phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
>Jak rezervovat?>

Rezervace krok po kroku

Rezervace krok za krokem

Už jste našli svou vysněnou dovolenou? Rezervujte si ji přes Internet! Rychle, bezpečně, z pohodlí domova. Je to tak jednoduché!
Po kliknutí na tlačitko “Rezervovat“ (je u každé nabídky). Budete přesměrování na online rezervační systém. V každém kroku rezervačního procesu obdržíte informace o tom, co byste měli dělat.

Krok 1 – Zadejte údaje účastníků


Zde napíšete jména, příjmení i data narození všech účastníků turistické údálosti.

Upozorňujeme! Napravo naleznete informace, o vybrane nabídce a podrobnosti o ceně.

Krok 2 – Údaje objednavatele


Teď uveďte osobní údaje objednavatele – jméno, příjmení, bydliště, PSČ, město, telefonní číslo a e-mailová adresa.

Krok 3 – Rekapitulace


Zde uvidíte infromace tykající se vaše dovolené, údaje cestujících a objednavatele. Ověřte, zda je všechno spravě. Jestli ano, potvrďte a projděte k dalšímu kroku.

Upozorňujeme! Můžete upravovat uvedené údaje.

Krok 4- Platba a doplňkově služby


Tady můžete objednat dodatečné služby jako parkoviště u letišti nebo dodatečné záruky. Můžete taky změnit variantu pojištění.
Potvrďte souhlas s Podmínkami účasti a Pojistnými podmínkami (můžete se rovněž přihlasit k odběru Newsletteru, aby získavat nejlepší nabídky mailem) a REZERVUJTE SVOU DOVOLENOU.

Obdržíte potvrzení rezervace s číslem a doklady ke stažení (dostupné takže na klientské zóně – moja.itaka.pl). Potvrzení rezervace bude Vám zaslané na e-mailovou adresu.

Upozorňujeme! Po provedení platby v uvedeným termínu, pošlete potvrzení bankovního převodu na adresu info@itaka.cz nebo faxem na č. 77 541 24 79. Nedojde-li k zaplacení platby způsobí to stornování rezervace.


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter