbeného místa Winstona Churchilla. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

4. DEN. VOLNÝ ČAS
Snídaně. Odpočinek na hotelu nebo účast na fakultativních výletech. Večeře, nocleh.

5. DEN. ACHADA DO TEIXEIRA – PICO RUIVO
Snídaně. Přejezd do výchozího bodu pěší túry. Stezka začíná v ACHADA DO TEIXEIRA a celá se nachází v oblasti pokryté programem Natura 2000. Rostou zde unikátní rostliny s mimořádnou odolností vůči extrémním povětrnostním vlivům, jako je například dřevitý vřes. Většina stromů, které zde rostou, pochází z období před objevením ostrova v roce 1419. Stezka vám dává možnost vidět krásné centrální pohoří Madeiry. Výstup na PICO RUIVO (1862 m n. m.) - nejvyšší vrchol Madeiry, vynahrazuje veškerou námahu a výhledy, které se z něj táhnou, jsou úchvatné. Za příznivých povětrnostních podmínek je vidět téměř celý ostrov a také Atlantik. Při trekkingu máte mimořádný pocit chůze po oblacích. Pěší trasa: cca. 6 km, doba chůze: cca. 3 hodiny Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

6. DEN. LEWADA DO FURADA – RIBEIRO FRIO – LES WAWRZYNOWY – PORTELA
Snídaně. Přejezd a začátek trekingu Levada do FURADO, které je jednou z nejstarších levád. Levády jsou sítí úzkých vodních kanálů, charakteristických pro Madeiru, které přepravují dešťovou vodu ze severu na jih ostrova spolu s turistickými stezkami. Trasa začíná v RIBEIRO FRIO v obci Santana v nadmořské výšce 860 m nad mořem. Na trase několik milionů let starý LES WAWRZYNOWY - to je unikátní a chráněné místo, zapsané na seznam UNESCO. Pouze tři místa na světě přežila tento typ lesa. Stromy jsou stálezelené a mají extrémně intenzivní vůni. Vyskytují se zde endemické druhy rostlin a živočichů. Cestou úžasná krajina údolí Ribeiro Frio. Pokračujte v treku podél levady do Furada. Túra končí sjezdem do vesnice PORTELA. Oběd v programu. Pěší trasa: cca. 11 km, doba chůze: cca. 5 hodin Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

7. DEN. VOLNÝ ČAS
Snídaně. Odpočinek na hotelu nebo účast na fakultativních výletech. Večeře, nocleh.

8. DEN.
Podle času odletu: snídaně, volno, transfer na letiště a odlet do Polska. Pro osoby, které si pobyt prodlouží o týdenní odpočinek: snídaně, check-out, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

7 nocí v *** / **** hotelu; 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) se sociálním zařízením • stravování: 7 snídaní, 1 oběd, 7 večeří • let • transfer autokarem • péče o pilota • lékařské ošetření a úrazové pojištění

4,6 / 6
82% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
 • Dobre wyżywienie
Informace o regionu

Madeira

Wyspa Wiecznej Wiosny to idealne miejsce dla kolekcjonerów widoków, smaków i zapachów. Jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi pełne kolorów i wulkanicznych krajobrazów. W naszych programach takie miejsca jak Porto Moniz z naturalnymi basenami skalnymi, Funchal – urokliwa stolica wyspy, z barwnym targiem i degustacją lokalnych win czy Płaskowyż Paul da Serra. Zapewniamy, że wrażenia pozostają w pamięci już na zawsze.

1. DEN. Sraz účastníků na letišti. Přelet do Funchalu. Transfer do hotelu. Podle času příjezdu: volno, večeře, nocleh.
2. DEN. FUNCHAL - PICO DOS BARCELOS Snídaně. Návštěva FUNCHALU, hlavního města Madeiry. Výstup na vyhlídku PICO DOS BARCELOS (355 m n. m.), odkud je možné obdivovat nádherné panorama města. Procházka: kolem přístavu, manuelská katedrála z 15. století, budova parlamentu na Madeiře, citadela sv. Vavřince. Návštěva slavného The Old Blandy Wine Lodge, založeného Johnem Blandym, který zahájil vinařskou tradici, která na ostrově pokračuje. Seznámení s výrobním procesem a historií madeirského vína. Ochutnávka jedinečného madeirského vína, které za svou jedinečnou chuť vděčí mimo jiné zrání v dubových sudech. Návštěva slavné městské tržnice Mercado dos Lavradores, nejbarevnější části města. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
3. DEN. FUNCHAL – MONTE HILL Snídaně. Fakultativně (za příplatek na místě): exkurze do centra ostrova. Jízda lanovkou přes střechy Funchalu na MONTE HILL. Prohlídka: svatyně Panny Marie, tropická zahrada s reliktní a endemickou vegetací Madeiry. Pro ochotné (za příplatek na místě): bláznivá jízda na proutěných saních. Malebná horská silnice vede do srdce Madeiry, kde z panoramatických teras Eira do Serrado můžete obdivovat nádherný výhled na horské propasti. Pauza na oběd. Přejezd do zapadlé vesničky v Nun's Valley a ochutnávka místní speciality - kaštanových likérů. Trasa pak pokračuje do Camara de Lobos, typické rybářské vesnice, oblíbeného místa Winstona Churchilla. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
4. DEN. VOLNÝ ČAS Snídaně. Odpočinek na hotelu nebo účast na fakultativních výletech. Večeře, nocleh.
5. DEN. ACHADA DO TEIXEIRA – PICO RUIVO Snídaně. Přejezd do výchozího bodu pěší túry. Stezka začíná v ACHADA DO TEIXEIRA a celá se nachází v oblasti pokryté programem Natura 2000. Rostou zde unikátní rostliny s mimořádnou odolností vůči extrémním povětrnostním vlivům, jako je například dřevitý vřes. Většina stromů, které zde rostou, pochází z období před objevením ostrova v roce 1419. Stezka vám dává možnost vidět krásné centrální pohoří Madeiry. Výstup na PICO RUIVO (1862 m n. m.) - nejvyšší vrchol Madeiry, vynahrazuje veškerou námahu a výhledy, které se z něj táhnou, jsou úchvatné. Za příznivých povětrnostních podmínek je vidět téměř celý ostrov a také Atlantik. Při trekkingu máte mimořádný pocit chůze po oblacích. Pěší trasa: cca. 6 km, doba chůze: cca. 3 hodiny Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
6. DEN. LEWADA DO FURADA – RIBEIRO FRIO – LES WAWRZYNOWY – PORTELA Snídaně. Přejezd a začátek trekingu Levada do FURADO, které je jednou z nejstarších levád. Levády jsou sítí úzkých vodních kanálů, charakteristických pro Madeiru, které přepravují dešťovou vodu ze severu na jih ostrova spolu s turistickými stezkami. Trasa začíná v RIBEIRO FRIO v obci Santana v nadmořské výšce 860 m nad mořem. Na trase několik milionů let starý LES WAWRZYNOWY - to je unikátní a chráněné místo, zapsané na seznam UNESCO. Pouze tři místa na světě přežila tento typ lesa. Stromy jsou stálezelené a mají extrémně intenzivní vůni. Vyskytují se zde endemické druhy rostlin a živočichů. Cestou úžasná krajina údolí Ribeiro Frio. Pokračujte v treku podél levady do Furada. Túra končí sjezdem do vesnice PORTELA. Oběd v programu. Pěší trasa: cca. 11 km, doba chůze: cca. 5 hodin Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
7. DEN. VOLNÝ ČAS Snídaně. Odpočinek na hotelu nebo účast na fakultativních výletech. Večeře, nocleh.
8. DEN. Podle času odletu: snídaně, volno, transfer na letiště a odlet do Polska. Pro osoby, které si pobyt prodlouží o týdenní odpočinek: snídaně, check-out, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

VÝHODY: 7 nocí v *** / **** hotelu; 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) se sociálním zařízením • stravování: 7 snídaní, 1 oběd, 7 večeří • let • transfer autokarem • péče o pilota • lékařské ošetření a úrazové pojištění

POZNÁMKY:

Opinie klientów
4,6 / 6
Celkové hodnocení
z 197 recenze
82%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
82%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Standard autokaru
 • Komfort podróży
 • Dobre wyżywienie
6 / 6
41-50 lat, s partnerem listopad 2023
Fantastyczna wycieczka na Maderę z bardzo dobrą organizacją více informací
Fantastyczna wycieczka na Maderę z bardzo dobrą organizacją
 • 5
 • 2
 • 2
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Říjen 2023
Pierwszy raz korzystałam z Biura Itaka. Madera jest cudownym miejscem, więc o wszelkich niedogodnościach zapominamy mając w pamięci przecudowną roślinność i bliskość Oceanu. Levady i (...) více informací
Pierwszy raz korzystałam z Biura Itaka. Madera jest cudownym miejscem, więc o wszelkich niedogodnościach zapominamy mając w pamięci przecudowną roślinność i bliskość Oceanu. Levady i wyprawy górskie dla mnie zbyt ciężkie i trudne. Jedną pokonałam dzięki przemiłej przewodniczce Pani Ani, która wspierała mnie na całej trasie. Jednak ,jeżeli ktoś nie jest zaprawiony w górskich wędrówkach to nie polecam wypraw ,nazywanych spacerami.(nie zawsze trafi się na Panią Anię). Madera ma do zaoferowania odpoczynek i spacery. Dużą uciążliwością był przylot i wylot , gdzie wiele godzin trzeba przebywać w poczekalni hotelu. Niestety to uciążliwość wielu Biur Podróży. Opieka rezydenta -należy doprecyzować co to znaczy. Nie czułam się "zaopiekowana". Większą pomoc uzyskałam z internetu. O roli Europejskiej Karty Zdrowia Rezydentka nie wiedziała. W przypadku problemów zdrowotnych musimy radzić sobie sami.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
2 / 6
31-40 lat, Solo Říjen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2023
Ciekawy i intensywny program wycieczki. Poza poznaniem najważniejszych punktów wycieczki dodatkowo przewodnicy chętnie dzielili się informacjami o lokalnych zwyczajach Maderczyków, ich kulturze (...) více informací
Ciekawy i intensywny program wycieczki. Poza poznaniem najważniejszych punktów wycieczki dodatkowo przewodnicy chętnie dzielili się informacjami o lokalnych zwyczajach Maderczyków, ich kulturze i stylu życia. Intensywność trekkingów umiarkowana, choć warto wybierając ten program mieć przynajmniej minimalną kondycję. :)
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem Říjen 2023
Program wycieczek zbyt szybko realizowany, brak czasu na zrobienie zdjęć, na zachwycanie się widokami. Ale ogólnie choć w "biegu" było ok. více informací
Program wycieczek zbyt szybko realizowany, brak czasu na zrobienie zdjęć, na zachwycanie się widokami. Ale ogólnie choć w "biegu" było ok.
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2023
Ogólnie Madera jest bardzo fajną wyspą dla osób chcących aktywnie spędzić czas jak też dla osób lubiących poleżeć na piasku, chociaż z tym piaskiem jest problem chyba są tylko 2 piaszczyste (...) více informací
Ogólnie Madera jest bardzo fajną wyspą dla osób chcących aktywnie spędzić czas jak też dla osób lubiących poleżeć na piasku, chociaż z tym piaskiem jest problem chyba są tylko 2 piaszczyste plaże na wyspie jedna w Machico gdzie byliśmy zakwaterowani. plusy wycieczki - położenie hotelu nad samym oceanem w niedużej miejscowości ładny widok z okien w dzień jak i w nocy - ładne górskie widoki na wycieczkach - możliwość zobaczenia i spróbowania wyspy w pigułce minusy - wyżywienie w hotelu co prawda hotel ma 4 gwiazdki ale kolacja to jakaś pomyłka nie wymagam od jedzenia zbyt wiele ale poza 2 dniami gdzie jedzenie było nawet pyszne to w pozostałych dniach było niesmaczne nie mówiąc o wyborze dań który był minimalny jak na 4 gwiazdki. - ostatnia wycieczka do Funchal gdzie poza targiem, obejrzeniem kilku budynków z zewnątrz i spróbowaniem wina Madera nic się nie działo, tą wycieczkę moim zdaniem można by było urozmaicić.
 • 4
 • 6
 • 2
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2023
Polecam wycieczkę i Maderę jestem bardzo zadowolona více informací
Polecam wycieczkę i Maderę jestem bardzo zadowolona
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem Říjen 2023
Dobra wycieczka, która w pigułce pozwoliła poznać fragment wyspy. více informací
Dobra wycieczka, która w pigułce pozwoliła poznać fragment wyspy.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem Říjen 2023
Generalnie wycieczkę oceniam pozytywnie, jedynym cieniem który się kładzie na ocene jest pozostawienie uczestników którzy przylecieli z Katowic samym sobie. Po nieprzespanej nocy, po całej (...) více informací
Generalnie wycieczkę oceniam pozytywnie, jedynym cieniem który się kładzie na ocene jest pozostawienie uczestników którzy przylecieli z Katowic samym sobie. Po nieprzespanej nocy, po całej podróży zostaliśmy w loggi oczekując do 14 na przyznanie pokojów. Trochę nie fair. Można było w tej cenie śniadanie chociaż zaserwować. Aby się uspokoić, wypić kawę. Byłoby super. A tak w skali 1-6 przyznaję - 5.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2023
Ciekawy program. Przepiękne widoki. Świetni przewodnicy, którzy bardzo ciekawie opowiadali, udzielali wiele informacji. Wycieczka dość intensywna, dla osób które mają nie najgorszą kondycję. (...) více informací
Ciekawy program. Przepiękne widoki. Świetni przewodnicy, którzy bardzo ciekawie opowiadali, udzielali wiele informacji. Wycieczka dość intensywna, dla osób które mają nie najgorszą kondycję. Najbardziej wymagająca była wycieczka "lewada do Furtado". Najmocniej polecam wycieczkę "achada do teixeira - poco ruivo" i wycieczka do doliny zakonnic. Widoki ze szczytu zapierały dech w piersiach. Na plus także stosunek ilości zwiedzania do ilości odpoczynku. Świetnie że w środku były dwa dni wolne, aby zregenerować siły. Hotel dobrze położony, blisko plaży piaszczystej oraz kamienistej. Jedynym minusem był brak klimatyzacji w hotelu.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2023
Wycieczka znakomita dla ludzi aktywnych , bardzo szybko mija czas w tej ofercie . Radą dla podróżnych którzy chcieli by skorzystać z tego rodzaju wyjazdu, jeśli jesteś osobą mało aktywna na (...) více informací
Wycieczka znakomita dla ludzi aktywnych , bardzo szybko mija czas w tej ofercie . Radą dla podróżnych którzy chcieli by skorzystać z tego rodzaju wyjazdu, jeśli jesteś osobą mało aktywna na codzień lepiej wybrać inną opcję . Przewodnicy oraz rezydenci bardzo fajni . Mieszkańcy Madery są świetni , zawsze pomocni i uśmiechnięci , na pewno wrócę na Maderę w przyszłości . Pozdrawiam
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
3 / 6
50+ lat, s partnerem září 2023
Spełniła moje oczekiwania více informací
Spełniła moje oczekiwania
 • 3
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
méně informací
3 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2023
Bardzo fajne rozwiązanie dla ludzi aktywnych více informací
Bardzo fajne rozwiązanie dla ludzi aktywnych
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2023
Niezapomniane chwile w najpiękniejszym i najbardziej zielonym miejscu na świecie. Zachwyca przyroda, a także cudownie czyste powietrze. Wyspa jest dostosowana i pozytywnie nastawiona na (...) více informací
Niezapomniane chwile w najpiękniejszym i najbardziej zielonym miejscu na świecie. Zachwyca przyroda, a także cudownie czyste powietrze. Wyspa jest dostosowana i pozytywnie nastawiona na turystów. Po angielsku dogadasz się tam z każdym. Wybierane hotele są na najwyższym poziomie i czuć satysfakcjonujący luksus. Program wycieczki jak dodatkowe wycieczki fakultatywne spełnia wszelkie oczekiwania, podczas wycieczki zwiedziliśmy praktycznie całą wyspę. Świetne atrakcje i wspaniali przewodnicy Polecam serdecznie
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 2
 • 1
 • 1
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2023
Świetnie zorganizowany wyjazd łączący wypoczynek w komfortowym hotelu oraz zwiedzanie wyspy podczas różnorodnych wycieczek fakultatywnych. Dla spragnionych większej ilości wrażeń dodatkowo (...) více informací
Świetnie zorganizowany wyjazd łączący wypoczynek w komfortowym hotelu oraz zwiedzanie wyspy podczas różnorodnych wycieczek fakultatywnych. Dla spragnionych większej ilości wrażeń dodatkowo możliwość dokupienia tras trekingowych, rejsów i wycieczek turystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wspaniali lokalni przewodnicy dzielący się swoim zamiłowaniem do wyspy. Na każdym kroku czuje się atmosferę tego niezwykłego miejsca, zarówno podczas zachwycania się malowniczymi pejzażami, spacerów po urokliwych uliczkach miasta, czy promenadzie, czy kosztowania lokalnych specjałów. Do tego człowiek na każdym kroku czuje się całkowicie objęty wsparciem przez biuro podróży.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2023
Wycieczka bardzo udana. Bardzo dobrze zoorgaanizowany czas ,zobaczyliśmy perełki wysy i mieliśmy cas dla siebie. Polecam, na pewno tam wrocimy více informací
Wycieczka bardzo udana. Bardzo dobrze zoorgaanizowany czas ,zobaczyliśmy perełki wysy i mieliśmy cas dla siebie. Polecam, na pewno tam wrocimy
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2023
Interesująca wycieczka pozwalająca "z grubsza" zobaczyć całą wyspę. Wycieczki uwzględnione w programie były ciekawe i dobrze zorganizowane. Szeroki wybór wycieczek fakultatywnych umożliwiał (...) více informací
Interesująca wycieczka pozwalająca "z grubsza" zobaczyć całą wyspę. Wycieczki uwzględnione w programie były ciekawe i dobrze zorganizowane. Szeroki wybór wycieczek fakultatywnych umożliwiał zwiedzenie trudniej dostępnych miejsc i bardziej intensywnym trybie. Zakwaterowanie na najwyższym poziome, wyżywienie zarówno w hotelu jak i w trakcie wycieczek również super. Rezydentka i piloci wycieczek byli dostępni i bardzo pomocni, chętnie udzielali wskazówek.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
3 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2023
Wycieczka raczej udana jeśli uda się trafić na cenę tylko nieznacznie wyższą niż wczasy lub niższą. Wycieczki w cenie nie zachwycają ale to może kwestia pilota. Niestety informacja o o hotelu (...) více informací
Wycieczka raczej udana jeśli uda się trafić na cenę tylko nieznacznie wyższą niż wczasy lub niższą. Wycieczki w cenie nie zachwycają ale to może kwestia pilota. Niestety informacja o o hotelu pojawia się dopiero na lotnisku lub dzień wcześniej co utrudnia własną organizację czasu w dniach wolnych i ponadto terminarz wycieczek był trochę inny niż w ofercie mimo wielokrotnego zapewnienia że nie ma opcji żeby się zmienił (przy wypożyczeniu auta na konkretny dzień rozwala to plan wyjazdu). Kwestia hotelu to jedynie kwestia szczęścia, może być super (mi się udało trafić 5* ale daleko od stolicy) lub średnio.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
20-25 lat, Solo srpen 2023
Madera to piękne miejsce, które zdecydowanie można polecić do odwiedzin. W cenie są przewidziane wycieczki na około połowę podróży, a za dodatkową opłatą można skorzystać z innych dostępnych (...) více informací
Madera to piękne miejsce, które zdecydowanie można polecić do odwiedzin. W cenie są przewidziane wycieczki na około połowę podróży, a za dodatkową opłatą można skorzystać z innych dostępnych opcji, także jeśli ktoś nie jest zainteresowany zwiedzaniem samemu, ma możliwość skorzystania z opcji zorganizowanych. Generalnie rzecz biorą, jeśli ktoś skorzysta z tych opcji to może zobaczyć większość tego co warto podczas wyjazdu. Moim zdaniem wycieczki mogłyby być dłuższe i kończyć się w okolicach np. 19, a nie 17, dzięki czemu moglibyśmy zobaczyć każdorazowo dodatkowe miejsce albo spędzić więcej czasu w tych odwiedzanych. Sporym problemem jest też fakt rozlokowania w różnych hotelach na wyspie co utrudnia zwiedzanie samodzielnie, ale jest ono możliwe nawet bez wynajmowania samochodu. Ogólnie wycieczkę jednak można ocenić pozytywnie i polecić.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, se svými přáteli srpen 2023
Wyspa wspaniała, piloci rewelacyjni, nie podobał mi się pokój, w Polsce przezwyczajony jestem do wyższego standardu (szczególnie za cenę jaką płaciliśmy za wycieczkę!) w pokoju brak kawy, (...) více informací
Wyspa wspaniała, piloci rewelacyjni, nie podobał mi się pokój, w Polsce przezwyczajony jestem do wyższego standardu (szczególnie za cenę jaką płaciliśmy za wycieczkę!) w pokoju brak kawy, herbaty, wody a w szafie brak półek! Cały tydzień wszystkie rzeczy miałem w walizace. Ogólnie widać że ta część hotelu to standard na przełom XX I XXI wieku. Najgorsze było to, że jedna para z naszej wycieczki dostała pokój w lepszej (już po remoncie) części hotelu a rezydentka powiedziała że to nie możliwe. Co do programu, w Polsce dostałem rozpiskę dzień po dniu co będzi się działo, w każdy dzień mnóstwo informacji co będziemy robić, jeżeli chodzi o ceny wycieczek to było to jakoś enigmatycznie napisane, na miejscu okazało się, że dostaliśmy program w którym były opisane tylko trzy wycieczki w cenie a resztę trzeba dokupić. Wracając do hotelu w Polsce przed wylotem dostałem informację o hotelu, na miejscu okazało się że zakwaterowani zostaliśmy w innym hotelu i w dodatku w innej miejscowości. Wyżywienie dobre ale skandalem było to, że do kolacji picie trzeba dokupić! Nawet darmowej wody nie było. Hotel niestety zaważył, czy w przyszłwm roku wybierzemy się z Itaką na wakacje. Chyba, że dacie radę zagwarantować konkretny hotel w bardzo dobrym stanie. Jeżdżę sporo po Polsce ale w pokoju o takim standardzie nie spałem.
 • 5
 • 1
 • 3
 • 6
 • 5
méně informací

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter