Biuro podróży Itaka
 

Zanzibar

Plavba Ahoj Zanzibar!

4.8
4.8
Poznávací zájezdy
38 935 Kč /os.
 +178 Kč příplatky
 

Počáteční cena:  56 045 Kč /os.

Najnižší cena za 30 dní:  38 935 Kč /os.

Last Minute

Prodlužte si pobyt

Celkem: 78 225 Kč
Rezervujte
Celkem: 78 225 Kč

Proč si vybrat tento výlet?

Plavba katamaránem je vynikající nabídkou pro každého, kdo rád tráví dovolenou aktivně a chce zažít nezapomenutelné dobrodružství uprostřed neobyčejných krajin překrásného Zanzibaru. Během plavby je čas nejen na obdivování ohromujících výhledů, ale také na koupání v moři, šnorchlování, potápění, a dokonce i lekce plachtění! Posádka katamaránu dbá na bezpečnost a pohodlný odpočinek, a o chutné jídlo z místních produktů se stará palubní kuchař. Stojí za to využít bohatou nabídku fakultativních výletů na místě a objevit poklady jednoho z nejkrásnějších ostrovů na světě. Doporučujeme prodloužit pobyt o odpočinek v vybraném resortu na vonících hřebíčcích a vanilce Zanzibaru. Připraveni na dobrodružství života?

  • plavba a ubytování na komfortní katamaránu
  • námořní oprávnění nejsou vyžadována
  • neobyčejné krajiny Zanzibaru
  • čas na šnorchlování
Délka trasy plavby: cca 110 námořních mil

Hodnocení zájezdu

4.8
4.9Program zájezdu
3.4Ubytování
3.5Průvodce
1.2Autobus
5.5Strava
4.8Kvalita vs cena
5Damian, 26-30 lat
srp 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

4Wirginia, 41-50 lat
srp 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

5Natalia, 31-40 lat
čvc 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

5Jarosław, 41-50 lat
čvc 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

6Katarzyna, 31-40 lat
čvc 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

Zobrazit program výletu

Stone Town • ostrov Changuu • Nungwi • Mnemba • záliv Menai • rezervace Jozani • pláž Mtende • Kizimkazi • Stone Town

Plán výletu

1. den.

kamenné město

Sraz účastníků na letišti. Let na Zanzibar. Transfer z letiště do přístavu. Nástup na katamarán v 2-os. kajutách. Úvodní a organizační večer. Večeře a nocleh na katamaránu.

2. den.

ostrov changuu

Snídaně. Příjezd na OSTROV CHANGUU, tzv. Prison Island, kde se nachází rezervace obrovských želv (volitelně, za příplatek na místě). Volný čas na opalování a koupání. Další plavba podél pobřeží, oběd. Večeře a nocleh na katamaránu poblíž NUNGWI. Pro zájemce doprava na písečnou pláž s bary, restauracemi a večerními zábavami. (doba plavby: cca 5,5 hod.).

3. den.

nungwi – mnemba

Snídaně. Volný čas na procházku a nákup suvenýrů ve vesnici NUNGWI. Plavba u severních břehů Zanzibaru k malému, soukromému ostrůvku MNEMBA. Volný čas na šnorchlování v křišťálově čisté vodě a obdivování rozsáhlého korálového útesu – pobřežní vody jsou také domovem pro mořské želvy a delfíny. Oběd. Další plavba k pláži Kendwa. Sestup na pevninu a obdivování romantického západu slunce. Návrat na katamarán, večeře a nocleh (doba plavby: cca 4 hod.).

4. den.

zátoka menai

Snídaně. Plavba katamaránem na jih, podél západního pobřeží Zanzibaru. Čas na opalování na palubě, koupání v moři. Oběd. Plavba přes tyrkysové vody Indického oceánu, kde si můžete vychutnat nádherné, písčité břehy ostrovů a lagun, a při troše štěstí spatřit delfíny skákavé! Zastávka na jedné z rájských pláží, čas na šnorchlování v průzračných vodách oceánu a obdivování nádherného korálového útesu. Večeře a nocleh na katamaránu, v okolí ZÁTOKY MENAI (doba plavby: cca 8 hod.)

5. den.

zátoka menai – rezervace jozani – pláž mtende

Snídaně. Plavba po krásné ZÁTOKE MENAI. Fakultativně, pro zájemce (za příplatek na místě): sestup na pevninu a přejezd do REZERVACE JOZANI. Procházka přírodním chodníkem skrze les plný vzácných druhů exotických ptáků, motýlů a ohrožených opic kolobusů rudých (Colobus badius) s charakteristickými dlouhými vlasy na hlavě. Je to jedno z mála míst, kde je lze potkat. Les má tropický charakter díky bujné vegetaci, která je udržována vysokou vlhkostí od moře a častými srážkami během dešťového období. Roste zde palmy, fíkovníky, mahagon, kapradiny a mangrovníky. Přejezd k úchvatné PLÁŽI MTENDE. Volný čas, oběd. Návrat na katamarán, večeře a nocleh.

6. den.

kizimkazi

Snídaně. Plavba směrem na jih. Vystoupení na pevninu, návštěva rybářské vesnice KIZIMKAZI, volný čas na procházku a nákup suvenýrů. Návrat na katamarán. Oběd. Večeře a nocleh na katamaránu (doba plavby: cca 2 hodiny).

7. den.

kamenné město

Snídaně. Plavba do hlavního města Zanzibaru, STONE TOWN. Fakultativně, pro zájemce (za příplatek na místě): automobilový výlet na farmu koření a prohlídka STONE TOWN. Návštěva farmy koření, kde si hosté mohou poznat tajemství pěstování např. hřebíčku, vanilky, kardamomu nebo zázvoru. Prohlídka Stone Town: procházka úzkými uličkami, stará pošta, Dům zázraků, zahrady Forodhani, Starý fort, dveře Zanzibaru, dům Freddiego Mercuryho, Jaw’s Corner. Oběd. Návrat na katamarán, večeře a nocleh (doba plavby: cca 4 hodiny).

8. den.

Snídaně. Vylodění. Volný čas (v závislosti na čase odletu). Přejezd na letiště. Let do Polska. Pro osoby, které prodlužují pobyt: snídaně, vylodění, transfer do vybraného hotelu.

O ceně

Cena zahrnuje

  • 7 noclehů na katamaránu
  • 2-os. kajuty s koupelnou, klimatizované
  • stravování: 7 snídaní, 6 obědů, 7 večeří
  • let
  • transfer: letiště-přístav-letiště
  • péče polsky mluvícího kapitána
  • telefonická péče polsky mluvícího delegat na Zanzibaru
  • sada ručníků a ložního prádla
  • školení základních plaveckých dovedností
  • pojištění KL a NW Itaka Complex rozšířené o následky provozování sportů s vysokým rizikem

Povinné poplatky na místě

  • úklid katamaránu po skončení plavby: cca 20 EUR/os

Další atrakce během výletu

Na výletě jsou plánovány atrakce, které lze využít za příplatek:

  • Jozani a pláž Mtende: cca 70 USD/os.
  • prohlídka Stone Town a přejezd na farmu koření: cca 70 USD/os.

Poznámky

  • Vízum: poplatek za vízum na Zanzibar (turistické vízum do Tanzanie): cca 50 USD.
  • Plavba má rekreační charakter. Posádka (kormidelník a steward/hosteska) dbá na bezpečnost plavby a udržování čistoty na katamaránu (ne v kabinách klientů). Není nutné mít plavební zkušenosti, abyste se mohli zúčastnit plavby.
  • Pozor! Od sezóny Zima 25/26 změna v poskytovaných službách - stravování zahrnuto v ceně: snídaně, večeře a občerstvení během dne, 7x snídaně, 7x večeře, místní občerstvení na palubě katamaránu ve dnech 2. do 7.
  • Trasa může být změněna v závislosti na povětrnostních podmínkách, přílivu nebo monzunové sezóně. Konečné rozhodnutí o vyplutí z přístavu a zvolené trase vždy činí kapitán, přičemž zohledňuje bezpečnost účastníků. Uvedené časy plavby jsou orientační.
  • Je třeba si vzít pohodlné sportovní oblečení, měkkou obuv s bílou podrážkou, měkké tašky nebo měkké kufry. V případě potřeby léky na mořskou nemoc.
  • Možnost bezplatného zapůjčení setů ABC na šnorchlování a paddleboardu. Můžete si vzít vlastní vybavení na šnorchlování.
  • Na Zanzibaru, kromě Stone Town, nejsou mola. Nástup a výstup na pevninu probíhá pomocí pontonu. Při vstupu a výstupu z pontonu je třeba stát ve vodě. Tato činnost může být problematická pro osoby s omezenou pohyblivostí.
  • Večerní sestupy účastníků na pevninu za účelem poznání nočního života na Zanzibaru probíhají v doprovodu a pod dohledem člena posádky, který ukáže místa k zábavě a bude se starat o hosty. Návrat na katamaran probíhá ve stejnou, stanovenou, dobu pro celou skupinu. Pokud se hosté rozhodnou oddělit od skupiny a strávit čas individuálně nebo se vrátit v jinou dobu, je to rozhodnutí učiněné na vlastní odpovědnost.
  • POPIS KATAMARÁNU:
  • katamarán: Leopard 48 (rok výroby: 2017)/ Lagoon 450s (rok výroby: 2017)/ Leopard 45 (rok výroby: 2024)
  • 4 klimatizované kabiny pro 2 osoby pro hosty, každá kabina s koupelnou (WC, umyvadlo, sprcha) a 2 kabiny se samostatnými vchody pro posádku
  • skříňky v kabinách, ventilátory
  • velký salonek s panoramatickým výhledem 360 stupňů, pohovka, stůl
  • plynový sporák s troubou, 2 lednice, kávovar

Dostupnost pokojů

Dvoulůžkový pokoj

v ceně

Strava
Naši klienti ohodnotili 5.5/6

Stravování dle programu

v ceně

Kód nabídky: ZNZREJ1

Podobné zájezdy v regionu

Zanzibar - Plavba Ahoj Pemba!

Plavba Ahoj Pemba!

45 425 Kč /os.
 +178 Kč příplatky
 

Počáteční cena:  60 942 Kč /os.

Najnižší cena za 30 dní:  46 605 Kč /os.

Zanzibar - Ahoj Zanzibar! Rejs i safari w Parku Narodowym Saadani

Ahoj Zanzibar! Rejs i safari w Parku Narodowym Saadani

5.63 hodnocení zákazníků
47 431 Kč /os.
 +178 Kč příplatky
 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zanzibar

Plavba Ahoj Zanzibar!

4.8
Poznávací zájezdy
38 935 Kč /os.
 +178 Kč příplatky

Počáteční cena:  56 045 Kč /os.

Najnižší cena za 30 dní:  38 935 Kč /os.

Proč si vybrat tento výlet?

Plavba katamaránem je vynikající nabídkou pro každého, kdo rád tráví dovolenou aktivně a chce zažít nezapomenutelné dobrodružství uprostřed neobyčejných krajin překrásného Zanzibaru. Během plavby je čas nejen na obdivování ohromujících výhledů, ale také na koupání v moři, šnorchlování, potápění, a dokonce i lekce plachtění! Posádka katamaránu dbá na bezpečnost a pohodlný odpočinek, a o chutné jídlo z místních produktů se stará palubní kuchař. Stojí za to využít bohatou nabídku fakultativních výletů na místě a objevit poklady jednoho z nejkrásnějších ostrovů na světě. Doporučujeme prodloužit pobyt o odpočinek v vybraném resortu na vonících hřebíčcích a vanilce Zanzibaru. Připraveni na dobrodružství života?

  • plavba a ubytování na komfortní katamaránu
  • námořní oprávnění nejsou vyžadována
  • neobyčejné krajiny Zanzibaru
  • čas na šnorchlování
Délka trasy plavby: cca 110 námořních mil

Hodnocení zájezdu

4.8
4.9Program zájezdu
3.4Ubytování
3.5Průvodce
1.2Autobus
5.5Strava
4.8Kvalita vs cena
5Damian, 26-30 lat
srp 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

4Wirginia, 41-50 lat
srp 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

5Natalia, 31-40 lat
čvc 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

5Jarosław, 41-50 lat
čvc 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

6Katarzyna, 31-40 lat
čvc 2022

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book

Zobrazit program výletu

Stone Town • ostrov Changuu • Nungwi • Mnemba • záliv Menai • rezervace Jozani • pláž Mtende • Kizimkazi • Stone Town

Plán výletu

1. den.

kamenné město

Sraz účastníků na letišti. Let na Zanzibar. Transfer z letiště do přístavu. Nástup na katamarán v 2-os. kajutách. Úvodní a organizační večer. Večeře a nocleh na katamaránu.

2. den.

ostrov changuu

Snídaně. Příjezd na OSTROV CHANGUU, tzv. Prison Island, kde se nachází rezervace obrovských želv (volitelně, za příplatek na místě). Volný čas na opalování a koupání. Další plavba podél pobřeží, oběd. Večeře a nocleh na katamaránu poblíž NUNGWI. Pro zájemce doprava na písečnou pláž s bary, restauracemi a večerními zábavami. (doba plavby: cca 5,5 hod.).

3. den.

nungwi – mnemba

Snídaně. Volný čas na procházku a nákup suvenýrů ve vesnici NUNGWI. Plavba u severních břehů Zanzibaru k malému, soukromému ostrůvku MNEMBA. Volný čas na šnorchlování v křišťálově čisté vodě a obdivování rozsáhlého korálového útesu – pobřežní vody jsou také domovem pro mořské želvy a delfíny. Oběd. Další plavba k pláži Kendwa. Sestup na pevninu a obdivování romantického západu slunce. Návrat na katamarán, večeře a nocleh (doba plavby: cca 4 hod.).

4. den.

zátoka menai

Snídaně. Plavba katamaránem na jih, podél západního pobřeží Zanzibaru. Čas na opalování na palubě, koupání v moři. Oběd. Plavba přes tyrkysové vody Indického oceánu, kde si můžete vychutnat nádherné, písčité břehy ostrovů a lagun, a při troše štěstí spatřit delfíny skákavé! Zastávka na jedné z rájských pláží, čas na šnorchlování v průzračných vodách oceánu a obdivování nádherného korálového útesu. Večeře a nocleh na katamaránu, v okolí ZÁTOKY MENAI (doba plavby: cca 8 hod.)

5. den.

zátoka menai – rezervace jozani – pláž mtende

Snídaně. Plavba po krásné ZÁTOKE MENAI. Fakultativně, pro zájemce (za příplatek na místě): sestup na pevninu a přejezd do REZERVACE JOZANI. Procházka přírodním chodníkem skrze les plný vzácných druhů exotických ptáků, motýlů a ohrožených opic kolobusů rudých (Colobus badius) s charakteristickými dlouhými vlasy na hlavě. Je to jedno z mála míst, kde je lze potkat. Les má tropický charakter díky bujné vegetaci, která je udržována vysokou vlhkostí od moře a častými srážkami během dešťového období. Roste zde palmy, fíkovníky, mahagon, kapradiny a mangrovníky. Přejezd k úchvatné PLÁŽI MTENDE. Volný čas, oběd. Návrat na katamarán, večeře a nocleh.

6. den.

kizimkazi

Snídaně. Plavba směrem na jih. Vystoupení na pevninu, návštěva rybářské vesnice KIZIMKAZI, volný čas na procházku a nákup suvenýrů. Návrat na katamarán. Oběd. Večeře a nocleh na katamaránu (doba plavby: cca 2 hodiny).

7. den.

kamenné město

Snídaně. Plavba do hlavního města Zanzibaru, STONE TOWN. Fakultativně, pro zájemce (za příplatek na místě): automobilový výlet na farmu koření a prohlídka STONE TOWN. Návštěva farmy koření, kde si hosté mohou poznat tajemství pěstování např. hřebíčku, vanilky, kardamomu nebo zázvoru. Prohlídka Stone Town: procházka úzkými uličkami, stará pošta, Dům zázraků, zahrady Forodhani, Starý fort, dveře Zanzibaru, dům Freddiego Mercuryho, Jaw’s Corner. Oběd. Návrat na katamarán, večeře a nocleh (doba plavby: cca 4 hodiny).

8. den.

Snídaně. Vylodění. Volný čas (v závislosti na čase odletu). Přejezd na letiště. Let do Polska. Pro osoby, které prodlužují pobyt: snídaně, vylodění, transfer do vybraného hotelu.

Prodlužte si dovolenou

Blackstone Beach Resort
6.04 hodnocení zákazníků
28.07 - 4.08.2025 (8 dní)
Dvoulůžkový pokoj
Polopenze
103 240 Kč
zájezdy + dovolená
Hotel Bluebay Beach Resort & Spa
5.5928 hodnocení zákazníků
28.07 - 4.08.2025 (8 dní)
Pokój garden 2 os.
All inclusive
139 112 Kč
zájezdy + dovolená
Hotel Dongwe Club Vacanze
5.4737 hodnocení zákazníků
28.07 - 4.08.2025 (8 dní)
Dvoulůžkový pokoj
All inclusive soft
121 412 Kč
zájezdy + dovolená

O ceně

Cena zahrnuje

  • 7 noclehů na katamaránu
  • 2-os. kajuty s koupelnou, klimatizované
  • stravování: 7 snídaní, 6 obědů, 7 večeří
  • let
  • transfer: letiště-přístav-letiště
  • péče polsky mluvícího kapitána
  • telefonická péče polsky mluvícího delegat na Zanzibaru
  • sada ručníků a ložního prádla
  • školení základních plaveckých dovedností
  • pojištění KL a NW Itaka Complex rozšířené o následky provozování sportů s vysokým rizikem

Povinné poplatky na místě

  • úklid katamaránu po skončení plavby: cca 20 EUR/os

Další atrakce během výletu

Na výletě jsou plánovány atrakce, které lze využít za příplatek:

  • Jozani a pláž Mtende: cca 70 USD/os.
  • prohlídka Stone Town a přejezd na farmu koření: cca 70 USD/os.

Poznámky

  • Vízum: poplatek za vízum na Zanzibar (turistické vízum do Tanzanie): cca 50 USD.
  • Plavba má rekreační charakter. Posádka (kormidelník a steward/hosteska) dbá na bezpečnost plavby a udržování čistoty na katamaránu (ne v kabinách klientů). Není nutné mít plavební zkušenosti, abyste se mohli zúčastnit plavby.
  • Pozor! Od sezóny Zima 25/26 změna v poskytovaných službách - stravování zahrnuto v ceně: snídaně, večeře a občerstvení během dne, 7x snídaně, 7x večeře, místní občerstvení na palubě katamaránu ve dnech 2. do 7.
  • Trasa může být změněna v závislosti na povětrnostních podmínkách, přílivu nebo monzunové sezóně. Konečné rozhodnutí o vyplutí z přístavu a zvolené trase vždy činí kapitán, přičemž zohledňuje bezpečnost účastníků. Uvedené časy plavby jsou orientační.
  • Je třeba si vzít pohodlné sportovní oblečení, měkkou obuv s bílou podrážkou, měkké tašky nebo měkké kufry. V případě potřeby léky na mořskou nemoc.
  • Možnost bezplatného zapůjčení setů ABC na šnorchlování a paddleboardu. Můžete si vzít vlastní vybavení na šnorchlování.
  • Na Zanzibaru, kromě Stone Town, nejsou mola. Nástup a výstup na pevninu probíhá pomocí pontonu. Při vstupu a výstupu z pontonu je třeba stát ve vodě. Tato činnost může být problematická pro osoby s omezenou pohyblivostí.
  • Večerní sestupy účastníků na pevninu za účelem poznání nočního života na Zanzibaru probíhají v doprovodu a pod dohledem člena posádky, který ukáže místa k zábavě a bude se starat o hosty. Návrat na katamaran probíhá ve stejnou, stanovenou, dobu pro celou skupinu. Pokud se hosté rozhodnou oddělit od skupiny a strávit čas individuálně nebo se vrátit v jinou dobu, je to rozhodnutí učiněné na vlastní odpovědnost.
  • POPIS KATAMARÁNU:
  • katamarán: Leopard 48 (rok výroby: 2017)/ Lagoon 450s (rok výroby: 2017)/ Leopard 45 (rok výroby: 2024)
  • 4 klimatizované kabiny pro 2 osoby pro hosty, každá kabina s koupelnou (WC, umyvadlo, sprcha) a 2 kabiny se samostatnými vchody pro posádku
  • skříňky v kabinách, ventilátory
  • velký salonek s panoramatickým výhledem 360 stupňů, pohovka, stůl
  • plynový sporák s troubou, 2 lednice, kávovar

Dostupnost pokojů

Dvoulůžkový pokoj
v ceně

Strava
Naši klienti ohodnotili 5.5/6

Stravování dle programu
v ceně

Kód nabídky: ZNZREJ1

38 935 Kč /os.
 +178 Kč příplatky
Last Minute
Celkem: 78 225 Kč

Podobné zájezdy v regionu

Zanzibar - Plavba Ahoj Pemba!

Plavba Ahoj Pemba!

45 425 Kč /os.
 +178 Kč příplatky

Počáteční cena:  60 942 Kč /os.

Najnižší cena za 30 dní:  46 605 Kč /os.

Zanzibar - Ahoj Zanzibar! Rejs i safari w Parku Narodowym Saadani

Ahoj Zanzibar! Rejs i safari w Parku Narodowym Saadani

5.63 hodnocení zákazníků
47 431 Kč /os.
 +178 Kč příplatky
  • fb
  • insta
  • yt
  • tiktok
  • blik
  • ms
  • visa
  • przelewy
  • gpay
  • applepay
  • terazPolska
  • pit
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuro Podróży ITAKA 2024. Jeśli korzystasz z naszego z serwisu, akceptujesz nasz Regulamin.